Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 8Завиша Бидгошч е завършил наравно през първото полувреме в изминалите 4 поредни срещи като гост от Втора Дивизия


НепобеденСандеця Нови Сонч не е губил в 14 от предходните си 16 мачa като домакин от Втора Дивизия
Без победаЗавиша Бидгошч е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи от Втора Дивизия

Без победаШльонск Вроцлав II е спечелил само 1 от изиграните си 8 срещи от Втора Дивизия

Без победаАвиа Швидник е постигнал само 1 победи от последните си 8 срещи от Втора Дивизия
Лидзбарк Вармимски е допуснал поне един гол в последните си 12 срещи в първенството
Млава е получил 1+ гола в предходните си 8 срещи като домакин от III Лига Група I
Над 2.5 голаВ предходните 5 мача на Млава от III Лига Група I са били отбелязани над 2.5 гола
Млава допуска средно по 2.83 гола в своите мачове от III Лига Група I
Млава е вкарал средно по 1.92 гола в изиграните си мачове от III Лига Група I
Млава допуска средно по 2.20 гола в своите мачове като домакин от III Лига Група I
Лидзбарк Вармимски допуска средно по 2.20 гола в своите мачове като гост от III Лига Група I
Лидзбарк Вармимски получава средно по 2.00 попадения в своите мачове (III Лига Група I)
Вижте всички
Трошин е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 9 мача от III Лига Група I
Отбелязани 2+Зомбки е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача от III Лига Група I
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Зомбки от III Лига Група I
Зомбки допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като гост от III Лига Група I
Зомбки допуска средно по 1.67 гола в своите мачове от III Лига Група I
Зомбки бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове от III Лига Група I
Трошин допуска средно по 2.60 гола в своите мачове като домакин от III Лига Група I
Трошин допуска средно по 2.17 гола в своите мачове от III Лига Група I
Вижте всички
Елбльонг е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 8 мача от III Лига Група I
ЛКС Лодз II получава средно по 2.00 попадения в своите мачове (III Лига Група I)
Елбльонг получава средно по 1.75 попадения в своите мачове (III Лига Група I)
ЛКС Лодз II е реализирал средно по 1.92 гола в своите срещи в първенството
ЛКС Лодз II допуска средно по 2.25 гола в своите мачове като домакин от III Лига Група I
Елбльонг е получил средно по 1.80 гола в своите срещи като гост от първенството
Вижте всички
Варта Шерадз е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 15 мача като домакин от III Лига Група I
Варта Шерадз е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 9 срещи в първенството
Варта Шерадз допуска средно по 1.73 гола в своите мачове от III Лига Група I
Варта Шерадз допуска средно по 2.14 гола в своите мачове като домакин от III Лига Група I
Плоцк II допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като гост от III Лига Група I
Плоцк II допуска средно по 1.58 гола в своите мачове от III Лига Група I
Плоцк II бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове от III Лига Група I
Вижте всички
Ягелония II е допуснал 1 или повече гола в изминалите 8 поредни мача от III Лига Група I
Отбелязани 2+Свит е отбелязал поне два гола в изминалите си 4 срещи в първенството
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Свит от III Лига Група I са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Свит изминалите 3 мача на Ягелония II от III Лига Група I
Свит допуска средно по 1.58 гола в своите мачове от III Лига Група I
Ягелония II е вкарал средно по 2.33 гола в изиграните си мачове като домакин от III Лига Група I
Вижте всички
ЗагубиЛКС Ломжа е загубил предходните 4 срещи в първенството
Загуби на първо/краенЛКС Ломжа е в серия от 3 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от III Лига Група I

Без победаЛКС Ломжа е спечелил само 1 от предходните си 13 срещи в първенството
Без победаЛКС Ломжа е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи като домакин от III Лига Група I
Томашов Мазовецки е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 12 мача от III Лига Група I
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 5 срещи на Томашов Мазовецки от III Лига Група I
Томашов Мазовецки е вкарал средно по 2.20 гола в изиграните си мачове като домакин от III Лига Група I
Видзев Лодз II допуска средно по 1.82 гола в своите мачове от III Лига Група I

НепобеденКТС Весло Варшава е непобеден в 11 от последните си 12 срещи от III Лига Група I

НепобеденМазовия Минск Мазовецки е непобеден в 9 от изиграните си 11 двубоя от III Лига Група I
НепобеденКТС Весло Варшава не е губил мач в 5 от изминалите 6 срещи като домакин от III Лига Група I
НепобеденПеликан е непобеден във всяка една от изминалите си 6 срещи като домакин от III Лига Група I
НепобеденВигри Сувалки не е допуснал загуба в последните си 6 поредни мача като гост от III Лига Група I
ПобедиВигри Сувалки е бил победител в изминалите си 4 мача в лигата
Вигри Сувалки са успели да води на почивката в предходните си 3 поредни срещи като гост от III Лига Група I


НепобеденВигри Сувалки е непобеден в 22 от изиграните си 25 двубоя от III Лига Група I

НепобеденВигри Сувалки е непобеден в 12 от предходните си 13 срещи в първенството

НепобеденВигри Сувалки не е губил в 9 от предходните си 10 мачa като гост от III Лига Група I
Вижте всички
Бленкитни Старгард е успял да отбележи 1+ гола в изминалите 15 срещи от III Лига Група II
Отбелязани 2+Бленкитни Старгард е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача от III Лига Група II
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 3 срещи на Бленкитни Старгард от III Лига Група II
Гедания Гданск допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от III Лига Група II
Бленкитни Старгард вкарва средно по 2.50 гола в своите мачове от III Лига Група II
Вижте всички
Уния Сважендз получава средно по 1.60 попадения в своите мачове като домакин (III Лига Група II)
Вжешня получава средно по 1.92 попадения в своите мачове (III Лига Група II)
Вжешня допуска средно по 1.80 гола в своите мачове като гост от III Лига Група II
Уния Сважендз допуска средно по 1.67 гола в своите мачове от III Лига Група II
Вда Швиече е допуснал 1 или повече гола в изминалите 12 поредни мача като домакин от III Лига Група II

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 11 срещи на Вда Швиече като домакин от III Лига Група II
Флота Швиноуйшче е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 8 мача като гост от III Лига Група II
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Вда Швиече изминалите 3 мача на Флота Швиноуйшче от III Лига Група II
Вда Швиече допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от III Лига Група II
Флота Швиноуйшче допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от III Лига Група II
Вижте всички
Лузино е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 13 мача от III Лига Група II
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 6 срещи на Лузино като гост от III Лига Група II
Отбелязани 2+Клучевия Старгард е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача като домакин от III Лига Група II
Лузино бележи средно по 2.83 попадения в своите мачове от III Лига Група II
Лузино вкарва средно по 3.00 гола в своите мачове като гост от III Лига Група II
Лузино допуска средно по 1.50 гола в своите мачове като гост от III Лига Група II
Клучевия Старгард бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като домакин от III Лига Група II
Клучевия Старгард получава средно по 1.64 попадения в своите мачове (III Лига Група II)
Вижте всички

Без победаЛипно Стеншев е спечелил само 2 от изиграните си 12 срещи от III Лига Група II
Без победаККС Калиш е спечелил само 1 от предходните си 6 мача от III Лига Група II
Без победаККС Калиш е спечелил само 1 от предходните си 6 срещи като гост в първенството
НепобеденККС Калиш не е губил в 5 от предходните си 6 мачa като гост от III Лига Група II


Без победаЕлана Торун е постигнал само 3 победи от последните си 20 срещи от III Лига Група II

Без победаЕлана Торун е постигнал само 2 победи от последните си 14 срещи като домакин от III Лига Група II

Без победаХимик Бидгошч е спечелил само 1 от предходните си 11 мача от III Лига Група II
Без победаГром Нови Став е постигнал само 1 победи в последните си 6 мача като домакин в първенството
НепобеденХимик Бидгошч е непобеден в 5 от последните си 6 мачa от III Лига Група II

НепобеденШрода не е допуснал поражение в нито един от последните си 15 мача от III Лига Група II
НепобеденШрода не е допуснал поражение в нито един от последните си 7 мача като гост от III Лига Група II


НепобеденШрода не е губил в 21 от предходните си 25 мачa от III Лига Група II


НепобеденШрода е непобеден в 20 от последните си 23 срещи като гост от III Лига Група II
Бжег е бил победен на почивката в последните си 3 мачa от III Лига Група III
Без победаБжег е спечелил само 1 от предходните си 7 мача от III Лига Група III
Без победаПолковице е спечелил само 1 от предходните си 6 мача като гост от III Лига Група III
Под 2.5 голаПри под 2.5 гола са завършили последните 5 мача на Битом Оджански като гост от III Лига Група III
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 5 срещи на Битом Оджански от III Лига Група III
Битом Оджански допуска средно по 0.50 гола в своите мачове от III Лига Група III
Битом Оджански бележи средно по 0.80 попадения в своите мачове като гост от III Лига Група III
Битом Оджански допуска средно по 0.20 гола в своите мачове като гост от III Лига Група III
Вижте всички
ПобедиВарта Гожов е спечелил всеки един от последните си 3 мача срещу Раков Ченстохова II от III Лига Група III

Без победаРаков Ченстохова II е спечелил само 2 от изиграните си 11 срещи от III Лига Група III
Без победаВарта Гожов е спечелил само 1 от предходните си 7 срещи в първенството
Без победаВарта Гожов е спечелил само 1 от предходните си 6 срещи като гост в първенството

НепобеденБКС Спарта Катовице не е допуснал поражение в нито един от последните си 11 мача като домакин от III Лига Група III
ПобедиРОВ Рибник е бил победител в изминалите си 3 мача в лигата


НепобеденБКС Спарта Катовице е непобеден в 21 от последните си 24 срещи като домакин от III Лига Група III

НепобеденБКС Спарта Катовице не е губил в 10 от предходните си 11 мачa от III Лига Група III
Йеления Гора е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 14 мача като гост от III Лига Група III
Допуснати 2+Ниса е получил 2+ гола в последните си 7 срещи като домакин от III Лига Група III
Ниса допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от III Лига Група III
Ниса допуска средно по 2.17 гола в своите мачове като домакин от III Лига Група III

НепобеденЗаглембие 2 не е допуснал поражение в нито един от последните си 12 мача от III Лига Група III
НепобеденЗаглембие 2 не е допуснал поражение в нито един от последните си 6 мача като домакин от III Лига Група III
ПобедиЗаглембие С. е победил в предходните си 5 мача от III Лига Група III
ПобедиЗаглембие С. е в серия от 3 победи като гост от III Лига Група III
Заглембие С. е непобеден на полувремето във всяка една от изиграните 12 срещи от III Лига Група III
Суха мрежаЗаглембие С. е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 3 двубои от III Лига Група III
Вижте всички
Легница II е вкарал 1 или повече гола в последните си 12 поредни мача като гост от III Лига Група III
Легница II е допуснал поне един гол от Ключборк в предходните си 10 мача в пъвенството
Над 2.5 голаВ предходните 7 мача на Легница II като гост от III Лига Група III са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Легница II изминалите 5 мача като гост на Ключборк от III Лига Група III
Отбелязани 2+Легница II е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача като гост от III Лига Група III
Ключборк допуска средно по 1.64 гола в своите мачове от III Лига Група III
Легница II бележи средно по 2.25 попадения в своите мачове от III Лига Група III
Вижте всички
Карина Губин допуска средно по 2.20 гола в своите мачове като гост от III Лига Група III
Карина Губин допуска средно по 1.83 гола в своите мачове от III Лига Група III
Шленза Вроцлав бележи средно по 2.00 гола в своите срещи като домакин от III Лига Група III
Шленза Вроцлав допуска средно по 2.33 гола в своите мачове от III Лига Група III
Шленза Вроцлав е получил средно по 2.33 гола в своите срещи като домакин от първенството
Вижте всички
Без отбелязан голГочалковице Здруй е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 3 срещи от III Лига Група III
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на Гочалковице Здруй от III Лига Група III
Барич Сулов е вкарал средно по 0.80 гола в изиграните си мачове като гост от III Лига Група III
Гочалковице Здруй бележи средно по 0.92 попадения в своите мачове от III Лига Група III
Корона Келце II е допуснал 1 или повече гола в изминалите 8 поредни мача като гост от III Лига Група IV
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Корона Келце II последните 4 мача срещу Стар Стараховице от III Лига Група IV
Отбелязани 2+Корона Келце II е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 3 двубоя срещу Стар Стараховице от III Лига Група IV
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Стар Стараховице от III Лига Група IV са били отбелязани над 2.5 гола
Стар Стараховице получава средно по 1.58 попадения в своите мачове (III Лига Група IV)
Корона Келце II допуска средно по 2.25 гола в своите мачове от III Лига Група IV
Вижте всички
Под 2.5 голаВ последните 4 срещи на Вечиста Краков II от III Лига Група IV са паднали под 2.5 гола
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 4 мачa на Вечиста Краков II като домакин от III Лига Група IV
Вечиста Краков II е вкарал средно по 0.60 гола в изиграните си мачове като домакин от III Лига Група IV
Вечиста Краков II е отбелязал средно по 0.92 попадения в своите срещи в първенството
Напшуд Йенджеюв бележи средно по 2.40 попадения в своите мачове като гост от III Лига Група IV
Напшуд Йенджеюв е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 10 срещи като гост в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Напшуд Йенджеюв като гост от III Лига Група IV
Отбелязани 2+Напшуд Йенджеюв е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача като гост от III Лига Група IV
Напшуд Йенджеюв получава средно по 1.75 попадения в своите мачове (III Лига Група IV)
Вижте всички


НепобеденХелмианка Хелм е в поредица от 21 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
НепобеденХелмианка Хелм не е губил нито един от изминалите 6 мача срещу Чарни Поланиец от III Лига Група IV

НепобеденХелмианка Хелм не е губил в 9 от миналите си 10 мача срещу Чарни Поланиец от III Лига Група IV
Хелмианка Хелм не е губил на полувремето в нито една от последните си 32 срещи от III Лига Група IV


НепобеденХелмианка Хелм е непобеден в 33 от последните си 34 срещи от III Лига Група IV
Хелмианка Хелм е спечелил първото полувреме в последните си 4 мача срещу Чарни Поланиец от III Лига Група IV
Вижте всички
РавенствоКолбушова Долна е завършил при равен резултат в предходните си 3 срещи като домакин от III Лига Група IV

НепобеденКолбушова Долна не е губил в 8 от предходните си 9 мачa от III Лига Група IV

НепобеденКолбушова Долна е непобеден в 7 от последните си 8 срещи като домакин от III Лига Група IV
НепобеденВисла II не е губил в 6 от предходните си 7 мачa като гост от III Лига Група IV
Без победаКолбушова Долна е спечелил само 1 от изминалите 7 мача от III Лига Група IV
Без победаВисла II е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи от III Лига Група IV
Вижте всички
Погон-Сокол Любачов е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 14 мача от III Лига Група IV
Отбелязани 2+Шарка Тарнобжег е отбелязал 2+ гола във всеки един от миналите си 3 мача срещу Погон-Сокол Любачов от III Лига Група IV
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Шарка Тарнобжег изминалите 3 мача на Погон-Сокол Любачов от III Лига Група IV
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Шарка Тарнобжег от III Лига Група IV са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Погон-Сокол Любачов като гост от III Лига Група IV
Шарка Тарнобжег допуска средно по 1.58 гола в своите мачове от III Лига Група IV
Погон-Сокол Любачов допуска средно по 1.83 гола в своите мачове от III Лига Група IV
Вижте всички
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 52 | 29 | 15 | 7 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 51 | 29 | 14 | 9 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 50 | 29 | 14 | 8 | 7 | 8 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 47 | 29 | 13 | 8 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 45 | 30 | 12 | 9 | 9 | 15 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 29 | 11 | 8 | 10 | 2 |
8 |
ЛА Галакси | 39 | 30 | 10 | 9 | 11 | -9 |
9 |
Колорадо Рапидс | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | 0 |
10 |
Сан Диего ФК | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | -3 |
11 |
Портланд Тимбърс | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
12 |
Реал Солт Лейк | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
13 |
Минесота Юнайтед | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -9 |
14 |
Остин | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -17 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 29 | 6 | 4 | 19 | -37 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 66 | 29 | 20 | 6 | 3 | 41 |
2 |
Интер Маями КФ | 52 | 29 | 14 | 10 | 5 | 20 |
3 |
Ню Инглънд | 49 | 29 | 15 | 4 | 10 | 7 |
4 |
Чикаго Файър | 48 | 29 | 14 | 6 | 9 | 9 |
5 |
Шарлът ФК | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 8 |
6 |
Филаделфия Юнион | 45 | 29 | 13 | 6 | 10 | 13 |
7 |
Орландо Сити | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 28 | 9 | 9 | 10 | -8 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 29 | 10 | 6 | 13 | -15 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | 2 |
11 |
Торонто ФК | 33 | 29 | 7 | 12 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 33 | 28 | 7 | 12 | 9 | -11 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 32 | 29 | 9 | 5 | 15 | -3 |
14 |
Атланта Юнайтед | 30 | 29 | 8 | 6 | 15 | -12 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 29 | 6 | 6 | 17 | -24 |
Локомотив Москва U19 е непобеден в 31 от последните си 37 срещи от Юношеска лига
Бърнли е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от всички турнири
ФК Шахтьор е непобеден във всяка една от изминалите си 17 срещи от Първа дивизия
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 11 срещи на Вестерло U21 от Про Лига П21
ФК Ашдод е победил в предходните си 8 мача от Лига Леумит
Коринтианс СП е допуснал поражение в последните си 8 мача от Бразилейро Серия А
Нюроз е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Звездна лига
Теута Дуръс е в серия от 5 поредни победи с 2+ гола от Суперлига
ШК Рапид Виена е губил на ПП/КР в последните си 4 поредни мача от 2. Лига
Ал Сареех е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 4 срещи от Дивизия 1
Славия Прага е непобеден в 42 от последните си 45 мачa от 1. Лига
Ал Аин е непобеден в последните си 31 срещи в първенството
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 срещи в първенството
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 15 срещи на Депортиво Еспаньол от Примера C Метрополитана
Барселона е в серия от 10 поредни победи с 2+ гола от всички турнири
Кингдао Йонон е бил победен в изминалите 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е победил в предходните си 10 мача от Дивизия 1 - Север
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Супер Лига
Йени Малатияспор е допуснал поражение с 3+ гола във всяка една от предходните 6 срещи от ТФФ Трета Лига
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик не е допуснал загуба в последните си 31 поредни мача от Трета лига - Североизточна
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 срещи в първенството
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 15 срещи на Депортиво Еспаньол от Примера C Метрополитана
Некакса Ж е в серия от 15 поредни загуби във вътрешното първенство
Ювентус Малчика е в серия от 11 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Трета лига - Северозападна
Арцах е в серия от 10 победи от Премиер лига
Барселона е в серия от 10 поредни победи с 2+ гола от всички турнири
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Супер Лига
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик не е допуснал загуба в последните си 31 поредни мача от Трета лига - Североизточна
Бърнли е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от всички турнири
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 15 срещи на Депортиво Еспаньол от Примера C Метрополитана
Некакса Ж е в серия от 15 поредни загуби във вътрешното първенство
Арцах е в серия от 10 победи от Премиер лига
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Калмар ФФ е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Алсвенскан
Пистойезе е успял да спечели на ПП/КР последните си 6 мача от Серия D Група D
Йени Малатияспор е допуснал поражение с 3+ гола във всяка една от предходните 6 срещи от ТФФ Трета Лига











