Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 8Йеления Гора е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 14 мача като гост от III Лига Група III
Допуснати 2+Ниса е получил 2+ гола в последните си 7 срещи като домакин от III Лига Група III
Ниса допуска средно по 2.17 гола в своите мачове като домакин от III Лига Група III
Ниса допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от III Лига Група III
ПобедиВарта Гожов е спечелил всеки един от последните си 3 мача срещу Раков Ченстохова II от III Лига Група III

Без победаРаков Ченстохова II е спечелил само 2 от изиграните си 11 срещи от III Лига Група III
Без победаВарта Гожов е спечелил само 1 от предходните си 7 срещи в първенството
Без победаВарта Гожов е спечелил само 1 от предходните си 6 срещи като гост в първенството
Шленза Вроцлав е получил средно по 2.33 гола в своите срещи като домакин от първенството
Карина Губин допуска средно по 2.20 гола в своите мачове като гост от III Лига Група III
Шленза Вроцлав бележи средно по 2.00 гола в своите срещи като домакин от III Лига Група III
Карина Губин допуска средно по 1.83 гола в своите мачове от III Лига Група III
Шленза Вроцлав допуска средно по 2.33 гола в своите мачове от III Лига Група III
Вижте всички

НепобеденБКС Спарта Катовице не е допуснал поражение в нито един от последните си 11 мача като домакин от III Лига Група III
ПобедиРОВ Рибник е бил победител в изминалите си 3 мача в лигата


НепобеденБКС Спарта Катовице е непобеден в 21 от последните си 24 срещи като домакин от III Лига Група III

НепобеденБКС Спарта Катовице не е губил в 10 от предходните си 11 мачa от III Лига Група III
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на Гочалковице Здруй от III Лига Група III
Без отбелязан голГочалковице Здруй е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 3 срещи от III Лига Група III
Гочалковице Здруй бележи средно по 0.92 попадения в своите мачове от III Лига Група III
Барич Сулов е вкарал средно по 0.80 гола в изиграните си мачове като гост от III Лига Група III
Под 2.5 голаПри под 2.5 гола са завършили последните 5 мача на Битом Оджански като гост от III Лига Група III
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 5 срещи на Битом Оджански от III Лига Група III
Битом Оджански допуска средно по 0.20 гола в своите мачове като гост от III Лига Група III
Битом Оджански бележи средно по 0.80 попадения в своите мачове като гост от III Лига Група III
Битом Оджански допуска средно по 0.50 гола в своите мачове от III Лига Група III
Вижте всички
Бжег е бил победен на почивката в последните си 3 мачa от III Лига Група III
Без победаБжег е спечелил само 1 от предходните си 7 мача от III Лига Група III
Без победаПолковице е спечелил само 1 от предходните си 6 мача като гост от III Лига Група III

НепобеденЗаглембие 2 не е допуснал поражение в нито един от последните си 12 мача от III Лига Група III
НепобеденЗаглембие 2 не е допуснал поражение в нито един от последните си 6 мача като домакин от III Лига Група III
ПобедиЗаглембие С. е победил в предходните си 5 мача от III Лига Група III
ПобедиЗаглембие С. е в серия от 3 победи като гост от III Лига Група III
Заглембие С. е непобеден на полувремето във всяка една от изиграните 12 срещи от III Лига Група III
Суха мрежаЗаглембие С. е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 3 двубои от III Лига Група III
Вижте всички
Легница II е вкарал 1 или повече гола в последните си 12 поредни мача като гост от III Лига Група III
Легница II е допуснал поне един гол от Ключборк в предходните си 10 мача в пъвенството
Над 2.5 голаВ предходните 7 мача на Легница II като гост от III Лига Група III са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Легница II изминалите 5 мача като гост на Ключборк от III Лига Група III
Отбелязани 2+Легница II е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача като гост от III Лига Група III
Легница II бележи средно по 2.25 попадения в своите мачове от III Лига Група III
Ключборк допуска средно по 1.64 гола в своите мачове от III Лига Група III
Вижте всички

НепобеденБяла Подляска е непобеден в 13 от последните си 14 мачa като домакин от III Лига Група IV

Без победаБяла Подляска е спечелил само 1 от изиграните си 8 срещи от III Лига Група IV
Под 2.5 голаВ последните 4 срещи на Вечиста Краков II от III Лига Група IV са паднали под 2.5 гола
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 4 мачa на Вечиста Краков II като домакин от III Лига Група IV
Вечиста Краков II е отбелязал средно по 0.92 попадения в своите срещи в първенството
Вечиста Краков II е вкарал средно по 0.60 гола в изиграните си мачове като домакин от III Лига Група IV
НепобеденОстровец Швентокшиски не е загубил нито една от предходните 6 срещи като гост от III Лига Група IV
Островец Швентокшиски не е губил на полувремето в нито една от последните си 18 срещи като гост от III Лига Група IV
Островец Швентокшиски не е губил на полувремето в нито една от последните си 14 срещи от III Лига Група IV


НепобеденОстровец Швентокшиски не е губил в 21 от предходните си 23 мачa от III Лига Група IV


НепобеденОстровец Швентокшиски не е губил в 19 от предходните си 20 мачa като гост от III Лига Група IV

НепобеденОстровец Швентокшиски не е губил мач в 14 от изминалите 15 срещи от III Лига Група IV
Вижте всички
Погон-Сокол Любачов е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 14 мача от III Лига Група IV
Отбелязани 2+Шарка Тарнобжег е отбелязал 2+ гола във всеки един от миналите си 3 мача срещу Погон-Сокол Любачов от III Лига Група IV
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Погон-Сокол Любачов като гост от III Лига Група IV
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Шарка Тарнобжег изминалите 3 мача на Погон-Сокол Любачов от III Лига Група IV
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Шарка Тарнобжег от III Лига Група IV са били отбелязани над 2.5 гола
Шарка Тарнобжег допуска средно по 1.58 гола в своите мачове от III Лига Група IV
Погон-Сокол Любачов допуска средно по 1.83 гола в своите мачове от III Лига Група IV
Вижте всички
Напшуд Йенджеюв получава средно по 1.75 попадения в своите мачове (III Лига Група IV)
Напшуд Йенджеюв е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 10 срещи като гост в първенството
Отбелязани 2+Напшуд Йенджеюв е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача като гост от III Лига Група IV
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Напшуд Йенджеюв като гост от III Лига Група IV
Напшуд Йенджеюв бележи средно по 2.40 попадения в своите мачове като гост от III Лига Група IV
Вижте всички
Корона Келце II е допуснал 1 или повече гола в изминалите 8 поредни мача като гост от III Лига Група IV
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Корона Келце II последните 4 мача срещу Стар Стараховице от III Лига Група IV
Отбелязани 2+Корона Келце II е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 3 двубоя срещу Стар Стараховице от III Лига Група IV
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Стар Стараховице от III Лига Група IV са били отбелязани над 2.5 гола
Корона Келце II допуска средно по 2.25 гола в своите мачове от III Лига Група IV
Стар Стараховице получава средно по 1.58 попадения в своите мачове (III Лига Група IV)
Вижте всички
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 7 срещи на АКС Буско Здрой от III Лига Група IV
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Хетман Замошч като гост от III Лига Група IV са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Хетман Замошч е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 4 мача като гост от III Лига Група IV
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на АКС Буско Здрой като домакин от III Лига Група IV
Отбелязани 2+АКС Буско Здрой е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача като домакин от III Лига Група IV
Хетман Замошч е получил средно по 2.40 гола в своите срещи като гост от първенството
Хетман Замошч получава средно по 1.67 гола в своите срещи от III Лига Група IV
АКС Буско Здрой допуска средно по 2.17 гола в своите мачове от III Лига Група IV
Вижте всички
РавенствоКолбушова Долна е завършил при равен резултат в предходните си 3 срещи като домакин от III Лига Група IV

НепобеденКолбушова Долна не е губил в 8 от предходните си 9 мачa от III Лига Група IV

НепобеденКолбушова Долна е непобеден в 7 от последните си 8 срещи като домакин от III Лига Група IV
Без победаКолбушова Долна е спечелил само 1 от изминалите 7 мача от III Лига Група IV
НепобеденВисла II не е губил в 6 от предходните си 7 мачa като гост от III Лига Група IV
Без победаВисла II е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи от III Лига Група IV
Вижте всички


НепобеденХелмианка Хелм е в поредица от 21 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
НепобеденХелмианка Хелм не е губил нито един от изминалите 6 мача срещу Чарни Поланиец от III Лига Група IV
Хелмианка Хелм не е губил на полувремето в нито една от последните си 32 срещи от III Лига Група IV


НепобеденХелмианка Хелм е непобеден в 33 от последните си 34 срещи от III Лига Група IV

НепобеденХелмианка Хелм не е губил в 9 от миналите си 10 мача срещу Чарни Поланиец от III Лига Група IV
Хелмианка Хелм е спечелил първото полувреме в последните си 4 мача срещу Чарни Поланиец от III Лига Група IV
Вижте всички
Полония В. U19 е отбелязал поне един гол в последните си 10 срещи като домакин в първенството

Над 2.5 голаВ предходните 9 мача на Полония В. U19 като домакин от Централна младежка лига са били отбелязани над 2.5 гола
Полония В. U19 е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 8 мача като домакин от Централна младежка лига
Отбелязани 2+Полония В. U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача като домакин от Централна младежка лига
Отбелязани 2+Полония В. U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 4 мача срещу Раков Ченстохова U19 от Централна младежка лига
Раков Ченстохова U19 получава средно по 1.75 попадения в своите мачове като гост (Централна младежка лига)
Полония В. U19 е вкарал средно по 1.90 гола в изиграните си мачове от Централна младежка лига
Вижте всички
ЗагубиАрка Гдиня U19 е бил победен в изминалите 6 мача от Централна младежка лига
ЗагубиАрка Гдиня U19 е в серия от 3 поредни загуби като гост във вътрешното първенство

Без победаАрка Гдиня U19 е спечелил само 1 от изминалите 10 мача от Централна младежка лига
Отбелязани 2+Лех Познан U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 5 двубоя срещу Ескола Варшава U19 от Централна младежка лига
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Лех Познан U19 миналите 5 мача в пъвенството срещу Ескола Варшава U19
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Лех Познан U19 от Централна младежка лига
Ескола Варшава U19 допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от Централна младежка лига
Лех Познан U19 допуска средно по 2.20 гола в своите мачове като домакин от Централна младежка лига
Вижте всички
ПобедиГорник З. U19 е победил в предходните си 3 мача от Централна младежка лига
Победи с 2+ голаЛегница U19 е спечелил всеки един от предходните си 4 мача в първенството с разлика от 2+ гола


НепобеденГорник З. U19 е непобеден в 27 от изиграните си 32 двубоя от Централна младежка лига

НепобеденЛегница U19 е непобеден в 7 от последните си 8 срещи от Централна младежка лига
Без победаЛегница U19 е постигнал само 1 победи в предходните си 6 мача срещу Горник З. U19 от Централна младежка лига
Легница U19 е непобеден през първата част в последните си 14 срещи от Централна младежка лига
Вижте всички
Легия U19 е вкарал 1+ гола във всяка една от предходните си 17 срещи в първенството
Легия U19 е получил поне един гол във всеки един от предходните си 9 мача срещу Висла U19 от Централна младежка лига

Над 2.5 голаВ на Легия U19 последните 8 мача срещу Висла U19 са вкарани над 2.5 гола (Централна младежка лига)
Отбелязани 2+Легия U19 е успял да вкара 2+ гола в миналите си 6 мача срещу Висла U19 от Централна младежка лига
Отбелязани 2+Легия U19 е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 5 мача от Централна младежка лига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 5 срещи на Легия U19 от Централна младежка лига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Висла U19 от Централна младежка лига
Отбелязани 2+Висла U19 е отбелязал поне два гола в изминалите си 3 срещи в първенството
Висла U19 допуска средно по 1.50 гола в своите мачове като домакин от Централна младежка лига
Легия U19 получава средно по 1.50 попадения в своите мачове (Централна младежка лига)
Вижте всички
С. Жешов U19 получава средно по 1.70 попадения в своите мачове (Централна младежка лига)
С. Жешов U19 допуска средно по 2.25 гола в своите мачове като домакин от Централна младежка лига
Ягелония U19 бележи средно по 1.90 попадения в своите мачове от Централна младежка лига
Ягелония U19 допуска средно по 1.60 гола в своите мачове от Централна младежка лига
ЗагубиШльонск В. U19 е бил победен в последните си 3 мача срещу Заглебие U19 от Централна младежка лига

НепобеденШльонск В. U19 е непобеден в 13 от предходните си 15 срещи в първенството
НепобеденШльонск В. U19 не е губил мач в 6 от изминалите 7 срещи като гост от Централна младежка лига
Без победаШльонск В. U19 е спечелил само 1 от последните си 7 двубоя срещу Заглебие U19 от Централна младежка лига
НепобеденЗаглебие U19 е непобеден в 6 от последните си 7 срещи от Централна младежка лига
Вижте всички
Победи с 2+ голаЛенчна Ж е победил с 2+ гола в предходните си 4 мача като гост от Екстралига - жени
Легия Ж е успели да водят на почивката в последните си 3 мачa като домакин от Екстралига - жени

НепобеденЛенчна Ж не е губил в 8 от предходните си 9 мачa като гост от Екстралига - жени
НепобеденЛенчна Ж е непобеден в 6 от последните си 7 мачa от Екстралига - жени

НепобеденУКС ШМС Лодз Ж не е губил нито един от изминалите 8 мача срещу Рекорд Биелско-Бяла Ж от Екстралига - жени
Победи с 2+ голаУКС ШМС Лодз Ж е спечелил с 2+ гола последните си 3 мача срещу Рекорд Биелско-Бяла Ж от Екстралига - жени
Победи на първо/краенУКС ШМС Лодз Ж е спечелил на първо полувреме/краен резултат последните си 3 мача срещу Рекорд Биелско-Бяла Ж от Екстралига - жени
Суха мрежаУКС ШМС Лодз Ж е опазил чиста мрежа в последните си 4 мача като домакин срещу Рекорд Биелско-Бяла Ж от Екстралига - жени

Без победаРекорд Биелско-Бяла Ж е спечелил само 1 от предходните си 9 мача от Екстралига - жени

Без победаУКС ШМС Лодз Ж е постигнал само 1 победи от последните си 9 срещи от Екстралига - жени
Вижте всички

НепобеденЧарни Сосновец Ж е непобеден в последните си 10 срещи в първенството
ПобедиЧарни Сосновец Ж е в серия от 5 победи като домакин от Екстралига - жени
Победи с 2+ голаЧарни Сосновец Ж е спечелил с 2+ гола последните си 6 мача като домакин срещу Гданск Ж от Екстралига - жени
Победи с 2+ голаЧарни Сосновец Ж е спечелил с 2+ гола последните си 3 срещи от Екстралига - жени
Победи на първо/краенЧарни Сосновец Ж е в серия от 5 последователни победи в като домакин на ПП/КР срещу Гданск Ж от Екстралига - жени
Победи на първо/краенЧарни Сосновец Ж е спечелил на ПП/КР предходните си 3 срещи като домакин от Екстралига - жени
Суха мрежаЧарни Сосновец Ж е опазил чиста мрежа в последните си 6 мача като домакин срещу Гданск Ж от Екстралига - жени
Суха мрежаЧарни Сосновец Ж е запазил чиста мрежа в предходните си 3 срещи от Екстралига - жени


НепобеденЧарни Сосновец Ж е непобеден в 25 от последните си 27 срещи от Екстралига - жени

НепобеденЧарни Сосновец Ж е непобеден от Гданск Ж в 10 от миналите си 12 мача в лигата
Вижте всички
ЗагубиШльонск Вроцлав Ж е бил победен в предходните си 4 поредни срещи като гост от Екстралига - жени
ЗагубиШленза Вроцлав Ж е допуснал поражение в последните си 4 мача от Екстралига - жени
Загуби с 2+ голаШленза Вроцлав Ж е допуснал поражение с 2+ гола във всяка една от предходните си 3 срещи от Екстралига - жени
Загуби на първо/краенШленза Вроцлав Ж е в серия от 3 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Екстралига - жени


Без победаШльонск Вроцлав Ж е спечелил само 3 от предходните си 21 срещи в първенството
Вижте всички
ГКС Катовице Ж е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 22 мача от Екстралига - жени

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на ГКС Катовице Ж от Екстралига - жени

Отбелязани 2+ГКС Катовице Ж е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 11 мача от Екстралига - жени
ГКС Катовице Ж e вкарал 1+ гола във всеки от последните си 10 мача срещу УЯ Краков Ж от Екстралига - жени
Отбелязани 2+ГКС Катовице Ж е отбелязал 2 или повече гола в последните си 6 мача като домакин срещу УЯ Краков Ж от Екстралига - жени
ГКС Катовице Ж бележи средно по 3.50 гола в своите срещи като домакин от Екстралига - жени
УЯ Краков Ж допуска средно по 1.67 гола в своите мачове от Екстралига - жени
Вижте всички
Погон Шчечин Ж е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 22 мача от Екстралига - жени
Лех-УАМ Познан Ж е допуснал 1 или повече гола в изминалите 12 поредни мача като домакин от Екстралига - жени
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Лех-УАМ Познан Ж от Екстралига - жени
Лех-УАМ Познан Ж допуска средно по 4.00 гола в своите мачове като домакин от Екстралига - жени
Погон Шчечин Ж бележи средно по 2.25 попадения в своите мачове като гост от Екстралига - жени
Вижте всички
НепобеденМорейрензе е непобеден във всеки един от предходните 6 мача срещу Ещорил от Лига Португалия
ЗагубиЕщорил е бил победен в изминалите 3 мача от Лига Португалия


Без победаЕщорил е спечелил само 1 от изиграните си 19 срещи от Лига Португалия

Без победаЕщорил е постигнал само 1 победи в последните си 11 мача като домакин в първенството

Без победаМорейрензе е постигнал само 1 победи в последните си 9 мача като гост в първенството
Вижте всички


Без победаКаса Пиа е постигнал само 3 победи от последните си 22 срещи от Лига Португалия


Без победаЕстрела Амадора е спечелил само 3 от изиграните си 21 срещи от Лига Португалия

Без победаЕстрела Амадора е спечелил само 2 от предходните си 15 мача от Лига Португалия

Без победаКаса Пиа е спечелил само 2 от предходните си 14 мача като гост от Лига Португалия

Без победаКаса Пиа е постигнал само 1 победи от последните си 8 срещи от Лига Португалия
Без победаЕстрела Амадора е спечелил само 1 от предходните си 7 мача като домакин от Лига Португалия
Вижте всички

НепобеденФамаликао не е губил нито един от изминалите 12 мача срещу Рио Аве от Лига Португалия
РавенствоФамаликао и Рио Аве са завършили наравно в предходните си 4 мача като гост в лигата
Без победаФамаликао е постигнал само 1 победи в предходните си 6 мача като гост срещу Рио Аве от Лига Португалия
Суха мрежаФамаликао е запазил чиста мрежа във всичките си последни 3 двубоя срещу Рио Аве от Лига Португалия


НепобеденФамаликао не е губил в 17 от предходните си 20 мачa от Лига Португалия

Без победаРио Аве е постигнал само 2 победи от последните си 13 срещи от Лига Португалия

Без победаФамаликао е спечелил само 1 от изиграните си 8 срещи от Лига Португалия
Фамаликао е непобеден на полувремето в последните си 12 мача срещу Рио Аве от Лига Португалия
Вижте всички
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 52 | 29 | 15 | 7 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 51 | 29 | 14 | 9 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 50 | 29 | 14 | 8 | 7 | 8 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 47 | 29 | 13 | 8 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 45 | 30 | 12 | 9 | 9 | 15 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 29 | 11 | 8 | 10 | 2 |
8 |
ЛА Галакси | 39 | 30 | 10 | 9 | 11 | -9 |
9 |
Колорадо Рапидс | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | 0 |
10 |
Сан Диего ФК | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | -3 |
11 |
Портланд Тимбърс | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
12 |
Реал Солт Лейк | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
13 |
Минесота Юнайтед | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -9 |
14 |
Остин | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -17 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 29 | 6 | 4 | 19 | -37 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 66 | 29 | 20 | 6 | 3 | 41 |
2 |
Интер Маями КФ | 52 | 29 | 14 | 10 | 5 | 20 |
3 |
Ню Инглънд | 49 | 29 | 15 | 4 | 10 | 7 |
4 |
Чикаго Файър | 48 | 29 | 14 | 6 | 9 | 9 |
5 |
Шарлът ФК | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 8 |
6 |
Филаделфия Юнион | 45 | 29 | 13 | 6 | 10 | 13 |
7 |
Орландо Сити | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 28 | 9 | 9 | 10 | -8 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 29 | 10 | 6 | 13 | -15 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | 2 |
11 |
Торонто ФК | 33 | 29 | 7 | 12 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 33 | 28 | 7 | 12 | 9 | -11 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 32 | 29 | 9 | 5 | 15 | -3 |
14 |
Атланта Юнайтед | 30 | 29 | 8 | 6 | 15 | -12 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 29 | 6 | 6 | 17 | -24 |
Локомотив Москва U19 е непобеден в 31 от последните си 37 срещи от Юношеска лига
Бърнли е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от всички турнири
ФК Шахтьор е непобеден във всяка една от изминалите си 17 срещи от Първа дивизия
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 11 срещи на Вестерло U21 от Про Лига П21
ФК Ашдод е победил в предходните си 8 мача от Лига Леумит
Коринтианс СП е допуснал поражение в последните си 8 мача от Бразилейро Серия А
Нюроз е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Звездна лига
Теута Дуръс е в серия от 5 поредни победи с 2+ гола от Суперлига
ШК Рапид Виена е губил на ПП/КР в последните си 4 поредни мача от 2. Лига
Ал Сареех е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 4 срещи от Дивизия 1
Славия Прага е непобеден в 42 от последните си 45 мачa от 1. Лига
Ал Аин е непобеден в последните си 31 срещи в първенството
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 срещи в първенството
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 15 срещи на Депортиво Еспаньол от Примера C Метрополитана
Барселона е в серия от 10 поредни победи с 2+ гола от всички турнири
Кингдао Йонон е бил победен в изминалите 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е победил в предходните си 10 мача от Дивизия 1 - Север
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Супер Лига
Йени Малатияспор е допуснал поражение с 3+ гола във всяка една от предходните 6 срещи от ТФФ Трета Лига
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик не е допуснал загуба в последните си 31 поредни мача от Трета лига - Североизточна
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 срещи в първенството
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 15 срещи на Депортиво Еспаньол от Примера C Метрополитана
Некакса Ж е в серия от 15 поредни загуби във вътрешното първенство
Ювентус Малчика е в серия от 11 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Трета лига - Северозападна
Арцах е в серия от 10 победи от Премиер лига
Барселона е в серия от 10 поредни победи с 2+ гола от всички турнири
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Супер Лига
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик не е допуснал загуба в последните си 31 поредни мача от Трета лига - Североизточна
Бърнли е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от всички турнири
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 15 срещи на Депортиво Еспаньол от Примера C Метрополитана
Некакса Ж е в серия от 15 поредни загуби във вътрешното първенство
Арцах е в серия от 10 победи от Премиер лига
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Калмар ФФ е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Алсвенскан
Пистойезе е успял да спечели на ПП/КР последните си 6 мача от Серия D Група D
Йени Малатияспор е допуснал поражение с 3+ гола във всяка една от предходните 6 срещи от ТФФ Трета Лига











