Мои лиги

Футбол

Други първенства

Международни

24 де Септиембре - Статистика и Прогнози

Изиграни мачове 24 де Септиембре
Цялостна статистика
24 де Септиембре
Изиграни мачове: 16
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
28
1.75
1.31
21
Под/Над
1.5
1 15
6% 94%
2.5
5 11
31% 69%
3.5
11 5
69% 31%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
13 3
81% 19%
Сухи мрежи (Да/Не)
2 14
13% 88%
Отбелязан гол (Да/Не)
14 2
88% 13%
Класиране
Т М П Р З ОГ ДГ +/-
1
Сол де Америка 67 30 21 4 5 46 25 21
2
2 де Майо 57 30 16 9 5 46 23 23
3
Индепендиенте ФБК 51 30 14 9 7 53 35 18
4
Реколета 51 30 15 6 9 59 45 14
5
Фернандо Де Ла Мора 48 30 14 6 10 40 31 9
6
Рубио Ню 44 30 12 8 10 42 44 -2
7
Депортиво Сантани 44 30 12 8 10 41 43 -2
8
Спортиво Карапегуа 43 30 11 10 9 43 31 12
9
Пасторео 43 30 11 10 9 37 31 6
10
Спортиво Сан Лоренсо 42 30 11 9 10 35 27 8
11
3 де Фебреро 39 30 11 6 13 39 42 -3
12
Колехиалес 32 30 9 5 16 29 44 -15
13
Мартин Ледесма 31 30 8 7 15 30 41 -11
14
Атира 26 30 7 5 18 32 58 -26
15
12 де Октубре 14 30 2 8 20 24 62 -38
16
24 де Септиембре 4 3 1 1 1 2 4 -2
Промоция
домакински мачове:
Победи 3
50%
Равенства 2
33%
Загуби 1
17%
Вижте всички
Цялостна статистика (Домакин)
24 де Септиембре
Изиграни мачове: 8
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
17
2.13
1.38
11
Под/Над
1.5
0 8
0% 100%
2.5
3 5
38% 63%
3.5
4 4
50% 50%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
8 0
100% 0%
Сухи мрежи (Да/Не)
0 8
0% 100%
Отбелязан гол (Да/Не)
8 0
100% 0%
гостувания:
Победи 3
50%
Равенства 1
17%
Загуби 2
33%
Вижте всички
Цялостна статистика (Гост)
24 де Септиембре
Изиграни мачове: 8
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
11
1.38
1.25
10
Под/Над
1.5
1 7
13% 88%
2.5
2 6
25% 75%
3.5
7 1
88% 13%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
5 3
63% 38%
Сухи мрежи (Да/Не)
2 6
25% 75%
Отбелязан гол (Да/Не)
6 2
75% 25%
Програма

Топ трендове

Video Highlight