Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 8
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Юксбридж като домакин от ФА Къп са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Юксбридж е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача от ФА Къп
Отбелязани 2+Юксбридж е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача като домакин от ФА Къп
Юксбридж е вкарал средно по 2.50 гола в изиграните си мачове от ФА Къп
Юксбридж вкарва средно по 2.67 гола в своите мачове като домакин от ФА Къп
Вижте всички
Отбелязани 2+Оксфорд Сити е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача от ФА Къп
Оксфорд Сити е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като гост от ФА Къп
Торки Юнайтед вкарва средно по 6.00 гола в своите мачове като домакин от ФА Къп
Торки Юнайтед вкарва средно по 3.50 гола в своите мачове от ФА Къп
Оксфорд Сити вкарва средно по 4.00 гола в своите мачове от ФА Къп
Вижте всички
ПобедиЛедърхед е победил в предходните си 3 мача от ФА Къп
Суха мрежаЛедърхед е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 3 срещи от ФА Къп
НепобеденЛедърхед не е губил в 5 от предходните си 6 мачa от ФА Къп
Победи с 3+ голаФК Юнайтед е победил с 3+ гола в изминалите си 3 мача като от ФА Къп
Победи с 3+ голаФК Юнайтед е в серия от 3 поредни победи като гост с 3+ гола от ФА Къп
Победи на първо/краенФК Юнайтед е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 3 мача от ФА Къп
Победи на първо/краенФК Юнайтед е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 3 мача като гост от ФА Къп
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Ансти Номадс от ФА Къп
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Ансти Номадс като гост от ФА Къп
Отбелязани 2+Ансти Номадс е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи от ФА Къп
Макълсфийлд Таун е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като домакин от ФА Къп
Макълсфийлд Таун допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от ФА Къп
Ансти Номадс е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове от ФА Къп
Ансти Номадс бележи средно по 3.50 гола в своите срещи като гост от ФА Къп
Вижте всички
Отбелязани 2+Марийн е отбелязал 2 или повече гола в последните си 4 поредни срещи от ФА Къп
Марийн вкарва средно по 2.50 гола в своите мачове от ФА Къп
Победи с 2+ голаГлочестър Сити е спечелил с 2+ гола последните си 3 срещи като гост от ФА Къп
Глочестър Сити е успели да водят на почивката в последните си 5 мачa от ФА Къп
Победи на първо/краенГлочестър Сити е успял да спечели на ПП/КР последните си 3 мача като гост от ФА Къп
Суха мрежаГлочестър Сити е запазил чиста мрежа в предходните си 3 срещи като гост от ФА Къп
НепобеденГлочестър Сити не е губил в 5 от предходните си 6 мачa от ФА Къп
Вижте всички
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Гизли като гост от ФА Къп са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Лейстън като домакин от ФА Къп
Отбелязани 2+Лейстън е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача от ФА Къп
Лейстън бележи средно по 4.00 попадения в своите мачове като домакин от ФА Къп
Гизли е вкарал средно по 2.25 гола в изиграните си мачове от ФА Къп
Вижте всички
Саут Шийлдс бележи средно по 4.50 попадения в своите мачове от ФА Къп
Саут Шийлдс е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като гост от ФА Къп
Стафорд Рейнджърс е вкарал средно по 2.67 гола в изиграните си мачове от ФА Къп
Стафорд Рейнджърс е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като гост от ФА Къп
НепобеденУорчестър Сити не е допуснал поражение в нито един от последните си 6 мача от ФА Къп
ПобедиУорчестър Сити е в серия от 3 победи от ФА Къп

НепобеденХарбороу Таун не е загубил нито една от предходните 8 срещи от ФА Къп
НепобеденХарбороу Таун не е допуснал поражение в нито един от последните си 6 мача като домакин от ФА Къп
НепобеденСпенимур Таун не е губил в 5 от предходните си 6 мачa от ФА Къп
Отбелязани 2+Стярнан e отбелязал 2+ гола срещу Тор Акурейри във всеки един от последните си 5 срещи в пъвенството
Над 2.5 голаСтярнан са отбелязали над 2.5 гола в последните си 5 срещи на Тор Акурейри от Висша лига
Тор Акурейри допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като домакин от Висша лига
Стярнан допуска средно по 2.58 гола в своите мачове като гост от Висша лига
Валур Рейкявик е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 27 мача като домакин от Висша лига
Валур Рейкявик е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 17 мача от Висша лига

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 11 срещи на КА Акурейри като гост от Висша лига
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 6 срещи на Валур Рейкявик като домакин от Висша лига
Отбелязани 2+Валур Рейкявик е успял да вкара 2+ гола в предходните си 6 срещи като домакин от Висша лига
Отбелязани 2+Валур Рейкявик е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 4 двубоя като домакин срещу КА Акурейри от Висша лига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Валур Рейкявик изминалите 4 мача като домакин на КА Акурейри от Висша лига
КА Акурейри получава средно по 2.04 попадения в своите мачове (Висша лига)
Валур Рейкявик вкарва средно по 2.23 гола в своите мачове като домакин от Висша лига
Вижте всички
КР Рейкявик е допуснал 1 или повече гола в изминалите 16 поредни мача като гост от Висша лига
КР Рейкявик е вкарал 1 или повече гола в последните си 14 поредни мача от Висша лига
Кефлавик е отбелязал поне един гол в последните си 11 срещи като домакин в първенството
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 5 срещи на Кефлавик от първенството
Отбелязани 2+КР Рейкявик e отбелязал поне два гола срещу Кефлавик в предходните си 4 мача в пъвенството
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на КР Рейкявик като гост от Висша лига
Кефлавик допуска средно по 1.88 гола в своите мачове от Висша лига
КР Рейкявик допуска средно по 2.12 гола в своите мачове от Висша лига
Вижте всички
НепобеденБедфорд Таун е непобеден във всяка една от изминалите си 6 срещи като домакин от всички турнири
ПобедиЧорли е бил победител в изминалите си 4 мача в лигата


Без победаЧорли е постигнал само 3 победи в последните си 26 мача като гост в първенството

НепобеденБедфорд Таун не е губил в 10 от предходните си 11 мачa като домакин от всички турнири

Без победаЧорли е спечелил само 1 от изиграните си 10 срещи като гост от Национална лига Север
Вижте всички
Бъкстон ФК е вкарал 1 или повече гола в последните си 12 поредни мача като домакин от Национална лига Север
Бъкстон ФК е получил поне един гол във всеки един от предходните си 10 мача срещу Уърксоп Таун от всички турнири
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 7 срещи на Бъкстон ФК като домакин от Национална лига Север
Над 2.5 голаВ предходните 5 мача на Уърксоп Таун от всички турнири са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Бъкстон ФК изминалите 4 мача като домакин на Уърксоп Таун от всички турнири
Отбелязани 2+Бъкстон ФК е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача като домакин от Национална лига Север
Бъкстон ФК бележи средно по 2.60 попадения в своите мачове като домакин от Национална лига Север
Уърксоп Таун допуска средно по 1.83 гола в своите мачове като гост от всички турнири
Вижте всички
Бракли Таун е допуснал 1 или повече гола в изминалите 22 поредни мача като гост от всички турнири
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 6 срещи на Бракли Таун като гост от всички турнири
Хеднесфорд Таун допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като домакин от всички турнири
Бракли Таун допуска средно по 2.60 гола в своите мачове като гост от всички турнири
НепобеденКингс Лин не е губил в 5 от миналите си 6 мача срещу Мертир Таун от всички турнири
Победи на първо/краенКингс Лин е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 3 мача от Национална лига Север
Суха мрежаКингс Лин е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 3 срещи от Национална лига Север

Без победаМертир Таун е спечелил само 2 от изминалите 12 мача като домакин от всички турнири
НепобеденМертир Таун не е губил в 5 от предходните си 6 мачa като домакин от всички турнири
НепобеденКингс Лин е непобеден в 5 от последните си 6 срещи от Национална лига Север
Кингс Лин е успели да водят на почивката в последните си 4 мачa като гост от Национална лига Север
Вижте всички
НепобеденСаут Шийлдс не е допуснал загуба в последните си 6 поредни мача като домакин от всички турнири
ЗагубиХарбороу Таун е бил победен в предходните си 3 поредни срещи като гост от Национална лига Север
Победи на първо/краенСаут Шийлдс е успял да спечели на ПП/КР последните си 3 мача като домакин от всички турнири


НепобеденХарбороу Таун е непобеден в 57 от последните си 65 срещи от всички турнири


НепобеденСаут Шийлдс не е губил в 27 от предходните си 30 мачa като домакин от Национална лига Север
Без победаХарбороу Таун е спечелил само 1 от изминалите 7 мача като гост от всички турнири
Вижте всички
Дарлингтън 1883 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 12 мача като гост от Национална лига Север
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Телфорд Юнайтед от всички турнири
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Дарлингтън 1883 като гост от всички турнири
Дарлингтън 1883 допуска средно по 2.60 гола в своите мачове като гост от Национална лига Север
Телфорд Юнайтед допуска средно по 1.83 гола в своите мачове като домакин от всички турнири
Вижте всички
НепобеденМакълсфийлд Таун не е загубил нито една от предходните 7 срещи от всички турнири
НепобеденОксфорд Сити е непобеден в 5 от последните си 6 мачa като домакин от всички турнири


НепобеденОксфорд Сити е непобеден в 20 от последните си 23 срещи от всички турнири

НепобеденМакълсфийлд Таун не е губил в 13 от предходните си 14 мачa от всички турнири
Макълсфийлд Таун е бил победен на почивката в последните си 3 мачa от всички турнири
Вижте всички
ПобедиМарийн е победил в предходните си 5 мача от всички турнири


НепобеденСкарбъроу Атлетик е непобеден в 14 от последните си 16 срещи като домакин от всички турнири

Без победаСкарбъроу Атлетик е спечелил само 1 от изиграните си 9 срещи от всички турнири
НепобеденСкарбъроу Атлетик не е губил в 6 от предходните си 7 мачa от всички турнири
Херефорд Юнайтед е вкарал 1 или повече гола в последните си 12 поредни мача като гост от всички турнири
Херефорд Юнайтед е отбелязал поне един гол във всеки от последните си 11 мача като гост срещу Моркaмб от всички турнири
Моркaмб е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 10 мача от всички турнири
Отбелязани 2+Моркaмб е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 5 мача като домакин от всички турнири
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Моркaмб като домакин от Национална лига Север
Моркaмб е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Национална лига Север
Херефорд Юнайтед е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от всички турнири
Вижте всички
Радклиф Бороу е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 13 мача като гост от всички турнири
Саутпорт е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 12 мача от всички турнири
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Радклиф Бороу от всички турнири
Отбелязани 2+Саутпорт е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 3 двубоя като домакин срещу Радклиф Бороу от всички турнири
Саутпорт допуска средно по 1.91 гола в своите мачове от Национална лига Север
Радклиф Бороу получава средно по 1.91 попадения в своите мачове (Национална лига Север)
Вижте всички
Честър е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 17 мача като гост от всички турнири
Спенимур Таун е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 12 мача от Национална лига Север
Спенимур Таун е вкарал 1 или повече гола в последните си 10 поредни мача от всички турнири
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Спенимур Таун от всички турнири
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Честър изминалите 3 мача като гост на Спенимур Таун от всички турнири
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Честър като гост от всички турнири са били отбелязани над 2.5 гола
Честър допуска средно по 1.57 гола в своите мачове като гост от всички турнири
Спенимур Таун допуска средно по 2.09 гола в своите мачове от Национална лига Север
Вижте всички
Под 2.5 голаПри под 2.5 гола са завършили последните 6 мача на Даг енд Ред от Национална лига Юг
Без отбелязан голФарнборо ФК е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 3 срещи като домакин от всички турнири
Даг енд Ред е вкарал средно по 0.91 гола в изиграните си мачове от Национална лига Юг
Фарнборо ФК е вкарал средно по 0.80 гола в изиграните си мачове от Национална лига Юг
НепобеденДувър Атлетик не е допуснал поражение в нито един от последните си 6 мача от всички турнири
Победи на първо/краенДувър Атлетик е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 3 мача като гост от всички турнири


Без победаУолтън и Хершам е спечелил само 2 от изиграните си 17 срещи от всички турнири

НепобеденДувър Атлетик не е губил в 9 от предходните си 10 мачa от всички турнири
Дувър Атлетик е в поредица от 4 последователни срещи като гост в които води на почивката от всички турнири
Вижте всички

НепобеденЧелмсфорд не е допуснал загуба в последните си 12 поредни мача от всички турнири
Без победаЧелмсфорд е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи от Национална лига Юг
Суха мрежаЧелмсфорд е запазил чиста мрежа в предходните си 4 срещи от всички турнири


НепобеденЧелмсфорд не е губил в 25 от предходните си 29 мачa от Национална лига Юг
НепобеденФарнъм е непобеден в 6 от предходните си 7 срещи в първенството
Без победаЧелмсфорд е спечелил само 1 от изминалите 6 мача като домакин от Национална лига Юг
Челмсфорд не е губил на полувремето в нито една от последните си 12 срещи от всички турнири
Вижте всички
Хемптън ФК е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 14 мача като гост от всички турнири
Доркинг Уондърърс е вкарал 1 или повече гола в последните си 12 поредни мача от всички турнири
Над 2.5 голаВ на Доркинг Уондърърс последните 3 мача като домакин срещу Хемптън ФК са вкарани над 2.5 гола (всички турнири)
Доркинг Уондърърс допуска средно по 1.55 гола в своите мачове от Национална лига Юг
Хемптън ФК допуска средно по 2.71 гола в своите мачове като гост от всички турнири
Вижте всички

НепобеденЕбсфлийт Юнайтед не е допуснал загуба в последните си 8 поредни мача от Национална лига Юг
ПобедиЕбсфлийт Юнайтед е спечелил последните си 3 срещи в първенството
Суха мрежаЕбсфлийт Юнайтед е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 3 двубои от Национална лига Юг


НепобеденЕбсфлийт Юнайтед е непобеден в 29 от последните си 34 срещи като домакин от всички турнири

Без победаУестън-С-Меър е спечелил само 1 от предходните си 8 мача като гост от всички турнири
НепобеденУестън-С-Меър е непобеден в 5 от последните си 6 мачa от всички турнири
Вижте всички
Хемел Хемпстед Таун е допуснал 1 или повече гола в изминалите 10 поредни мача като домакин от всички турнири
Торки Юнайтед е отбелязал поне един гол във всеки от последните си 10 мача срещу Хемел Хемпстед Таун от всички турнири
Над 2.5 голаВ предходните 5 мача на Торки Юнайтед от Национална лига Юг са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаВ на Торки Юнайтед последните 4 мача като гост срещу Хемел Хемпстед Таун са вкарани над 2.5 гола (Национална лига Юг)
Торки Юнайтед допуска средно по 1.60 гола в своите мачове като гост от Национална лига Юг
Вижте всички
Победи на първо/краенМейдънхед Юнaйтед е спечелил на ПП/КР последните си 3 мача срещу Мейдстоун Юнaйтед от Национална лига Юг


НепобеденМейдстоун Юнaйтед не е губил в 14 от предходните си 17 мачa от Национална лига Юг

НепобеденМейдънхед Юнaйтед е непобеден в 8 от предходните си 9 мача срещу Мейдстоун Юнaйтед от всички турнири
Брейнтри Таун е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 17 мача като гост от всички турнири
Солсбъри Сити е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 12 мача като домакин от всички турнири
Брейнтри Таун е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 11 мача като гост от всички турнири

Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Брейнтри Таун като гост от всички турнири
Отбелязани 2+Брейнтри Таун е отбелязал 2 или повече гола в последните си 4 поредни срещи като гост от Национална лига Юг
Отбелязани 2+Солсбъри Сити е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача от всички турнири
Солсбъри Сити е вкарал средно по 2.23 гола в изиграните си мачове от всички турнири
Брейнтри Таун бележи средно по 2.33 попадения в своите мачове като гост от всички турнири
Вижте всички
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 52 | 29 | 15 | 7 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 51 | 29 | 14 | 9 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 50 | 29 | 14 | 8 | 7 | 8 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 47 | 29 | 13 | 8 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 45 | 30 | 12 | 9 | 9 | 15 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 29 | 11 | 8 | 10 | 2 |
8 |
ЛА Галакси | 39 | 30 | 10 | 9 | 11 | -9 |
9 |
Колорадо Рапидс | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | 0 |
10 |
Сан Диего ФК | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | -3 |
11 |
Портланд Тимбърс | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
12 |
Реал Солт Лейк | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
13 |
Минесота Юнайтед | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -9 |
14 |
Остин | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -17 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 29 | 6 | 4 | 19 | -37 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 66 | 29 | 20 | 6 | 3 | 41 |
2 |
Интер Маями КФ | 52 | 29 | 14 | 10 | 5 | 20 |
3 |
Ню Инглънд | 49 | 29 | 15 | 4 | 10 | 7 |
4 |
Чикаго Файър | 48 | 29 | 14 | 6 | 9 | 9 |
5 |
Шарлът ФК | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 8 |
6 |
Филаделфия Юнион | 45 | 29 | 13 | 6 | 10 | 13 |
7 |
Орландо Сити | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 28 | 9 | 9 | 10 | -8 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 29 | 10 | 6 | 13 | -15 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | 2 |
11 |
Торонто ФК | 33 | 29 | 7 | 12 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 33 | 28 | 7 | 12 | 9 | -11 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 32 | 29 | 9 | 5 | 15 | -3 |
14 |
Атланта Юнайтед | 30 | 29 | 8 | 6 | 15 | -12 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 29 | 6 | 6 | 17 | -24 |
Локомотив Москва U19 е непобеден в 31 от последните си 37 срещи от Юношеска лига
Бърнли е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от всички турнири
ФК Шахтьор е непобеден във всяка една от изминалите си 17 срещи от Първа дивизия
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 11 срещи на Вестерло U21 от Про Лига П21
ФК Ашдод е победил в предходните си 8 мача от Лига Леумит
Коринтианс СП е допуснал поражение в последните си 8 мача от Бразилейро Серия А
Нюроз е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Звездна лига
Теута Дуръс е в серия от 5 поредни победи с 2+ гола от Суперлига
ШК Рапид Виена е губил на ПП/КР в последните си 4 поредни мача от 2. Лига
Ал Сареех е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 4 срещи от Дивизия 1
Славия Прага е непобеден в 42 от последните си 45 мачa от 1. Лига
Ал Аин е непобеден в последните си 31 срещи в първенството
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 срещи в първенството
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 15 срещи на Депортиво Еспаньол от Примера C Метрополитана
Барселона е в серия от 10 поредни победи с 2+ гола от всички турнири
Кингдао Йонон е бил победен в изминалите 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е победил в предходните си 10 мача от Дивизия 1 - Север
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Супер Лига
Йени Малатияспор е допуснал поражение с 3+ гола във всяка една от предходните 6 срещи от ТФФ Трета Лига
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик не е допуснал загуба в последните си 31 поредни мача от Трета лига - Североизточна
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 срещи в първенството
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 15 срещи на Депортиво Еспаньол от Примера C Метрополитана
Некакса Ж е в серия от 15 поредни загуби във вътрешното първенство
Ювентус Малчика е в серия от 11 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Трета лига - Северозападна
Арцах е в серия от 10 победи от Премиер лига
Барселона е в серия от 10 поредни победи с 2+ гола от всички турнири
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Супер Лига
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик не е допуснал загуба в последните си 31 поредни мача от Трета лига - Североизточна
Бърнли е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от всички турнири
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 15 срещи на Депортиво Еспаньол от Примера C Метрополитана
Некакса Ж е в серия от 15 поредни загуби във вътрешното първенство
Арцах е в серия от 10 победи от Премиер лига
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Калмар ФФ е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Алсвенскан
Пистойезе е успял да спечели на ПП/КР последните си 6 мача от Серия D Група D
Йени Малатияспор е допуснал поражение с 3+ гола във всяка една от предходните 6 срещи от ТФФ Трета Лига











