Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 8
ЗагубиАл Хикма е допуснал поражение в последните си 3 мача от Премиър Лига


НепобеденАл Ахед е непобеден в 22 от предходните си 25 мача срещу Ал Хикма от Премиър Лига

Без победаАл Ахед е постигнал само 1 победи от последните си 8 срещи като гост от Премиър Лига
НепобеденМагези ФК не е допуснал загуба в последните си 6 поредни мача от Национална първа дивизия
ЗагубиВенда ФА е в серия от 5 поредни загуби във вътрешното първенство
ПобедиМагези ФК е в поредица от 3 победи като гост във вътрешното първенство
Венда ФА е губил през първото полувреме във всяка една от изминалите 3 срещи като домакин в първенството


Без победаВенда ФА е спечелил само 3 от изиграните си 21 срещи от Национална първа дивизия

Без победаВенда ФА е спечелил само 1 от изиграните си 10 срещи от Национална първа дивизия
Вижте всички
Ъпингтън Сити е допуснал 1 или повече гола в изминалите 8 поредни мача като домакин от Национална първа дивизия
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Ъпингтън Сити от Национална първа дивизия са били отбелязани над 2.5 гола
Ъпингтън Сити получава средно по 1.67 попадения в своите мачове като домакин (Национална първа дивизия)
Ъпингтън Сити получава средно по 1.67 гола в своите срещи от Национална първа дивизия
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 4 мачa на Касрик Старс от Национална първа дивизия
Дъ Бийс вкарва средно по 0.50 гола в своите мачове от Национална първа дивизия
Дъ Бийс бележи средно по 0.67 попадения в своите мачове като домакин от Национална първа дивизия
Касрик Старс вкарва средно по 0.67 гола в своите мачове като гост от Национална първа дивизия
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на ФК Хънгри Лионс от Национална първа дивизия
Под 2.5 голаВ последните 3 срещи на Университет Претория като домакин от Национална първа дивизия са паднали под 2.5 гола
Университет Претория бележи средно по 0.67 попадения в своите мачове като домакин от Национална първа дивизия
Университет Претория получава средно по 0.67 попадения в своите мачове като домакин (Национална първа дивизия)
ФК Хънгри Лионс е отбелязал средно по 0.67 попадения в своите срещи като гост в първенството
Вижте всички
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 6 срещи на ФК НВУ от Национална първа дивизия
Под 2.5 голаВ последните 3 срещи на ФК НВУ като гост от Национална първа дивизия са паднали под 2.5 гола
ФК НВУ е отбелязал средно по 0.33 попадения в своите срещи в първенството
ФК НВУ бележи средно по 0.33 гола в своите срещи като гост от Национална първа дивизия
Вреден е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 11 мача от Оберлига Вестфален
Вреден е получил 1+ гола в предходните си 11 срещи като гост от Оберлига Вестфален
Отбелязани 2+Вреден е отбелязал 2 или повече гола в последните си 4 поредни срещи от Оберлига Вестфален
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Гивенбек изминалите 4 мача като домакин на Вреден от Оберлига Вестфален
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Вреден като гост от Оберлига Вестфален
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Гивенбек от Оберлига Вестфален
Отбелязани 2+Гивенбек е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача като домакин от Оберлига Вестфален
Вреден е вкарал средно по 3.25 гола в изиграните си мачове като гост от Оберлига Вестфален
Гивенбек е вкарал средно по 2.10 гола в изиграните си мачове от Оберлига Вестфален
Вижте всички
Дифлен е допуснал 1 или повече гола в изминалите 23 поредни мача като гост от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Мехтерсхайм е вкарал 1 или повече гола в последните си 9 поредни мача от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Отбелязани 2+Мехтерсхайм е отбелязал поне два гола в изминалите си 6 срещи като домакин в първенството
Дифлен допуска средно по 3.33 гола в своите мачове като гост от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Мехтерсхайм бележи средно по 2.50 попадения в своите мачове от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Вижте всички
Херта Висбах е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 13 мача от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Над 2.5 голаВ на Шот Майнц последните 4 мача като гост срещу Херта Висбах са вкарани над 2.5 гола (Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар)
Херта Висбах допуска средно по 2.25 гола в своите мачове от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Шот Майнц бележи средно по 2.25 попадения в своите мачове от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Некарзулм е допуснал 1 или повече гола в изминалите 8 поредни мача като гост от Оберлига Баден-Вюртемберг
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 6 срещи на Некарзулм от Оберлига Баден-Вюртемберг
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 4 срещи на Некарзулм като гост в лигата
Некарзулм получава средно по 2.64 попадения в своите мачове (Оберлига Баден-Вюртемберг)
Некарзулм е получил средно по 3.40 гола в своите срещи като гост от първенството
Вижте всички
НепобеденБалингер е непобеден в 6 от изиграните си 7 двубоя от Оберлига Баден-Вюртемберг
ПобедиКарлсруе II е победил в предходните си 3 мача от Оберлига Баден-Вюртемберг
ФК Тенинген е бил победен на почивката в последните си 5 мачa като домакин от Оберлига Баден-Вюртемберг

НепобеденКарлсруе II не е губил мач в 7 от изминалите 8 срещи от Оберлига Баден-Вюртемберг
Волфсбург U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 29 мача от Юношеска Бундеслига
Допуснати 2+Мепен U19 е допуснал 2 или повече гола в предходните 6 поредни мача като гост от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 3 срещи на Волфсбург U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Мепен U19 от Юношеска Бундеслига са били отбелязани над 2.5 гола
Мепен U19 допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Волфсбург U19 вкарва средно по 2.33 гола в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички

НепобеденБлау Геел не е губил в 7 от предходните си 8 мачa като домакин от Дерде Дивизие
НепобеденБлау Геел е непобеден в 5 от последните си 6 срещи от Дерде Дивизие
ЗагубиПост СВ Виена е бил победен в изминалите 3 мача от Ландеслига Виена
Без отбелязан голПост СВ Виена е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 3 срещи от Ландеслига Виена

Без победаПост СВ Виена е спечелил само 1 от изиграните си 8 срещи от Ландеслига Виена

НепобеденМондзе не е допуснал загуба в последните си 9 поредни мача като гост от Ландеслига Горна Австрия

НепобеденМондзе е непобеден в последните си 8 срещи в първенството
ЗагубиСанкт Мартин е бил победен в изминалите 6 мача от Ландеслига Горна Австрия


НепобеденМондзе не е губил в 18 от предходните си 19 мачa от Ландеслига Горна Австрия

Без победаСанкт Мартин е спечелил само 1 от предходните си 14 мача от Ландеслига Горна Австрия
Без победаСанкт Мартин е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи като домакин от Ландеслига Горна Австрия
Вижте всички
Победи с 2+ голаАндорф / Зигхартинг е победил с 2+ гола в предходните си 4 мача като домакин от Ландеслига Горна Австрия
Победи на първо/краенАндорф / Зигхартинг е успял да спечели на ПП/КР последните си 3 мача като домакин от Ландеслига Горна Австрия

НепобеденАндорф / Зигхартинг не е губил мач в 10 от изминалите 11 срещи от Ландеслига Горна Австрия
Фьокламаркт е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 13 мача от Ландеслига Горна Австрия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 3 срещи на Фьокламаркт в лигата
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Бад Ишъл от Ландеслига Горна Австрия
Бад Ишъл допуска средно по 2.09 гола в своите мачове от Ландеслига Горна Австрия
Фьокламаркт получава средно по 2.60 попадения в своите мачове като гост (Ландеслига Горна Австрия)
Вижте всички
ЗагубиАТУС Ферлах е бил победен от Делах/Гайл в последните си 4 срещи като домакин в първенството
Загуби с 2+ голаАТУС Ферлах е загубил с 2+ гола последните си 4 мача срещу Делах/Гайл от Ландеслига Каринтия
Загуби с 3+ голаАТУС Ферлах е загубил с 3 или повече гола от Делах/Гайл в предходните си 3 мачa като домакин в първенството
Делах/Гайл е успели да водят на почивката в последните си 4 мачa от Ландеслига Каринтия


Без победаДелах/Гайл е постигнал само 3 победи от последните си 21 срещи като гост от Ландеслига Каринтия

Без победаАТУС Ферлах е постигнал само 1 победи в предходните си 8 мача срещу Делах/Гайл от Ландеслига Каринтия

НепобеденАТУС Ферлах е непобеден в 7 от изиграните си 8 двубоя като домакин от Ландеслига Каринтия
АТУС Ферлах е успели да водят на почивката в последните си 3 мачa като домакин от Ландеслига Каринтия
Вижте всички
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на ФК Поникве като домакин от 3. Лига Център са били отбелязани над 2.5 гола
ФК Поникве допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от 3. Лига Център
ФК Поникве бележи средно по 2.25 попадения в своите мачове като домакин от 3. Лига Център
Динамо ОО допуска средно по 1.88 гола в своите мачове от 3. Лига Център
Динамо ОО допуска средно по 2.20 гола в своите мачове като гост от 3. Лига Център
Вижте всички

НепобеденФК Самобор е непобеден в 8 от изиграните си 9 двубоя като домакин от 3. Лига Център
НепобеденЗагреб Сити не е губил в 6 от предходните си 7 мачa от 3. Лига Център
Тигър Света Неделя е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 9 мача от 3. Лига Център
Тигър Света Неделя е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 8 мача като домакин от 3. Лига Център
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Тигър Света Неделя от 3. Лига Център
Отбелязани 2+ФК Врапче е отбелязал 2 или повече гола в последните си 5 поредни срещи от 3. Лига Център
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на ФК Врапче като гост от 3. Лига Център
ФК Врапче бележи средно по 3.33 попадения в своите мачове като гост от 3. Лига Център
Тигър Света Неделя получава средно по 1.75 попадения в своите мачове като домакин (3. Лига Център)
Вижте всички
ЗагубиЗагорец Крапина е бил победен в изминалите 5 мача като гост от 3. Лига Център
ЗагубиЗагорец Крапина е бил победен в изминалите 4 мача от 3. Лига Център

Без победаЗагорец Крапина е постигнал само 1 победи в последните си 9 мача в първенството
Без победаЗагорец Крапина е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи като гост от 3. Лига Център
Полет е допуснал 1 или повече гола в изминалите 12 поредни мача като гост от 3. Лига Север
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Полет от 3. Лига Север
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Билогора 91 от 3. Лига Север са били отбелязани над 2.5 гола
Полет е допуснал средно по 1.50 попадения в своите срещи като гост от първенството
Билогора 91 допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от 3. Лига Север
Билогора 91 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от 3. Лига Север
Вижте всички
НК Иванчица Ив. получава средно по 2.38 попадения в своите мачове (3. Лига Север)
НК Иванчица Ив. допуска средно по 2.67 гола в своите мачове като домакин от 3. Лига Север
Томислав Радник получава средно по 1.63 гола в своите срещи от 3. Лига Север
Томислав Радник вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от 3. Лига Север
Меджимурие Чаковец е вкарал 1 или повече гола в последните си 12 поредни мача от 3. Лига Север
Динамо Домашинец е успял да отбележи 1+ гола в изминалите 9 срещи като гост от 3. Лига Север
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Динамо Домашинец като гост от 3. Лига Север
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Меджимурие Чаковец от 3. Лига Север
Отбелязани 2+Меджимурие Чаковец е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача от 3. Лига Север
Динамо Домашинец допуска средно по 2.33 гола в своите мачове като гост от 3. Лига Север
Меджимурие Чаковец е вкарал средно по 2.38 гола в изиграните си мачове от 3. Лига Север
Вижте всички
Граничар Джурджевац е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 8 мача от 3. Лига Север
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Граничар Джурджевац предходните 6 мача срещу Подравина Лудбрег от 3. Лига Север
Допуснати 2+Граничар Джурджевац е получил 2 или повече гола в последните си 6 мача срещу Подравина Лудбрег от 3. Лига Север
Отбелязани 2+Подравина Лудбрег е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 4 мача като домакин от 3. Лига Север
Отбелязани 2+Граничар Джурджевац е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача като гост от 3. Лига Север
Граничар Джурджевац вкарва средно по 2.33 гола в своите мачове като гост от 3. Лига Север
Подравина Лудбрег вкарва средно по 2.33 гола в своите мачове като домакин от 3. Лига Север
Вижте всички

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 8 срещи на Граничар Коториба от 3. Лига Север
Граничар Коториба е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 8 мача от 3. Лига Север
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Питомача от 3. Лига Север
Питомача допуска средно по 2.13 гола в своите мачове от 3. Лига Север
Граничар Коториба допуска средно по 2.38 гола в своите мачове от 3. Лига Север
Вижте всички
Гарич Гарешница е реализирал средно по 0.75 гола в своите срещи в първенството
Дарувар е реализирал средно по 0.88 гола в своите срещи в първенството
Отбелязани 2+Рудар Мурско Средище е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача като домакин от 3. Лига Север
Рудар Мурско Средище допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от 3. Лига Север
Динамо Предавац е получил средно по 3.33 гола в своите срещи като гост от първенството
Рудар Мурско Средище допуска средно по 1.50 гола в своите мачове като домакин от 3. Лига Север
Динамо Предавац е допуснал средно по 1.75 попадения в своите срещи от първенството
Вижте всички


Без победаНехай Сен е спечелил само 3 от изминалите 19 мача като гост от 3. Лига Запад

НепобеденБаньоле не е губил в 7 от предходните си 8 мачa от 3. Лига Запад
ЗагубиКралевица е в серия от 4 поредни загуби във вътрешното първенство
Загуби с 2+ голаРудар Лабин е загубил с 2+ гола последните си 5 мача от 3. Лига Запад
Загуби с 3+ голаРудар Лабин е бил победен с 3 или повече гола в последните си 4 мача от 3. Лига Запад
Загуби на първо/краенРудар Лабин е допуснал поражение на ПП/КР в последните си 4 мача от 3. Лига Запад
Без победаРудар Лабин е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи от 3. Лига Запад
Без победаКралевица е спечелил само 1 от предходните си 6 срещи в първенството
Вижте всички
Локомотива Р е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 12 мача от 3. Лига Запад
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Поморац като гост от 3. Лига Запад са били отбелязани над 2.5 гола
Поморац е вкарал средно по 2.75 гола в изиграните си мачове като гост от 3. Лига Запад
Поморац е вкарал средно по 2.25 гола в изиграните си мачове от 3. Лига Запад
Локомотива Р вкарва средно по 2.86 гола в своите мачове от 3. Лига Запад
Локомотива Р бележи средно по 2.50 попадения в своите мачове като домакин от 3. Лига Запад
Вижте всички
Крък е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 11 мача като домакин от 3. Лига Запад
Крък е успял да отбележи 1+ гола в изминалите 9 срещи от 3. Лига Запад

Над 2.5 голаВ предходните 9 мача на Крък от 3. Лига Запад са били отбелязани над 2.5 гола
Крък бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като домакин от 3. Лига Запад
Ровин допуска средно по 1.63 гола в своите мачове от 3. Лига Запад
Вижте всички
Под 2.5 голаВ на Ядран Пореч последните 6 мача срещу Буйе са отбелязани под 2.5 гола (3. Лига Запад)
Суха мрежаБуйе е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 3 срещи от 3. Лига Запад
Без отбелязан голБуйе е пропуснал да вкара в последните си 3 срещи от 3. Лига Запад
Под 2.5 голаПри под 2.5 гола са завършили последните 3 мача на Буйе от 3. Лига Запад
Буйе е вкарал средно по 0.88 гола в изиграните си мачове от 3. Лига Запад
Вижте всички
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 52 | 29 | 15 | 7 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 51 | 29 | 14 | 9 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 50 | 29 | 14 | 8 | 7 | 8 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 47 | 29 | 13 | 8 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 45 | 30 | 12 | 9 | 9 | 15 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 29 | 11 | 8 | 10 | 2 |
8 |
ЛА Галакси | 39 | 30 | 10 | 9 | 11 | -9 |
9 |
Колорадо Рапидс | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | 0 |
10 |
Сан Диего ФК | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | -3 |
11 |
Портланд Тимбърс | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
12 |
Реал Солт Лейк | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
13 |
Минесота Юнайтед | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -9 |
14 |
Остин | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -17 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 29 | 6 | 4 | 19 | -37 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 66 | 29 | 20 | 6 | 3 | 41 |
2 |
Интер Маями КФ | 52 | 29 | 14 | 10 | 5 | 20 |
3 |
Ню Инглънд | 49 | 29 | 15 | 4 | 10 | 7 |
4 |
Чикаго Файър | 48 | 29 | 14 | 6 | 9 | 9 |
5 |
Шарлът ФК | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 8 |
6 |
Филаделфия Юнион | 45 | 29 | 13 | 6 | 10 | 13 |
7 |
Орландо Сити | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 28 | 9 | 9 | 10 | -8 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 29 | 10 | 6 | 13 | -15 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | 2 |
11 |
Торонто ФК | 33 | 29 | 7 | 12 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 33 | 28 | 7 | 12 | 9 | -11 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 32 | 29 | 9 | 5 | 15 | -3 |
14 |
Атланта Юнайтед | 30 | 29 | 8 | 6 | 15 | -12 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 29 | 6 | 6 | 17 | -24 |
Локомотив Москва U19 е непобеден в 31 от последните си 37 срещи от Юношеска лига
Бърнли е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от всички турнири
ФК Шахтьор е непобеден във всяка една от изминалите си 17 срещи от Първа дивизия
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 11 срещи на Вестерло U21 от Про Лига П21
ФК Ашдод е победил в предходните си 8 мача от Лига Леумит
Коринтианс СП е допуснал поражение в последните си 8 мача от Бразилейро Серия А
Нюроз е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Звездна лига
Теута Дуръс е в серия от 5 поредни победи с 2+ гола от Суперлига
ШК Рапид Виена е губил на ПП/КР в последните си 4 поредни мача от 2. Лига
Ал Сареех е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 4 срещи от Дивизия 1
Славия Прага е непобеден в 42 от последните си 45 мачa от 1. Лига
Ал Аин е непобеден в последните си 31 срещи в първенството
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 срещи в първенството
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 15 срещи на Депортиво Еспаньол от Примера C Метрополитана
Барселона е в серия от 10 поредни победи с 2+ гола от всички турнири
Кингдао Йонон е бил победен в изминалите 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е победил в предходните си 10 мача от Дивизия 1 - Север
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Супер Лига
Йени Малатияспор е допуснал поражение с 3+ гола във всяка една от предходните 6 срещи от ТФФ Трета Лига
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик не е допуснал загуба в последните си 31 поредни мача от Трета лига - Североизточна
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 срещи в първенството
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 15 срещи на Депортиво Еспаньол от Примера C Метрополитана
Некакса Ж е в серия от 15 поредни загуби във вътрешното първенство
Ювентус Малчика е в серия от 11 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Трета лига - Северозападна
Арцах е в серия от 10 победи от Премиер лига
Барселона е в серия от 10 поредни победи с 2+ гола от всички турнири
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Супер Лига
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик не е допуснал загуба в последните си 31 поредни мача от Трета лига - Североизточна
Бърнли е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от всички турнири
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 15 срещи на Депортиво Еспаньол от Примера C Метрополитана
Некакса Ж е в серия от 15 поредни загуби във вътрешното първенство
Арцах е в серия от 10 победи от Премиер лига
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Калмар ФФ е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Алсвенскан
Пистойезе е успял да спечели на ПП/КР последните си 6 мача от Серия D Група D
Йени Малатияспор е допуснал поражение с 3+ гола във всяка една от предходните 6 срещи от ТФФ Трета Лига











