Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10
ПобедиТролхетан е в серия от 5 поредни като гост победи срещу Кристианстад от Дивизия 1 - Юг
Без отбелязан голКристианстад е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 3 срещи като домакин от Дивизия 1 - Юг

НепобеденТролхетан е непобеден в 12 от последните си 13 двубоя срещу Кристианстад от Дивизия 1 - Юг

Без победаКристианстад е спечелил само 2 от изминалите 11 мача като домакин от Дивизия 1 - Юг
НепобеденТролхетан е непобеден в 6 от последните си 7 срещи от Дивизия 1 - Юг
Вижте всички
Йерв е вкарал 1 или повече гола в последните си 15 поредни мача като домакин от Втора дивизия
Сотра е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 10 мача от Втора дивизия

Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 10 срещи на Сотра от първенството
Сотра е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 8 мача като гост от Втора дивизия
Отбелязани 2+Сотра е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи от Втора дивизия
Йерв е вкарал средно по 2.13 гола в изиграните си мачове от Втора дивизия
Сотра е вкарал средно по 2.17 гола в изиграните си мачове от Втора дивизия
Вижте всички
Братвог е успял да отбележи 1+ гола в изминалите 24 срещи като домакин от Втора дивизия
Отбелязани 2+ИЛ Бярг е отбелязал 2 или повече гола в последните си 6 поредни срещи от Втора дивизия
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 5 срещи на Братвог от Втора дивизия
Отбелязани 2+Братвог е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача от Втора дивизия
ИЛ Бярг е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като гост от Втора дивизия
Братвог бележи средно по 2.45 попадения в своите мачове като домакин от Втора дивизия
Вижте всички
Лизеклостер е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 29 мача от Втора дивизия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Треф като гост от Втора дивизия
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 3 срещи на Лизеклостер от първенството
Отбелязани 2+Лизеклостер е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача като домакин от Втора дивизия
Треф е допуснал средно по 1.91 попадения в своите срещи от първенството
Лизеклостер допуска средно по 2.13 гола в своите мачове от Втора дивизия
Вижте всички
ЗагубиРумеланж е в серия от 6 поредни загуби във вътрешното първенство
ЗагубиРумеланж е бил победен в изминалите 4 мача като гост от Национална Дивизия

Без победаРумеланж е постигнал само 1 победи в последните си 8 мача в първенството

НепобеденУНА Щрасен е непобеден във всяка една от изминалите си 14 срещи от Национална Дивизия

ПобедиУНА Щрасен е бил победител в изминалите си 9 мача в лигата
ПобедиУНА Щрасен е спечелил последните си 3 мача срещу Расинг Люксембург от Национална Дивизия


НепобеденУНА Щрасен е непобеден в 28 от последните си 32 срещи от Национална Дивизия

НепобеденРасинг Люксембург е непобеден в 10 от изиграните си 11 двубоя от Национална Дивизия
НепобеденУНА Щрасен не е губил в 6 от миналите си 7 мача като домакин срещу Расинг Люксембург от Национална Дивизия
УНА Щрасен не е губил на полувремето в нито една от последните си 14 срещи от Национална Дивизия
Вижте всички

НепобеденМондорф не е губил нито един от изминалите 8 мача срещу Вилц от Национална Дивизия
ЗагубиВилц е бил победен в предходните си 7 поредни срещи от Национална Дивизия
ПобедиМондорф е спечелил последните си 4 сблъсъка като домакин с Вилц от Национална Дивизия
Загуби с 2+ голаВилц е допуснал поражение с 2+ гола във всяка една от предходните си 3 срещи като гост от Национална Дивизия
НепобеденМондорф е непобеден в 6 от последните си 7 двубоя като домакин срещу Вилц от Национална Дивизия
Загуби на първо/краенВилц е допуснал поражение на ПП/КР в последните си 3 мача като гост от Национална Дивизия


НепобеденМондорф е непобеден в 23 от последните си 27 мачa от Национална Дивизия

Без победаВилц е постигнал само 1 победи в последните си 10 мача в първенството
Мондорф е в поредица от 3 последователни победи на полувремето срещу Вилц от Национална Дивизия
Вижте всички
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 7 срещи на Бисен в лигата
Отбелязани 2+Хостерт е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача като гост от Национална Дивизия
Отбелязани 2+Бисен е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача от Национална Дивизия
Хостерт получава средно по 1.75 попадения в своите мачове като гост (Национална Дивизия)
Бисен бележи средно по 2.22 попадения в своите мачове от Национална Дивизия
Вижте всички
Жьонес Еш е допуснал 1 или повече гола в изминалите 12 поредни мача като домакин от Национална Дивизия
Жьонес Еш е успял да отбележи 1+ гола в последните си 9 мача като домакин срещу Етелбрук от Национална Дивизия
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Жьонес Еш последните 4 мача срещу Етелбрук от Национална Дивизия
Етелбрук допуска средно по 1.60 гола в своите мачове като гост от Национална Дивизия
Жьонес Еш допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Национална Дивизия
Вижте всички

ЗагубиСуифт Есперанж е бил победен в предходните си 9 поредни срещи от Национална Дивизия
ПобедиФ91 Дюделанж е победил Суифт Есперанж в предходните си 4 мача в лигата

Загуби с 2+ голаСуифт Есперанж е загубил с 2+ гола последните си 8 мача от Национална Дивизия
Загуби с 3+ голаСуифт Есперанж е бил победен с 3 или повече гола в последните си 5 мача от Национална Дивизия
Победи с 2+ голаФ91 Дюделанж е спечелил с 2+ гола предходните си 3 мача срещу Суифт Есперанж от Национална Дивизия
Загуби на първо/краенСуифт Есперанж е губил на ПП/КР в последните си 5 поредни мача от Национална Дивизия
Без отбелязан голСуифт Есперанж не е отбелязал гол в нито една от изминалите 7 срещи от Национална Дивизия


Без победаСуифт Есперанж е спечелил само 4 от изиграните си 31 срещи от Национална Дивизия


НепобеденФ91 Дюделанж е непобеден в 15 от последните си 17 двубоя като домакин срещу Суифт Есперанж от Национална Дивизия
Без победаФ91 Дюделанж е постигнал само 1 победи в последните си 7 мача като домакин в първенството
Вижте всички
ФК Диферданж 03 е успял да отбележи 1+ гола в последните си 27 мача срещу Виктория Роспорт от Национална Дивизия
ФК Диферданж 03 е отбелязал поне един гол в последните си 9 срещи в първенството
Отбелязани 2+ФК Диферданж 03 е отбелязал 2+ гола във всеки един от миналите си 5 мача срещу Виктория Роспорт от Национална Дивизия
Отбелязани 2+ФК Диферданж 03 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи като гост от Национална Дивизия
Виктория Роспорт допуска средно по 2.22 гола в своите мачове от Национална Дивизия
ФК Диферданж 03 бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като гост от Национална Дивизия
Вижте всички

НепобеденФК Подгорица е непобеден в последните си 10 срещи като домакин в първенството

НепобеденФК Подгорица е непобеден от Грбал в 8 последнователни срещи като домакин в първенството
ФК Подгорица е водил на полувремето срещу Грбал в последните си 3 мача като домакин в първенството

НепобеденФК Подгорица е непобеден в 13 от изиграните си 14 двубоя от Дивизия 2
НепобеденГрбал не е губил в 5 от предходните си 6 мачa от Дивизия 2
Вижте всички
Под 2.5 голаОтбелязани са под 2.5 гола в последните 3 срещи на Йединство като домакин в първенството
Суха мрежаЙединство е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 3 срещи като домакин от Дивизия 2
Под 2.5 голаВ на Йединство последните 3 мача като домакин срещу Ком са отбелязани под 2.5 гола (Дивизия 2)
Йединство допуска средно по 0.60 гола в своите мачове като домакин от Дивизия 2
Беране е допуснал 1 или повече гола в изминалите 9 поредни мача като домакин от Дивизия 2
Ловчен е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 8 като гост мача от Дивизия 2
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Беране от Дивизия 2
Беране допуска средно по 1.80 гола в своите мачове като домакин от Дивизия 2
Ловчен получава средно по 1.64 попадения в своите мачове (Дивизия 2)
Вижте всички
Будва допуска средно по 1.80 гола в своите мачове като домакин от Дивизия 2
Рудар Плевля допуска средно по 1.55 гола в своите мачове от Дивизия 2
Рудар Плевля допуска средно по 1.80 гола в своите мачове като гост от Дивизия 2
Искра Даниловград бележи средно по 0.80 попадения в своите мачове като гост от Дивизия 2
Суха мрежаПримеро де Агосто е успял да опази суха мрежа в предходните си 3 срещи в първенството
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на Примеро де Агосто от КАФ Купа на Конфедерациите
ХБ Торсхавн e вкарал 1+ гола във всеки от последните си 20 мача срещу Стреймур от Висша лига
ХБ Торсхавн е вкарал 1 или повече гола в последните си 15 поредни мача като гост от Висша лига

Над 2.5 голаВ на ХБ Торсхавн последните 8 мача срещу Стреймур са вкарани над 2.5 гола (Висша лига)

Отбелязани 2+ХБ Торсхавн е отбелязал 2 или повече гола в последните си 8 мача срещу Стреймур от Висша лига
Отбелязани 2+ХБ Торсхавн е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача като гост от Висша лига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на ХБ Торсхавн от Висша лига
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Стреймур от Висша лига са били отбелязани над 2.5 гола
ХБ Торсхавн бележи средно по 1.92 попадения в своите мачове като гост от Висша лига
Стреймур допуска средно по 1.71 гола в своите мачове от Висша лига
Вижте всички


НепобеденБ36 Торсхавн не е губил нито един от изминалите 22 мача срещу Скала ИФ от Висша лига
НепобеденСкала ИФ не е губил в 5 от предходните си 6 мачa от Висша лига
Суха мрежаБ36 Торсхавн е съхранил суха мрежа във всеки един от предходните си 4 мача като домакин срещу Скала ИФ от Висша лига


НепобеденБ36 Торсхавн е непобеден в 32 от предходните си 33 мача срещу Скала ИФ от Висша лига

Без победаСкала ИФ е спечелил само 1 от изиграните си 11 срещи като гост от Висша лига
Скала ИФ е губил през първото полувреме във всяка една от изминалите 3 срещи в първенството
Вижте всички

НепобеденНСИ Рунавик не е допуснал поражение в нито един от последните си 12 мача като домакин от Висша лига
ПобедиНСИ Рунавик е спечелил последните си 5 мача срещу 07 Вестур от Висша лига
Победи с 2+ голаНСИ Рунавик е в серия от 3 поредни победи с 2+ гола срещу 07 Вестур от Висша лига


НепобеденНСИ Рунавик е непобеден в 30 от последните си 33 двубоя срещу 07 Вестур от Висша лига


Без победа07 Вестур е спечелил само 3 от изиграните си 25 срещи като гост от Висша лига


НепобеденНСИ Рунавик не е губил в 22 от предходните си 25 мачa като домакин от Висша лига
Вижте всички


НепобеденКлаксвик е непобеден от Б68 Тофтир в 20 последнователни срещи в първенството
НепобеденКлаксвик не е допуснал загуба в последните си 6 поредни мача от Висша лига
Победи с 3+ голаКлаксвик е победил с 3+ гола Б68 Тофтир в предходните си 4 срещи като домакин в лигата
Победи на първо/краенКлаксвик е спечелил на първо полувреме/краен резултат последните си 4 мача като домакин срещу Б68 Тофтир от Висша лига

Без победаБ68 Тофтир е постигнал само 1 победи от последните си 14 срещи като гост от Висша лига


НепобеденКлаксвик не е губил в 49 от предходните си 51 мачa от Висша лига


Без победаБ68 Тофтир е спечелил само 5 от предходните си 37 срещи в първенството


НепобеденКлаксвик е непобеден в 21 от последните си 22 двубоя срещу Б68 Тофтир от Висша лига
Клаксвик е в поредица от 4 последователни срещи в които води на почивката от Висша лига
Вижте всички
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Марупес като гост от 1. Лига
Марупес получава средно по 1.55 гола в своите срещи от 1. Лига
JFK Вентспилс допуска средно по 2.05 гола в своите мачове от 1. Лига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на ФК Алпендорада като домакин от Купа на Португалия
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Каса Пиа от Купа на Португалия
ФК Алпендорада бележи средно по 3.00 попадения в своите мачове като домакин от Купа на Португалия
ФК Алпендорада бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове от Купа на Португалия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Фатима от Купа на Португалия
Фатима е вкарал средно по 3.50 гола в изиграните си мачове като домакин от Купа на Португалия
Фатима бележи средно по 3.50 попадения в своите мачове от Купа на Португалия
Равенства на ПП/КРМафра е в поредица от 3 равенства на ПП/КР в мачовете си от Купа на Португалия

НепобеденАД Фафе не е губил в 8 от предходните си 9 мачa от Купа на Португалия
Оливейра Хоспитал получава средно по 0.50 попадения в своите мачове (Купа на Португалия)
Оливейра Хоспитал вкарва средно по 0.50 гола в своите мачове от Купа на Португалия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на АД Лимианош от Купа на Португалия
АД Лимианош е вкарал средно по 4.00 гола в изиграните си мачове като гост от Купа на Португалия
АД Лимианош е отбелязал средно по 3.50 попадения в своите срещи в първенството
Лузитания ФК бележи средно по 3.00 попадения в своите мачове от Купа на Португалия
Витория Сетубал бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове от Купа на Португалия
Униао Да Сера получава средно по 3.00 гола в своите срещи като гост от Купа на Португалия
Униао Да Сера е реализирал средно по 4.50 гола в своите срещи в първенството
Униао Да Сера допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от Купа на Португалия
Униао Да Сера е реализирал средно по 4.00 гола в своите срещи като гост в първенството
Вижте всички
Витория Серначе допуска средно по 0.50 гола в своите мачове от Купа на Португалия
Салгейрос допуска средно по 0.50 гола в своите мачове като домакин от Купа на Португалия
Салгейрос допуска средно по 0.50 гола в своите мачове от Купа на Португалия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Шафхаузен от Купа на Швейцария
Тюн бележи средно по 6.00 попадения в своите мачове като гост от Купа на Швейцария
Шафхаузен е отбелязал средно по 4.00 попадения в своите срещи в първенството
Шафхаузен допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от Купа на Швейцария
Тюн е вкарал средно по 6.00 гола в изиграните си мачове от Купа на Швейцария
Вижте всички
БСК Йънг Бойс е вкарал средно по 4.00 гола в изиграните си мачове като гост от Купа на Швейцария
БСК Йънг Бойс е реализирал средно по 4.00 гола в своите срещи в първенството
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 51 | 28 | 15 | 6 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 50 | 28 | 14 | 8 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 47 | 28 | 13 | 8 | 7 | 7 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 45 | 28 | 13 | 6 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 42 | 29 | 11 | 9 | 9 | 13 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 28 | 11 | 8 | 9 | 3 |
8 |
Колорадо Рапидс | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | 0 |
9 |
ЛА Галакси | 36 | 29 | 9 | 9 | 11 | -11 |
10 |
Портланд Тимбърс | 33 | 28 | 9 | 6 | 13 | -3 |
11 |
Сан Диего ФК | 32 | 28 | 8 | 8 | 12 | -3 |
12 |
Реал Солт Лейк | 32 | 28 | 9 | 5 | 14 | -5 |
13 |
Остин | 31 | 28 | 7 | 10 | 11 | -15 |
14 |
Минесота Юнайтед | 30 | 28 | 7 | 9 | 12 | -9 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 28 | 6 | 4 | 18 | -33 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 63 | 28 | 19 | 6 | 3 | 37 |
2 |
Интер Маями КФ | 49 | 28 | 13 | 10 | 5 | 18 |
3 |
Чикаго Файър | 48 | 28 | 14 | 6 | 8 | 11 |
4 |
Шарлът ФК | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Ню Инглънд | 46 | 28 | 14 | 4 | 10 | 6 |
6 |
Филаделфия Юнион | 42 | 28 | 12 | 6 | 10 | 11 |
7 |
Орландо Сити | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 27 | 9 | 9 | 9 | -7 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 28 | 10 | 6 | 12 | -14 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 28 | 8 | 9 | 11 | 4 |
11 |
Торонто ФК | 32 | 28 | 7 | 11 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 30 | 27 | 6 | 12 | 9 | -12 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 29 | 28 | 8 | 5 | 15 | -5 |
14 |
Атланта Юнайтед | 27 | 28 | 7 | 6 | 15 | -15 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 28 | 6 | 6 | 16 | -21 |
Линкълн Сити е непобеден в 35 от изиграните си 40 двубоя от всички турнири
БАТЕ Борисов е постигнал само 3 победи от последните си 20 срещи от Висша Лига
Ст. Луис Сити не е допуснал загуба в последните си 18 поредни мача от МЛС Лига
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на Бодьо Глимт от Шампионска лига
Ал Шамия е бил победен в изминалите 8 мача от 1st Division
Филаделфия Юнион е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
Зенит е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Купа на Русия
Касетсарт не е отбелязал попадение в нито една от предходните си 5 срещи в първенството
Ал Маркия е в серия от 4 поредни победи с 2+ гола от Q League
Ньоме Калю II е допуснал поражение на ПП/КР в последните си 4 мача от Есилийга
Велес Сарсфийлд Рез. не е губил в 30 от предходните си 36 мачa като домакин от Лига на резервите
Ст. Луис Сити не е допуснал загуба в последните си 18 поредни мача от МЛС Лига
Монреал Импакт е спечелил само 2 от предходните си 17 мача от МЛС Лига
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Минесота Юнайтед от МЛС Лига
Филаделфия Юнион е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
Спортинг Брага е опазил суха мрежа в изиграните 6 срещи от Лига на конференциите
СВ Нотч е бил победен в изминалите 5 мача от Hoofdklasse
Левски е пропуснал да вкара в последните си 5 срещи от Лига Европа
Ст. Луис Сити е бил победител с 2 или повече гола в последните си 4 мача от МЛС Лига
Минесота Юнайтед е губил на ПП/КР в последните си 3 поредни мача като гост от МЛС Лига
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик е в поредица от 31 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
ФК Доростол е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Трета лига - Североизточна
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Кингдао Йонон е допуснал поражение в последните си 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е в серия от 10 победи от Дивизия 1 - Север
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Супер Лига
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик е в поредица от 31 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на Бодьо Глимт от Шампионска лига
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Кингдао Йонон е допуснал поражение в последните си 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е в серия от 10 победи от Дивизия 1 - Север
Зенит е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Купа на Русия
Калмар ФФ е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Алсвенскан
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола











