Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10
Без победаБотев Пловдив II е спечелил само 1 от предходните си 8 мача от Трета лига - Югоизточна

Без победаРозова Долина е спечелил само 1 от изиграните си 8 срещи като гост от Трета лига - Югоизточна
Без победаРозова Долина е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи от Трета лига - Югоизточна
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Локомотив Пловдив II от Трета лига - Югоизточна
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 3 срещи на Созопол от Трета лига - Югоизточна
Созопол е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от Трета лига - Югоизточна
Локомотив Пловдив II допуска средно по 2.67 гола в своите мачове от Трета лига - Югоизточна


НепобеденЧерноморец Балчик не е допуснал загуба в последните си 31 поредни мача от Трета лига - Североизточна


НепобеденЧерноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 17 срещи като гост от Трета лига - Североизточна
ПобедиБенковски Исперих е в серия от 3 победи като домакин от Трета лига - Североизточна
Черноморец Балчик е непобеден през първото полувреме в предходните си 27 срещи в първенството
Черноморец Балчик не е губил на полувремето в нито една от последните си 19 срещи като гост от Трета лига - Североизточна


НепобеденЧерноморец Балчик е непобеден в 38 от изиграните си 39 двубоя от Трета лига - Североизточна


НепобеденЧерноморец Балчик е непобеден в 19 от изиграните си 20 двубоя като гост от Трета лига - Североизточна


НепобеденБенковски Исперих е непобеден в 15 от последните си 18 срещи като домакин от Трета лига - Североизточна
Вижте всички
ФК Санта Колома Б е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 24 мача от Втора дивизия
Пиринеус Юнайтед ФК е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 23 мача от Втора дивизия

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на ФК Санта Колома Б от Втора дивизия

Допуснати 2+ФК Санта Колома Б е допуснал 2 или повече гола в предходните 10 поредни мача от Втора дивизия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Пиринеус Юнайтед ФК като домакин от Втора дивизия
Отбелязани 2+Пиринеус Юнайтед ФК e отбелязал 2+ гола срещу ФК Санта Колома Б във всеки един от последните си 3 срещи в пъвенството
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Пиринеус Юнайтед ФК последните 3 мача срещу ФК Санта Колома Б от Втора дивизия
Пиринеус Юнайтед ФК е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Втора дивизия
ФК Санта Колома Б допуска средно по 5.00 гола в своите мачове от Втора дивизия
Вижте всички
Анделсбух е допуснал 1 или повече гола в изминалите 9 поредни мача от Ландсеслига Ворарлберг
Дорнбирнер С. е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 8 мача от Ландсеслига Ворарлберг
Дорнбирнер С. допуска средно по 1.50 гола в своите мачове като гост от Ландсеслига Ворарлберг
Анделсбух е допуснал средно по 1.56 попадения в своите срещи от първенството
УСК Ойгендорф е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 12 мача като гост от Ландеслига Залцбург

Над 2.5 голаВ предходните 10 мача на УСК Ойгендорф като гост от Ландеслига Залцбург са били отбелязани над 2.5 гола
УСК Ойгендорф e отбелязал 1 или повече гола в миналите си 8 двубоя срещу Голинг от Ландеслига Залцбург
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Голинг като домакин от Ландеслига Залцбург
Отбелязани 2+УСК Ойгендорф е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача от Ландеслига Залцбург
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на УСК Ойгендорф последните 3 мача като гост срещу Голинг от Ландеслига Залцбург
Голинг бележи средно по 2.64 попадения в своите мачове от Ландеслига Залцбург
УСК Ойгендорф е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове като гост от Ландеслига Залцбург
Вижте всички
Зиценхайм е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 17 мача от Ландеслига Залцбург

Отбелязани 2+СВ Щрасвалхен е отбелязал 2 или повече гола в последните си 8 поредни срещи като гост от Ландеслига Залцбург
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Зиценхайм като домакин от Ландеслига Залцбург са били отбелязани над 2.5 гола
СВ Щрасвалхен е вкарал средно по 3.50 гола в изиграните си мачове като гост от Ландеслига Залцбург
Зиценхайм допуска средно по 2.27 гола в своите мачове от Ландеслига Залцбург
Вижте всички
ФК Лендорф е вкарал 1+ гола във всяка една от предходните си 13 срещи като гост в първенството
ФК Лендорф е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 12 мача от Ландеслига Каринтия
Ландскрон е отбелязал поне един гол в последните си 11 срещи в първенството
Над 2.5 голаВ предходните 7 мача на ФК Лендорф като гост от Ландеслига Каринтия са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 6 срещи на Ландскрон от Ландеслига Каринтия
Отбелязани 2+Ландскрон е отбелязал поне два гола в изминалите си 3 срещи като домакин в първенството
ФК Лендорф допуска средно по 1.91 гола в своите мачове от Ландеслига Каринтия
Ландскрон допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от Ландеслига Каринтия
Вижте всички
Ойпен II е вкарал средно по 2.13 гола в изиграните си мачове от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Ойпен II допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Ойпен II е вкарал средно по 2.50 гола в изиграните си мачове като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Ойпен II получава средно по 1.50 гола в своите срещи като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Вервие бележи средно по 2.25 попадения в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Вервие получава средно по 1.75 попадения в своите мачове (Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ)
Вервие получава средно по 2.00 попадения в своите мачове като гост (Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ)
Вижте всички
Без победаСтоке - Варфюзи е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Антите Менажоаз е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 9 мача от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Антите Менажоаз е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 8 мача като гост от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Ейвай предходните 4 мача срещу Антите Менажоаз от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Антите Менажоаз като гост от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Ейвай допуска средно по 2.25 гола в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Антите Менажоаз допуска средно по 3.00 гола в своите мачове като гост от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Вижте всички

НепобеденЙете не е загубил нито една от предходните 10 срещи от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
ПобедиЙете е спечелил последните си 5 срещи като гост от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
ПобедиАкрен е в серия от 3 победи от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
НепобеденЙете е непобеден от Акрен в 5 от миналите си 6 мача в лигата
Суха мрежаЙете е запазил чиста мрежа в предходните си 3 срещи от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ


НепобеденЙете не е губил в 32 от предходните си 38 мачa от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Йете е непобеден през първата част в последните си 12 срещи от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Вижте всички
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Ютоаз от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Банш допуска средно по 2.13 гола в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Банш вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Банш е допуснал средно по 1.50 попадения в своите срещи като домакин от първенството
Ютоаз допуска средно по 1.75 гола в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Ютоаз получава средно по 1.75 попадения в своите мачове като гост (Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ)
Вижте всички
Отбелязани 2+Схарбек - Евере е вкарал 2+ гола във всяка една от последните си 3 срещи като домакин в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Схарбек - Евере като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Схарбек - Евере е вкарал средно по 2.50 гола в изиграните си мачове от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Схарбек - Евере допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Схарбек - Евере вкарва средно по 3.50 гола в своите мачове като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Вижте всички
Калкен получава средно по 2.00 попадения в своите мачове (Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А)
Торхаут допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Калкен получава средно по 2.00 попадения в своите мачове като домакин (Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А)
Хаме е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 11 като гост мача от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Отбелязани 2+Хаме е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 мача като гост срещу Спарта Петегем от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Хаме изминалите 3 мача като гост на Спарта Петегем от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Хаме получава средно по 2.14 попадения в своите мачове (Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А)
Хаме е отбелязал средно по 2.33 попадения в своите срещи като гост в първенството
Вижте всички
НепобеденДиксмойде Остенде не е загубил нито една от предходните 6 срещи от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Диксмойде Остенде е непобеден през първата част в последните си 13 срещи като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Диксмойде Остенде е непобеден на полувремето във всяка една от изиграните 13 срещи от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А

НепобеденДиксмойде Остенде е непобеден в 12 от последните си 13 мачa като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Без победаЛондерзел е постигнал само 1 победи от последните си 7 срещи от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Вижте всички
Под 2.5 голаПри под 2.5 гола са завършили последните 3 мача на Йонг Леде като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на Ворде Апелтере от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Йонг Леде допуска средно по 0.33 гола в своите мачове като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Допуснати 2+Нинове е получил 2+ гола в последните си 7 срещи от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 5 срещи на Нинове от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Нинове като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Нинове допуска средно по 3.67 гола в своите мачове като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Нинове е вкарал средно по 2.43 гола в изиграните си мачове от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Нинове допуска средно по 3.00 гола в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Вижте всички

НепобеденРупел Бум е непобеден в 10 от последните си 11 мачa като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ Б
НепобеденВС Схунбек-Беверст Ж не е допуснал загуба в последните си 6 поредни мача от Първа Национална - Жени


НепобеденЛьовен II Ж е непобеден в 27 от предходните си 31 срещи в първенството

НепобеденЛьовен II Ж е непобеден в 12 от последните си 14 мачa като домакин от Първа Национална - Жени
ЗагубиКРК Харелбеке е бил победен в изминалите 3 мача като гост от Национална дивизия 1
Без победаКРК Харелбеке е постигнал само 1 победи от последните си 7 срещи от Национална дивизия 1
НепобеденЛьовен Б е непобеден в 5 от последните си 6 мачa от Национална дивизия 1
Роял Кноке е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 13 мача като домакин от Национална дивизия 1
Отбелязани 2+Роял Кноке е вкарал 2+ гола във всяка една от последните си 4 срещи като домакин в първенството
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Роял Кноке като домакин от Национална дивизия 1
Отбелязани 2+Роял Кноке е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 мача срещу Мерелбеке от Национална дивизия 1
Роял Кноке е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Национална дивизия 1
Вижте всички
Фленю е бил победен на почивката в последните си 6 мачa от Национална дивизия 1
Загуби на първо/краенФленю е губил на ПП/КР в последните си 5 поредни мача от Национална дивизия 1
Фленю е губил на полувремето в последните си 4 последователни срещи като гост от Национална дивизия 1

НепобеденХФК Задар е в поредица от 13 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
Суха мрежаХФК Задар е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 3 двубои от 3. Лига Юг


НепобеденХФК Задар е непобеден в 25 от предходните си 27 срещи в първенството


НепобеденНеретва Меткович не е губил в 17 от предходните си 20 мачa като домакин от 3. Лига Юг

НепобеденХФК Задар е непобеден в 9 от предходните си 10 мача срещу Неретва Меткович от 3. Лига Юг
Вижте всички
Валповка е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 14 срещи в първенството
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 7 срещи на Валповка като гост от 3. Лига Изток
Допуснати 2+Валповка е получил 2+ гола във всеки един от последните си 7 мача от 3. Лига Изток
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Валповка от 3. Лига Изток
Валповка допуска средно по 2.88 гола в своите мачове от 3. Лига Изток
Валповка допуска средно по 4.33 гола в своите мачове като гост от 3. Лига Изток
Вижте всички
ЗагубиСвачич е бил победен в последните си 6 мача срещу Славия Плетерница от 3. Лига Изток
ПобедиСвачич е победил в предходните си 3 мача като домакин от 3. Лига Изток
Загуби на първо/краенСвачич е загубил на ПП/КР срещу Славия Плетерница в предходните си 3 мача в първенството

НепобеденСвачич не е губил в 10 от предходните си 12 мачa като домакин от 3. Лига Изток

НепобеденСлавия Плетерница не е губил в 7 от предходните си 8 мачa като гост от 3. Лига Изток
Без победаСвачич е постигнал само 1 победи в предходните си 7 мача срещу Славия Плетерница от 3. Лига Изток
Без победаСлавия Плетерница е спечелил само 1 от предходните си 6 мача от 3. Лига Изток
Вижте всички

НепобеденРаднички Далж е непобеден в последните си 13 срещи като домакин в първенството
ПобедиРаднички Далж е бил победител в изминалите си 3 мача като домакин в лигата


НепобеденРаднички Далж е непобеден в 17 от последните си 18 срещи като домакин от 3. Лига Изток

НепобеденТомислав не е губил в 10 от предходните си 12 мачa от 3. Лига Изток
НепобеденТомислав е непобеден в 5 от последните си 6 срещи като гост от 3. Лига Изток
Вижте всички
Ал Араби е допуснал поне един гол в последните си 9 срещи в първенството
Ал Араби е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 8 мача от Дивизия 1
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 4 срещи на Ал Араби като гост в лигата
Отбелязани 2+Ал Араби е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача като гост от Дивизия 1
Диба Ал Фуджайра е вкарал средно по 2.60 гола в изиграните си мачове от Дивизия 1
Ал Араби допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като гост от Дивизия 1
Вижте всички
Калуга е в подедица от 6 последователни загуби като гост на почивката в мачовете си от ФНЛ 2 - Златна дивизия А


Без победаКалуга е спечелил само 2 от изминалите 21 мача от ФНЛ 2 - Златна дивизия А


Без победаКалуга е спечелил само 1 от изиграните си 16 срещи от ФНЛ 2 - Златна дивизия А

Без победаКалуга е постигнал само 1 победи от последните си 9 срещи като гост от ФНЛ 2 - Златна дивизия А
Без победаДинамо Брянск е постигнал само 1 победи от последните си 7 срещи от ФНЛ 2 - Златна дивизия А
Без победаДинамо Брянск е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи като домакин от ФНЛ 2 - Златна дивизия А
Вижте всички
ПобедиСК Ст. Йохан е бил победител в изминалите си 3 мача като домакин в лигата


Без победаЛаутерах е постигнал само 2 победи от последните си 21 срещи като гост от Регионална лига - Запад


Без победаЛаутерах е спечелил само 3 от предходните си 20 мача от Регионална лига - Запад


Без победаЛаутерах е постигнал само 1 победи в последните си 16 мача като гост в първенството

НепобеденСК Ст. Йохан не е губил в 7 от предходните си 8 мачa от Регионална лига - Запад
Вижте всички
ФК Волфурт е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 11 мача от Регионална лига - Запад
Швац е допуснал поне един гол в последните си 9 срещи като гост в първенството
Над 2.5 голаВ предходните 7 мача на Швац от Регионална лига - Запад са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на ФК Волфурт от Регионална лига - Запад
Отбелязани 2+Швац е отбелязал 2 или повече гола в последните си 5 поредни срещи от Регионална лига - Запад
ФК Волфурт допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Регионална лига - Запад
Швац получава средно по 1.73 попадения в своите мачове (Регионална лига - Запад)
Вижте всички
Алтах U21 е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 14 мача от Регионална лига - Запад
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на СК Имст изминалите 6 мача на Алтах U21 от Регионална лига - Запад
Отбелязани 2+СК Имст е отбелязал 2+ гола във всеки един от миналите си 4 мача срещу Алтах U21 от Регионална лига - Запад
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Алтах U21 като домакин от Регионална лига - Запад са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+СК Имст е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи от Регионална лига - Запад
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на СК Имст от Регионална лига - Запад са били отбелязани над 2.5 гола
СК Имст бележи средно по 2.18 попадения в своите мачове от Регионална лига - Запад
Алтах U21 допуска средно по 2.64 гола в своите мачове от Регионална лига - Запад
Вижте всички
Хоенемс е вкарал 1 или повече гола в последните си 19 поредни мача от Регионална лига - Запад
Отбелязани 2+Хоенемс е отбелязал поне два гола в изминалите си 7 срещи като гост в първенството
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 3 срещи на Райхенау от Регионална лига - Запад
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Хоенемс от Регионална лига - Запад
Райхенау допуска средно по 1.73 гола в своите мачове от Регионална лига - Запад
Хоенемс е вкарал средно по 2.55 гола в изиграните си мачове от Регионална лига - Запад
Вижте всички
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 52 | 29 | 15 | 7 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 51 | 29 | 14 | 9 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 50 | 29 | 14 | 8 | 7 | 8 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 45 | 28 | 13 | 6 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 42 | 29 | 11 | 9 | 9 | 13 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 29 | 11 | 8 | 10 | 2 |
8 |
Колорадо Рапидс | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | 0 |
9 |
ЛА Галакси | 36 | 29 | 9 | 9 | 11 | -11 |
10 |
Портланд Тимбърс | 33 | 28 | 9 | 6 | 13 | -3 |
11 |
Сан Диего ФК | 32 | 28 | 8 | 8 | 12 | -3 |
12 |
Реал Солт Лейк | 32 | 28 | 9 | 5 | 14 | -5 |
13 |
Остин | 31 | 28 | 7 | 10 | 11 | -15 |
14 |
Минесота Юнайтед | 30 | 28 | 7 | 9 | 12 | -9 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 29 | 6 | 4 | 19 | -37 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 66 | 29 | 20 | 6 | 3 | 41 |
2 |
Интер Маями КФ | 52 | 29 | 14 | 10 | 5 | 20 |
3 |
Ню Инглънд | 49 | 29 | 15 | 4 | 10 | 7 |
4 |
Чикаго Файър | 48 | 29 | 14 | 6 | 9 | 9 |
5 |
Шарлът ФК | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 8 |
6 |
Филаделфия Юнион | 45 | 29 | 13 | 6 | 10 | 13 |
7 |
Орландо Сити | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 28 | 9 | 9 | 10 | -8 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 29 | 10 | 6 | 13 | -15 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | 2 |
11 |
Торонто ФК | 33 | 29 | 7 | 12 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 33 | 28 | 7 | 12 | 9 | -11 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 32 | 29 | 9 | 5 | 15 | -3 |
14 |
Атланта Юнайтед | 30 | 29 | 8 | 6 | 15 | -12 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 29 | 6 | 6 | 17 | -24 |
Велес Сарсфийлд Рез. е непобеден в 30 от последните си 36 мачa като домакин от Лига на резервите
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Хвачон Ж е непобеден в последните си 15 срещи в първенството
УРА СК е спечелил само 2 от изиграните си 14 срещи от Премиър лига
Машал е бил победен в изминалите 10 мача от Професионална Футболна Лига
Спортинг Брага е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 6 двубои от Лига на конференциите
Нордселанд е победил в предходните си 5 мача от Лига на конференциите
Левски е пропуснал да вкара попадение в предходните си 5 мача от Лига Европа
Уорд е загубил с 3+ гола изминалите 4 мача от Премиър лига
Ференцварош е в поредица от 3 победи на ПП/КР от Лига Европа
Реал Еспаня е непобеден в 29 от последните си 33 срещи от Лига национал
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Стад Реймс не е загубил нито една от предходните 15 срещи от Лига 2
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Айнтрахт Франкфурт от всички турнири
Херта (Берлин) е в серия от 7 победи от Втора Бундеслига
Миеркуря Чук е загубил предходните 6 срещи в първенството
Ош Мариалваш е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 4 срещи от Купа на Португалия
Ал Сареех е пропуснал да вкара попадение в предходните си 4 мача от Дивизия 1
Рапид Виена е победил с 2+ гола в предходните си 3 мача от Бундеслига
Рандерс ФК е в серия от 3 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Суперлига
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Серия Б
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара в последните си 7 срещи от Супер Лига
ФК Диферданж 03 е успял да спечели на ПП/КР последните си 6 мача от Национална Дивизия
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Ювентус Малчика е в серия от 11 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Трета лига - Северозападна
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Калмар ФФ е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Алсвенскан











