cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Испания Терсера Дивисион - Група 5

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 53
    Победи домакин: 22
     
     
    42%
    Равенства: 16
     
     
    30%
    Победи гост: 15
     
     
    28%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 27
     
     
    51%
    Над 2.5 гола: 26
     
     
    49%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 137  
    Голове домакини: 71
     
     
    52%
    Голове гости: 66
     
     
    48%
    Голове на мач: 2.58
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. ФК Мартиненк 13 2.17
    2. Грама 11 1.83
    3. Бадалона 10 1.67
    4. Еуропа II 10 1.67
    5. Побла Мафумет 9 1.5
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Грама 4 0.67
    2. Бадалона 4 0.67
    3. Монтанеса 4 0.67
    4. Молеруса 5 0.83
    5. Пералада 5 0.83
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Молеруса 4 0.67
    2. Сан Кристобал КП 5 0.83
    3. Тона 5 0.83
    4. Сан Хуан Атлетико де Монкада 5 1
    5. Виласар де Мар 5 0.83
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Виласар де Мар 15 2.5
    2. Сан Кристобал КП 13 2.17
    3. ФК Мартиненк 12 2
    4. Сан Хуан Атлетико де Монкада 10 2
    5. Тона 9 1.5

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. ФК Мартиненк
    2
    1
    2
    1
    3
    1
    2. Монтанеса
    3
    2
    1
    2
    1
    3
    3. Виласар де Мар
    3
    3
    2
    2
    1
    3
    4. Л'Ескала
    1
    2
    1
    1
    1
    3
    5. Тона
    3
    3
    3
    3
    1
    2
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Молеруса
    2
    1
    1
    1
    4
    2
    2. Л. Оспиталет
    3
    3
    3
    4
    4
    3
    3. Корнела
    3
    3
    4
    4
    3
    3
    4. Сан Хуан Атлетико де Монкада
    3
    4
    3
    3
    3
    2
    5. Пералада
    3
    3
    2
    3
    3
    4
    Резултати
    1 - 1 7
     
     
    13.21%
    1 - 0 7
     
     
    13.21%
    0 - 1 6
     
     
    11.32%
    2 - 1 6
     
     
    11.32%
    2 - 2 5
     
     
    9.43%
    0 - 0 3
     
     
    5.66%
    3 - 0 3
     
     
    5.66%
    0 - 2 2
     
     
    3.77%
    1 - 3 2
     
     
    3.77%
    2 - 0 2
     
     
    3.77%
    3 - 2 2
     
     
    3.77%
    0 - 5 1
     
     
    1.89%
    0 - 3 1
     
     
    1.89%
    1 - 6 1
     
     
    1.89%
    1 - 2 1
     
     
    1.89%
    2 - 3 1
     
     
    1.89%
    3 - 1 1
     
     
    1.89%
    3 - 3 1
     
     
    1.89%
    4 - 0 1
     
     
    1.89%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 27
     
     
    51%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 15
     
     
    28%
    Равенства: 22
     
     
    42%
    Победи гост: 16
     
     
    30%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 12
    2. 10
    3. 10
    4. 10
    5. 10
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 4
    2. 6
    3. 6
    4. 6
    5. 7

    Топ трендове Терсера Дивисион - Група 5


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Монтанеса 12 6 4 0 2 5
    2
    Грама 10 6 3 1 2 7
    3
    Бадалона 10 6 3 1 2 6
    4
    Л. Оспиталет 10 6 2 4 0 3
    5
    Побла Мафумет 10 6 3 1 2 2
    6
    Виланова 9 5 2 3 0 2
    7
    ФК Мартиненк 9 6 2 3 1 1
    8
    Еуропа II 8 6 2 2 2 3
    9
    Атлетик Лейда 8 6 2 2 2 -1
    10
    Пералада 7 6 1 4 1 2
    11
    Корнела 7 6 1 4 1 1
    12
    Л'Ескала 7 6 2 1 3 -1
    13
    Молеруса 7 6 2 1 3 -1
    14
    Сан Кристобал КП 7 6 2 1 3 -8
    15
    Серданьола дел Валес 6 6 1 3 2 -2
    16
    Тона 6 6 2 0 4 -4
    17
    Сан Хуан Атлетико де Монкада 6 5 2 0 3 -5
    18
    Виласар де Мар 4 6 1 1 4 -10
    Промоция
    Плейофи
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.