cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Парагвай Дивисион Интермедиа

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 224
    Победи домакин: 91
     
     
    41%
    Равенства: 61
     
     
    27%
    Победи гост: 72
     
     
    32%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 119
     
     
    53%
    Над 2.5 гола: 105
     
     
    47%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 590  
    Голове домакини: 304
     
     
    52%
    Голове гости: 286
     
     
    48%
    Голове на мач: 2.63
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Генерал Кабалеро 56 2
    2. Депортиво Сантани 47 1.68
    3. Индепендиенте ФБК 43 1.54
    4. Бенджамин Асевал 43 1.54
    5. Парагуари 40 1.43
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Депортиво Сантани 27 0.96
    2. 12 де Юнио VH 28 1
    3. Сол де Америка 29 1.04
    4. Резистенсия 33 1.18
    5. Генерал Кабалеро 34 1.21
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Гуаярена 23 0.82
    2. Енкарнасион 25 0.89
    3. Резистенсия 32 1.14
    4. Фернандо Де Ла Мора 32 1.14
    5. ФК Такуари 32 1.14
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. ФК Такуари 47 1.68
    2. CA Тембетари 45 1.61
    3. 3 де Новйембре 42 1.5
    4. Спортиво Карапегуа 41 1.46
    5. Фернандо Де Ла Мора 40 1.43

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Парагуари
    2. Индепендиенте ФБК
    3. Спортиво Карапегуа
    4. 3 де Новйембре
    5. Генерал Кабалеро
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. CA Тембетари
    4
    2. Сол де Америка
    1
    3. Гуаярена
    4. Резистенсия
    5. Бенджамин Асевал
    Резултати
    1 - 1 33
     
     
    14.73%
    1 - 0 26
     
     
    11.61%
    2 - 1 20
     
     
    8.93%
    0 - 0 17
     
     
    7.59%
    0 - 1 17
     
     
    7.59%
    2 - 0 14
     
     
    6.25%
    1 - 2 13
     
     
    5.8%
    0 - 2 12
     
     
    5.36%
    1 - 3 11
     
     
    4.91%
    2 - 2 11
     
     
    4.91%
    3 - 2 11
     
     
    4.91%
    2 - 3 8
     
     
    3.57%
    3 - 1 7
     
     
    3.13%
    3 - 0 5
     
     
    2.23%
    0 - 4 3
     
     
    1.34%
    0 - 3 3
     
     
    1.34%
    2 - 4 3
     
     
    1.34%
    4 - 2 2
     
     
    0.89%
    4 - 3 2
     
     
    0.89%
    5 - 2 2
     
     
    0.89%
    1 - 4 1
     
     
    0.45%
    3 - 4 1
     
     
    0.45%
    4 - 1 1
     
     
    0.45%
    6 - 2 1
     
     
    0.45%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 127
     
     
    57%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 60
     
     
    27%
    Равенства: 109
     
     
    49%
    Победи гост: 55
     
     
    25%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 15
    2. 15
    3. 14
    4. 13
    5. 12
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 3
    2. 4
    3. 4
    4. 4
    5. 5

    Топ трендове Дивисион Интермедиа


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Генерал Кабалеро 56 28 17 5 6 22
    2
    Депортиво Сантани 54 28 17 3 8 20
    3
    12 де Юнио VH 51 28 14 9 5 9
    4
    Индепендиенте ФБК 43 28 11 10 7 8
    5
    Бенджамин Асевал 42 28 12 6 10 5
    6
    Спортиво Карапегуа 42 28 12 6 10 -5
    7
    Сол де Америка 41 28 9 14 5 6
    8
    Парагуари 41 28 12 5 11 3
    9
    Резистенсия 36 28 9 9 10 -1
    10
    CA Тембетари 36 28 10 6 12 -6
    11
    Фернандо Де Ла Мора 34 28 9 7 12 -8
    12
    Депортиво Капията 32 28 7 11 10 -4
    13
    3 де Новйембре 29 28 7 8 13 -6
    14
    Гуаярена 28 28 7 7 14 -13
    15
    ФК Такуари 24 28 4 12 12 -15
    16
    Енкарнасион 22 28 6 4 18 -15
    Промоция

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.