cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Норвегия Първа дивизия

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 199
    Победи домакин: 99
     
     
    50%
    Равенства: 34
     
     
    17%
    Победи гост: 66
     
     
    33%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 56
     
     
    28%
    Над 2.5 гола: 143
     
     
    72%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 763  
    Голове домакини: 424
     
     
    56%
    Голове гости: 339
     
     
    44%
    Голове на мач: 3.83
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Конгсвингер 76 3.04
    2. Хаугесунд 75 3
    3. Стрьомсгодсет 66 2.64
    4. Ранхайм Футбол 63 2.52
    5. Стабек 59 2.36
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Стрьомсгодсет 32 1.28
    2. Стабек 33 1.32
    3. Брюне 33 1.32
    4. Конгсвингер 37 1.48
    5. Одд 39 1.56
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Рауфос 27 1.13
    2. Брюне 34 1.36
    3. Санднес Улф 36 1.44
    4. Асане Футбол 36 1.44
    5. Согндал 39 1.63
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Ранхайм Футбол 64 2.56
    2. Рауфос 63 2.63
    3. Стрьомен 57 2.28
    4. Согндал 55 2.29
    5. Мос 55 2.2

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Егерсундс
    2
    2
    4
    4
    2
    1
    2. Ранхайм Футбол
    1
    4
    1
    3
    2
    2
    3. Мос
    3
    3
    2
    5
    3
    4. Лин Осло
    5
    2
    2
    2
    1
    2
    5. Одд
    2
    2
    1
    3
    2
    5
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Санднес Улф
    3
    5
    3
    5
    4
    2
    2. Хаугесунд
    3
    5
    1
    4
    2
    4
    3. Стрьомсгодсет
    3
    5
    2
    4
    2
    1
    4. Согндал
    4
    1
    1
    5
    3
    3
    5. Рауфос
    4
    1
    2
    3
    3
    1
    Резултати
    2 - 1 14
     
     
    7.04%
    1 - 1 13
     
     
    6.53%
    2 - 0 13
     
     
    6.53%
    1 - 2 12
     
     
    6.03%
    1 - 0 12
     
     
    6.03%
    2 - 2 12
     
     
    6.03%
    3 - 0 11
     
     
    5.53%
    0 - 2 10
     
     
    5.03%
    3 - 1 9
     
     
    4.52%
    2 - 3 8
     
     
    4.02%
    4 - 2 8
     
     
    4.02%
    3 - 2 7
     
     
    3.52%
    5 - 1 7
     
     
    3.52%
    0 - 3 6
     
     
    3.02%
    0 - 1 5
     
     
    2.51%
    1 - 3 5
     
     
    2.51%
    1 - 4 5
     
     
    2.51%
    3 - 3 4
     
     
    2.01%
    0 - 4 3
     
     
    1.51%
    0 - 0 3
     
     
    1.51%
    3 - 4 3
     
     
    1.51%
    4 - 1 3
     
     
    1.51%
    4 - 3 3
     
     
    1.51%
    4 - 0 3
     
     
    1.51%
    2 - 4 2
     
     
    1.01%
    4 - 4 2
     
     
    1.01%
    6 - 2 2
     
     
    1.01%
    0 - 5 1
     
     
    0.5%
    0 - 7 1
     
     
    0.5%
    1 - 6 1
     
     
    0.5%
    1 - 5 1
     
     
    0.5%
    2 - 5 1
     
     
    0.5%
    3 - 5 1
     
     
    0.5%
    4 - 5 1
     
     
    0.5%
    5 - 2 1
     
     
    0.5%
    5 - 0 1
     
     
    0.5%
    5 - 4 1
     
     
    0.5%
    6 - 1 1
     
     
    0.5%
    6 - 0 1
     
     
    0.5%
    7 - 2 1
     
     
    0.5%
    9 - 1 1
     
     
    0.5%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 129
     
     
    65%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 80
     
     
    40%
    Равенства: 65
     
     
    33%
    Победи гост: 54
     
     
    27%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 16
    2. 16
    3. 14
    4. 13
    5. 9
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 2
    2. 3
    3. 4
    4. 4
    5. 5

    Топ трендове Първа дивизия


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Редовен сезон

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Конгсвингер 56 25 17 5 3 39
    2
    Хаугесунд 56 25 18 2 5 35
    3
    Стрьомсгодсет 54 25 16 6 3 34
    4
    Стабек 46 25 14 4 7 26
    5
    Одд 42 25 12 6 7 13
    6
    Брюне 38 25 12 2 11 1
    7
    Хьод 34 25 10 4 11 -10
    8
    Егерсундс 32 25 9 5 11 -11
    9
    Ранхайм Футбол 31 25 9 4 12 -1
    10
    Лин Осло 28 25 8 4 13 -14
    11
    Мос 28 25 8 4 13 -15
    12
    Стрьомен 27 25 7 6 12 -17
    13
    Санднес Улф 26 25 7 5 13 -10
    14
    Согндал 23 24 6 5 13 -16
    15
    Асане Футбол 22 25 6 5 14 -18
    16
    Рауфос 19 24 6 1 17 -36
    Корекции
    Асане Футбол: -1 Точки
    Промоция
    Плейофи
    Плейофи за оставане в групата
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.