cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Малта Премиер лига

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 41
    Победи домакин: 14
     
     
    34%
    Равенства: 12
     
     
    29%
    Победи гост: 15
     
     
    37%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 20
     
     
    49%
    Над 2.5 гола: 21
     
     
    51%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 112  
    Голове домакини: 52
     
     
    46%
    Голове гости: 60
     
     
    54%
    Голове на мач: 2.73
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Валета 17 2.43
    2. Флориана 17 2.43
    3. Марсакслок 13 1.86
    4. Хамрун Спартанс 11 1.57
    5. Балзан 10 1.43
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Валета 6 0.86
    2. ФК Биркиркара 6 0.86
    3. Балзан 7 1
    4. Моста 7 1.17
    5. Флориана 8 1.14
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Бирзебуга 3 0.43
    2. Гзира Юнайтед 3 0.5
    3. Забар Св. Патрик 6 0.86
    4. ФК Хибърниънс 6 0.86
    5. Слима Уондърърс 8 1.14
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Бирзебуга 16 2.29
    2. Гзира Юнайтед 14 2.33
    3. ФК Хибърниънс 11 1.57
    4. Забар Св. Патрик 11 1.57
    5. Марсакслок 10 1.43

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. ФК Хибърниънс
    1
    1
    3
    3
    2. Марсакслок
    3
    1
    2
    1
    3. Бирзебуга
    2
    4
    1
    3
    4. Балзан
    2
    4
    3
    2
    5. Флориана
    3
    3
    2
    4
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Валета
    2
    3
    4
    4
    2. Забар Св. Патрик
    3
    4
    4
    3
    3. Слима Уондърърс
    4
    2
    4
    4
    4. Гзира Юнайтед
    3
    4
    2
    1
    4
    5. Моста
    1
    4
    4
    2
    2
    Резултати
    1 - 1 7
     
     
    17.07%
    0 - 2 6
     
     
    14.63%
    1 - 0 4
     
     
    9.76%
    2 - 1 4
     
     
    9.76%
    0 - 3 3
     
     
    7.32%
    1 - 2 3
     
     
    7.32%
    2 - 2 3
     
     
    7.32%
    0 - 0 2
     
     
    4.88%
    4 - 1 2
     
     
    4.88%
    0 - 4 1
     
     
    2.44%
    1 - 3 1
     
     
    2.44%
    2 - 5 1
     
     
    2.44%
    2 - 0 1
     
     
    2.44%
    3 - 0 1
     
     
    2.44%
    4 - 2 1
     
     
    2.44%
    4 - 0 1
     
     
    2.44%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 22
     
     
    54%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 10
     
     
    24%
    Равенства: 12
     
     
    29%
    Победи гост: 19
     
     
    46%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 13
    2. 13
    3. 11
    4. 11
    5. 11
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 5
    5. 7

    Топ трендове Премиер лига


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Апертура

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Валета 16 7 5 1 1 11
    2
    Марсакслок 14 7 4 2 1 3
    3
    Флориана 14 7 4 2 1 9
    4
    Моста 11 6 3 2 1 2
    5
    Хамрун Спартанс 11 7 3 2 2 3
    6
    Слима Уондърърс 11 7 3 2 2 0
    7
    Балзан 10 7 2 4 1 3
    8
    ФК Биркиркара 10 7 3 1 3 3
    9
    ФК Хибърниънс 6 7 1 3 3 -5
    10
    Забар Св. Патрик 5 7 1 2 4 -5
    11
    Гзира Юнайтед 2 6 0 2 4 -11
    12
    Бирзебуга 1 7 0 1 6 -13
    Шампионска група
    Група на изпадащите

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.