cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Литва А Лига

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 144
    Победи домакин: 58
     
     
    40%
    Равенства: 40
     
     
    28%
    Победи гост: 46
     
     
    32%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 68
     
     
    47%
    Над 2.5 гола: 76
     
     
    53%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 382  
    Голове домакини: 210
     
     
    55%
    Голове гости: 172
     
     
    45%
    Голове на мач: 2.65
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Кауно Жалгирис 56 2
    2. Жалгирис 45 1.55
    3. Трансинвест 43 1.54
    4. Судува 39 1.34
    5. Джиугас Телшяй 36 1.29
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Кауно Жалгирис 20 0.71
    2. Банга 28 1
    3. Судува 29 1
    4. Жалгирис 34 1.17
    5. Трансинвест 35 1.25
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. ФА Шауляй 24 0.83
    2. ФК Паневежис 29 1.04
    3. Хегелман Литауен 31 1.07
    4. Банга 32 1.14
    5. Джиугас Телшяй 36 1.29
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. ФА Шауляй 58 2
    2. Хегелман Литауен 48 1.66
    3. ФК Паневежис 43 1.54
    4. Джиугас Телшяй 40 1.43
    5. Трансинвест 35 1.25

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Жалгирис
    2. Трансинвест
    3. ФК Паневежис
    4. Банга
    5. Судува
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Кауно Жалгирис
    4
    1
    5
    5
    4
    4
    2. Джиугас Телшяй
    3. Хегелман Литауен
    4. ФА Шауляй
    Резултати
    1 - 1 18
     
     
    12.5%
    0 - 0 16
     
     
    11.11%
    1 - 2 12
     
     
    8.33%
    1 - 0 12
     
     
    8.33%
    2 - 0 8
     
     
    5.56%
    2 - 1 8
     
     
    5.56%
    0 - 2 7
     
     
    4.86%
    0 - 1 7
     
     
    4.86%
    3 - 0 7
     
     
    4.86%
    0 - 3 6
     
     
    4.17%
    1 - 3 6
     
     
    4.17%
    2 - 2 6
     
     
    4.17%
    3 - 2 6
     
     
    4.17%
    4 - 0 5
     
     
    3.47%
    3 - 1 4
     
     
    2.78%
    5 - 0 4
     
     
    2.78%
    2 - 3 3
     
     
    2.08%
    0 - 5 2
     
     
    1.39%
    0 - 4 2
     
     
    1.39%
    5 - 1 2
     
     
    1.39%
    3 - 4 1
     
     
    0.69%
    4 - 3 1
     
     
    0.69%
    4 - 1 1
     
     
    0.69%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 68
     
     
    47%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 51
     
     
    35%
    Равенства: 61
     
     
    42%
    Победи гост: 32
     
     
    22%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 13
    2. 10
    3. 10
    4. 9
    5. 8
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 4
    2. 4
    3. 4
    4. 8
    5. 8

    Топ трендове


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Редовен сезон

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Кауно Жалгирис 51 28 14 9 5 36
    2
    Судува 50 29 13 11 5 10
    3
    Жалгирис 47 29 14 5 10 11
    4
    Трансинвест 45 28 13 6 9 8
    5
    Банга 41 28 11 8 9 4
    6
    Джиугас Телшяй 38 28 10 8 10 -4
    7
    ФК Паневежис 32 28 9 5 14 -14
    8
    Хегелман Литауен 26 29 4 14 11 -17
    9
    ФА Шауляй 17 29 3 8 18 -34
    10
    ФК Ритериай 0 0 0 0 0 0
    Шампионска Лига - квалиф.
    Лига на Конференциите - Квалификации
    Плейофи за оставане в групата
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.