cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Индия Трофей Сантош

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 88
    Победи домакин: 31
     
     
    35%
    Равенства: 19
     
     
    22%
    Победи гост: 38
     
     
    43%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 42
     
     
    48%
    Над 2.5 гола: 46
     
     
    52%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 250  
    Голове домакини: 111
     
     
    44%
    Голове гости: 139
     
     
    56%
    Голове на мач: 2.84
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Пенджаб 20 2.5
    2. Тамил Наду 20 2.5
    3. Рейлуей 20 2.5
    4. Раджастан Юнайтед 16 2
    5. Сървисис 12 1.5
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Тамил Наду 2 0.25
    2. Рейлуей 5 0.63
    3. Сървисис 6 0.75
    4. Утаракханд 7 0.88
    5. Одиша 9 1.13
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Утаракханд 10 1.25
    2. Одиша 11 1.38
    3. Нагаланд 11 1.38
    4. Мегхалая 11 1.57
    5. Сървисис 12 1.5
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Нагаланд 15 1.88
    2. Мегхалая 13 1.86
    3. Пенджаб 10 1.25
    4. Раджастан Юнайтед 9 1.13
    5. Одиша 9 1.13

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Тамил Наду
    2. Раджастан Юнайтед
    3. Пенджаб
    4. Рейлуей
    5. Сървисис
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Мегхалая
    2. Одиша
    3. Утаракханд
    4. Нагаланд
    Резултати
    1 - 1 11
     
     
    12.5%
    0 - 1 10
     
     
    11.36%
    1 - 0 10
     
     
    11.36%
    0 - 3 8
     
     
    9.09%
    2 - 0 5
     
     
    5.68%
    3 - 0 5
     
     
    5.68%
    0 - 6 4
     
     
    4.55%
    1 - 2 4
     
     
    4.55%
    0 - 4 3
     
     
    3.41%
    0 - 0 3
     
     
    3.41%
    0 - 2 3
     
     
    3.41%
    1 - 3 3
     
     
    3.41%
    2 - 2 3
     
     
    3.41%
    2 - 1 3
     
     
    3.41%
    4 - 0 3
     
     
    3.41%
    3 - 3 2
     
     
    2.27%
    0 - 7 1
     
     
    1.14%
    0 - 5 1
     
     
    1.14%
    2 - 3 1
     
     
    1.14%
    3 - 1 1
     
     
    1.14%
    5 - 2 1
     
     
    1.14%
    5 - 1 1
     
     
    1.14%
    5 - 0 1
     
     
    1.14%
    8 - 1 1
     
     
    1.14%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 31
     
     
    35%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 24
     
     
    27%
    Равенства: 26
     
     
    30%
    Победи гост: 38
     
     
    43%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 11
    2. 9
    3. 8
    4. 8
    5. 7
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1.
    0
    2. 3
    3. 5
    4. 7
    5. 7

    Топ трендове Трофей Сантош


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Final Group A

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Западен Бенгал ФТ 11 5 3 2 0 6
    2
    Тамил Наду 10 5 3 1 1 4
    3
    Раджастан Юнайтед 7 5 2 1 2 -2
    4
    Асам 6 5 1 3 1 2
    5
    Утаракханд 4 5 1 1 3 -2
    6
    Нагаланд 2 5 0 2 3 -8
    Плейофи четвъртфинал

    Final Group B

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Керала 10 5 3 1 1 5
    2
    Рейлуей 7 5 1 4 0 2
    3
    Пенджаб 7 5 2 1 2 0
    4
    Сървисис 6 5 1 3 1 0
    5
    Мегхалая 6 5 1 3 1 -2
    6
    Одиша 2 5 0 2 3 -5
    Плейофи четвъртфинал

    Група А

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Пенджаб 9 3 3 0 0 10
    2
    Джаму Кашмир 6 3 2 0 1 5
    3
    Ладах 3 3 1 0 2 -5
    4
    Химачал Прадеш 0 3 0 0 3 -10
    Следваща фаза

    Група B

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Утаракханд 9 3 3 0 0 5
    2
    Харяна 4 3 1 1 1 0
    3
    Чандигарх 3 3 1 0 2 -2
    4
    Утар Прадеш 1 3 0 1 2 -3
    Следваща фаза

    Група С

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Рейлуей 7 3 2 1 0 13
    2
    Делхи 7 3 2 1 0 9
    3
    Джаркханд 3 3 1 0 2 -12
    4
    Бихар 0 3 0 0 3 -10
    Следваща фаза

    Група D

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Нагаланд 7 3 2 1 0 4
    2
    Манипур 6 3 2 0 1 3
    3
    Мизорам 3 3 1 0 2 -2
    4
    Трипура 1 3 0 1 2 -5
    Следваща фаза

    Група Е

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Мегхалая 3 2 1 0 1 0
    2
    Сиким 3 2 1 0 1 0
    3
    Аруначал 3 2 1 0 1 0
    Следваща фаза

    Група F

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Одиша 9 3 3 0 0 7
    2
    Телангана 6 3 2 0 1 4
    3
    Чхатисгарх 3 3 1 0 2 0
    4
    Мадхя Прадеш 0 3 0 0 3 -11
    Следваща фаза

    Група G

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Тамил Наду 9 3 3 0 0 14
    2
    Пондичери 6 3 2 0 1 0
    3
    Андра Прадеш 3 3 1 0 2 -6
    4
    Андаманс & Никобар 0 3 0 0 3 -8
    Следваща фаза

    Група H

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Сървисис 9 3 3 0 0 6
    2
    Гоа 4 3 1 1 1 -2
    3
    Карнатака 3 3 1 0 2 0
    4
    Лакшадвип 1 3 0 1 2 -4
    Следваща фаза

    Група I

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Раджастан Юнайтед 7 3 2 1 0 9
    2
    Гуджарат 7 3 2 1 0 8
    3
    Махаращра 3 3 1 0 2 -2
    4
    ДНХ & ДД 0 3 0 0 3 -15
    Следваща фаза

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.