cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Индия Ай-Лига

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 66
    Победи домакин: 27
     
     
    41%
    Равенства: 18
     
     
    27%
    Победи гост: 21
     
     
    32%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 28
     
     
    42%
    Над 2.5 гола: 38
     
     
    58%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 201  
    Голове домакини: 113
     
     
    56%
    Голове гости: 88
     
     
    44%
    Голове на мач: 3.05
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Даймънд Харбър 53 2.3
    2. Шилонг Лайонг 44 1.91
    3. Раджастан Юнайтед 33 1.43
    4. Чанмари 33 1.43
    5. Демпо 31 1.35
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Реал Кашмир 18 1.5
    2. Сриниди Декан 21 0.91
    3. Намдхари 21 1.75
    4. Шилонг Лайонг 21 0.91
    5. Гокулам 23 1.92
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Гокулам 14 1.17
    2. Намдхари 16 1.33
    3. Айзавл 18 1.5
    4. Реал Кашмир 20 1.67
    5. Сриниди Декан 28 1.22
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Чанмари 40 1.74
    2. Раджастан Юнайтед 34 1.48
    3. Даймънд Харбър 32 1.39
    4. Демпо 32 1.39
    5. Айзавл 27 2.25

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Шилонг Лайонг
    2. Сриниди Декан
    3. Даймънд Харбър
    4. Чанмари
    5. Демпо
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Реал Кашмир
    2. Раджастан Юнайтед
    3. Айзавл
    4. Гокулам
    5. Намдхари
    Резултати
    1 - 1 10
     
     
    15.15%
    1 - 2 8
     
     
    12.12%
    2 - 1 6
     
     
    9.09%
    0 - 1 5
     
     
    7.58%
    2 - 2 5
     
     
    7.58%
    0 - 2 4
     
     
    6.06%
    2 - 0 4
     
     
    6.06%
    0 - 0 3
     
     
    4.55%
    3 - 0 3
     
     
    4.55%
    3 - 1 3
     
     
    4.55%
    0 - 3 2
     
     
    3.03%
    1 - 0 2
     
     
    3.03%
    3 - 2 2
     
     
    3.03%
    4 - 2 2
     
     
    3.03%
    5 - 2 2
     
     
    3.03%
    1 - 4 1
     
     
    1.52%
    4 - 5 1
     
     
    1.52%
    4 - 0 1
     
     
    1.52%
    6 - 2 1
     
     
    1.52%
    6 - 1 1
     
     
    1.52%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 42
     
     
    64%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 24
     
     
    36%
    Равенства: 28
     
     
    42%
    Победи гост: 14
     
     
    21%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 14
    2. 12
    3. 11
    4. 10
    5. 7
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 3
    2. 4
    3. 4
    4. 5
    5. 6

    Топ трендове


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Шампионска група

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Даймънд Харбър 29 14 9 2 3 11
    2
    Шилонг Лайонг 28 14 8 4 2 16
    3
    Сриниди Декан 26 14 7 5 2 5
    4
    Раджастан Юнайтед 18 14 5 3 6 -4
    5
    Демпо 15 14 3 6 5 -1
    6
    Чанмари 15 14 4 3 7 -6
    Промоция

    Група за изпадане

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Реал Кашмир 6 3 2 0 1 1
    2
    Айзавл 4 3 1 1 1 0
    3
    Гокулам 4 3 1 1 1 -2
    4
    Намдхари 3 3 1 0 2 1
    Отпадане

    Редовен сезон

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Даймънд Харбър 22 9 7 1 1 10
    2
    Шилонг Лайонг 17 9 5 2 2 7
    3
    Раджастан Юнайтед 17 9 5 2 2 3
    4
    Сриниди Декан 15 9 4 3 2 2
    5
    Чанмари 11 9 3 2 4 -1
    6
    Демпо 9 9 2 3 4 0
    7
    Айзавл 9 9 2 3 4 -9
    8
    Реал Кашмир 8 9 2 2 5 1
    9
    Гокулам 8 9 2 2 5 -7
    10
    Намдхари 7 9 1 4 4 -6
    Шампионска група
    Група на изпадащите

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.