Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига 7
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10
Фрайбург U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 20 мача от Юношеска Бундеслига
Аугсбург U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 8 поредни мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Фрайбург U19 последните 5 мача като домакин срещу Аугсбург U19 от Юношеска Бундеслига
Фрайбург U19 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от Юношеска Бундеслига
Аугсбург U19 допуска средно по 1.57 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Борусия Мюнхенгладбах U19 е отбелязал поне един гол в последните си 15 срещи като гост в първенството
Борусия Мюнхенгладбах U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 15 поредни мача като гост от Юношеска Бундеслига

Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 15 срещи на Борусия Мюнхенгладбах U19 като гост от Юношеска Бундеслига

Допуснати 2+Саарбрюкен U19 е получил 2+ гола във всеки един от последните си 11 мача от Юношеска Бундеслига
Допуснати 2+Борусия Мюнхенгладбах U19 е допуснал 2 или повече гола в предходните 6 поредни мача като гост от Юношеска Бундеслига
Борусия Мюнхенгладбах U19 допуска средно по 2.17 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Саарбрюкен U19 допуска средно по 4.86 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
РВ Ерфурт U19 е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 16 мача от Юношеска Бундеслига
РБ Лайпциг U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 10 поредни мача като домакин от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+РБ Лайпциг U19 е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 6 мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на РВ Ерфурт U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на РБ Лайпциг U19 от Юношеска Бундеслига са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаВ на РБ Лайпциг U19 последните 3 мача срещу РВ Ерфурт U19 са вкарани над 2.5 гола (Юношеска Бундеслига)
РВ Ерфурт U19 получава средно по 3.33 гола в своите срещи като гост от Юношеска Бундеслига
РБ Лайпциг U19 бележи средно по 4.67 попадения в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Дармщад 98 U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 15 поредни мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 7 срещи на Вехен U19 като гост от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Дармщад 98 U19 като домакин от Юношеска Бундеслига
Вехен U19 допуска средно по 3.17 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Дармщад 98 U19 допуска средно по 2.50 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички


Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 16 срещи на Байерн U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Байерн U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 7 двубоя срещу Унтерхахинг U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Байерн U19 изминалите 4 мача на Унтерхахинг U19 от Юношеска Бундеслига
Байерн U19 допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Унтерхахинг U19 допуска средно по 1.67 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Хофенхайм U19 е отбелязал поне един гол в последните си 22 срещи в първенството
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 5 срещи на Хофенхайм U19 като гост от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Улм U19 като домакин от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Хофенхайм U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 мача срещу Улм U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Хофенхайм U19 изминалите 3 мача на Улм U19 от Юношеска Бундеслига
Хофенхайм U19 допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Улм U19 бележи средно по 2.33 попадения в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Зандхаузен U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 11 поредни мача от Юношеска Бундеслига
Щутгартер Кикерс U19 допуска средно по 4.00 гола в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Зандхаузен U19 допуска средно по 2.33 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Падерборн U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 16 поредни мача като гост от Юношеска Бундеслига
Пройсен Мюнстер U19 е отбелязал поне един гол срещу Падерборн U19 в миналите си 8 мача в първенството
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Пройсен Мюнстер U19 последните 5 мача срещу Падерборн U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Пройсен Мюнстер U19 като домакин от Юношеска Бундеслига са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Пройсен Мюнстер U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача като домакин от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Пройсен Мюнстер U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 4 двубоя като домакин срещу Падерборн U19 от Юношеска Бундеслига
Падерборн U19 допуска средно по 2.67 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Пройсен Мюнстер U19 е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Борусия Дортмунд U19 е вкарал 1 или повече гола в последните си 13 поредни мача от Юношеска Бундеслига
Оберхаузен U19 е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 11 мача от Юношеска Бундеслига
Борусия Дортмунд U19 e вкарал 1+ гола във всеки от последните си 8 мача срещу Оберхаузен U19 от Юношеска Бундеслига
Оберхаузен U19 допуска средно по 3.00 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Борусия Дортмунд U19 вкарва средно по 3.00 гола в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Холщайн Кийл U19 е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 18 мача от Юношеска Бундеслига
Бремен U19 е отбелязал поне един гол срещу Холщайн Кийл U19 в миналите си 9 мача в първенството
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Бремен U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Бремен U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи от Юношеска Бундеслига
Бремен U19 допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Холщайн Кийл U19 допуска средно по 2.50 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Ханза Росток U19 е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 29 мача от Юношеска Бундеслига
БАК 07 U19 е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 17 срещи в първенството
Ханза Росток U19 е вкарал 1+ гола във всяка една от предходните си 10 срещи в първенството

Допуснати 2+БАК 07 U19 е допуснал 2 или повече гола в предходните 9 поредни мача като гост от Юношеска Бундеслига

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 8 срещи на БАК 07 U19 като гост от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 5 срещи на Ханза Росток U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Ханза Росток U19 е успял да вкара 2+ гола в предходните си 5 срещи от Юношеска Бундеслига
Ханза Росток U19 допуска средно по 3.50 гола в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
БАК 07 U19 получава средно по 2.67 попадения в своите мачове като гост (Юношеска Бундеслига)
Вижте всички
Нюрнберг U19 е вкарал 1 или повече гола в последните си 13 поредни мача от Юношеска Бундеслига
Айнтрахт Франкфурт U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 10 мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Айнтрахт Франкфурт U19 миналите 5 мача в пъвенството срещу Нюрнберг U19
Отбелязани 2+Айнтрахт Франкфурт U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 5 мача срещу Нюрнберг U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Айнтрахт Франкфурт U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Нюрнберг U19 е вкарал 2+ гола във всяка една от последните си 3 срещи в първенството
Айнтрахт Франкфурт U19 бележи средно по 3.00 попадения в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Нюрнберг U19 е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Херта U19 е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 8 мача като домакин от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Херта U19 от Юношеска Бундеслига
Херта U19 е вкарал средно по 2.17 гола в изиграните си мачове от Юношеска Бундеслига
Брауншвайг U19 получава средно по 2.71 попадения в своите мачове (Юношеска Бундеслига)
Инголщад U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 19 мача от Юношеска Бундеслига
Ян Регенсбург U19 е вкарал 1 или повече гола в последните си 8 поредни мача като домакин от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВ предходните 7 мача на Инголщад U19 от Юношеска Бундеслига са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаВ на Инголщад U19 последните 6 мача срещу Ян Регенсбург U19 са вкарани над 2.5 гола (Юношеска Бундеслига)
Отбелязани 2+Инголщад U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 6 двубоя срещу Ян Регенсбург U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Ян Регенсбург U19 от Юношеска Бундеслига
Инголщад U19 допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Ян Регенсбург U19 допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Щутгарт U19 е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 20 мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 7 срещи на Щутгарт U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Щутгарт U19 е успял да вкара 2+ гола в предходните си 7 срещи от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на ТСВ 1860 U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаТСВ 1860 U19 са отбелязали над 2.5 гола в последните си 4 срещи на Щутгарт U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+ТСВ 1860 U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 мача срещу Щутгарт U19 от Юношеска Бундеслига
Щутгарт U19 получава средно по 2.50 попадения в своите мачове като домакин (Юношеска Бундеслига)
ТСВ 1860 U19 допуска средно по 1.83 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Карлсруер U19 е отбелязал поне един гол в последните си 9 срещи като домакин в първенството
Над 2.5 голаВ предходните 6 мача на Хайденхайм U19 от Юношеска Бундеслига са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаВ на Хайденхайм U19 последните 4 мача като гост срещу Карлсруер U19 са вкарани над 2.5 гола (Юношеска Бундеслига)
Отбелязани 2+Хайденхайм U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи като гост от Юношеска Бундеслига
Карлсруер U19 допуска средно по 1.86 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Хайденхайм U19 вкарва средно по 3.33 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Волфсбург U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 29 мача от Юношеска Бундеслига
Допуснати 2+Мепен U19 е получил 2+ гола във всеки един от последните си 6 мача като гост от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Мепен U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 3 срещи на Волфсбург U19 в лигата
Мепен U19 получава средно по 2.00 попадения в своите мачове (Юношеска Бундеслига)
Волфсбург U19 бележи средно по 2.33 попадения в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Динамо Дрезден U19 е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 11 срещи в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 7 срещи на Динамо Дрезден U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 6 срещи на Ерцгебирге Ауе U19 в лигата
Над 2.5 голаВ на Ерцгебирге Ауе U19 последните 3 мача като домакин срещу Динамо Дрезден U19 са вкарани над 2.5 гола (Юношеска Бундеслига)
Ерцгебирге Ауе U19 допуска средно по 3.50 гола в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Динамо Дрезден U19 допуска средно по 2.38 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Под 2.5 голаВ последните 6 срещи на Шалке U19 от Юношеска Бундеслига са паднали под 2.5 гола
Суха мрежаШалке U19 е опазил суха мрежа в изиграните 3 срещи от Юношеска Бундеслига
Дуисбург U19 допуска средно по 0.33 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Шалке U19 допуска средно по 0.50 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига


НепобеденКьолн U19 не е загубил нито една от предходните 16 срещи като домакин от Юношеска Бундеслига
ПобедиКьолн U19 е в серия от 7 победи като домакин от Юношеска Бундеслига
НепобеденМайнц U19 не е допуснал поражение в нито един от последните си 6 мача от Юношеска Бундеслига
ПобедиКьолн U19 е победил в предходните си 5 мача от Юношеска Бундеслига
Суха мрежаКьолн U19 е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 5 двубои като домакин от Юношеска Бундеслига


НепобеденКьолн U19 е непобеден в 22 от изиграните си 25 двубоя от Юношеска Бундеслига

НепобеденКьолн U19 не е губил в 10 от предходните си 11 мачa от Юношеска Бундеслига

НепобеденМайнц U19 не е губил мач в 9 от изминалите 10 срещи от Юношеска Бундеслига
НепобеденМайнц U19 не е губил в 6 от предходните си 7 мачa като гост от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Халешер U19 е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 19 мача от Юношеска Бундеслига

Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 9 срещи на Кемницер U19 от първенството
Допуснати 2+Кемницер U19 е допуснал 2 или повече гола в предходните 6 поредни мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВ на Халешер U19 последните 3 мача срещу Кемницер U19 са вкарани над 2.5 гола (Юношеска Бундеслига)
Халешер U19 вкарва средно по 2.29 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Кемницер U19 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Дюселдорф U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 14 поредни мача от Юношеска Бундеслига
РВ Есен U19 е допуснал 1 или повече гола в последните си 10 мача срещу Дюселдорф U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 7 срещи на РВ Есен U19 като домакин в лигата
Над 2.5 голаВ на РВ Есен U19 последните 3 мача като домакин срещу Дюселдорф U19 са вкарани над 2.5 гола (Юношеска Бундеслига)
Дюселдорф U19 получава средно по 1.50 попадения в своите мачове (Юношеска Бундеслига)
РВ Есен U19 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Хамбургер ШФ U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 10 мача от Юношеска Бундеслига
Санкт Паули U19 е успял да отбележи 1+ гола в изминалите 9 срещи от Юношеска Бундеслига
Хамбургер ШФ U19 е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 9 срещи като домакин в първенството
Отбелязани 2+Хамбургер ШФ U19 е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 5 мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Хамбургер ШФ U19 като домакин от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Санкт Паули U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Хамбургер ШФ U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 3 двубоя като домакин срещу Санкт Паули U19 от Юношеска Бундеслига
Санкт Паули U19 допуска средно по 1.67 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Хамбургер ШФ U19 вкарва средно по 2.67 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Енерги Котбус U19 е вкарал 1 или повече гола в последните си 15 поредни мача като домакин от Юношеска Бундеслига
Бабелсберг U19 е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 13 мача от Юношеска Бундеслига

Над 2.5 голаВ предходните 13 мача на Бабелсберг U19 от Юношеска Бундеслига са били отбелязани над 2.5 гола
Бабелсберг U19 е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 10 като гост мача от Юношеска Бундеслига

Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 8 срещи на Енерги Котбус U19 от Юношеска Бундеслига
Енерги Котбус U19 е вкарал средно по 2.67 гола в изиграните си мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Бабелсберг U19 получава средно по 2.71 попадения в своите мачове (Юношеска Бундеслига)
Вижте всички
Байер Леверкузен U19 е отбелязал поне един гол в последните си 13 срещи като гост в първенството
Бохум U19 е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 11 мача от Юношеска Бундеслига
Бохум U19 е вкарал 1 или повече гола в последните си 10 поредни мача от Юношеска Бундеслига

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 9 срещи на Бохум U19 от Юношеска Бундеслига
Байер Леверкузен U19 е отбелязал поне един гол във всеки от последните си 9 мача срещу Бохум U19 от Юношеска Бундеслига
Байер Леверкузен U19 е получил поне един гол във всеки един от предходните си 9 мача срещу Бохум U19 от Юношеска Бундеслига

Над 2.5 голаВ на Байер Леверкузен U19 последните 9 мача срещу Бохум U19 са вкарани над 2.5 гола (Юношеска Бундеслига)
Отбелязани 2+Байер Леверкузен U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 6 мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Байер Леверкузен U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Бохум U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 4 поредни срещи като домакин от Юношеска Бундеслига
Байер Леверкузен U19 е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Бохум U19 допуска средно по 1.67 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Хановер U19 е вкарал 1+ гола във всяка една от предходните си 19 срещи в първенството

Допуснати 2+Хавелсе U19 е допуснал поне два голавъв всеки един от последните си 8 мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Хановер U19 изминалите 3 мача на Хавелсе U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Хавелсе U19 от Юношеска Бундеслига
Хавелсе U19 допуска средно по 4.00 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Хановер U19 е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Отбелязани 2+Юниън Берлин U19 е успял да вкара 2+ гола в предходните си 6 срещи от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 6 срещи на Юниън Берлин U19 като гост от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 5 срещи на Карл Зайс Йена U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Карл Зайс Йена U19 е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача от Юношеска Бундеслига
Карл Зайс Йена U19 допуска средно по 1.71 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Юниън Берлин U19 е вкарал средно по 3.25 гола в изиграните си мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Виктория Кьолн U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 15 мача от Юношеска Бундеслига

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 9 срещи на Виктория Кьолн U19 от Юношеска Бундеслига

Отбелязани 2+Виктория Кьолн U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 8 мача от Юношеска Бундеслига
Елверсберг U19 допуска средно по 2.50 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Виктория Кьолн U19 допуска средно по 3.25 гола в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
РБ Лайпциг U19 не е губил в 23 от предходните си 27 мачa от Юношеска Бундеслига
Ханза Росток U19 е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 16 срещи на Байерн U19 от Юношеска Бундеслига
Дуисбург U19 не е загубил нито една от предходните 16 срещи от Юношеска Бундеслига
Саарбрюкен U19 е загубил предходните 7 срещи в първенството
Хавелсе U19 е загубил с 2+ гола последните си 7 мача от Юношеска Бундеслига
РБ Лайпциг U19 е спечелил последните си 6 срещи в първенството
Хавелсе U19 е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 5 срещи от Юношеска Бундеслига
Шалке U19 е опазил суха мрежа в изиграните 3 срещи от Юношеска Бундеслига
Байерн U19 е в серия от 3 поредни победи с 2+ гола от Юношеска Бундеслига
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Бремен U19 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 |
2 |
Магдебург U19 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 3 |
3 |
Хамбургер ШФ U19 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 6 |
4 |
Санкт Паули U19 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 |
5 |
БАК 07 U19 | 9 | 7 | 3 | 0 | 4 | -3 |
6 |
Холщайн Кийл U19 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | -5 |
7 |
Ханза Росток U19 | 2 | 7 | 0 | 2 | 5 | -8 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Юниън Берлин U19 | 19 | 7 | 6 | 1 | 0 | 14 |
2 |
Халешер U19 | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 3 |
3 |
Енерги Котбус U19 | 12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 7 |
4 |
Карл Зайс Йена U19 | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | -2 |
5 |
Брауншвайг U19 | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | -10 |
6 |
Херта U19 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 1 |
7 |
Бабелсберг U19 | 6 | 7 | 2 | 0 | 5 | -4 |
8 |
Кемницер U19 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | -9 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
РБ Лайпциг U19 | 18 | 7 | 6 | 0 | 1 | 13 |
2 |
Айнтрахт Франкфурт U19 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 |
3 |
Нюрнберг U19 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 3 |
4 |
Динамо Дрезден U19 | 9 | 8 | 3 | 0 | 5 | -2 |
5 |
Фюрт U19 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | -5 |
6 |
Ерцгебирге Ауе U19 | 6 | 7 | 2 | 0 | 5 | -14 |
7 |
РВ Ерфурт U19 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | -11 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Байерн U19 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 |
2 |
Щутгарт U19 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 |
3 |
ТСВ 1860 U19 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 3 |
4 |
Инголщад U19 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 |
5 |
Унтерхахинг U19 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | -4 |
6 |
Ян Регенсбург U19 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | -7 |
7 |
СГВ Фрайберг U19 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | -11 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Хайденхайм U19 | 16 | 7 | 5 | 1 | 1 | 13 |
2 |
Фрайбург U19 | 15 | 7 | 4 | 3 | 0 | 6 |
3 |
Хофенхайм U19 | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 |
4 |
Карлсруер U19 | 11 | 7 | 3 | 2 | 2 | -5 |
5 |
Аугсбург U19 | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | -2 |
6 |
Зандхаузен U19 | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | -11 |
7 |
Щутгартер Кикерс U19 | 5 | 7 | 1 | 2 | 4 | -13 |
8 |
Улм U19 | 4 | 7 | 1 | 1 | 5 | -2 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Кьолн U19 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 |
2 |
Майнц U19 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 |
3 |
Кайзерслаутерн U19 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 1 |
4 |
Дармщад 98 U19 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | -3 |
5 |
Фортуна Кьолн U19 | 6 | 7 | 1 | 3 | 3 | -4 |
6 |
Вехен U19 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | -11 |
7 |
ФСВ Франкфурт U19 | 5 | 7 | 1 | 2 | 4 | -9 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Байер Леверкузен U19 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 |
2 |
Виктория Кьолн U19 | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 |
3 |
Бохум U19 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 |
4 |
Борусия Мюнхенгладбах U19 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 3 |
5 |
Елверсберг U19 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | -5 |
6 |
Алемания Аахен U19 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | -7 |
7 |
Саарбрюкен U19 | 0 | 7 | 0 | 0 | 7 | -30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Борусия Дортмунд U19 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 |
2 |
Дуисбург U19 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 |
3 |
Шалке U19 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 2 |
4 |
РВ Есен U19 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | -1 |
5 |
Дюселдорф U19 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | -3 |
6 |
Оснабрюк U19 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | -4 |
7 |
Оберхаузен U19 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | -12 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Байлефелд U19 | 15 | 7 | 5 | 0 | 2 | 11 |
2 |
Хановер U19 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 9 |
3 |
Пройсен Мюнстер U19 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 9 |
4 |
Волфсбург U19 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 |
5 |
Мепен U19 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | -4 |
6 |
Падерборн U19 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | -8 |
7 |
Хавелсе U19 | 0 | 7 | 0 | 0 | 7 | -27 |











