Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10
Отбелязани 2+Бери е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача от ФА Къп
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Бери от ФА Къп
Отбелязани 2+Бери е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача като домакин от ФА Къп
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Бери като домакин от ФА Къп
Бери бележи средно по 5.00 попадения в своите мачове като домакин от ФА Къп
Бери бележи средно по 5.00 попадения в своите мачове от ФА Къп
Вижте всички
Стафорд Рейнджърс е вкарал средно по 2.67 гола в изиграните си мачове от ФА Къп
Стафорд Рейнджърс е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като гост от ФА Къп
НепобеденУорчестър Сити не е загубил нито една от предходните 6 срещи от ФА Къп
ПобедиУорчестър Сити е бил победител в изминалите си 3 мача в лигата

НепобеденХарбороу Таун не е допуснал загуба в последните си 8 поредни мача от ФА Къп
НепобеденХарбороу Таун не е допуснал загуба в последните си 6 поредни мача като домакин от ФА Къп
НепобеденСпенимур Таун не е губил в 5 от предходните си 6 мачa от ФА Къп
ПобедиЛедърхед е бил победител в изминалите си 3 мача в лигата
Суха мрежаЛедърхед е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 3 срещи от ФА Къп
НепобеденЛедърхед не е губил в 5 от предходните си 6 мачa от ФА Къп
Отбелязани 2+Оксфорд Сити е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача от ФА Къп
Оксфорд Сити бележи средно по 4.00 попадения в своите мачове от ФА Къп
Торки Юнайтед бележи средно по 6.00 попадения в своите мачове като домакин от ФА Къп
Торки Юнайтед бележи средно по 3.50 гола в своите срещи от ФА Къп
Оксфорд Сити бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като гост от ФА Къп
Вижте всички
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Дувър Атлетик от ФА Къп
Дувър Атлетик допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от ФА Къп
Дувър Атлетик е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове от ФА Къп
Дувър Атлетик вкарва средно по 4.00 гола в своите мачове като домакин от ФА Къп
Доркинг Уондърърс получава средно по 2.00 гола в своите срещи като гост от ФА Къп
Доркинг Уондърърс бележи средно по 2.00 гола в своите срещи като гост от ФА Къп
Доркинг Уондърърс получава средно по 1.67 попадения в своите мачове (ФА Къп)
Доркинг Уондърърс бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове от ФА Къп
Дувър Атлетик получава средно по 2.00 попадения в своите мачове като домакин (ФА Къп)
Вижте всички
Отбелязани 2+Четси Таун е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача от ФА Къп
Отбелязани 2+Плимут Паркуей е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача от ФА Къп
Четси Таун вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове от ФА Къп
Плимут Паркуей бележи средно по 2.33 попадения в своите мачове от ФА Къп
Плимут Паркуей е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като домакин от ФА Къп
Четси Таун е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като гост от ФА Къп
Вижте всички
НепобеденSE Døns не е загубил нито една от предходните 6 срещи от ФА Къп
ПобедиSE Døns е в серия от 4 победи от ФА Къп
ПобедиШолинг е бил победител в изминалите си 3 мача в лигата
НепобеденШолинг е непобеден в 5 от изиграните си 6 двубоя от ФА Къп
Отбелязани 2+Беркхамстед ФК е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача от ФА Къп
Беркхамстед ФК бележи средно по 3.00 попадения в своите мачове от ФА Къп
Беркхамстед ФК бележи средно по 2.50 попадения в своите мачове като гост от ФА Къп
ПобедиБрентуд Таун е победил в предходните си 3 мача от ФА Къп
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Бореъм Ууд от ФА Къп
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Бореъм Ууд като домакин от ФА Къп са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Уортинг от ФА Къп
ПобедиЧелмсфорд е в серия от 3 победи като гост от ФА Къп
Без отбелязан голУимборн е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 3 срещи като домакин от ФА Къп

НепобеденУимборн е непобеден в 7 от последните си 8 мачa от ФА Къп
НепобеденЧелмсфорд е непобеден в 6 от последните си 7 срещи от ФА Къп
Без победаУимборн е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи от ФА Къп
Вижте всички
НепобеденTadley Calleva не е допуснал загуба в последните си 6 поредни мача от ФА Къп
ПобедиTadley Calleva е победил в предходните си 4 мача от ФА Къп

НепобеденTadley Calleva е непобеден в 9 от последните си 10 мачa от ФА Къп
Саут Шийлдс е вкарал средно по 4.50 гола в изиграните си мачове от ФА Къп
Саут Шийлдс е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като гост от ФА Къп
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Лейстън като домакин от ФА Къп
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Гизли като гост от ФА Къп
Отбелязани 2+Лейстън е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи от ФА Къп
Гизли допуска средно по 1.50 гола в своите мачове като гост от ФА Къп
Лейстън е вкарал средно по 2.50 гола в изиграните си мачове от ФА Къп
Вижте всички
Отбелязани 2+Бедфорд Таун е успял да вкара 2+ гола в предходните си 3 срещи от ФА Къп
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Бедфорд Таун от ФА Къп
Бедфорд Таун бележи средно по 2.33 попадения в своите мачове от ФА Къп
Бедфорд Таун вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от ФА Къп
Бедфорд Таун допуска средно по 1.50 гола в своите мачове като домакин от ФА Къп
Крей Уондърърс бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като гост от ФА Къп
Вижте всички
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Чешам Юнайтед от ФА Къп
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Чешам Юнайтед като домакин от ФА Къп
Чешам Юнайтед е вкарал средно по 5.50 гола в изиграните си мачове от ФА Къп
Чешам Юнайтед получава средно по 2.50 попадения в своите мачове (ФА Къп)
Чешам Юнайтед е вкарал средно по 5.50 гола в изиграните си мачове като домакин от ФА Къп
Чешам Юнайтед получава средно по 2.50 попадения в своите мачове като домакин (ФА Къп)
Вижте всички
Сътън Юнайтед вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове от ФА Къп
Труро Сити е вкарал средно по 2.33 гола в изиграните си мачове от ФА Къп
Сътън Юнайтед допуска средно по 2.50 гола в своите мачове като домакин от ФА Къп
Сътън Юнайтед допуска средно по 2.50 гола в своите мачове от ФА Къп
Сътън Юнайтед вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от ФА Къп
Вижте всички
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Солсбъри Сити от ФА Къп са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Солсбъри Сити е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача от ФА Къп
Солсбъри Сити вкарва средно по 4.50 гола в своите мачове като домакин от ФА Къп
Ийстбърн Боро вкарва средно по 2.67 гола в своите мачове от ФА Къп
Ийстбърн Боро е вкарал средно по 2.50 гола в изиграните си мачове като гост от ФА Къп
Солсбъри Сити е вкарал средно по 4.50 гола в изиграните си мачове от ФА Къп
Вижте всички

Отбелязани 2+Адъртън Колирис е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 9 мача от ФА Къп
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Адъртън Колирис като гост от ФА Къп са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Адъртън Колирис е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 4 мача като гост от ФА Къп
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на АФК Файлд от ФА Къп
Адъртън Колирис вкарва средно по 2.43 гола в своите мачове от ФА Къп
Адъртън Колирис вкарва средно по 2.33 гола в своите мачове като гост от ФА Къп
Адъртън Колирис получава средно по 2.00 попадения в своите мачове като гост (ФА Къп)
Вижте всички
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Карлайл Юнайтед от ФА Къп
НепобеденРъшдън и Даймъндс не е допуснал поражение в нито един от последните си 6 мача от ФА Къп
ПобедиРъшдън и Даймъндс е победил в предходните си 3 мача от ФА Къп
ПобедиСполдинг Юнайтед е в серия от 4 победи като домакин от ФА Къп
ПобедиАлвечърч ФК е победил в предходните си 3 мача от ФА Къп
НепобеденСполдинг Юнайтед е непобеден в 6 от изиграните си 7 двубоя от ФА Къп
НепобеденАлвечърч ФК не е губил в 5 от предходните си 6 мачa от ФА Къп
Победи с 3+ голаФК Юнайтед е бил победител с 3 или повече гола в последните си 3 мача като гост от ФА Къп
Победи с 3+ голаФК Юнайтед е победил с 3+ гола в изминалите си 3 мача като от ФА Къп
Победи на първо/краенФК Юнайтед е спечелил на ПП/КР предходните си 3 срещи като гост от ФА Къп
Победи на първо/краенФК Юнайтед е в поредица от 3 победи на ПП/КР от ФА Къп
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Ансти Номадс от ФА Къп
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Ансти Номадс като гост от ФА Къп
Отбелязани 2+Ансти Номадс е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи от ФА Къп
Макълсфийлд Таун бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като домакин от ФА Къп
Макълсфийлд Таун допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от ФА Къп
Ансти Номадс вкарва средно по 3.50 гола в своите мачове като гост от ФА Къп
Ансти Номадс бележи средно по 3.00 попадения в своите мачове от ФА Къп
Вижте всички
Отбелязани 2+Марийн е отбелязал 2 или повече гола в последните си 4 поредни срещи от ФА Къп
Марийн е вкарал средно по 2.50 гола в изиграните си мачове от ФА Къп
Победи с 2+ голаГлочестър Сити е в серия от 3 поредни победи като гост с 2+ гола от ФА Къп
Глочестър Сити е успели да водят на почивката в последните си 5 мачa от ФА Къп
Победи на първо/краенГлочестър Сити е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 3 мача като гост от ФА Къп
Суха мрежаГлочестър Сити е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 3 срещи като гост от ФА Къп
НепобеденГлочестър Сити не е губил в 5 от предходните си 6 мачa от ФА Къп
Вижте всички
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Юксбридж като домакин от ФА Къп са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Юксбридж е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача от ФА Къп
Отбелязани 2+Юксбридж е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи като домакин от ФА Къп
Юксбридж вкарва средно по 2.50 гола в своите мачове от ФА Къп
Юксбридж вкарва средно по 2.67 гола в своите мачове като домакин от ФА Къп
Вижте всички
Макълсфийлд Таун е непобеден в 9 от последните си 10 срещи от ФА Къп
Харбороу Таун не е допуснал загуба в последните си 8 поредни мача от ФА Къп
Уимборн е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи от ФА Къп
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Бореъм Ууд от ФА Къп
Tadley Calleva е победил в предходните си 4 мача от ФА Къп
Уимборн е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 3 срещи като домакин от ФА Къп
Глочестър Сити е в серия от 3 поредни победи като гост с 2+ гола от ФА Къп
Ледърхед е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 3 срещи от ФА Къп
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |











