cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Хърватия Първа НЛ

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 64
    Победи домакин: 31
     
     
    48%
    Равенства: 16
     
     
    25%
    Победи гост: 17
     
     
    27%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 35
     
     
    55%
    Над 2.5 гола: 29
     
     
    45%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 152  
    Голове домакини: 86
     
     
    57%
    Голове гости: 66
     
     
    43%
    Голове на мач: 2.38
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Динамо Загреб Б 14 1.75
    2. Ядран Лука Плоче 13 1.63
    3. Кроация Змиявци 12 1.5
    4. Вуковар 1991 12 1.5
    5. Карловац 11 1.38
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Кустошия 6 0.75
    2. Цибалия Винковци 6 0.75
    3. Кроация Змиявци 6 0.75
    4. Младост Ждралови 7 0.88
    5. Ядран Лука Плоче 8 1
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Кустошия 4 0.5
    2. Дубрава 7 0.88
    3. Хърваче 7 0.88
    4. Младост Ждралови 8 1
    5. Ориент 8 1
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Вуковар 1991 14 1.75
    2. Хърваче 13 1.63
    3. Карловац 12 1.5
    4. Динамо Загреб Б 12 1.5
    5. Опатия 11 1.38

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Радник Сесвете
    2
    1
    2
    3
    2
    3
    2. Кустошия
    1
    2
    3
    2
    3
    3
    3. Дугополье
    2
    2
    1
    2
    3
    2
    4. Вуковар 1991
    2
    3
    2
    3
    2
    3
    5. Младост Ждралови
    4
    4
    2
    1
    2
    3
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Кроация Змиявци
    2
    3
    4
    4
    3
    2
    2. Ядран Лука Плоче
    2
    4
    3
    4
    4
    4
    3. Опатия
    3
    2
    2
    3
    4
    4
    4. Цибалия Винковци
    3
    4
    3
    4
    2
    2
    5. Карловац
    2
    2
    2
    1
    2
    2
    Резултати
    1 - 0 14
     
     
    21.88%
    1 - 1 9
     
     
    14.06%
    1 - 2 6
     
     
    9.38%
    2 - 1 6
     
     
    9.38%
    0 - 0 5
     
     
    7.81%
    0 - 1 4
     
     
    6.25%
    3 - 0 4
     
     
    6.25%
    2 - 0 3
     
     
    4.69%
    2 - 3 3
     
     
    4.69%
    1 - 3 2
     
     
    3.13%
    2 - 2 2
     
     
    3.13%
    3 - 1 2
     
     
    3.13%
    3 - 2 2
     
     
    3.13%
    1 - 4 1
     
     
    1.56%
    2 - 6 1
     
     
    1.56%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 34
     
     
    53%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 20
     
     
    31%
    Равенства: 29
     
     
    45%
    Победи гост: 15
     
     
    23%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 12
    2. 11
    3. 10
    4. 10
    5. 9
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 5
    2. 6
    3. 7
    4. 7
    5. 7

    Топ трендове Първа НЛ


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Редовен сезон

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Кроация Змиявци 16 8 5 1 2 6
    2
    Ядран Лука Плоче 15 8 4 3 1 5
    3
    Младост Ждралови 14 8 4 2 2 1
    4
    Цибалия Винковци 13 8 3 4 1 2
    5
    Бело Бърдо 13 8 4 1 3 1
    6
    Динамо Загреб Б 12 8 4 0 4 2
    7
    Карловац 11 8 3 2 3 -1
    8
    Сегеста Сисак 11 8 3 2 3 -1
    9
    Ориент 11 8 3 2 3 -1
    10
    Вуковар 1991 11 8 3 2 3 -2
    11
    Радник Сесвете 10 8 3 1 4 1
    12
    Дугополье 9 8 2 3 3 -1
    13
    Опатия 8 8 2 2 4 -2
    14
    Дубрава 8 8 2 2 4 -2
    15
    Кустошия 7 8 1 4 3 -2
    16
    Хърваче 7 8 2 1 5 -6
    Промоция
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.