cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Черна гора Първа Лига

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 48
    Победи домакин: 19
     
     
    40%
    Равенства: 17
     
     
    35%
    Победи гост: 12
     
     
    25%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 30
     
     
    63%
    Над 2.5 гола: 18
     
     
    38%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 103  
    Голове домакини: 61
     
     
    59%
    Голове гости: 42
     
     
    41%
    Голове на мач: 2.15
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Отрант 17 1.7
    2. Йезеро 12 1.2
    3. Морнар 12 1.2
    4. Сутиеска 11 1.1
    5. ФК Будучност 11 1.1
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Бокел Котор 5 0.56
    2. Сутиеска 7 0.7
    3. ФК Будучност 7 0.7
    4. Дечич Тузи 7 0.78
    5. Петровац 9 1
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Тиват 5 0.56
    2. Петровац 7 0.78
    3. Бокел Котор 8 0.89
    4. Дечич Тузи 10 1.11
    5. Младост Доня Горица 10 1
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Йезеро 18 1.8
    2. Младост Доня Горица 17 1.7
    3. Отрант 12 1.2
    4. Тиват 11 1.22
    5. Морнар 10 1

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Младост Доня Горица
    2
    3
    2
    4
    3
    1
    2. Сутиеска
    3
    2
    2
    2
    2
    3
    3. ФК Будучност
    3
    1
    3
    3
    2
    2
    4. Морнар
    1
    2
    4
    2
    3
    4
    5. Йезеро
    2
    2
    4
    3
    1
    4
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Бокел Котор
    4
    3
    1
    4
    3
    2
    2. Тиват
    3
    4
    3
    2
    2
    2
    3. Петровац
    2
    2
    2
    3
    4
    3
    4. Отрант
    2
    4
    3
    1
    4
    3
    5. Дечич Тузи
    4
    3
    2
    2
    2
    2
    Резултати
    0 - 0 11
     
     
    22.92%
    0 - 1 4
     
     
    8.33%
    1 - 1 4
     
     
    8.33%
    1 - 0 4
     
     
    8.33%
    2 - 0 4
     
     
    8.33%
    2 - 1 4
     
     
    8.33%
    0 - 2 3
     
     
    6.25%
    3 - 0 3
     
     
    6.25%
    1 - 2 2
     
     
    4.17%
    4 - 1 2
     
     
    4.17%
    0 - 3 1
     
     
    2.08%
    1 - 4 1
     
     
    2.08%
    2 - 2 1
     
     
    2.08%
    2 - 3 1
     
     
    2.08%
    3 - 3 1
     
     
    2.08%
    5 - 1 1
     
     
    2.08%
    5 - 2 1
     
     
    2.08%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 18
     
     
    38%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 12
     
     
    25%
    Равенства: 25
     
     
    52%
    Победи гост: 11
     
     
    23%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 14
    2. 13
    3. 11
    4. 9
    5. 8
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 4
    2. 4
    3. 5
    4. 6
    5. 7

    Топ трендове Първа Лига


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Редовен сезон

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Отрант 17 10 5 2 3 5
    2
    ФК Будучност 15 10 4 3 3 4
    3
    Сутиеска 15 10 4 3 3 4
    4
    Дечич Тузи 15 9 4 3 2 3
    5
    Бокел Котор 15 9 4 3 2 3
    6
    Морнар 14 10 3 5 2 2
    7
    Младост Доня Горица 11 10 3 2 5 -7
    8
    Йезеро 10 10 2 4 4 -6
    9
    Петровац 8 9 1 5 3 -2
    10
    Тиват 7 9 1 4 4 -6
    Шампионска Лига - квалиф.
    Лига на Конференциите - Квалификации
    Плейофи за оставане в групата
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.