cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Бразилия Шампионат Потигуар

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 38
    Победи домакин: 12
     
     
    32%
    Равенства: 14
     
     
    37%
    Победи гост: 12
     
     
    32%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 19
     
     
    50%
    Над 2.5 гола: 19
     
     
    50%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 111  
    Голове домакини: 60
     
     
    54%
    Голове гости: 51
     
     
    46%
    Голове на мач: 2.92
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Америка РН 16 2.29
    2. АБC Натал 16 2.29
    3. КФК U20 14 2
    4. Лагуна РН 12 1.71
    5. Санта Круз де Натал 9 1.29
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Потигар 3 0.43
    2. Америка РН 3 0.43
    3. КФК U20 5 0.71
    4. АБC Натал 5 0.71
    5. Лагуна РН 17 2.43
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Потигар 7 1
    2. Глобо 7 1
    3. Потигуар 8 1.14
    4. Санта Круз де Натал 9 1.29
    5. Лагуна РН 12 1.71
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Санта Круз де Натал 19 2.71
    2. Потигуар 19 2.71
    3. Глобо 18 2.57
    4. Лагуна РН 17 2.43
    5. АБC Натал 5 0.71

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Лагуна РН
    2. Потигуар
    3. КФК U20
    4. Америка РН
    5. Потигар
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Глобо
    2. Санта Круз де Натал
    3. АБC Натал
    Резултати
    0 - 0 5
     
     
    13.16%
    1 - 1 5
     
     
    13.16%
    0 - 1 4
     
     
    10.53%
    1 - 4 3
     
     
    7.89%
    1 - 3 3
     
     
    7.89%
    2 - 2 3
     
     
    7.89%
    2 - 0 3
     
     
    7.89%
    4 - 1 3
     
     
    7.89%
    3 - 1 2
     
     
    5.26%
    0 - 2 1
     
     
    2.63%
    1 - 0 1
     
     
    2.63%
    2 - 4 1
     
     
    2.63%
    3 - 3 1
     
     
    2.63%
    3 - 0 1
     
     
    2.63%
    5 - 1 1
     
     
    2.63%
    5 - 0 1
     
     
    2.63%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 22
     
     
    58%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 15
     
     
    41%
    Равенства: 15
     
     
    41%
    Победи гост: 7
     
     
    19%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 10
    2. 10
    3. 8
    4. 7
    5. 7
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 2
    2. 3
    3. 4
    4. 7
    5. 7

    Топ трендове Шампионат Потигуар


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    1-ва фаза

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    АБC Натал 15 7 4 3 0 11
    2
    КФК U20 14 7 4 2 1 9
    3
    Потигар 14 7 4 2 1 4
    4
    Лагуна РН 5 7 1 2 4 -5
    5
    Санта Круз де Натал 5 7 1 2 4 -10
    6
    Глобо 2 7 0 2 5 -11
    7
    Америка РН -1 7 5 2 0 13
    8
    Потигуар -11 7 1 1 5 -11
    Корекции
    Америка РН: -18 Точки
    Потигуар: -15 Точки
    Плейофи полуфинал
    Плейофи четвъртфинал
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.