cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Бразилия Кампеонато Гаучо 2

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 128
    Победи домакин: 49
     
     
    38%
    Равенства: 50
     
     
    39%
    Победи гост: 29
     
     
    23%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 93
     
     
    73%
    Над 2.5 гола: 35
     
     
    27%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 243  
    Голове домакини: 135
     
     
    56%
    Голове гости: 108
     
     
    44%
    Голове на мач: 1.90
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Пасо Фундо 21 1.4
    2. АПАФУТ 20 1.33
    3. ЕК Гуарани 18 1.2
    4. Еспортиво RS 18 1.2
    5. Униао Фредерикуенсе 17 1.13
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Веранополиш 6 0.4
    2. Пасо Фундо 9 0.6
    3. Бразил Фароупиля 9 0.6
    4. Санта Круз РС 10 0.67
    5. Еспортиво RS 12 0.8
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Лажеаденсе 6 0.4
    2. Грамаденсе 10 0.67
    3. Гаучо РС 11 0.73
    4. ГЕ Глория 12 0.8
    5. Веранополиш 12 0.8
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Лажеаденсе 23 1.53
    2. ЕК Гуарани 21 1.4
    3. Грамаденсе 19 1.27
    4. ГЕ Баже 19 1.27
    5. ГЕ Глория 18 1.2

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Пасо Фундо
    2. АПАФУТ
    3. ЕК Гуарани
    4. Бразил де Пелотас
    5. Еспортиво RS
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Веранополиш
    2. Грамаденсе
    3. Пелотас РС
    4. Гаучо РС
    5. Лажеаденсе
    Резултати
    0 - 0 22
     
     
    17.19%
    1 - 1 22
     
     
    17.19%
    1 - 0 16
     
     
    12.5%
    2 - 0 13
     
     
    10.16%
    0 - 1 12
     
     
    9.38%
    2 - 1 12
     
     
    9.38%
    0 - 2 8
     
     
    6.25%
    3 - 1 4
     
     
    3.13%
    0 - 3 3
     
     
    2.34%
    1 - 2 3
     
     
    2.34%
    2 - 2 3
     
     
    2.34%
    3 - 3 3
     
     
    2.34%
    1 - 3 2
     
     
    1.56%
    3 - 0 2
     
     
    1.56%
    2 - 3 1
     
     
    0.78%
    3 - 2 1
     
     
    0.78%
    4 - 1 1
     
     
    0.78%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 52
     
     
    41%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 39
     
     
    31%
    Равенства: 63
     
     
    50%
    Победи гост: 24
     
     
    19%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 16
    2. 14
    3. 11
    4. 8
    5. 8
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 3
    2. 4
    3. 4
    4. 4
    5. 5

    Топ трендове


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    1-ва фаза

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Пасо Фундо 30 15 8 6 1 12
    2
    Веранополиш 26 15 7 5 3 6
    3
    Еспортиво RS 25 15 6 7 2 6
    4
    Санта Круз РС 25 15 6 7 2 5
    5
    АПАФУТ 24 15 6 6 3 6
    6
    Бразил Фароупиля 24 15 5 9 1 6
    7
    Униао Фредерикуенсе 24 15 6 6 3 5
    8
    Бразил де Пелотас 22 15 5 7 3 3
    9
    Айморе РС 21 15 5 6 4 0
    10
    ЕК Гуарани 18 15 4 6 5 -3
    11
    Пелотас РС 17 15 3 8 4 -3
    12
    ГЕ Баже 15 15 3 6 6 -6
    13
    Гаучо РС 12 15 3 3 9 -5
    14
    ГЕ Глория 12 15 2 6 7 -6
    15
    Грамаденсе 11 15 1 8 6 -9
    16
    Лажеаденсе 5 15 1 2 12 -17
    Плейофи четвъртфинал
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.