cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Бразилия Шампионат Катаринензе 2

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 90
    Победи домакин: 38
     
     
    42%
    Равенства: 18
     
     
    20%
    Победи гост: 34
     
     
    38%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 45
     
     
    50%
    Над 2.5 гола: 45
     
     
    50%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 258  
    Голове домакини: 144
     
     
    56%
    Голове гости: 114
     
     
    44%
    Голове на мач: 2.87
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Караваджо 47 2.61
    2. Метрополитано 36 2
    3. Блуменау 35 1.94
    4. Херсилио Лус 35 1.94
    5. СЕРС Гуарани 24 1.33
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Херсилио Лус 10 0.56
    2. Блуменау 15 0.83
    3. Метрополитано 18 1
    4. Караваджо 20 1.11
    5. Сидаде Азул СК 21 1.17
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Харагуа 6 0.33
    2. Флуминензе де Жунвил 16 0.89
    3. Ювентус СК 17 0.94
    4. Насао 19 1.06
    5. Сидаде Азул СК 23 1.28
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Харагуа 73 4.06
    2. Ювентус СК 26 1.44
    3. Насао 26 1.44
    4. Флуминензе де Жунвил 25 1.39
    5. СЕРС Гуарани 24 1.33

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Херсилио Лус
    2. Метрополитано
    3. Караваджо
    4. СЕРС Гуарани
    5. Блуменау
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Флуминензе де Жунвил
    2. Ювентус СК
    3. Насао
    4. Сидаде Азул СК
    5. Харагуа
    Резултати
    1 - 0 12
     
     
    13.33%
    0 - 2 8
     
     
    8.89%
    1 - 1 8
     
     
    8.89%
    0 - 1 7
     
     
    7.78%
    0 - 0 6
     
     
    6.67%
    1 - 2 6
     
     
    6.67%
    0 - 3 4
     
     
    4.44%
    2 - 0 4
     
     
    4.44%
    2 - 2 4
     
     
    4.44%
    2 - 1 4
     
     
    4.44%
    3 - 0 4
     
     
    4.44%
    1 - 3 3
     
     
    3.33%
    2 - 3 3
     
     
    3.33%
    4 - 1 3
     
     
    3.33%
    3 - 1 2
     
     
    2.22%
    6 - 0 2
     
     
    2.22%
    0 - 8 1
     
     
    1.11%
    0 - 4 1
     
     
    1.11%
    0 - 6 1
     
     
    1.11%
    4 - 2 1
     
     
    1.11%
    4 - 0 1
     
     
    1.11%
    5 - 2 1
     
     
    1.11%
    6 - 1 1
     
     
    1.11%
    7 - 0 1
     
     
    1.11%
    8 - 1 1
     
     
    1.11%
    9 - 0 1
     
     
    1.11%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 37
     
     
    41%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 28
     
     
    31%
    Равенства: 40
     
     
    45%
    Победи гост: 21
     
     
    24%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 16
    2. 15
    3. 11
    4. 8
    5. 8
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 0
    2. 3
    3. 7
    4. 7
    5. 8

    Топ трендове Шампионат Катаринензе 2


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    1-ва фаза

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Херсилио Лус 42 18 13 3 2 25
    2
    Метрополитано 38 18 12 2 4 18
    3
    Караваджо 35 18 10 5 3 27
    4
    Блуменау 31 18 9 4 5 20
    5
    Сидаде Азул СК 23 18 6 5 7 2
    6
    СЕРС Гуарани 23 18 6 5 7 0
    7
    Насао 21 18 5 6 7 -7
    8
    Флуминензе де Жунвил 21 18 6 3 9 -9
    9
    Ювентус СК 17 18 5 2 11 -9
    10
    Харагуа 1 18 0 1 17 -67
    Промоция
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.