cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Бразилия Шампионат Капишаба

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 59
    Победи домакин: 21
     
     
    36%
    Равенства: 18
     
     
    31%
    Победи гост: 20
     
     
    34%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 39
     
     
    66%
    Над 2.5 гола: 20
     
     
    34%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 126  
    Голове домакини: 62
     
     
    49%
    Голове гости: 64
     
     
    51%
    Голове на мач: 2.14
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Виториа ЕС 14 1.56
    2. Сера 10 1.11
    3. Деспортива Феровиария 10 1.11
    4. Рио Бранко ЕС 10 1.11
    5. Реал Нороесте 9 1
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Форте 4 0.44
    2. Виториа ЕС 4 0.44
    3. Порто Витория 5 0.56
    4. Рио Бранко ЕС 6 0.67
    5. Сера 6 0.67
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Форте 5 0.56
    2. Капишаба СК 6 0.67
    3. Порто Витория 7 0.78
    4. Вилавеленсе 8 0.89
    5. Рио Бранко-ВН 8 0.89
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Рио Бранко-ВН 15 1.67
    2. Реал Нороесте 13 1.44
    3. Капишаба СК 13 1.44
    4. Деспортива Феровиария 11 1.22
    5. Вилавеленсе 10 1.11

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Реал Нороесте
    2. Капишаба СК
    3. Виториа ЕС
    4. Рио Бранко ЕС
    5. Деспортива Феровиария
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Сера
    4
    2. Рио Бранко-ВН
    3. Вилавеленсе
    4. Форте
    5. Порто Витория
    Резултати
    1 - 1 9
     
     
    15.25%
    0 - 1 8
     
     
    13.56%
    1 - 0 8
     
     
    13.56%
    0 - 0 6
     
     
    10.17%
    0 - 2 5
     
     
    8.47%
    1 - 2 3
     
     
    5.08%
    2 - 1 3
     
     
    5.08%
    2 - 0 3
     
     
    5.08%
    2 - 2 3
     
     
    5.08%
    3 - 0 3
     
     
    5.08%
    0 - 4 2
     
     
    3.39%
    3 - 1 2
     
     
    3.39%
    1 - 5 1
     
     
    1.69%
    1 - 4 1
     
     
    1.69%
    3 - 2 1
     
     
    1.69%
    4 - 1 1
     
     
    1.69%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 24
     
     
    41%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 13
     
     
    22%
    Равенства: 30
     
     
    51%
    Победи гост: 16
     
     
    27%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 13
    2. 12
    3. 12
    4. 10
    5. 6
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 3
    2. 4
    3. 5
    4. 6
    5. 6

    Топ трендове Шампионат Капишаба


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    1-ви кръг

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Виториа ЕС 20 9 6 2 1 10
    2
    Сера 14 9 4 2 3 4
    3
    Рио Бранко ЕС 13 9 3 4 2 4
    4
    Порто Витория 13 9 3 4 2 2
    5
    Вилавеленсе 13 9 4 1 4 -2
    6
    Форте 11 9 2 5 2 1
    7
    Деспортива Феровиария 11 9 3 2 4 -1
    8
    Реал Нороесте 11 9 3 2 4 -4
    9
    Капишаба СК 10 9 3 1 5 -7
    10
    Рио Бранко-ВН 5 9 0 5 4 -7
    Плейофи четвъртфинал
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.