cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Босна и Херцеговина Висша Лига

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 45
    Победи домакин: 24
     
     
    53%
    Равенства: 12
     
     
    27%
    Победи гост: 9
     
     
    20%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 25
     
     
    56%
    Над 2.5 гола: 20
     
     
    44%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 118  
    Голове домакини: 71
     
     
    60%
    Голове гости: 47
     
     
    40%
    Голове на мач: 2.62
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Зрински Мостар 23 2.56
    2. Борац Баня Лука 17 1.89
    3. Радник Биелина 15 1.67
    4. БСК Баня Лука 12 1.33
    5. Железничар 11 1.22
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. ФК Сараево 5 0.56
    2. Зрински Мостар 7 0.78
    3. Борац Баня Лука 7 0.78
    4. Широки брег 11 1.22
    5. Челик Зеница 12 1.33
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Велез Мостар 6 0.67
    2. ФК Сараево 6 0.67
    3. Слога Добой 7 0.78
    4. Широки брег 10 1.11
    5. Челик Зеница 11 1.22
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Радник Биелина 20 2.22
    2. БСК Баня Лука 16 1.78
    3. Слога Добой 14 1.56
    4. Велез Мостар 14 1.56
    5. Железничар 12 1.33

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. ФК Сараево
    1
    3
    2
    2. Широки брег
    2
    3
    1
    3. Зрински Мостар
    3
    1
    3
    4. Велез Мостар
    5
    2
    2
    5. БСК Баня Лука
    3
    2
    4
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Борац Баня Лука
    4
    2
    4
    2
    3
    3
    2. Челик Зеница
    5
    2
    5
    3. Радник Биелина
    4
    5
    2
    4. Железничар
    2
    4
    5
    5. Слога Добой
    2
    5
    2
    Резултати
    2 - 0 9
     
     
    20%
    0 - 0 5
     
     
    11.11%
    1 - 1 5
     
     
    11.11%
    1 - 2 4
     
     
    8.89%
    1 - 0 4
     
     
    8.89%
    2 - 1 4
     
     
    8.89%
    3 - 1 4
     
     
    8.89%
    0 - 1 2
     
     
    4.44%
    3 - 2 2
     
     
    4.44%
    1 - 5 1
     
     
    2.22%
    2 - 6 1
     
     
    2.22%
    2 - 2 1
     
     
    2.22%
    2 - 3 1
     
     
    2.22%
    3 - 0 1
     
     
    2.22%
    4 - 4 1
     
     
    2.22%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 24
     
     
    53%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 17
     
     
    38%
    Равенства: 19
     
     
    42%
    Победи гост: 9
     
     
    20%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 15
    2. 15
    3. 10
    4. 9
    5. 8
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 3
    2. 5
    3. 5
    4. 5
    5. 6

    Топ трендове Висша Лига


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Зрински Мостар 24 9 8 0 1 16
    2
    Борац Баня Лука 22 9 7 1 1 10
    3
    ФК Сараево 14 9 4 2 3 1
    4
    Железничар 12 9 3 3 3 -1
    5
    Широки брег 10 9 2 4 3 -1
    6
    Челик Зеница 9 9 2 3 4 -1
    7
    Слога Добой 9 9 2 3 4 -7
    8
    БСК Баня Лука 8 9 2 2 5 -4
    9
    Велез Мостар 8 9 2 2 5 -8
    10
    Радник Биелина 7 9 1 4 4 -5
    Шампионска Лига - квалиф.
    Лига на Конференциите - Квалификации
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.