cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Белгия Национална дивизия 1

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 104
    Победи домакин: 46
     
     
    44%
    Равенства: 26
     
     
    25%
    Победи гост: 32
     
     
    31%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 41
     
     
    39%
    Над 2.5 гола: 63
     
     
    61%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 331  
    Голове домакини: 171
     
     
    52%
    Голове гости: 160
     
     
    48%
    Голове на мач: 3.18
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Хаувен 19 2.71
    2. Монс 18 2.25
    3. Хогстратен 18 2.57
    4. Юнион Рошфортуаз 17 2.13
    5. Роял Юнион СЖ 2 15 1.88
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Рьозеларе Дайсел 3 0.43
    2. Мандел Юнайтед 5 0.71
    3. Стандарт Лиеж II 7 0.88
    4. РВД Моленбек 7 0.88
    5. Юнион Рошфортуаз 7 0.88
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. КРК Харелбеке 5 0.71
    2. Зелзате 6 0.86
    3. Абай Ла Нов 7 0.88
    4. Серкъл Брюж 2 9 1.29
    5. Хaйст 9 1.29
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Фленю 26 3.25
    2. Оне 20 2.5
    3. КРК Харелбеке 19 2.71
    4. Лира-Лиерс Берлар 18 2.57
    5. ОК Шарлероа 17 2.13

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Хaйст
    1
    1
    1
    2
    1
    1
    2. КРК Харелбеке
    1
    2
    3
    1
    4
    2
    3. Лира-Лиерс Берлар
    2
    2
    1
    2
    3
    3
    4. Мандел Юнайтед
    1
    3
    3
    2
    3
    3
    5. Белисия Билзен
    3
    3
    3
    2
    1
    1
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Монс
    4
    2
    5
    2
    3
    1
    2. Шарлероа Б
    4
    3
    4
    4
    1
    4
    3. Мо
    3
    2
    1
    5
    3
    2
    4. ОК Шарлероа
    5
    4
    2
    3
    4
    1
    5. Роял Кноке
    3
    2
    2
    3
    3
    4
    Резултати
    1 - 1 14
     
     
    13.46%
    1 - 0 10
     
     
    9.62%
    2 - 1 10
     
     
    9.62%
    3 - 1 6
     
     
    5.77%
    0 - 0 5
     
     
    4.81%
    0 - 1 5
     
     
    4.81%
    0 - 3 5
     
     
    4.81%
    3 - 0 5
     
     
    4.81%
    2 - 0 4
     
     
    3.85%
    2 - 2 4
     
     
    3.85%
    3 - 2 4
     
     
    3.85%
    0 - 2 3
     
     
    2.88%
    1 - 2 3
     
     
    2.88%
    1 - 4 3
     
     
    2.88%
    3 - 4 3
     
     
    2.88%
    0 - 5 2
     
     
    1.92%
    1 - 3 2
     
     
    1.92%
    2 - 5 2
     
     
    1.92%
    2 - 3 2
     
     
    1.92%
    3 - 3 2
     
     
    1.92%
    4 - 0 2
     
     
    1.92%
    4 - 2 2
     
     
    1.92%
    0 - 4 1
     
     
    0.96%
    2 - 4 1
     
     
    0.96%
    4 - 4 1
     
     
    0.96%
    4 - 3 1
     
     
    0.96%
    4 - 1 1
     
     
    0.96%
    5 - 0 1
     
     
    0.96%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 61
     
     
    59%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 38
     
     
    37%
    Равенства: 37
     
     
    36%
    Победи гост: 27
     
     
    26%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 15
    2. 14
    3. 13
    4. 13
    5. 13
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5

    Топ трендове Национална дивизия 1


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    ACFF

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    РВД Моленбек 19 8 6 1 1 6
    2
    Юнион Рошфортуаз 17 8 5 2 1 10
    3
    Мо 16 8 5 1 2 7
    4
    Роял Юнион СЖ 2 14 8 4 2 2 5
    5
    Тюбиз 14 8 4 2 2 1
    6
    Монс 11 8 3 2 3 3
    7
    Стандарт Лиеж II 10 8 3 1 4 5
    8
    Шарлероа Б 10 8 2 4 2 1
    9
    ОК Шарлероа 9 8 2 3 3 -7
    10
    Абай Ла Нов 6 8 1 3 4 -5
    11
    Оне 6 8 2 0 6 -10
    12
    Фленю 1 8 0 1 7 -16
    Шампионска група
    Група на изпадащите

    VV

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Хаувен 18 7 6 0 1 11
    2
    Рьозеларе Дайсел 14 7 4 2 1 8
    3
    Мандел Юнайтед 13 7 4 1 2 5
    4
    Льовен Б 13 7 4 1 2 2
    5
    Мерелбеке 11 7 3 2 2 3
    6
    Десел Спорт 11 7 3 2 2 0
    7
    Роял Кноке 10 7 3 1 3 0
    8
    Хогстратен 9 7 2 3 2 4
    9
    Тиенен 9 7 2 3 2 4
    10
    Тес Спорт 9 7 2 3 2 1
    11
    Белисия Билзен 8 7 2 2 3 0
    12
    Хaйст 8 7 2 2 3 -3
    13
    Серкъл Брюж 2 7 7 2 1 4 -6
    14
    Лира-Лиерс Берлар 6 7 1 3 3 -5
    15
    КРК Харелбеке 4 7 1 1 5 -14
    16
    Зелзате 3 7 0 3 4 -10
    Промоция
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.