cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Австрия Регионална лига - Запад

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 88
    Победи домакин: 43
     
     
    49%
    Равенства: 16
     
     
    18%
    Победи гост: 29
     
     
    33%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 23
     
     
    26%
    Над 2.5 гола: 65
     
     
    74%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 324  
    Голове домакини: 195
     
     
    60%
    Голове гости: 129
     
     
    40%
    Голове на мач: 3.68
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Ватенс II 32 2.91
    2. Хоенемс 28 2.55
    3. Швац 27 2.45
    4. Дорнбрин 25 2.27
    5. СК Имст 24 2.18
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. СК Имст 9 0.82
    2. Хоенемс 11 1
    3. Дорнбрин 11 1
    4. СК Ст. Йохан 13 1.18
    5. Кицбюел 15 1.36
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. ФК Лустенау 11 1
    2. Райхенау 13 1.18
    3. ФК Волфурт 14 1.27
    4. Алтах U21 15 1.36
    5. Лохау 15 1.36
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. ФК Волфурт 33 3
    2. ФК Лустенау 30 2.73
    3. Алтах U21 29 2.64
    4. Фюген 28 2.55
    5. Лохау 27 2.45

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Дорнбрин
    1
    1
    1
    1
    1
    2
    2. Рьотис
    1
    1
    1
    3
    1
    3
    3. СК Имст
    1
    1
    4
    2
    1
    1
    4. Хоенемс
    1
    3
    2
    2
    1
    1
    5. Кицбюел
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Лохау
    4
    1
    3
    4
    5
    1
    2. ФК Лустенау
    1
    4
    1
    3
    4
    5
    3. ФК Волфурт
    3
    4
    5
    1
    1
    4
    4. Куфщайн
    4
    1
    3
    2
    2
    1
    5. Алтах U21
    3
    4
    1
    3
    2
    2
    Резултати
    1 - 2 9
     
     
    10.23%
    2 - 1 7
     
     
    7.95%
    3 - 1 7
     
     
    7.95%
    0 - 2 6
     
     
    6.82%
    1 - 1 6
     
     
    6.82%
    1 - 3 4
     
     
    4.55%
    2 - 2 4
     
     
    4.55%
    3 - 2 4
     
     
    4.55%
    3 - 0 4
     
     
    4.55%
    4 - 0 4
     
     
    4.55%
    0 - 1 3
     
     
    3.41%
    0 - 0 3
     
     
    3.41%
    2 - 0 3
     
     
    3.41%
    2 - 3 3
     
     
    3.41%
    3 - 3 3
     
     
    3.41%
    4 - 2 3
     
     
    3.41%
    1 - 0 2
     
     
    2.27%
    5 - 1 2
     
     
    2.27%
    6 - 0 2
     
     
    2.27%
    6 - 1 2
     
     
    2.27%
    0 - 3 1
     
     
    1.14%
    1 - 4 1
     
     
    1.14%
    2 - 4 1
     
     
    1.14%
    3 - 4 1
     
     
    1.14%
    4 - 3 1
     
     
    1.14%
    7 - 0 1
     
     
    1.14%
    7 - 2 1
     
     
    1.14%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 59
     
     
    67%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 34
     
     
    39%
    Равенства: 29
     
     
    33%
    Победи гост: 25
     
     
    28%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 15
    2. 15
    3. 15
    4. 12
    5. 11
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 0
    2. 2
    3. 4
    4. 4
    5. 5

    Топ трендове Регионална лига - Запад


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Хоенемс 27 11 9 0 2 17
    2
    СК Имст 25 11 8 1 2 15
    3
    Швац 25 11 8 1 2 8
    4
    Дорнбрин 23 11 7 2 2 14
    5
    Кицбюел 21 11 7 0 4 9
    6
    Ватенс II 19 11 6 1 4 14
    7
    СК Ст. Йохан 18 11 5 3 3 6
    8
    Рьотис 18 11 5 3 3 2
    9
    Фюген 13 11 4 1 6 -7
    10
    Райхенау 12 11 3 3 5 -6
    11
    Лохау 11 11 3 2 6 -12
    12
    Куфщайн 10 11 2 4 5 -1
    13
    Лаутерах 9 11 2 3 6 -7
    14
    ФК Лустенау 7 11 1 4 6 -19
    15
    Алтах U21 6 11 1 3 7 -14
    16
    ФК Волфурт 4 11 1 1 9 -19
    Плейофи
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.