cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Австрия Регионална лига запад - Тирол

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 172
    Победи домакин: 80
     
     
    47%
    Равенства: 29
     
     
    17%
    Победи гост: 63
     
     
    37%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 59
     
     
    34%
    Над 2.5 гола: 113
     
     
    66%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 616  
    Голове домакини: 344
     
     
    56%
    Голове гости: 272
     
     
    44%
    Голове на мач: 3.58
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. СК Имст 77 2.57
    2. Мьоц/Зилц 72 2.4
    3. Швац 69 2.3
    4. Фюген 67 2.23
    5. Ватенс II 62 2.07
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Швац 48 1.6
    2. Кицбюел 48 1.6
    3. Ватенс II 53 1.77
    4. Фюген 55 1.83
    5. СК Имст 55 1.83
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. СК Кундл 24 0.8
    2. Хал 26 0.87
    3. ШФ Вьоргл 35 1.17
    4. Кицбюел 39 1.3
    5. Телфс 58 1.93
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Хал 75 2.5
    2. ШФ Вьоргл 65 2.17
    3. Телфс 58 1.93
    4. СК Кундл 57 1.9
    5. Мьоц/Зилц 56 1.87

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Хал
    2. Мьоц/Зилц
    3. Телфс
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    4. СК Имст
    1
    1
    4
    2
    1
    1
    5. Кицбюел
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. ШФ Вьоргл
    4
    2
    2
    4
    4
    2
    2. Ватенс II
    4
    3
    1
    1
    4
    1
    3. Фюген
    1
    3
    2
    1
    3
    4
    4. СК Кундл
    1
    2
    1
    1
    1
    2
    5. Швац
    2
    2
    1
    1
    1
    2
    Резултати
    1 - 2 15
     
     
    8.72%
    0 - 2 12
     
     
    6.98%
    1 - 1 12
     
     
    6.98%
    2 - 1 12
     
     
    6.98%
    1 - 0 10
     
     
    5.81%
    2 - 0 10
     
     
    5.81%
    3 - 1 9
     
     
    5.23%
    0 - 1 8
     
     
    4.65%
    4 - 0 8
     
     
    4.65%
    0 - 3 7
     
     
    4.07%
    0 - 0 7
     
     
    4.07%
    2 - 2 7
     
     
    4.07%
    1 - 4 4
     
     
    2.33%
    1 - 3 4
     
     
    2.33%
    2 - 3 4
     
     
    2.33%
    2 - 4 4
     
     
    2.33%
    4 - 3 4
     
     
    2.33%
    4 - 1 4
     
     
    2.33%
    3 - 0 3
     
     
    1.74%
    4 - 2 3
     
     
    1.74%
    5 - 1 3
     
     
    1.74%
    4 - 4 2
     
     
    1.16%
    5 - 0 2
     
     
    1.16%
    6 - 3 2
     
     
    1.16%
    7 - 0 2
     
     
    1.16%
    0 - 5 1
     
     
    0.58%
    0 - 4 1
     
     
    0.58%
    1 - 7 1
     
     
    0.58%
    1 - 8 1
     
     
    0.58%
    2 - 5 1
     
     
    0.58%
    3 - 2 1
     
     
    0.58%
    3 - 3 1
     
     
    0.58%
    5 - 3 1
     
     
    0.58%
    5 - 2 1
     
     
    0.58%
    5 - 4 1
     
     
    0.58%
    6 - 0 1
     
     
    0.58%
    6 - 2 1
     
     
    0.58%
    7 - 2 1
     
     
    0.58%
    10 - 0 1
     
     
    0.58%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 99
     
     
    58%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 64
     
     
    40%
    Равенства: 50
     
     
    31%
    Победи гост: 48
     
     
    30%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 5
    2.
    0
    3.
    0
    4.
    0
    5.
    0
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1.
    0
    2.
    0
    3.
    0
    4.
    0
    5.
    0

    Топ трендове


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Група за разположение

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    СК Имст 13 8 4 1 3 5
    2
    Мьоц/Зилц 13 8 4 1 3 -10
    3
    Фюген 12 8 4 0 4 8
    4
    Швац 12 8 3 3 2 2
    5
    Телфс 7 8 2 1 5 -5

    Група за изпадане

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Ватенс II 16 8 5 1 2 9
    2
    Кицбюел 13 8 4 1 3 1
    3
    ШФ Вьоргл 11 8 3 2 3 2
    4
    Хал 8 8 2 2 4 -5
    5
    СК Кундл 8 8 2 2 4 -7

    Редовен сезон

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Куфщайн 45 22 14 3 5 21
    2
    Райхенау 45 22 14 3 5 20
    3
    Мьоц/Зилц 44 22 14 2 6 26
    4
    Швац 36 22 11 3 8 19
    5
    СК Имст 36 22 10 6 6 17
    6
    Телфс 33 22 9 6 7 5
    7
    Фюген 32 22 9 5 8 4
    8
    Кицбюел 26 22 8 2 12 -10
    9
    Ватенс II 25 22 7 4 11 0
    10
    ШФ Вьоргл 25 22 8 1 13 -32
    11
    СК Кундл 19 22 5 4 13 -26
    12
    Хал 8 22 1 5 16 -44
    Плейофи
    Група на изпадащите

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.