cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Австрия Ландеслига Щирия

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 88
    Победи домакин: 34
     
     
    39%
    Равенства: 19
     
     
    22%
    Победи гост: 35
     
     
    40%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 28
     
     
    32%
    Над 2.5 гола: 60
     
     
    68%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 319  
    Голове домакини: 163
     
     
    51%
    Голове гости: 156
     
     
    49%
    Голове на мач: 3.63
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Илц 30 2.73
    2. Уайлдън 28 2.55
    3. Рорбах ан дер Лафниц 28 2.55
    4. Брук ан дер Мур 24 2.18
    5. Кьофлах 22 2
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Гнас 10 0.91
    2. Кьофлах 11 1
    3. Уайлдън 12 1.09
    4. Рорбах ан дер Лафниц 14 1.27
    5. Вайндорф Ст. Анна 15 1.36
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Леобен 12 1.09
    2. Пахерн 14 1.27
    3. Феринг 14 1.27
    4. Гросклайн 16 1.45
    5. Киндберг Мурцхофен 17 1.55
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Леобен 39 3.55
    2. Киндберг Мурцхофен 33 3
    3. Гросклайн 31 2.82
    4. Бад Валтерсдорф 22 2
    5. Брук ан дер Мур 22 2

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Фюрстенфелд
    2
    3
    3
    2
    2
    2
    2. Вайндорф Ст. Анна
    2
    2
    1
    2
    1
    2
    3. Шладминг
    4
    2
    2
    3
    3
    1
    4. Рорбах ан дер Лафниц
    2
    3
    3
    4
    2
    2
    5. Гнас
    2
    2
    3
    3
    4
    2
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Пахерн
    4
    5
    2
    3
    3
    2
    2. Лебринг
    1
    4
    5
    2
    3
    3
    3. Феринг
    3
    3
    2
    1
    4
    5
    4. Бад Валтерсдорф
    5
    2
    3
    3
    2
    3
    5. Киндберг Мурцхофен
    3
    2
    1
    4
    5
    2
    Резултати
    1 - 2 8
     
     
    9.09%
    0 - 2 6
     
     
    6.82%
    0 - 1 6
     
     
    6.82%
    1 - 1 6
     
     
    6.82%
    2 - 1 6
     
     
    6.82%
    2 - 2 5
     
     
    5.68%
    3 - 2 5
     
     
    5.68%
    0 - 0 4
     
     
    4.55%
    1 - 0 4
     
     
    4.55%
    1 - 4 3
     
     
    3.41%
    2 - 5 3
     
     
    3.41%
    3 - 3 3
     
     
    3.41%
    4 - 1 3
     
     
    3.41%
    4 - 0 3
     
     
    3.41%
    0 - 5 2
     
     
    2.27%
    1 - 3 2
     
     
    2.27%
    2 - 0 2
     
     
    2.27%
    3 - 1 2
     
     
    2.27%
    3 - 0 2
     
     
    2.27%
    5 - 0 2
     
     
    2.27%
    0 - 4 1
     
     
    1.14%
    0 - 3 1
     
     
    1.14%
    2 - 4 1
     
     
    1.14%
    2 - 3 1
     
     
    1.14%
    2 - 6 1
     
     
    1.14%
    4 - 2 1
     
     
    1.14%
    4 - 4 1
     
     
    1.14%
    6 - 0 1
     
     
    1.14%
    6 - 1 1
     
     
    1.14%
    6 - 4 1
     
     
    1.14%
    6 - 2 1
     
     
    1.14%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 54
     
     
    61%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 20
     
     
    23%
    Равенства: 34
     
     
    39%
    Победи гост: 33
     
     
    38%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 13
    2. 13
    3. 12
    4. 11
    5. 11
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 0
    2. 3
    3. 4
    4. 5
    5. 7

    Топ трендове Ландеслига Щирия


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Илц 23 11 7 2 2 13
    2
    Рорбах ан дер Лафниц 22 11 6 4 1 14
    3
    Уайлдън 21 11 6 3 2 16
    4
    Кьофлах 19 11 6 1 4 11
    5
    Гнас 19 11 6 1 4 9
    6
    Вайндорф Ст. Анна 19 11 5 4 2 2
    7
    Брук ан дер Мур 17 11 5 2 4 2
    8
    Фюрстенфелд 17 11 5 2 4 1
    9
    Пахерн 17 11 5 2 4 -3
    10
    Шладминг 16 11 4 4 3 0
    11
    Лебринг 12 11 3 3 5 2
    12
    Бад Валтерсдорф 12 11 3 3 5 -3
    13
    Феринг 12 11 3 3 5 -6
    14
    Гросклайн 11 11 3 2 6 -15
    15
    Киндберг Мурцхофен 8 11 2 2 7 -16
    16
    Леобен 0 11 0 0 11 -27
    Промоция
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.