cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Зимбабве Висша лига

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 270
    Победи домакин: 97
     
     
    36%
    Равенства: 98
     
     
    36%
    Победи гост: 75
     
     
    28%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 187
     
     
    69%
    Над 2.5 гола: 83
     
     
    31%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 505  
    Голове домакини: 284
     
     
    56%
    Голове гости: 221
     
     
    44%
    Голове на мач: 1.87
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Хардрок 53 1.77
    2. Скотланд Мабвуку 45 1.5
    3. Динамос ФК 40 1.33
    4. Нгези Платинъм Старс 36 1.2
    5. КАПС Юнайтед ФК 34 1.13
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Скотланд Мабвуку 11 0.37
    2. Хардрок 19 0.63
    3. Платинум ФК 20 0.67
    4. Динамос ФК 22 0.73
    5. МУОС 22 0.73
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Маника Даймъндс ФК 14 0.47
    2. ЗПК Кариба 18 0.6
    3. АГАМА 18 0.6
    4. Платинум ФК 19 0.63
    5. ТелУан 20 0.67
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Маника Даймъндс ФК 44 1.47
    2. ТелУан 42 1.4
    3. АГАМА 40 1.33
    4. Трайенгъл ФК 36 1.2
    5. Булавайо Чийфс 35 1.17

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. ЗПК Кариба
    1
    2. Хънтърс
    1
    3. МУОС
    1
    4. Хайлендърс ФК
    1
    5. АГАМА
    2
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Скотланд Мабвуку
    4
    4
    2
    2. Чикън Ин
    5
    3. Динамос ФК
    4
    4. Платинум ФК
    4
    5. Симба Бхора
    4
    Резултати
    0 - 0 48
     
     
    17.78%
    1 - 0 41
     
     
    15.19%
    1 - 1 34
     
     
    12.59%
    0 - 1 31
     
     
    11.48%
    1 - 2 23
     
     
    8.52%
    2 - 0 17
     
     
    6.3%
    0 - 2 16
     
     
    5.93%
    2 - 2 15
     
     
    5.56%
    2 - 1 14
     
     
    5.19%
    3 - 0 10
     
     
    3.7%
    4 - 1 4
     
     
    1.48%
    0 - 3 3
     
     
    1.11%
    3 - 1 3
     
     
    1.11%
    3 - 2 2
     
     
    0.74%
    4 - 2 2
     
     
    0.74%
    4 - 0 2
     
     
    0.74%
    1 - 3 1
     
     
    0.37%
    2 - 3 1
     
     
    0.37%
    3 - 3 1
     
     
    0.37%
    5 - 0 1
     
     
    0.37%
    6 - 1 1
     
     
    0.37%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 101
     
     
    37%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 72
     
     
    27%
    Равенства: 142
     
     
    53%
    Победи гост: 56
     
     
    21%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 18
    2. 11
    3. 11
    4. 10
    5. 9
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 3
    2. 4
    3. 5
    4. 5
    5. 5

    Топ трендове Висша лига


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Хардрок 63 30 19 6 5 34
    2
    Скотланд Мабвуку 61 30 17 10 3 34
    3
    Нгези Платинъм Старс 52 30 13 13 4 11
    4
    Динамос ФК 51 30 12 15 3 18
    5
    КАПС Юнайтед ФК 48 30 12 12 6 9
    6
    Херенталс ФК 48 30 14 6 10 3
    7
    МУОС 42 30 10 12 8 7
    8
    Хайлендърс ФК 42 30 9 15 6 4
    9
    Чикън Ин 42 30 11 9 10 -1
    10
    Платинум ФК 40 30 8 16 6 -1
    11
    Симба Бхора 36 30 8 12 10 -1
    12
    Хънтърс 34 30 7 13 10 -10
    13
    ЗПК Кариба 32 30 6 14 10 -8
    14
    Булавайо Чийфс 31 30 7 10 13 -10
    15
    АГАМА 25 30 6 7 17 -22
    16
    Трайенгъл ФК 23 30 5 8 17 -15
    17
    ТелУан 22 30 4 10 16 -22
    18
    Маника Даймъндс ФК 20 30 4 8 18 -30
    CAF Шампионска лига - Квалификации
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.