cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Унгария НБ I

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 53
    Победи домакин: 22
     
     
    42%
    Равенства: 16
     
     
    30%
    Победи гост: 15
     
     
    28%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 21
     
     
    40%
    Над 2.5 гола: 32
     
     
    60%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 169  
    Голове домакини: 96
     
     
    57%
    Голове гости: 73
     
     
    43%
    Голове на мач: 3.19
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Пакши 19 2.11
    2. Вашаш (Будапеща) 18 2
    3. ФК Уйпещ 18 2
    4. Гьор 16 1.78
    5. МТК Будапеща 15 1.67
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Ференцварош 9 1.13
    2. Академия Пушкаш 10 1.11
    3. Кишварда 11 1.22
    4. Гьор 11 1.22
    5. Вашаш (Будапеща) 12 1.33
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Кишварда 10 1.11
    2. Ниредхаза 10 1.11
    3. Ференцварош 12 1.5
    4. Хонвед Будапеща 12 1.5
    5. Залаегерсег 12 1.33
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Ниредхаза 19 2.11
    2. Залаегерсег 18 2
    3. Пакши 17 1.89
    4. МТК Будапеща 17 1.89
    5. Дебрецен 16 1.78

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Дебрецен
    2
    1
    4
    3
    1
    2
    2. Академия Пушкаш
    3
    1
    3
    2
    2
    4
    3. Кишварда
    4
    2
    1
    4
    3
    1
    4. ФК Уйпещ
    4
    2
    1
    3
    2
    2
    5. Хонвед Будапеща
    1
    3
    2
    2
    4
    4
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Гьор
    4
    3
    4
    1
    4
    3
    2. Пакши
    2
    4
    4
    2
    1
    4
    3. Залаегерсег
    3
    2
    2
    4
    4
    4
    4. МТК Будапеща
    4
    4
    2
    1
    4
    3
    5. Ниредхаза
    1
    4
    3
    4
    3
    2
    Резултати
    1 - 1 9
     
     
    16.98%
    0 - 1 4
     
     
    7.55%
    1 - 2 4
     
     
    7.55%
    2 - 2 4
     
     
    7.55%
    2 - 1 4
     
     
    7.55%
    1 - 0 3
     
     
    5.66%
    2 - 4 3
     
     
    5.66%
    3 - 0 3
     
     
    5.66%
    3 - 2 3
     
     
    5.66%
    0 - 0 2
     
     
    3.77%
    0 - 2 2
     
     
    3.77%
    3 - 1 2
     
     
    3.77%
    4 - 2 2
     
     
    3.77%
    0 - 3 1
     
     
    1.89%
    2 - 0 1
     
     
    1.89%
    2 - 3 1
     
     
    1.89%
    3 - 3 1
     
     
    1.89%
    4 - 0 1
     
     
    1.89%
    5 - 0 1
     
     
    1.89%
    5 - 2 1
     
     
    1.89%
    5 - 1 1
     
     
    1.89%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 35
     
     
    66%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 19
     
     
    36%
    Равенства: 21
     
     
    40%
    Победи гост: 13
     
     
    25%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 12
    2. 12
    3. 10
    4. 10
    5. 10
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 5
    2. 5
    3. 5
    4. 6
    5. 6

    Топ трендове НБ I


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Академия Пушкаш 18 9 6 0 3 4
    2
    Вашаш (Будапеща) 15 9 4 3 2 6
    3
    Гьор 15 9 4 3 2 5
    4
    ФК Уйпещ 15 9 4 3 2 4
    5
    Пакши 14 9 4 2 3 2
    6
    Ференцварош 13 8 3 4 1 3
    7
    Кишварда 10 9 2 4 3 -1
    8
    Дебрецен 10 9 2 4 3 -3
    9
    Залаегерсег 9 9 3 0 6 -6
    10
    МТК Будапеща 9 9 2 3 4 -2
    11
    Ниредхаза 8 9 2 2 5 -9
    12
    Хонвед Будапеща 7 8 1 4 3 -3
    Шампионска Лига - квалиф.
    Лига на Конференциите - Квалификации
    Плейофи за оставане в групата
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.