cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Северна Ирландия Чемпиъншип

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 92
    Победи домакин: 36
     
     
    39%
    Равенства: 22
     
     
    24%
    Победи гост: 34
     
     
    37%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 37
     
     
    40%
    Над 2.5 гола: 55
     
     
    60%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 291  
    Голове домакини: 155
     
     
    53%
    Голове гости: 136
     
     
    47%
    Голове на мач: 3.16
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Гленавон 30 2.5
    2. Нюингтън 27 2.25
    3. Анна Юнайтед 25 2.27
    4. Инститют 22 1.83
    5. Куинс Юнив. 20 1.82
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Куинс Юнив. 8 0.73
    2. Анна Юнайтед 14 1.27
    3. Гленавон 14 1.17
    4. Уорънпойнт 15 1.36
    5. Ардс 15 1.25
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Арма Сити 9 0.82
    2. Страбейн Атлетик 11 0.92
    3. Ратфриланд 11 1
    4. Ардс 14 1.17
    5. Мойола 14 1.17
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Мойола 24 2
    2. Дундела 23 2.09
    3. Ратфриланд 23 2.09
    4. Нюингтън 22 1.83
    5. Лафгъл 22 1.83

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Анна Юнайтед
    1
    3
    2
    2
    3
    3
    2. Балинамалард Юнайтед
    3
    2
    1
    2
    4
    2
    3. Ратфриланд
    2
    3
    2
    3
    3
    1
    4. Дундела
    2
    3
    3
    2
    3
    2
    5. Инститют
    2
    3
    4
    1
    3
    3
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Куинс Юнив.
    4
    4
    4
    3
    2
    3
    2. Нюри Сити
    1
    2
    1
    1
    2
    4
    3. Мойола
    2
    3
    4
    3
    3
    4
    4. Арма Сити
    2
    1
    1
    2
    1
    2
    5. Х&У Уелдърс
    4
    2
    4
    3
    2
    4
    Резултати
    1 - 1 8
     
     
    8.7%
    1 - 3 8
     
     
    8.7%
    1 - 0 7
     
     
    7.61%
    2 - 2 7
     
     
    7.61%
    0 - 2 6
     
     
    6.52%
    0 - 1 6
     
     
    6.52%
    1 - 2 6
     
     
    6.52%
    2 - 1 6
     
     
    6.52%
    0 - 0 5
     
     
    5.43%
    2 - 0 5
     
     
    5.43%
    4 - 1 4
     
     
    4.35%
    0 - 3 3
     
     
    3.26%
    3 - 1 3
     
     
    3.26%
    4 - 0 3
     
     
    3.26%
    1 - 4 2
     
     
    2.17%
    3 - 2 2
     
     
    2.17%
    1 - 6 1
     
     
    1.09%
    2 - 3 1
     
     
    1.09%
    3 - 3 1
     
     
    1.09%
    3 - 5 1
     
     
    1.09%
    3 - 0 1
     
     
    1.09%
    4 - 2 1
     
     
    1.09%
    5 - 5 1
     
     
    1.09%
    5 - 0 1
     
     
    1.09%
    6 - 0 1
     
     
    1.09%
    6 - 2 1
     
     
    1.09%
    7 - 0 1
     
     
    1.09%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 53
     
     
    58%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 31
     
     
    34%
    Равенства: 36
     
     
    39%
    Победи гост: 25
     
     
    27%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 14
    2. 13
    3. 12
    4. 11
    5. 10
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 1
    2. 3
    3. 5
    4. 7
    5. 7

    Топ трендове Чемпиъншип


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Редовен сезон

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Гленавон 24 12 7 3 2 16
    2
    Нюингтън 23 12 7 2 3 5
    3
    Анна Юнайтед 22 11 6 4 1 11
    4
    Инститют 20 12 6 2 4 5
    5
    Куинс Юнив. 19 11 6 1 4 12
    6
    Нюри Сити 18 11 5 3 3 0
    7
    Уорънпойнт 17 11 5 2 4 4
    8
    Балинамалард Юнайтед 17 11 5 2 4 1
    9
    Х&У Уелдърс 16 12 5 1 6 -2
    10
    Ардс 15 12 4 3 5 -1
    11
    Лафгъл 14 12 3 5 4 -6
    12
    Мойола 14 12 4 2 6 -10
    13
    Дундела 11 11 2 5 4 -4
    14
    Страбейн Атлетик 10 12 2 4 6 -10
    15
    Ратфриланд 9 11 3 0 8 -12
    16
    Арма Сити 5 11 0 5 6 -9
    Шампионска група
    Група на изпадащите

    Прогноза на деня

    15.
    12.
    Спортинг Канзас Сити отбелязаха над 2.5 гола във всеки от последните си 4 домакински мача в МЛС.