Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига 18
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 9
Бразилейро Серия A 9

|
Мачове между двата отбора
Сантос 3 50% Равенства 1 17% Крузейро 2 33% Вижте всички {"lg_-1":[18,10,16,44],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_20":[16,9,13,38],"lg_20_6":[3,1,2,6],"lg_250":[1,null,1,2],"lg_250_6":[1,null,1,2],"lg_476":[1,1,2,4],"lg_476_6":[1,1,2,4]} |
Въведение
Сантос и Крузейро се изправят един срещу друг във футболен двубой от Бразилейро Серия А, който ще се играе на стадион „Ещадио Урбано Калдейра“ на 13 септември 2026 година. В последните си шест мача във всички турнири Сантос има три равенства, докато Крузейро е с впечатляващи 83 процента победи в последните си шест срещи от Бразилейро Серия А. В преките дуели между двата отбора Сантос има 50 процента успех в последните си шест сблъсъка срещу Крузейро. В 70 процента от десетте последни мача на Сантос в Серия А са отбелязани над 2.5 гола, а Крузейро е участвал в три поредни такива двубоя. Прогноза: Крузейро да победи с 2-1. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Класиране към 13/09/2026
Копа Либертадорес Копа Либертадорес - предв. кръг Копа Судамерикана Отпадане |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
STS
Последни 6 мача
Победи 3 50% Равенства 2 33% Загуби 1 17% Вижте всички {"lg_-1":[18,19,14,51],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_20":[8,8,9,25],"lg_20_6":[3,2,1,6],"lg_459":[3,3,3,9],"lg_459_6":[2,2,2,6],"lg_250":[5,5,1,11],"lg_250_6":[5,1,null,6],"lg_476":[2,3,1,6],"lg_476_6":[2,3,1,6]} |
CRZ
Последни 6 мача
Победи 2 33% Равенства 1 17% Загуби 3 50% Вижте всички {"lg_-1":[25,12,14,51],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_20":[12,6,8,26],"lg_20_6":[5,null,1,6],"lg_560":[8,null,3,11],"lg_560_6":[6,null,null,6],"lg_249":[3,3,2,8],"lg_249_6":[2,3,1,6],"lg_476":[2,3,1,6],"lg_476_6":[2,3,1,6]} |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
STS
Домакински мачове
Победи 2 33% Равенства 3 50% Загуби 1 17% Вижте всички {"lg_-1":[11,11,4,26],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_20":[5,4,4,13],"lg_20_6":[2,2,2,6],"lg_459":[2,2,null,4],"lg_459_6":[2,2,null,4],"lg_250":[4,2,null,6],"lg_250_6":[4,2,null,6],"lg_476":[null,3,null,3],"lg_476_6":[null,3,null,3]} |
CRZ
Гостувания
Победи 2 33% Равенства 1 17% Загуби 3 50% Вижте всички {"lg_-1":[10,6,8,24],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_20":[5,2,5,12],"lg_20_6":[4,1,1,6],"lg_560":[4,null,1,5],"lg_560_6":[4,null,1,5],"lg_249":[1,2,1,4],"lg_249_6":[1,2,1,4],"lg_476":[null,2,1,3],"lg_476_6":[null,2,1,3]} |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Цялостна статистика
Краен резултат
Краен резултат
Първо ПВ
Второ ПВ
Изиграни мачовеГ.
Отбелязани
73
Ср.
на мач 1.43
Допуснати
60
Ср.
на мач 1.18
Отбелязани
73
Ср.
на мач 1.43
Допуснати
56
Ср.
на мач 1.1
В последните 51 мачове
Отбелязан гол
В последните 51 мачове
Да
Не
39
(76%)
12
(24%)
Да
Не
44
(86%)
7
(14%)
Под
Над
STS
Последни мачове
Под/Над
11
40
22%
78%
1.5
Г.
Под/Над
13
38
25%
75%
Под/Над
26
25
51%
49%
2.5
Г.
Под/Над
23
28
45%
55%
Под/Над
38
13
75%
25%
3.5
Г.
Под/Над
40
11
78%
22%
Гол-гол (Да/Не) Да
29
57%
43%
Не
22
Да
30
59%
41%
Не
21
STS
Голове по времеви периоди
Г.
3
6
9
12
15
18
21
0'
15'
30'
HT
60'
75'
FT
Г.
3
6
9
12
15
18
21
0'
15'
30'
HT
60'
75'
FT
Удари
STS
Ср. на мач
Общо удари
672
13.18
Блокирани удари
176
3.45
40%Удари извън вратата 30%Удари във вратата 61% В наказателното поле 39% Извън наказателното поле
CRZ
Ср. на мач
Общо удари
767
15.04
Блокирани удари
205
4.02
43%Удари извън вратата 32%Удари във вратата 59% В наказателното поле 41% Извън наказателното поле
STS
Пасове
Общо
22691
Ср.
на мач 444.92
Точни
18942
83%
Притежание на топката
54%
Общо
22457
Ср.
на мач 440.33
Точни
19382
86%
Притежание на топката
56%
STS
Средно време на събитие
41'
34'
0'
15'
30'
ПП
60'
75'
FT
CRZ
Отбелязани
Допуснати
45'
26'
0'
15'
30'
ПП
60'
75'
FT
STS
Общо атаки
Сантос
5221
Ср.
102.37
Крузейро
5061
Ср.
99.24
STS
Опасни атаки
Сантос
2146
Ср.
42.08
Крузейро
2342
Ср.
45.92
Други
STS
51
Изиграни мачове
51
STS
Дисциплинарен
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
STS
Следващи мачове
Трудност CRZ
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Лесен 1
Най-тежък 5
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Br1
09/13/2026
2
CS
09/17/2026
1
Br1
09/19/2026
1
Br1
10/03/2026
3
Br1
10/07/2026
5
Br1
10/10/2026
1
Br1
09/13/2026
3
Br1
09/20/2026
2
Br1
10/07/2026
3
Br1
10/10/2026
3
Br1
10/17/2026
2
Br1
10/24/2026
1
Br1
10/17/2026
4
Br1
10/24/2026
2
Br1
10/28/2026
5
Br1
11/04/2026
3
Br1
11/18/2026
1
Br1
11/21/2026
2
Br1
11/28/2026
2
Br1
12/02/2026
2
Br1
10/28/2026
3
Br1
11/04/2026
4
Br1
11/18/2026
5
Br1
11/21/2026
1
Br1
11/28/2026
4
Br1
12/02/2026
2 Вижте всички
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 | 31 |
Линкълн Сити е непобеден в 37 от последните си 44 срещи от всички турнири
Нортхамптън Таун е постигнал само 3 победи от последните си 20 срещи от всички турнири
Пари Сен Жермен не е допуснал загуба в последните си 13 поредни мача от Шампионска лига
Вкарани са под 2.5 гола в предходните 12 мачa на Нортхамптън Таун от Лига Две
Ийстбърн Боро е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
МИО Бивако Кусацу е бил победен в изминалите 4 мача от Джей лига 3
Консадоле Сапоро е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 4 двубои от Джей лига 2
Ал Сееб е пропуснал да вкара попадение в предходните си 3 мача от АФК Шампионска лига 2
Ащън Юнайтед е губил на ПП/КР в последните си 3 поредни мача от Северна Висша лига
Пари Сен Жермен е победил с 2+ гола в предходните си 3 мача от Шампионска лига
Нефтохимик е непобеден в 23 от изиграните си 27 двубоя от Трета лига - Югоизточна
Арсенал не е загубил нито една от предходните 18 срещи от Шампионска лига
Интернасионал РС е постигнал само 3 победи от последните си 17 срещи от Бразилейро Серия А
При реализирани над 2.5 гола са завършили последните 16 срещи на Клуб Брюж от Шампионска лига
МК Оран е запазил чиста мрежа в предходните си 7 срещи от Лига 1
Сантомера е в серия от 6 победи от Терсера Дивисион - Група 13
Гараф (Р) не е отбелязал гол в нито една от изминалите 4 срещи от Q League
Сомаспор е допуснал поражение в последните си 4 мача от ТФФ Втора Лига
Депортиво Риестра Рез. е в серия от 4 поредни победи като домакин с 2+ гола от Лига на резервите
Минерва е загубил с 2+ гола последните си 3 мача от Терсера Дивисион - Група 13
Славия Прага е непобеден в 45 от изиграните си 48 двубоя от 1. Лига
Байерн Мюнхен не е загубил нито една от предходните 23 срещи от Бундеслига
Кишварда е постигнал само 2 победи от последните си 20 срещи от НБ I
В предходните 12 мача на Вадуц от Супер Лига са били отбелязани над 2.5 гола
Кингдао Йонон е бил победен в изминалите 12 мача от Супер Лига
Тарту Велко е в поредица от 7 победи на ПП/КР от Есилийга
Нижни Новгород е в серия от 7 победи от Първа Дивизия
Шалке 04 не е отбелязал гол в нито една от изминалите 4 срещи от всички турнири
Зулте Варегем е бил победен с 2+ голав предходните 4 срещи от Про лига
Херта (Берлин) е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 4 двубои от всички турнири
Славия Прага е непобеден в 45 от изиграните си 48 двубоя от 1. Лига
Байерн Мюнхен не е загубил нито една от предходните 23 срещи от Бундеслига
Нортхамптън Таун е постигнал само 3 победи от последните си 20 срещи от всички турнири
При реализирани над 2.5 гола са завършили последните 16 срещи на Клуб Брюж от Шампионска лига
Кингдао Йонон е бил победен в изминалите 12 мача от Супер Лига
Ийстбърн Боро е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
МК Оран е запазил чиста мрежа в предходните си 7 срещи от Лига 1
Рапид Виена е победил с 2+ гола в предходните си 6 мача от Бундеслига
Зулте Варегем е бил победен с 2+ голав предходните 4 срещи от Про лига
Шалке 04 не е отбелязал гол в нито една от изминалите 4 срещи от всички турнири











