Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига 18
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 9
Бразилейро Серия A 9

|
Мачове между двата отбора
Авай СК 2 33% Равенства 1 17% Сеара CE 3 50% Вижте всички {"lg_-1":[11,9,10,30],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_20":[3,null,5,8],"lg_20_6":[2,null,4,6],"lg_134":[8,9,5,22],"lg_134_6":[1,2,3,6]} |
Въведение
В програмата на Серия Б на Бразилия е заложен двубоят между Аваи ФК и Сеара СК, който ще се играе на 3 октомври 2026 г. на стадион "Адербал Рамос да Силва". Аваи ФК се намира на 17-о място с 30 точки, докато Сеара СК е 15-и с 36 точки. Домакините са допуснали поражение в 83 процента от последните си шест мача, а гостите загубиха половината от последните си шест гостувания в Серия Б. В последните шест директни сблъсъка между двата отбора Аваи ФК е загубил три пъти срещу Сеара СК. Очаква се да бъдат отбелязани под 2.5 гола. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Класиране към 03/10/2026
Промоция Плейофи Отпадане |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
AVA
Последни 6 мача
Победи 0 0% Равенства 1 17% Загуби 5 83% Вижте всички {"lg_-1":[20,10,23,53],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_134":[8,6,16,30],"lg_134_6":[null,1,5,6],"lg_448":[6,1,4,11],"lg_448_6":[3,null,3,6],"lg_476":[1,1,null,2],"lg_476_6":[1,1,null,2],"lg_880":[5,2,3,10],"lg_880_6":[4,1,1,6]} |
CEA
Последни 6 мача
Победи 2 33% Равенства 2 33% Загуби 2 33% Вижте всички {"lg_-1":[22,15,15,52],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_134":[9,9,12,30],"lg_134_6":[2,2,2,6],"lg_450":[7,4,null,11],"lg_450_6":[3,3,null,6],"lg_457":[3,1,2,6],"lg_457_6":[3,1,2,6],"lg_476":[3,1,1,5],"lg_476_6":[3,1,1,5]} |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
AVA
Домакински мачове
Победи 3 50% Равенства 1 17% Загуби 2 33% Вижте всички {"lg_-1":[13,6,6,25],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_134":[5,4,5,14],"lg_134_6":[3,1,2,6],"lg_448":[3,1,1,5],"lg_448_6":[3,1,1,5],"lg_476":[1,null,null,1],"lg_476_6":[1,null,null,1],"lg_880":[4,1,null,5],"lg_880_6":[4,1,null,5]} |
CEA
Гостувания
Победи 1 17% Равенства 2 33% Загуби 3 50% Вижте всички {"lg_-1":[8,8,10,26],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_134":[2,6,7,15],"lg_134_6":[1,2,3,6],"lg_450":[4,1,null,5],"lg_450_6":[4,1,null,5],"lg_457":[1,null,2,3],"lg_457_6":[1,null,2,3],"lg_476":[1,1,1,3],"lg_476_6":[1,1,1,3]} |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Цялостна статистика
Краен резултат
Краен резултат
Първо ПВ
Второ ПВ
Изиграни мачовеГ.
Отбелязани
67
Ср.
на мач 1.26
Допуснати
66
Ср.
на мач 1.25
Отбелязани
75
Ср.
на мач 1.44
Допуснати
55
Ср.
на мач 1.06
В последните 53 мачове
Отбелязан гол
В последните 52 мачове
Да
Не
40
(75%)
13
(25%)
Да
Не
39
(75%)
13
(25%)
Под
Над
AVA
Последни мачове
Под/Над
13
40
25%
75%
1.5
Г.
Под/Над
13
39
25%
75%
Под/Над
24
29
45%
55%
2.5
Г.
Под/Над
29
23
56%
44%
Под/Над
44
9
83%
17%
3.5
Г.
Под/Над
41
11
79%
21%
Гол-гол (Да/Не) Да
27
51%
49%
Не
26
Да
29
56%
44%
Не
23
AVA
Голове по времеви периоди
Г.
3
6
9
12
15
18
21
0'
15'
30'
HT
60'
75'
FT
Г.
3
6
9
12
15
18
21
0'
15'
30'
HT
60'
75'
FT
Удари
AVA
Ср. на мач
Общо удари
587
11.08
Блокирани удари
137
2.58
46%Удари извън вратата 35%Удари във вратата 53% В наказателното поле 47% Извън наказателното поле
CEA
Ср. на мач
Общо удари
684
13.15
Блокирани удари
149
2.87
45%Удари извън вратата 33%Удари във вратата 59% В наказателното поле 41% Извън наказателното поле
AVA
Пасове
Общо
12949
Ср.
на мач 244.32
Точни
9894
76%
Притежание на топката
48%
Общо
17172
Ср.
на мач 330.23
Точни
13627
79%
Притежание на топката
53%
AVA
Средно време на събитие
45'
30'
0'
15'
30'
ПП
60'
75'
FT
CEA
Отбелязани
Допуснати
49'
32'
0'
15'
30'
ПП
60'
75'
FT
AVA
Общо атаки
Авай СК
4734
Ср.
89.32
Сеара CE
4999
Ср.
96.13
AVA
Опасни атаки
Авай СК
2351
Ср.
44.36
Сеара CE
2549
Ср.
49.02
Други
AVA
53
Изиграни мачове
52
AVA
Дисциплинарен
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
AVA
Следващи мачове
Трудност CEA
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Лесен 1
Най-тежък 5
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Br2
10/03/2026
3
Br2
10/08/2026
1
Br2
10/11/2026
3
Br2
10/18/2026
2
Br2
10/23/2026
2
Br2
10/30/2026
2
Br2
10/03/2026
2
Br2
10/09/2026
2
Br2
10/13/2026
2
Br2
10/17/2026
2
Br2
10/23/2026
1
Br2
10/30/2026
2
Br2
11/06/2026
1
Br2
11/14/2026
1
Br2
11/06/2026
1
Br2
11/14/2026
2 Вижте всички
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 | 31 |
Линкълн Сити е непобеден в 37 от последните си 44 срещи от всички турнири
Нортхамптън Таун е постигнал само 3 победи от последните си 20 срещи от всички турнири
Пари Сен Жермен не е допуснал загуба в последните си 13 поредни мача от Шампионска лига
Вкарани са под 2.5 гола в предходните 12 мачa на Нортхамптън Таун от Лига Две
Ийстбърн Боро е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
МИО Бивако Кусацу е бил победен в изминалите 4 мача от Джей лига 3
Консадоле Сапоро е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 4 двубои от Джей лига 2
Ал Сееб е пропуснал да вкара попадение в предходните си 3 мача от АФК Шампионска лига 2
Ащън Юнайтед е губил на ПП/КР в последните си 3 поредни мача от Северна Висша лига
Пари Сен Жермен е победил с 2+ гола в предходните си 3 мача от Шампионска лига
Нефтохимик е непобеден в 23 от изиграните си 27 двубоя от Трета лига - Югоизточна
Арсенал не е загубил нито една от предходните 18 срещи от Шампионска лига
Интернасионал РС е постигнал само 3 победи от последните си 17 срещи от Бразилейро Серия А
При реализирани над 2.5 гола са завършили последните 16 срещи на Клуб Брюж от Шампионска лига
МК Оран е запазил чиста мрежа в предходните си 7 срещи от Лига 1
Сантомера е в серия от 6 победи от Терсера Дивисион - Група 13
Гараф (Р) не е отбелязал гол в нито една от изминалите 4 срещи от Q League
Сомаспор е допуснал поражение в последните си 4 мача от ТФФ Втора Лига
Депортиво Риестра Рез. е в серия от 4 поредни победи като домакин с 2+ гола от Лига на резервите
Минерва е загубил с 2+ гола последните си 3 мача от Терсера Дивисион - Група 13
Славия Прага е непобеден в 45 от изиграните си 48 двубоя от 1. Лига
Байерн Мюнхен не е загубил нито една от предходните 23 срещи от Бундеслига
Кишварда е постигнал само 2 победи от последните си 20 срещи от НБ I
В предходните 12 мача на Вадуц от Супер Лига са били отбелязани над 2.5 гола
Кингдао Йонон е бил победен в изминалите 12 мача от Супер Лига
Тарту Велко е в поредица от 7 победи на ПП/КР от Есилийга
Нижни Новгород е в серия от 7 победи от Първа Дивизия
Шалке 04 не е отбелязал гол в нито една от изминалите 4 срещи от всички турнири
Зулте Варегем е бил победен с 2+ голав предходните 4 срещи от Про лига
Херта (Берлин) е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 4 двубои от всички турнири
Славия Прага е непобеден в 45 от изиграните си 48 двубоя от 1. Лига
Байерн Мюнхен не е загубил нито една от предходните 23 срещи от Бундеслига
Нортхамптън Таун е постигнал само 3 победи от последните си 20 срещи от всички турнири
При реализирани над 2.5 гола са завършили последните 16 срещи на Клуб Брюж от Шампионска лига
Кингдао Йонон е бил победен в изминалите 12 мача от Супер Лига
Ийстбърн Боро е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
МК Оран е запазил чиста мрежа в предходните си 7 срещи от Лига 1
Рапид Виена е победил с 2+ гола в предходните си 6 мача от Бундеслига
Зулте Варегем е бил победен с 2+ голав предходните 4 срещи от Про лига
Шалке 04 не е отбелязал гол в нито една от изминалите 4 срещи от всички турнири











