Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига 9
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10Геестемюнде е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 18 като домакин мача от Оберлига Бремен
Унион 60 Бремен е допуснал 1 или повече гола в последните си 15 мача срещу Геестемюнде от Оберлига Бремен
Геестемюнде е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 12 срещи в първенството

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 12 срещи на Унион 60 Бремен като гост от Оберлига Бремен
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 6 срещи на Геестемюнде като домакин от Оберлига Бремен
Отбелязани 2+Геестемюнде е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача от Оберлига Бремен
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Унион 60 Бремен изминалите 4 мача на Геестемюнде от Оберлига Бремен
Геестемюнде е вкарал средно по 2.78 гола в изиграните си мачове от Оберлига Бремен
Унион 60 Бремен е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от Оберлига Бремен
Вижте всички
Блументалер е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 19 мача като домакин от Оберлига Бремен
Волтмерсхаузен е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 14 мача от Оберлига Бремен

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 12 срещи на Волтмерсхаузен като гост от Оберлига Бремен

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Блументалер изминалите 10 мача на Волтмерсхаузен от Оберлига Бремен
Блументалер е отбелязал поне един гол във всеки от последните си 10 мача срещу Волтмерсхаузен от Оберлига Бремен

Допуснати 2+Волтмерсхаузен е получил 2+ гола в последните си 8 срещи от Оберлига Бремен
Блументалер вкарва средно по 3.00 гола в своите мачове като домакин от Оберлига Бремен
Волтмерсхаузен е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като гост от Оберлига Бремен
Вижте всички
Хемелинген е вкарал 1 или повече гола в последните си 39 поредни мача от Оберлига Бремен
Фатан Бремен е получил 1+ гола в предходните си 19 срещи като домакин от Оберлига Бремен

Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Хемелинген последните 9 мача срещу Фатан Бремен от Оберлига Бремен

Отбелязани 2+Хемелинген e отбелязал поне два гола срещу Фатан Бремен в предходните си 9 мача в пъвенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Фатан Бремен от Оберлига Бремен
Фатан Бремен допуска средно по 2.75 гола в своите мачове като домакин от Оберлига Бремен
Хемелинген вкарва средно по 3.78 гола в своите мачове от Оберлига Бремен
Вижте всички
Леер Търнершафт е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 9 мача като гост от Оберлига Бремен
Грон е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 8 мача от Оберлига Бремен
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 7 срещи на Грон от Оберлига Бремен
Грон допуска средно по 3.25 гола в своите мачове като домакин от Оберлига Бремен
Леер Търнершафт допуска средно по 3.00 гола в своите мачове като гост от Оберлига Бремен
Вижте всички
Бринкумер е отбелязал поне един гол в последните си 17 срещи като гост в първенството
Бринкумер е успял да отбележи 1+ гола в последните си 10 мача като гост срещу БТШ Нойщад от Оберлига Бремен
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Бринкумер изминалите 5 мача като гост на БТШ Нойщад от Оберлига Бремен
Отбелязани 2+Бринкумер е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача като гост от Оберлига Бремен
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 4 срещи на БТШ Нойщад от Оберлига Бремен
БТШ Нойщад допуска средно по 2.75 гола в своите мачове като домакин от Оберлига Бремен
Бринкумер бележи средно по 3.11 попадения в своите мачове от Оберлига Бремен
Вижте всички
Аумунд - Фегезак е отбелязал поне един гол във всеки от последните си 14 мача като домакин срещу Шваххаузен от Оберлига Бремен
Аумунд - Фегезак е допуснал поне един гол в последните си 13 срещи в първенството
Аумунд - Фегезак е успял да отбележи 1+ гола в изминалите 8 срещи от Оберлига Бремен
Шваххаузен допуска средно по 2.25 гола в своите мачове като гост от Оберлига Бремен
Аумунд - Фегезак допуска средно по 2.75 гола в своите мачове като домакин от Оберлига Бремен
Вижте всички
Бремерхафен е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 15 като домакин мача от Оберлига Бремен
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Бремерхафен като домакин от Оберлига Бремен
Отбелязани 2+Бремерхафен е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача като домакин от Оберлига Бремен
Бремерхафен е вкарал средно по 3.67 гола в изиграните си мачове от Оберлига Бремен
Айхе Хорн допуска средно по 1.89 гола в своите мачове от Оберлига Бремен
Вижте всички
ЗагубиДрохтерсен/Асел II е бил победен в предходните си 7 поредни срещи от Оберлига Нидерзаксен
ЗагубиДрохтерсен/Асел II е бил победен в изминалите 3 мача като домакин от Оберлига Нидерзаксен

НепобеденE. Брауншвайг II не е губил в 10 от предходните си 12 мачa от Оберлига Нидерзаксен

Без победаДрохтерсен/Асел II е постигнал само 1 победи от последните си 9 срещи от Оберлига Нидерзаксен
НепобеденE. Брауншвайг II е непобеден в 5 от последните си 6 срещи като гост от Оберлига Нидерзаксен
Вижте всички
Ферден 04 е получил 1+ гола в предходните си 14 срещи от Оберлига Нидерзаксен
Мепен II е получил 1+ гола в предходните си 9 срещи като гост от Оберлига Нидерзаксен

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 8 срещи на Мепен II като гост от Оберлига Нидерзаксен
Ферден 04 бележи средно по 2.20 попадения в своите мачове като домакин от Оберлига Нидерзаксен
Мепен II получава средно по 2.30 попадения в своите мачове (Оберлига Нидерзаксен)
Вижте всички
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на БШФ Реден от Оберлига Нидерзаксен са били отбелязани над 2.5 гола
БШФ Реден е отбелязал средно по 2.22 попадения в своите срещи в първенството
БШФ Реден бележи средно по 2.40 попадения в своите мачове като домакин от Оберлига Нидерзаксен
Вилхелмсхафен е вкарал средно по 2.11 гола в изиграните си мачове от Оберлига Нидерзаксен
Победи с 2+ голаЛооне е победил с 2+ гола в предходните си 3 мача като домакин от Оберлига Нидерзаксен


НепобеденЛюнебургер Ханза не е губил в 20 от предходните си 24 мачa от Оберлига Нидерзаксен


НепобеденЛюнебургер Ханза е непобеден в 13 от последните си 16 срещи от Оберлига Нидерзаксен

Без победаЛюнебургер Ханза е постигнал само 1 победи в последните си 11 мача в първенството
НепобеденХилдесхайм е непобеден в последните си 7 срещи в първенството
ПобедиХейслингер СК е спечелил последните си 3 сблъсъка с Хилдесхайм от Оберлига Нидерзаксен
Победи с 2+ голаХилдесхайм е победил с 2+ гола в предходните си 3 мача като домакин от Оберлига Нидерзаксен
Победи на първо/краенХилдесхайм е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 3 мача като домакин от Оберлига Нидерзаксен
Суха мрежаХилдесхайм е запазил чиста мрежа в предходните си 5 срещи от Оберлига Нидерзаксен

НепобеденХейслингер СК не е губил в 11 от предходните си 12 мачa от Оберлига Нидерзаксен

НепобеденХилдесхайм не е губил в 10 от предходните си 12 мачa като домакин от Оберлига Нидерзаксен
НепобеденХейслингер СК не е бил победен от Хилдесхайм в 5 от предходните си 6 срещи в лигата
Вижте всички
Нордхорн е в подедица от 4 последователни загуби като домакин на почивката в мачовете си от Оберлига Нидерзаксен

Без победаНордхорн е спечелил само 1 от предходните си 8 мача от Оберлига Нидерзаксен
Загуби с 2+ голаХеминген - Вестерфелд е били победен с 2 или повече гола в последните си 4 мача от Оберлига Нидерзаксен

НепобеденШпеле-Венхаус не е губил в 10 от предходните си 11 мачa от Оберлига Нидерзаксен
НепобеденШпеле-Венхаус е непобеден в 5 от изиграните си 6 двубоя като гост от Оберлига Нидерзаксен
Форсфелде е губил на полувремето в последните си 3 последователни срещи от Оберлига Нидерзаксен

Без победаФорсфелде е постигнал само 1 победи от последните си 10 срещи от Оберлига Нидерзаксен
Ферл II е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 13 мача от Оберлига Вестфален
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Ферл II като гост от Оберлига Вестфален
Отбелязани 2+Пройсен Мюнстер II е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача от Оберлига Вестфален
Пройсен Мюнстер II получава средно по 1.50 попадения в своите мачове (Оберлига Вестфален)
Ферл II получава средно по 1.80 попадения в своите мачове (Оберлига Вестфален)
Вижте всички
Вреден е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 11 мача от Оберлига Вестфален
Вреден е допуснал поне един гол в последните си 11 срещи като гост в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Гивенбек предходните 4 мача като домакин срещу Вреден от Оберлига Вестфален
Отбелязани 2+Вреден е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача от Оберлига Вестфален
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Вреден като гост от Оберлига Вестфален
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Гивенбек от Оберлига Вестфален
Отбелязани 2+Гивенбек е успял да вкара 2+ гола в предходните си 3 срещи като домакин от Оберлига Вестфален
Вреден вкарва средно по 3.25 гола в своите мачове като гост от Оберлига Вестфален
Гивенбек е вкарал средно по 2.10 гола в изиграните си мачове от Оберлига Вестфален
Вижте всички
АШК 09 Дортмунд е успял да отбележи 1+ гола в изминалите 30 срещи от Оберлига Вестфален
АШК 09 Дортмунд е отбелязал поне един гол във всеки от последните си 14 мача срещу Шермбек 2020 от Оберлига Вестфален
Шермбек 2020 е получил 1+ гола в предходните си 11 срещи от Оберлига Вестфален
Отбелязани 2+АШК 09 Дортмунд е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 7 двубоя като домакин срещу Шермбек 2020 от Оберлига Вестфален
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на АШК 09 Дортмунд като домакин от Оберлига Вестфален са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Шермбек 2020 от Оберлига Вестфален
Шермбек 2020 допуска средно по 2.50 гола в своите мачове като гост от Оберлига Вестфален
АШК 09 Дортмунд вкарва средно по 2.25 гола в своите мачове като домакин от Оберлига Вестфален
Вижте всички
Арминия Билефелд II е бил победен на полувремето в изминалите 3 срещи като гост от Оберлига Вестфален

Без победаАрминия Билефелд II е постигнал само 2 победи от последните си 13 срещи като гост от Оберлига Вестфален

Без победаВиктория Клархолц е постигнал само 1 победи от последните си 9 срещи като домакин от Оберлига Вестфален

Без победаВиктория Клархолц е постигнал само 1 победи от последните си 8 срещи от Оберлига Вестфален
НепобеденАрминия Билефелд II не е губил в 5 от предходните си 6 мачa от Оберлига Вестфален
Вижте всички
АШК 09 Дортмунд е вкарал 1+ гола във всяка една от предходните си 30 срещи в първенството
Еркеншвик е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 10 мача от Оберлига Вестфален
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Еркеншвик последните 6 мача като домакин срещу АШК 09 Дортмунд от Оберлига Вестфален
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Еркеншвик от Оберлига Вестфален са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на АШК 09 Дортмунд от Оберлига Вестфален
Отбелязани 2+АШК 09 Дортмунд е отбелязал 2 или повече гола в последните си 4 поредни срещи като гост от Оберлига Вестфален
Отбелязани 2+Еркеншвик е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи като домакин от Оберлига Вестфален
АШК 09 Дортмунд допуска средно по 2.11 гола в своите мачове от Оберлига Вестфален
Еркеншвик е отбелязал средно по 2.20 попадения в своите срещи като домакин в първенството
Вижте всички
Енепетал е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 11 мача от Оберлига Вестфален
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Енепетал от Оберлига Вестфален
СпВгг Херне Хорстхаузен допуска средно по 2.30 гола в своите мачове от Оберлига Вестфален
Енепетал получава средно по 2.50 попадения в своите мачове (Оберлига Вестфален)
Айнтрахт Райне е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 23 мача като гост от Оберлига Вестфален
Липщад е получил 1+ гола в предходните си 8 срещи като домакин от Оберлига Вестфален
Отбелязани 2+Айнтрахт Райне е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 3 двубоя като гост срещу Липщад от Оберлига Вестфален
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Липщад като домакин от Оберлига Вестфален
Липщад вкарва средно по 3.25 гола в своите мачове като домакин от Оберлига Вестфален
Айнтрахт Райне е вкарал средно по 2.20 гола в изиграните си мачове от Оберлига Вестфален
Вижте всички

Без победаШермбек 2020 е спечелил само 1 от изиграните си 11 срещи от Оберлига Вестфален
Хилтруп бележи средно по 0.40 попадения в своите мачове като гост от Оберлига Вестфален
Уестфалия Киндерхаус бележи средно по 0.80 попадения в своите мачове като домакин от Оберлига Вестфален
ПобедиШпрокхьовел е победил в предходните си 3 мача от Оберлига Вестфален

Без победаШпрокхьовел е постигнал само 2 победи в последните си 11 мача като гост в първенството
Без победаХордел е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи от Оберлига Вестфален
Хуметрот е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 12 срещи като домакин в първенството

Над 2.5 голаВ предходните 11 мача на Хуметрот като домакин от Оберлига Хесен са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на РВ Валдорф като гост от Оберлига Хесен са били отбелязани над 2.5 гола
РВ Валдорф допуска средно по 2.08 гола в своите мачове от Оберлига Хесен
Хуметрот вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Оберлига Хесен
Вижте всички
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Дармщат 98 II от Оберлига Хесен
Отбелязани 2+Дармщат 98 II е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача от Оберлига Хесен
1960 Ханау е получил средно по 2.46 гола в своите срещи от първенството
1960 Ханау е допуснал средно по 2.50 попадения в своите срещи като домакин от първенството
Дармщат 98 II бележи средно по 2.38 попадения в своите мачове от Оберлига Хесен
Дармщат 98 II е вкарал средно по 2.33 гола в изиграните си мачове като гост от Оберлига Хесен
Вижте всички
Над 2.5 голаБаунатал са отбелязали над 2.5 гола в последните си 4 срещи на Марбург от Оберлига Хесен
Отбелязани 2+Баунатал е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 4 двубоя срещу Марбург от Оберлига Хесен
Баунатал допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Оберлига Хесен
Баунатал допуска средно по 1.69 гола в своите мачове от Оберлига Хесен

Без победаХесен Касел II е постигнал само 2 победи от последните си 12 срещи от Оберлига Хесен
Без победаХесен Касел II е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи като домакин от Оберлига Хесен
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 4 срещи на КСК 03 Касел от Оберлига Хесен
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 4 срещи на КСК 03 Касел като гост от Оберлига Хесен
Без отбелязан голКСК 03 Касел е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 3 срещи от Оберлига Хесен
КСК 03 Касел е вкарал средно по 0.67 гола в изиграните си мачове като гост от Оберлига Хесен
КСК 03 Касел е вкарал средно по 0.92 гола в изиграните си мачове от Оберлига Хесен
Вижте всички
Тюрк Гюджю Фрийдберг е успял да отбележи 1+ гола в изминалите 10 срещи като гост от Оберлига Хесен
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Тюрк Гюджю Фрийдберг като гост от Оберлига Хесен са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Тюрк Гюджю Фрийдберг е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 мача като гост срещу Хюнфелдер от Оберлига Хесен
Тюрк Гюджю Фрийдберг бележи средно по 1.92 попадения в своите мачове от Оберлига Хесен
Хюнфелдер допуска средно по 1.54 гола в своите мачове от Оберлига Хесен
Вижте всички
ПобедиЩадталендорф е победил в предходните си 5 мача от Оберлига Хесен

Без победаЩадталендорф е спечелил само 1 от последните си 8 двубоя срещу Гийсен от Оберлига Хесен
Загуби на първо/краенГийсен е допуснал поражение на ПП/КР в последните си 5 мача като гост от Оберлига Хесен


НепобеденЩадталендорф е непобеден в 22 от последните си 24 срещи от Оберлига Хесен

Без победаГийсен е спечелил само 2 от предходните си 14 мача от Оберлига Хесен
Гийсен е губил през първото полувреме във всяка една от изминалите 7 срещи в първенството
Вижте всички
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Хадамар изминалите 6 мача на Фернвалд от Оберлига Хесен
Хадамар е получил средно по 2.00 гола в своите срещи като гост от първенството
Фернвалд е допуснал средно по 1.50 попадения в своите срещи като домакин от първенството
ПобедиАлценау е бил победител в изминалите си 3 мача в лигата
Суха мрежаАлценау е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 3 срещи като домакин от Оберлига Хесен
НепобеденАлценау е непобеден в 5 от последните си 6 срещи като домакин от Оберлига Хесен
Херта Висбах е отбелязал поне един гол в последните си 13 срещи в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Шот Майнц изминалите 4 мача като гост на Херта Висбах от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Шот Майнц е вкарал средно по 2.25 гола в изиграните си мачове от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Херта Висбах допуска средно по 1.50 гола в своите мачове като домакин от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 51 | 28 | 15 | 6 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 50 | 28 | 14 | 8 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 47 | 28 | 13 | 8 | 7 | 7 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 45 | 28 | 13 | 6 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 42 | 29 | 11 | 9 | 9 | 13 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 28 | 11 | 8 | 9 | 3 |
8 |
Колорадо Рапидс | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | 0 |
9 |
ЛА Галакси | 36 | 29 | 9 | 9 | 11 | -11 |
10 |
Портланд Тимбърс | 33 | 28 | 9 | 6 | 13 | -3 |
11 |
Сан Диего ФК | 32 | 28 | 8 | 8 | 12 | -3 |
12 |
Реал Солт Лейк | 32 | 28 | 9 | 5 | 14 | -5 |
13 |
Остин | 31 | 28 | 7 | 10 | 11 | -15 |
14 |
Минесота Юнайтед | 30 | 28 | 7 | 9 | 12 | -9 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 28 | 6 | 4 | 18 | -33 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 63 | 28 | 19 | 6 | 3 | 37 |
2 |
Интер Маями КФ | 49 | 28 | 13 | 10 | 5 | 18 |
3 |
Чикаго Файър | 48 | 28 | 14 | 6 | 8 | 11 |
4 |
Шарлът ФК | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Ню Инглънд | 46 | 28 | 14 | 4 | 10 | 6 |
6 |
Филаделфия Юнион | 42 | 28 | 12 | 6 | 10 | 11 |
7 |
Орландо Сити | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 27 | 9 | 9 | 9 | -7 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 28 | 10 | 6 | 12 | -14 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 28 | 8 | 9 | 11 | 4 |
11 |
Торонто ФК | 32 | 28 | 7 | 11 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 30 | 27 | 6 | 12 | 9 | -12 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 29 | 28 | 8 | 5 | 15 | -5 |
14 |
Атланта Юнайтед | 27 | 28 | 7 | 6 | 15 | -15 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 28 | 6 | 6 | 16 | -21 |
Линкълн Сити е непобеден в 35 от изиграните си 40 двубоя от всички турнири
БАТЕ Борисов е постигнал само 3 победи от последните си 20 срещи от Висша Лига
Ст. Луис Сити не е допуснал загуба в последните си 18 поредни мача от МЛС Лига
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на Бодьо Глимт от Шампионска лига
Ал Шамия е бил победен в изминалите 8 мача от 1st Division
Филаделфия Юнион е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
Зенит е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Купа на Русия
Касетсарт не е отбелязал попадение в нито една от предходните си 5 срещи в първенството
Ал Маркия е в серия от 4 поредни победи с 2+ гола от Q League
Ньоме Калю II е допуснал поражение на ПП/КР в последните си 4 мача от Есилийга
Велес Сарсфийлд Рез. не е губил в 30 от предходните си 36 мачa като домакин от Лига на резервите
Ст. Луис Сити не е допуснал загуба в последните си 18 поредни мача от МЛС Лига
Монреал Импакт е спечелил само 2 от предходните си 17 мача от МЛС Лига
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Минесота Юнайтед от МЛС Лига
Филаделфия Юнион е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
Спортинг Брага е опазил суха мрежа в изиграните 6 срещи от Лига на конференциите
СВ Нотч е бил победен в изминалите 5 мача от Hoofdklasse
Левски е пропуснал да вкара в последните си 5 срещи от Лига Европа
Ст. Луис Сити е бил победител с 2 или повече гола в последните си 4 мача от МЛС Лига
Минесота Юнайтед е губил на ПП/КР в последните си 3 поредни мача като гост от МЛС Лига
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик е в поредица от 31 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
ФК Доростол е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Трета лига - Североизточна
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Кингдао Йонон е допуснал поражение в последните си 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е в серия от 10 победи от Дивизия 1 - Север
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Супер Лига
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик е в поредица от 31 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на Бодьо Глимт от Шампионска лига
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Кингдао Йонон е допуснал поражение в последните си 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е в серия от 10 победи от Дивизия 1 - Север
Зенит е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Купа на Русия
Калмар ФФ е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Алсвенскан
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола











