Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига 9
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10
НепобеденУнион Сент Жилоа не е допуснал загуба в последните си 6 поредни мача от Купа на Белгия
РФК Лиеж е вкарал средно по 4.00 гола в изиграните си мачове от Купа на Белгия
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Патро Ейсден от Купа на Белгия са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Патро Ейсден като гост от Купа на Белгия са били отбелязани над 2.5 гола
Патро Ейсден бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове от Купа на Белгия
Патро Ейсден бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като гост от Купа на Белгия
Монс е вкарал средно по 2.50 гола в изиграните си мачове като домакин от Купа на Белгия
Монс е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове от Купа на Белгия
Екселсиор Виртон вкарва средно по 3.00 гола в своите мачове от Купа на Белгия
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Берсот Вилрейк от Купа на Белгия
Берсот Вилрейк получава средно по 3.00 гола в своите срещи от Купа на Белгия
Берсот Вилрейк вкарва средно по 5.00 гола в своите мачове от Купа на Белгия
Отбелязани 2+Спортинг Хаселт е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи от Купа на Белгия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 3 срещи на Спортинг Хаселт в лигата
Спортинг Хаселт бележи средно по 3.00 попадения в своите мачове от Купа на Белгия
ФК Сераинг вкарва средно по 5.00 гола в своите мачове от Купа на Белгия
ФК Сераинг допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от Купа на Белгия
ФК Сераинг е вкарал средно по 5.00 гола в изиграните си мачове като гост от Купа на Белгия
ФК Сераинг допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Купа на Белгия
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 4 срещи на Юнион Рошфортуаз от първенството
Отбелязани 2+Юнион Рошфортуаз е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача от Купа на Белгия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Юнион Рошфортуаз като домакин от Купа на Белгия
Отбелязани 2+Юнион Рошфортуаз е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи като домакин от Купа на Белгия
Юнион Рошфортуаз вкарва средно по 4.00 гола в своите мачове от Купа на Белгия
Юнион Рошфортуаз вкарва средно по 4.00 гола в своите мачове като домакин от Купа на Белгия
Вижте всички
ФСВ Дендер е отбелязал средно по 6.00 попадения в своите срещи в първенството
ФСВ Дендер е вкарал средно по 6.00 гола в изиграните си мачове като гост от Купа на Белгия
Абай Ла Нов получава средно по 0.67 попадения в своите мачове (Купа на Белгия)
Локерен-Темсе е отбелязал средно по 5.00 попадения в своите срещи в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Хaйст от Купа на Белгия
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Хaйст като домакин от Купа на Белгия са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Хaйст е отбелязал поне два гола в изминалите си 3 срещи в първенството
Хaйст допуска средно по 1.50 гола в своите мачове като домакин от Купа на Белгия
Хaйст бележи средно по 2.67 попадения в своите мачове от Купа на Белгия
Хaйст бележи средно по 2.00 гола в своите срещи като домакин от Купа на Белгия
Вижте всички
Ойпен II е отбелязал средно по 2.13 попадения в своите срещи в първенството
Ойпен II допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Ойпен II е вкарал средно по 2.50 гола в изиграните си мачове като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Ойпен II получава средно по 1.50 попадения в своите мачове като домакин (Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ)
Вервие бележи средно по 2.25 попадения в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Вервие получава средно по 1.75 попадения в своите мачове (Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ)
Вервие допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Вижте всички
Антите Менажоаз е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 9 мача от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Антите Менажоаз е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 8 мача като гост от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Ейвай изминалите 4 мача на Антите Менажоаз от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Антите Менажоаз като гост от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Ейвай допуска средно по 3.50 гола в своите мачове като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Антите Менажоаз допуска средно по 3.00 гола в своите мачове като гост от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Вижте всички
Остиш е губил на полувремето в последните си 3 последователни срещи като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ

НепобеденОстиш не е губил в 9 от предходните си 11 мачa от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ

Без победаОстиш е постигнал само 2 победи от последните си 11 срещи като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ

Без победаНамюр е спечелил само 1 от изиграните си 8 срещи от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Без победаОстиш е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Вижте всички
Без победаСтоке - Варфюзи е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 3 срещи на Ютоаз от първенството
Ютоаз допуска средно по 1.75 гола в своите мачове като гост от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Ютоаз допуска средно по 1.75 гола в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Банш допуска средно по 2.13 гола в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Банш вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Банш допуска средно по 1.50 гола в своите мачове като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Вижте всички
Победи на първо/краенСтад Мускронноа е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 3 мача от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ

Без победаРишел Юн. е спечелил само 1 от изиграните си 9 срещи като гост от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
НепобеденСтад Мускронноа е непобеден в 6 от изиграните си 7 двубоя от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ

НепобеденЙете е в поредица от 10 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
ПобедиЙете е в серия от 5 победи като гост от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
ПобедиАкрен е бил победител в изминалите си 3 мача в лигата
НепобеденЙете е непобеден в 5 от предходните си 6 мача срещу Акрен от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Суха мрежаЙете е запазил чиста мрежа в предходните си 3 срещи от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ


НепобеденЙете е непобеден в 32 от предходните си 38 срещи в първенството
Йете е в поредица от 12 последователни срещи без загуба на почивката във вътрешното първенство
Вижте всички
Отбелязани 2+Схарбек - Евере е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 3 срещи на Схарбек - Евере като домакин от първенството
Схарбек - Евере бележи средно по 2.50 попадения в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Схарбек - Евере допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Схарбек - Евере е вкарал средно по 3.50 гола в изиграните си мачове като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Вижте всички
Ганшорен е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 11 мача като гост от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Ганшорен е отбелязал поне един гол в последните си 9 срещи като гост в първенството

Над 2.5 голаВ предходните 9 мача на Ганшорен като гост от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ са били отбелязани над 2.5 гола
Ганшорен бележи средно по 2.50 гола в своите срещи от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Ганшорен допуска средно по 1.75 гола в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
Ганшорен е реализирал средно по 2.50 гола в своите срещи като гост в първенството
Ганшорен е допуснал средно по 1.75 попадения в своите срещи като гост от първенството
Вижте всички
Ауденарде е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 14 срещи като гост в първенството
Ауденарде е получил 1+ гола във всеки един от миналите си 10 двубоя като гост срещу КРК Гент от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Ауденарде изминалите 7 мача като гост на КРК Гент от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Допуснати 2+Ауденарде е получил 2+ гола във всеки един от последните си 6 мача като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Ауденарде като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Отбелязани 2+Ауденарде е успял да вкара 2+ гола в предходните си 4 срещи като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 4 срещи на КРК Гент от първенството
КРК Гент вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Ауденарде допуска средно по 2.29 гола в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Вижте всички
НепобеденДиксмойде Остенде е в поредица от 6 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
Диксмойде Остенде не е губил на полувремето в нито една от последните си 13 срещи като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Диксмойде Остенде е в поредица от 13 последователни срещи без загуба на почивката във вътрешното първенство

НепобеденДиксмойде Остенде е непобеден в 12 от изиграните си 13 двубоя като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Без победаЛондерзел е спечелил само 1 от предходните си 7 мача от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Вижте всички
Допуснати 2+Нинове е допуснал 2 или повече гола в предходните 7 поредни мача от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Нинове от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Нинове като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Нинове е вкарал средно по 2.43 гола в изиграните си мачове от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Нинове получава средно по 3.00 попадения в своите мачове (Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А)
Нинове получава средно по 3.67 попадения в своите мачове като гост (Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А)
Вижте всички
КВ Мехелен 2 е вкарал 1 или повече гола в последните си 12 поредни мача като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
КВ Мехелен 2 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 8 поредни мача от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Зюлте-Варегем 2 допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
КВ Мехелен 2 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Калкен допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Торхаут получава средно по 1.67 гола в своите срещи като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Калкен е получил средно по 2.00 гола в своите срещи като домакин от първенството
Хаме е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 11 мача като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Отбелязани 2+Хаме е успял да вкара 2+ гола в миналите си 3 мача като гост срещу Спарта Петегем от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Хаме последните 3 мача като гост срещу Спарта Петегем от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Хаме допуска средно по 2.14 гола в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Хаме е отбелязал средно по 2.33 попадения в своите срещи като гост в първенството
Вижте всички
ФК Лебеке е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 9 мача от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Отбелязани 2+ФК Лебеке е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на ФК Лебеке от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А са били отбелязани над 2.5 гола
Ветерен е допуснал средно по 2.33 попадения в своите срещи като гост от първенството
Ветерен е отбелязал средно по 2.00 попадения в своите срещи като гост в първенството
Ветерен допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
ФК Лебеке допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
ФК Лебеке е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
ФК Лебеке вкарва средно по 2.33 гола в своите мачове като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Вижте всички
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на Ворде Апелтере от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на Йонг Леде като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
Йонг Леде получава средно по 0.33 гола в своите срещи като гост от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А


Без победаТонгерен е спечелил само 5 от предходните си 31 срещи в първенството

Без победаРасинг Мехелен е постигнал само 2 победи от последните си 14 срещи като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ Б

НепобеденРасинг Мехелен е непобеден в 7 от изиграните си 8 двубоя от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ Б

НепобеденРупел Бум е непобеден в 10 от последните си 11 срещи като домакин от Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ Б
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 51 | 28 | 15 | 6 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 50 | 28 | 14 | 8 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 47 | 28 | 13 | 8 | 7 | 7 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 45 | 28 | 13 | 6 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 42 | 29 | 11 | 9 | 9 | 13 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 28 | 11 | 8 | 9 | 3 |
8 |
Колорадо Рапидс | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | 0 |
9 |
ЛА Галакси | 36 | 29 | 9 | 9 | 11 | -11 |
10 |
Портланд Тимбърс | 33 | 28 | 9 | 6 | 13 | -3 |
11 |
Сан Диего ФК | 32 | 28 | 8 | 8 | 12 | -3 |
12 |
Реал Солт Лейк | 32 | 28 | 9 | 5 | 14 | -5 |
13 |
Остин | 31 | 28 | 7 | 10 | 11 | -15 |
14 |
Минесота Юнайтед | 30 | 28 | 7 | 9 | 12 | -9 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 28 | 6 | 4 | 18 | -33 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 63 | 28 | 19 | 6 | 3 | 37 |
2 |
Интер Маями КФ | 49 | 28 | 13 | 10 | 5 | 18 |
3 |
Чикаго Файър | 48 | 28 | 14 | 6 | 8 | 11 |
4 |
Шарлът ФК | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Ню Инглънд | 46 | 28 | 14 | 4 | 10 | 6 |
6 |
Филаделфия Юнион | 42 | 28 | 12 | 6 | 10 | 11 |
7 |
Орландо Сити | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 27 | 9 | 9 | 9 | -7 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 28 | 10 | 6 | 12 | -14 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 28 | 8 | 9 | 11 | 4 |
11 |
Торонто ФК | 32 | 28 | 7 | 11 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 30 | 27 | 6 | 12 | 9 | -12 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 29 | 28 | 8 | 5 | 15 | -5 |
14 |
Атланта Юнайтед | 27 | 28 | 7 | 6 | 15 | -15 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 28 | 6 | 6 | 16 | -21 |
Линкълн Сити е непобеден в 35 от последните си 40 срещи от всички турнири
БАТЕ Борисов е спечелил само 3 от предходните си 20 срещи в първенството
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на Бодьо Глимт от Шампионска лига
Пари Сен Жермен не е допуснал поражение в нито един от последните си 11 мача от Шампионска лига
Ал Шамия е бил победен в изминалите 8 мача от 1st Division
Зенит е успял да опази суха мрежа в предходните си 7 срещи в първенството
Кайсериспор е победил в предходните си 4 мача от ТФФ Първа Лига
Сан Карлос е в поредица от 4 победи на ПП/КР от Примера дивисион
Спорти е допуснал поражение с 2+ гола във всяка една от предходните си 3 срещи от 1st Division
Хаджер Клуб е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 3 срещи от 1st Division
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от изиграните си 55 двубоя от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
ФК Доростол е спечелил само 1 от изиграните си 20 срещи от Трета лига - Североизточна
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Кингдао Йонон е допуснал поражение в последните си 10 мача от Супер Лига
Крумовград е в серия от 9 победи от Трета лига - Югоизточна
Шантийи е допуснал поражение с 2+ гола във всяка една от предходните си 5 срещи от Лига Национал 2
Уигън Атлетик не е отбелязал гол в последните си 4 срещи в първенството
Фуриани Аглиани е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 4 мача от Лига Национал 2
Челси Ж е запазил чиста мрежа в предходните си 4 срещи от Женска супер лига
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от изиграните си 55 двубоя от Супер Лига
Симба (Тнз) не е загубил нито една от предходните 32 срещи от Лиги Куу Бара
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от предходните си 20 мача от Ерсте дивизие
Симба (Тнз) е в серия от 17 победи от Лиги Куу Бара
Леобен е загубил всяка една от последните си 16 срещи от Ландеслига Щирия
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 14 срещи на Клуб Брюж от Шампионска лига
Зенит е успял да опази суха мрежа в предходните си 7 срещи в първенството
Ал Жеел е пропуснал да вкара в последните си 6 срещи от 1st Division
Шантийи е допуснал поражение с 2+ гола във всяка една от предходните си 5 срещи от Лига Национал 2
Рос Каунти е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 4 мача от Лига 1











