Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига 9
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10
ПобедиШонан Белмаре е в серия от 7 поредни победи срещу Каталер Тояма от Джей лига 2
НепобеденКаталер Тояма не е допуснал загуба в последните си 6 поредни мача от Джей лига 2
НепобеденШонан Белмаре не е загубил нито една от предходните 6 срещи като гост от Джей лига 2
РавенствоКаталер Тояма е завършил наравно всяка една от изминалите 3 срещи като домакин от Джей лига 2
Суха мрежаШонан Белмаре е запазил суха мрежа срещу Каталер Тояма във всеки един от миналите си 5 мача в лигата

НепобеденШонан Белмаре не е губил в 9 от предходните си 10 мачa от Джей лига 2

НепобеденКаталер Тояма не е губил мач в 8 от изминалите 9 срещи от Джей лига 2
Вижте всички

Без победаКонсадоле Сапоро е спечелил само 1 от изиграните си 9 срещи от Джей лига 2
НепобеденБлаублиц Акита е непобеден в 5 от последните си 6 срещи от Джей лига 2
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на Иваки ФК като домакин от Джей лига 2
Вентфорет Кофу е отбелязал средно по 0.75 попадения в своите срещи като гост в първенството
Вентфорет Кофу бележи средно по 0.90 попадения в своите мачове от Джей лига 2
Монтедио Ямагата е завършил наравно през първото полувреме във всяка една от предходните си 4 срещи като гост в първенството

Без победаФуджиеда МИФК е спечелил само 1 от изиграните си 8 срещи от Джей лига 2
Без победаМонтедио Ямагата е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи от Джей лига 2
НепобеденОита Тринита е непобеден в последните си 6 срещи в първенството

НепобеденОита Тринита е непобеден в 8 от последните си 9 срещи от Джей лига 2

НепобеденАлбирекс Ниигата е непобеден в 8 от предходните си 9 срещи в първенството

НепобеденОита Тринита не е губил в 7 от миналите си 8 мача срещу Албирекс Ниигата от Джей лига 2
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Точиги Ува от Джей лига 2
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Точиги Ува като домакин от Джей лига 2
Точиги Ува допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Джей лига 2
Точиги Ува вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Джей лига 2
Йокохама е вкарал средно по 1.90 гола в изиграните си мачове от Джей лига 2
Точиги Ува получава средно по 1.70 гола в своите срещи от Джей лига 2
Вижте всички
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били вкарани в на Омия Ардижа предходните 6 срещи с Саган Тосу от Джей лига 2
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на Саган Тосу от Джей лига 2
Под 2.5 голаОтбелязани са под 2.5 гола в последните 3 срещи на Омия Ардижа като гост в първенството
Под 2.5 голаВ на Омия Ардижа последните 3 мача като гост срещу Саган Тосу са отбелязани под 2.5 гола (Джей лига 2)
Саган Тосу е вкарал средно по 0.90 гола в изиграните си мачове от Джей лига 2
Вижте всички
Тегевахаро Миядзаки са успели да води на почивката в предходните си 3 поредни срещи като домакин от Джей лига 2
Нара Клуб е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 10 мача от Джей лига 3
Цвайген Каназава получава средно по 1.75 попадения в своите мачове като домакин (Джей лига 3)
Нара Клуб допуска средно по 1.60 гола в своите мачове от Джей лига 3
Нара Клуб допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Джей лига 3
Нара Клуб е вкарал средно по 2.10 гола в изиграните си мачове от Джей лига 3
Цвайген Каназава бележи средно по 2.25 гола в своите срещи като домакин от Джей лига 3
Вижте всички

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 10 срещи на Фукушима Юнайтед от Джей лига 3
Фукушима Юнайтед е допуснал 1 или повече гола в изминалите 10 поредни мача от Джей лига 3
Фукушима Юнайтед е вкарал 1 или повече гола в последните си 10 поредни мача от Джей лига 3
Отбелязани 2+Фукушима Юнайтед е отбелязал поне два гола в изминалите си 3 срещи в първенството
Фукушима Юнайтед получава средно по 2.80 попадения в своите мачове като гост (Джей лига 3)
Гифу бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове от Джей лига 3
Вижте всички
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 4 мачa на Роасо Кумамото от Джей лига 3
Роасо Кумамото бележи средно по 0.70 попадения в своите мачове от Джей лига 3
Роасо Кумамото допуска средно по 0.60 гола в своите мачове от Джей лига 3
Роасо Кумамото допуска средно по 0.20 гола в своите мачове като гост от Джей лига 3

Без победаТочиги е спечелил само 1 от изиграните си 9 срещи от Джей лига 3
Без победаРюкю е победил Точиги в едва 1 от последните си 6 срещи в лигата
Без отбелязан голФК Осака не е отбелязал гол във всеки един от миналите си 3 двубоя като гост срещу Гираванц К. от Джей лига 3
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били вкарани в на ФК Осака предходните 3 срещи като гост с Гираванц К. от Джей лига 3
Под 2.5 голаВ последните 3 срещи на Гираванц К. от Джей лига 3 са паднали под 2.5 гола
ФК Осака допуска средно по 0.40 гола в своите мачове като гост от Джей лига 3
НепобеденРенофа Ямагучи не е загубил нито една от предходните 7 срещи от Джей лига 3
ЗагубиКочи Юнайтед СК е бил победен в изминалите 4 мача като гост от Джей лига 3
ЗагубиКочи Юнайтед СК е бил победен в изминалите 4 мача от Джей лига 3
Загуби с 2+ голаКочи Юнайтед СК е загубил с 2+ гола последните си 3 мача от Джей лига 3
Без отбелязан голКочи Юнайтед СК не е отбелязал гол в нито една от изминалите 4 срещи като гост от Джей лига 3

Без победаКочи Юнайтед СК е постигнал само 1 победи от последните си 10 срещи от Джей лига 3
Вижте всички
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на Нагано Парсейро като домакин от Джей лига 3
Мацумото Ямага е вкарал средно по 0.75 гола в изиграните си мачове като гост от Джей лига 3
Нагано Парсейро бележи средно по 0.80 попадения в своите мачове като домакин от Джей лига 3
Мацумото Ямага допуска средно по 0.50 гола в своите мачове като гост от Джей лига 3
Мацумото Ямага е вкарал средно по 0.90 гола в изиграните си мачове от Джей лига 3
Вижте всички
Ехиме е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 10 мача от Джей лига 3
Отбелязани 2+Кагошима Юнайтед е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи като домакин от Джей лига 3
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 3 срещи на Кагошима Юнайтед като домакин от първенството
Кагошима Юнайтед е вкарал средно по 1.90 гола в изиграните си мачове от Джей лига 3
Ехиме вкарва средно по 2.40 гола в своите мачове от Джей лига 3
Вижте всички
Гайнаре Тотори допуска средно по 1.90 гола в своите мачове от Джей лига 3
Теспакусацу допуска средно по 1.75 гола в своите мачове като гост от Джей лига 3
Теспакусацу получава средно по 1.90 гола в своите срещи от Джей лига 3
Гайнаре Тотори е получил средно по 1.80 гола в своите срещи като домакин от първенството
НепобеденСагамихара е непобеден в 5 от предходните си 6 срещи в първенството
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 3 мачa на Джей-Лийз ФК от Японска футболна лига
Хонда Лок СК е вкарал средно по 0.67 гола в изиграните си мачове като домакин от Японска футболна лига
Джей-Лийз ФК допуска средно по 0.67 гола в своите мачове като гост от Японска футболна лига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на ЙСКК като домакин от Японска футболна лига
ЙСКК получава средно по 2.00 гола в своите срещи като домакин от Японска футболна лига
ЙСКК е получил средно по 1.71 гола в своите срещи от първенството
ЙСКК вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Японска футболна лига

НепобеденКриакао Шинджуку е непобеден в 7 от предходните си 8 мача срещу Верспа Оита от Японска футболна лига
НепобеденКриакао Шинджуку е непобеден в 6 от последните си 7 срещи от Японска футболна лига
НепобеденВерспа Оита не е губил в 6 от предходните си 7 мачa от Японска футболна лига
Под 2.5 голаВ последните 4 срещи на Хонда ФК от Японска футболна лига са паднали под 2.5 гола
Суха мрежаХонда ФК е съхранил суха мрежа във всеки един от предходните си 3 мача като домакин срещу Маруясу Окадзаки от Японска футболна лига
Под 2.5 голаОтбелязани са под 2.5 гола в на Хонда ФК последните 3 мача като домакин срещу Маруясу Окадзаки от Японска футболна лига
Хонда ФК допуска средно по 0.50 гола в своите мачове като домакин от Японска футболна лига
Под 2.5 голаВ последните 3 срещи на ВОНДС Ичихара като домакин от Японска футболна лига са паднали под 2.5 гола
ВОНДС Ичихара е вкарал средно по 0.67 гола в изиграните си мачове като домакин от Японска футболна лига
ВОНДС Ичихара допуска средно по 0.33 гола в своите мачове като домакин от Японска футболна лига
Окинава СВ допуска средно по 0.67 гола в своите мачове като гост от Японска футболна лига
ТИАМО Хираката е в подедица от 3 последователни загуби като домакин на почивката в мачовете си от Японска футболна лига
Без победаГрула Мориока е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи от Японска футболна лига
Без победаТИАМО Хираката е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи от Японска футболна лига

НепобеденБриобека Ураясу не е губил в 7 от миналите си 8 мача срещу Йокогава Мусашино от Японска футболна лига
Без победаБриобека Ураясу е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи от Японска футболна лига
Без победаЙокогава Мусашино е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи от Японска футболна лига
Суха мрежаВеертиен Мие е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 4 срещи от Японска футболна лига
Под 2.5 голаПри под 2.5 гола са завършили последните 3 мача на Азул Кларо Нумазу като гост от Японска футболна лига
Азул Кларо Нумазу е допуснал средно по 0.75 попадения в своите срещи като гост от първенството
Гайнаре Тотори е вкарал средно по 2.50 гола в изиграните си мачове като домакин от Купа Лига Джей
Серезо Осака бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като гост от Купа Лига Джей
Серезо Осака е реализирал средно по 2.00 гола в своите срещи в първенството
Гайнаре Тотори е вкарал средно по 2.50 гола в изиграните си мачове от Купа Лига Джей
Загуби с 2+ голаШимизу Ес-Пулс е загубил с 2+ гола последните си 3 мача като гост срещу Йокохама Маринос от Купа Лига Джей

Без победаШимизу Ес-Пулс е спечелил само 1 от последните си 8 мача срещу Йокохама Маринос от Купа Лига Джей
Йокохама е вкарал средно по 2.50 гола в изиграните си мачове от Купа Лига Джей
Йокохама е получил средно по 1.50 гола в своите срещи от първенството
Урава Ред Даймъндс е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове от Купа Лига Джей
Урава Ред Даймъндс допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от Купа Лига Джей
Урава Ред Даймъндс вкарва средно по 3.00 гола в своите мачове като гост от Купа Лига Джей
Урава Ред Даймъндс е получил средно по 2.00 гола в своите срещи като гост от първенството
Вижте всички
Мацумото Ямага получава средно по 1.50 попадения в своите мачове (Купа Лига Джей)
Мацумото Ямага е отбелязал средно по 2.00 попадения в своите срещи като домакин в първенството
Мацумото Ямага допуска средно по 1.50 гола в своите мачове като домакин от Купа Лига Джей
Мацумото Ямага бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове от Купа Лига Джей
Санфрече бележи средно по 2.00 гола в своите срещи от Купа Лига Джей
Санфрече е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като гост от Купа Лига Джей
Вижте всички
Джубило Ивата е вкарал средно по 4.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Купа Лига Джей
Джубило Ивата допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Купа Лига Джей
Джубило Ивата е вкарал средно по 3.50 гола в изиграните си мачове от Купа Лига Джей
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Куноичи Ж от Надешико Лига са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Куноичи Ж е отбелязал поне два гола в изминалите си 3 срещи в първенството
ВОНДС Ичихара Ж допуска средно по 2.20 гола в своите мачове като домакин от Надешико Лига
ВОНДС Ичихара Ж получава средно по 2.10 попадения в своите мачове (Надешико Лига)
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 51 | 28 | 15 | 6 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 50 | 28 | 14 | 8 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 47 | 28 | 13 | 8 | 7 | 7 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 45 | 28 | 13 | 6 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 42 | 29 | 11 | 9 | 9 | 13 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 28 | 11 | 8 | 9 | 3 |
8 |
Колорадо Рапидс | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | 0 |
9 |
ЛА Галакси | 36 | 29 | 9 | 9 | 11 | -11 |
10 |
Портланд Тимбърс | 33 | 28 | 9 | 6 | 13 | -3 |
11 |
Сан Диего ФК | 32 | 28 | 8 | 8 | 12 | -3 |
12 |
Реал Солт Лейк | 32 | 28 | 9 | 5 | 14 | -5 |
13 |
Остин | 31 | 28 | 7 | 10 | 11 | -15 |
14 |
Минесота Юнайтед | 30 | 28 | 7 | 9 | 12 | -9 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 28 | 6 | 4 | 18 | -33 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 63 | 28 | 19 | 6 | 3 | 37 |
2 |
Интер Маями КФ | 49 | 28 | 13 | 10 | 5 | 18 |
3 |
Чикаго Файър | 48 | 28 | 14 | 6 | 8 | 11 |
4 |
Шарлът ФК | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Ню Инглънд | 46 | 28 | 14 | 4 | 10 | 6 |
6 |
Филаделфия Юнион | 42 | 28 | 12 | 6 | 10 | 11 |
7 |
Орландо Сити | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 27 | 9 | 9 | 9 | -7 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 28 | 10 | 6 | 12 | -14 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 28 | 8 | 9 | 11 | 4 |
11 |
Торонто ФК | 32 | 28 | 7 | 11 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 30 | 27 | 6 | 12 | 9 | -12 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 29 | 28 | 8 | 5 | 15 | -5 |
14 |
Атланта Юнайтед | 27 | 28 | 7 | 6 | 15 | -15 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 28 | 6 | 6 | 16 | -21 |
Илертисен не е губил в 32 от предходните си 38 мачa от Регионална лига Байернc
Симба (Тнз) не е загубил нито една от предходните 32 срещи от Лиги Куу Бара
Портимонензе U23 е спечелил само 1 от изиграните си 20 срещи от Лига Ревеласао П23
Симба (Тнз) е в серия от 17 победи от Лиги Куу Бара
Леобен е загубил всяка една от последните си 16 срещи от Ландеслига Щирия
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 14 срещи на Клуб Брюж от Шампионска лига
Ал Жеел е пропуснал да вкара в последните си 6 срещи от 1st Division
Кързън Аштън е бил победител с 2 или повече гола в последните си 6 мача от Северна Висша лига
Петро Атлетико е запазил чиста мрежа в предходните си 6 срещи от Гирабола
Ал-Мабарах е били победен с 2 или повече гола в последните си 5 мача от Премиър Лига
Линкълн Сити е непобеден в 35 от последните си 40 срещи от всички турнири
БАТЕ Борисов е спечелил само 3 от предходните си 20 срещи в първенството
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на Бодьо Глимт от Шампионска лига
Пари Сен Жермен не е допуснал поражение в нито един от последните си 11 мача от Шампионска лига
Ал Шамия е бил победен в изминалите 8 мача от 1st Division
Зенит е успял да опази суха мрежа в предходните си 7 срещи в първенството
Кайсериспор е победил в предходните си 4 мача от ТФФ Първа Лига
Сан Карлос е в поредица от 4 победи на ПП/КР от Примера дивисион
Спорти е допуснал поражение с 2+ гола във всяка една от предходните си 3 срещи от 1st Division
Хаджер Клуб е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 3 срещи от 1st Division
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от изиграните си 55 двубоя от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
ФК Доростол е спечелил само 1 от изиграните си 20 срещи от Трета лига - Североизточна
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Кингдао Йонон е допуснал поражение в последните си 10 мача от Супер Лига
Крумовград е в серия от 9 победи от Трета лига - Югоизточна
Шантийи е допуснал поражение с 2+ гола във всяка една от предходните си 5 срещи от Лига Национал 2
Уигън Атлетик не е отбелязал гол в последните си 4 срещи в първенството
Фуриани Аглиани е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 4 мача от Лига Национал 2
Челси Ж е запазил чиста мрежа в предходните си 4 срещи от Женска супер лига
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от изиграните си 55 двубоя от Супер Лига
Симба (Тнз) не е загубил нито една от предходните 32 срещи от Лиги Куу Бара
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от предходните си 20 мача от Ерсте дивизие
Симба (Тнз) е в серия от 17 победи от Лиги Куу Бара
Леобен е загубил всяка една от последните си 16 срещи от Ландеслига Щирия
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 14 срещи на Клуб Брюж от Шампионска лига
Зенит е успял да опази суха мрежа в предходните си 7 срещи в първенството
Ал Жеел е пропуснал да вкара в последните си 6 срещи от 1st Division
Шантийи е допуснал поражение с 2+ гола във всяка една от предходните си 5 срещи от Лига Национал 2
Рос Каунти е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 4 мача от Лига 1











