Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига 9
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10
НепобеденЖдар над Сазавоу е непобеден в предходните си 8 двубоя като домакин срещу Татран Ждирец от Дивизия D
ЗагубиЖдар над Сазавоу е допуснал поражение в последните си 6 мача от Дивизия D
Загуби на първо/краенТатран Ждирец е допуснал поражение на ПП/КР в последните си 4 мача като гост от Дивизия D


Без победаЖдар над Сазавоу е постигнал само 2 победи от последните си 18 срещи от Дивизия D


Без победаТатран Ждирец е спечелил само 1 от изиграните си 16 срещи като гост от Дивизия D
НепобеденЖдар над Сазавоу е непобеден в 6 от последните си 7 двубоя срещу Татран Ждирец от Дивизия D
Вижте всички
Зноймо е непобеден през първата част в последните си 13 поредни мачa като домакин от Дивизия D

НепобеденТасовице е непобеден в 12 от предходните си 13 срещи в първенството

НепобеденЗноймо не е губил в 10 от предходните си 11 мачa като домакин от Дивизия D
НепобеденТасовице не е губил в 6 от предходните си 7 мачa като гост от Дивизия D


НепобеденТатран Богунице е непобеден в 15 от изиграните си 18 двубоя от Дивизия D

Без победаХотеборж е спечелил само 2 от изминалите 12 мача от Дивизия D
Без победаХотеборж е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи като домакин от Дивизия D
НепобеденХавличкув Брод не е губил нито един от изминалите 7 мача срещу Хумполец от Дивизия D
ПобедиХавличкув Брод е в серия от 3 победи от Дивизия D
Без победаХумполец е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи като домакин от Дивизия D
НепобеденХавличкув Брод е непобеден в 5 от последните си 6 срещи от Дивизия D
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 5 срещи на Курим като гост от първенството
Отбелязани 2+Курим е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача от Дивизия D
Велка Битеш е вкарал средно по 2.20 гола в изиграните си мачове като домакин от Дивизия D
Курим допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Дивизия D
Спарта Бърно е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 9 като домакин мача от Дивизия D
Допуснати 2+Велке Мезиржичи е допуснал 2 или повече гола в предходните 6 поредни мача като гост от Дивизия D
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Спарта Бърно от Дивизия D
Отбелязани 2+Спарта Бърно е успял да вкара 2+ гола в предходните си 4 срещи от Дивизия D
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Велке Мезиржичи от Дивизия D
Над 2.5 голаСпарта Бърно са отбелязали над 2.5 гола в последните си 3 срещи на Велке Мезиржичи от Дивизия D
Велке Мезиржичи допуска средно по 2.40 гола в своите мачове от Дивизия D
Спарта Бърно вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Дивизия D
Вижте всички
Пелхржимов е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 16 мача като гост от Дивизия D
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 5 срещи на Пелхржимов от Дивизия D
Пелхржимов е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като гост от Дивизия D
ФС Тржебич е получил средно по 1.70 гола в своите срещи от първенството
ФС Тржебич допуска средно по 2.40 гола в своите мачове като домакин от Дивизия D
Пелхржимов получава средно по 1.80 попадения в своите мачове като гост (Дивизия D)
Пелхржимов допуска средно по 1.60 гола в своите мачове от Дивизия D
Пелхржимов бележи средно по 2.10 попадения в своите мачове от Дивизия D
Вижте всички

ЗагубиСокол Бедричов е допуснал поражение в последните си 8 мача от Дивизия D
ЗагубиСокол Бедричов е допуснал поражение в последните си 4 мача като гост от Дивизия D
Загуби на първо/краенСокол Бедричов е в серия от 4 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Дивизия D
Без победаДоста Бистриц-Книницки е спечелил само 1 от предходните си 6 мача от Дивизия D

НепобеденСтрани е непобеден в 10 от последните си 11 срещи от Дивизия E

НепобеденСтрани е непобеден в 10 от изиграните си 11 двубоя като домакин от Дивизия E
Кромериж Б е получил 1+ гола в предходните си 8 срещи като гост от Дивизия E
Щернберк допуска средно по 1.90 гола в своите мачове от Дивизия E
Кромериж Б допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от Дивизия E
Татран Вшеховице е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 16 мача като домакин от Дивизия E

Отбелязани 2+Татран Вшеховице е отбелязал 2 или повече гола в последните си 9 поредни срещи от Дивизия E
Брумов е допуснал 1 или повече гола в изминалите 8 поредни мача от Дивизия E
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 6 срещи на Татран Вшеховице от Дивизия E
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Брумов като гост от Дивизия E
Брумов получава средно по 3.10 попадения в своите мачове (Дивизия E)
Татран Вшеховице вкарва средно по 3.80 гола в своите мачове от Дивизия E
Вижте всички

НепобеденКозловице е в поредица от 14 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
НепобеденКозловице е непобеден в последните си 6 срещи като гост в първенството
Козловице е непобеден през първата част в последните си 17 срещи от Дивизия E
Суха мрежаКрумвир е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 3 срещи като домакин от Дивизия E


НепобеденКозловице е непобеден в 25 от изиграните си 27 двубоя от Дивизия E


НепобеденКозловице е непобеден в 18 от изиграните си 19 двубоя от Дивизия E

НепобеденКозловице е непобеден в 8 от изиграните си 9 двубоя като гост от Дивизия E
Вижте всички

ЗагубиБатов е допуснал поражение в последните си 10 мача от Дивизия E
Загуби с 2+ голаБатов е допуснал поражение с 2+ гола във всяка една от предходните си 3 срещи от Дивизия E

Без победаБатов е постигнал само 1 победи от последните си 12 срещи от Дивизия E
Без победаБзенец е постигнал само 1 победи в последните си 7 мача в първенството
НепобеденБзенец е непобеден в 5 от последните си 6 двубоя срещу Батов от Дивизия E
Вижте всички
Нове Сади е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 19 мача като домакин от Дивизия E
Нове Сади е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 19 мача от Дивизия E
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Нове Сади от Дивизия E
Отбелязани 2+Нове Сади е вкарал 2+ гола във всяка една от последните си 3 срещи в първенството
Нове Сади е получил средно по 3.00 гола в своите срещи като домакин от първенството
Нове Сади получава средно по 4.00 попадения в своите мачове (Дивизия E)
Вижте всички
Славичин е отбелязал поне един гол в последните си 15 срещи в първенството
Холешов е допуснал 1 или повече гола в изминалите 14 поредни мача като гост от Дивизия E
Славичин е допуснал поне един гол в последните си 9 срещи в първенството
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 3 срещи на Славичин от Дивизия E
Славичин е вкарал средно по 2.10 гола в изиграните си мачове от Дивизия E
Холешов вкарва средно по 1.90 гола в своите мачове от Дивизия E
Вижте всички
ПобедиСокол Ланжхот е победил в предходните си 6 мача от Дивизия E
Победи на първо/краенСокол Ланжхот е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 3 мача като домакин от Дивизия E

НепобеденСпартак Хлук не е губил в 8 от предходните си 9 мачa от Дивизия E
ПобедиКраваре е победил в предходните си 3 мача от Дивизия F
Хлучин е губил на полувремето в последните си 3 последователни срещи от Дивизия F

НепобеденКраваре е непобеден в 9 от изиграните си 10 двубоя от Дивизия F

Над 2.5 голаВ предходните 9 мача на Опава Б от Дивизия F са били отбелязани над 2.5 гола

Над 2.5 голаВ предходните 8 мача на Фридлант от Дивизия F са били отбелязани над 2.5 гола
Опава Б получава средно по 1.90 попадения в своите мачове (Дивизия F)
Фридлант получава средно по 3.40 попадения в своите мачове като домакин (Дивизия F)
Стонава е вкарал 1 или повече гола в последните си 13 поредни мача от Дивизия F

Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 8 срещи на Стонава като домакин от Дивизия F
Стонава е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 8 мача като домакин от Дивизия F
Отбелязани 2+Стонава е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи като домакин от Дивизия F
Стонава допуска средно по 1.60 гола в своите мачове като домакин от Дивизия F
Забржех е получил средно по 1.60 гола в своите срещи като гост от първенството
Вижте всички
Вратимов е вкарал 1 или повече гола в последните си 20 поредни мача като домакин от Дивизия F
Пуста Полом е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 12 мача като гост от Дивизия F
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 7 срещи на Вратимов от Дивизия F
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Пуста Полом от Дивизия F
Отбелязани 2+Вратимов е отбелязал 2 или повече гола в последните си 4 поредни срещи като домакин от Дивизия F
Вратимов е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Дивизия F
Пуста Полом допуска средно по 2.80 гола в своите мачове като гост от Дивизия F
Вижте всички


Без победаБржидлична е спечелил само 3 от изиграните си 16 срещи от Дивизия F

Без победаБржидлична е спечелил само 1 от изминалите 10 мача като гост от Дивизия F
Римаржов e отбелязал 1 или повече гола в миналите си 8 двубоя срещу ССК Биловец от Дивизия F
Над 2.5 голаВ предходните 5 мача на Римаржов от Дивизия F са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаВ на Римаржов последните 4 мача като домакин срещу ССК Биловец са вкарани над 2.5 гола (Дивизия F)
Римаржов бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като домакин от Дивизия F
ССК Биловец допуска средно по 1.90 гола в своите мачове от Дивизия F
Вижте всички
Шумперк е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 12 мача от Дивизия F
Шумперк получава средно по 1.70 гола в своите срещи от Дивизия F
Шумперк допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Дивизия F
Нови Йичин допуска средно по 2.10 гола в своите мачове от Дивизия F

Отбелязани 2+Боспор Бохумин е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 15 мача от Дивизия F
Валашске Мезиржичи е вкарал 1 или повече гола в последните си 10 поредни мача като домакин от Дивизия F

Над 2.5 голаВ предходните 9 мача на Боспор Бохумин от Дивизия F са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 4 срещи на Валашске Мезиржичи като домакин в лигата
Отбелязани 2+Валашске Мезиржичи е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 4 мача като домакин от Дивизия F
Над 2.5 голаБоспор Бохумин са отбелязали над 2.5 гола в последните си 3 срещи на Валашске Мезиржичи от Дивизия F
Отбелязани 2+Боспор Бохумин е отбелязал 2+ гола във всеки един от миналите си 3 мача срещу Валашске Мезиржичи от Дивизия F
Валашске Мезиржичи е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Дивизия F
Боспор Бохумин е вкарал средно по 3.60 гола в изиграните си мачове като гост от Дивизия F
Вижте всички
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Храдец Кралове U19 като гост от Лига Под19
Теплице U19 бележи средно по 2.40 попадения в своите мачове от Лига Под19
Теплице U19 получава средно по 2.70 попадения в своите мачове (Лига Под19)
Теплице U19 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Лига Под19
Теплице U19 допуска средно по 2.50 гола в своите мачове като домакин от Лига Под19
Храдец Кралове U19 е вкарал средно по 2.27 гола в изиграните си мачове от Лига Под19
Вижте всички
Славия Прага U19 е получил 1+ гола в предходните си 14 срещи като гост от Лига Под19
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Млада Болеслав U19 изминалите 5 мача на Славия Прага U19 от Лига Под19
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 5 срещи на Млада Болеслав U19 като домакин от Лига Под19
Славия Прага U19 допуска средно по 3.20 гола в своите мачове като гост от Лига Под19
Млада Болеслав U19 допуска средно по 1.80 гола в своите мачове от Лига Под19
Вижте всички
Отбелязани 2+Сигма Оломук U19 е успял да вкара 2+ гола в предходните си 5 срещи от Лига Под19
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 5 срещи на Сигма Оломук U19 като гост от Лига Под19
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 3 срещи на Словачко U19 в лигата
Словачко U19 вкарва средно по 2.50 гола в своите мачове като домакин от Лига Под19
Сигма Оломук U19 вкарва средно по 3.75 гола в своите мачове като гост от Лига Под19
Вижте всички

Допуснати 2+Карвина U19 е допуснал 2 или повече гола в предходните 9 поредни мача от Лига Под19
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Спарта Прага U19 миналите 6 мача като гост в пъвенството срещу Карвина U19
Спарта Прага U19 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от Лига Под19
Карвина U19 допуска средно по 2.40 гола в своите мачове като домакин от Лига Под19

НепобеденПилзен U19 е непобеден във всяка една от изминалите си 9 срещи като гост от Лига Под19
ПобедиОстрава U19 е победил в предходните си 6 мача като домакин от Лига Под19
ПобедиПилзен U19 е победил в предходните си 6 мача като гост от Лига Под19
Победи с 2+ голаПилзен U19 е победил с 2+ гола в предходните си 4 мача като гост от Лига Под19
НепобеденПилзен U19 не е губил в 5 от миналите си 6 мача като гост срещу Острава U19 от Лига Под19
Победи на първо/краенПилзен U19 е спечелил на ПП/КР всяка една от изминалите 4 срещи като гост в първенството
Суха мрежаПилзен U19 е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 5 срещи от Лига Под19

НепобеденПилзен U19 е непобеден в 12 от изиграните си 13 двубоя като гост от Лига Под19

НепобеденПилзен U19 е непобеден в 10 от последните си 12 мача срещу Острава U19 от Лига Под19

НепобеденОстрава U19 не е губил мач в 9 от изминалите 11 срещи от Лига Под19
Острава U19 не е губил на полувремето в нито една от последните си 20 срещи като домакин от Лига Под19
Вижте всички

Над 2.5 голаВ предходните 11 мача на Бърно U19 от Лига Под19 са били отбелязани над 2.5 гола
Опава U19 е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 10 мача от Лига Под19
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Опава U19 изминалите 5 мача на Бърно U19 от Лига Под19
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Опава U19 като домакин от Лига Под19 са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Опава U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача като домакин от Лига Под19
Опава U19 е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Лига Под19
Бърно U19 допуска средно по 2.20 гола в своите мачове от Лига Под19
Вижте всички
Ческе Будейовице U19 е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 13 мача като гост от Лига Под19
Дукла Прага U19 е допуснал 1 или повече гола в последните си 10 мача срещу Ческе Будейовице U19 от Лига Под19
Ческе Будейовице U19 е отбелязал поне един гол в последните си 8 срещи в първенството
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 7 срещи на Ческе Будейовице U19 като гост от Лига Под19
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Дукла Прага U19 като домакин от Лига Под19
Над 2.5 голаВ на Дукла Прага U19 последните 4 мача като домакин срещу Ческе Будейовице U19 са вкарани над 2.5 гола (Лига Под19)
Отбелязани 2+Дукла Прага U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 4 двубоя срещу Ческе Будейовице U19 от Лига Под19
Ческе Будейовице U19 бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като гост от Лига Под19
Дукла Прага U19 получава средно по 1.60 попадения в своите мачове (Лига Под19)
Вижте всички

ПобедиСлавия Прага Ж е в серия от 10 победи като гост от Първа Лига - Жени


Победи с 2+ голаСлавия Прага Ж е спечелил с 2+ гола последните си 19 мача срещу Пилзен Ж от Първа Лига - Жени

Победи с 3+ голаСлавия Прага Ж е спечелил с 3+ гола изминалите си 10 мача срещу Пилзен Ж от Първа Лига - Жени
Победи с 2+ голаСлавия Прага Ж е в серия от 3 поредни победи с 2+ гола от Първа Лига - Жени

НепобеденСлавия Прага Ж не е губил в 12 от предходните си 13 мачa от Първа Лига - Жени

Победи на първо/краенСлавия Прага Ж е в серия от 10 последователни победи в на ПП/КР срещу Пилзен Ж от Първа Лига - Жени
Славия Прага Ж е в поредица от 20 последователни срещи без загуба на почивката във вътрешното първенство
Победи на първо/краенСлавия Прага Ж е успял да спечели на ПП/КР последните си 3 мача от Първа Лига - Жени
Суха мрежаСлавия Прага Ж е запазил чиста мрежа във всичките си последни 4 двубоя срещу Пилзен Ж от Първа Лига - Жени
Суха мрежаСлавия Прага Ж е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 3 двубои от Първа Лига - Жени
Пилзен Ж е губил през първото полувреме във всяка една от изминалите 3 срещи в първенството
Вижте всички
Спарта Прага Ж е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 13 мача като гост от Първа Лига - Жени
Отбелязани 2+Спарта Прага Ж е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача като гост от Първа Лига - Жени
Спарта Прага Ж вкарва средно по 3.29 гола в своите мачове от Първа Лига - Жени
Прага Раптърс Ж вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Първа Лига - Жени
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Острава Ж от Първа Лига - Жени
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Словачко Ж предходните 3 мача като гост срещу Острава Ж от Първа Лига - Жени
Острава Ж допуска средно по 2.67 гола в своите мачове като домакин от Първа Лига - Жени
Словачко Ж допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Първа Лига - Жени

Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 13 срещи на Либерец Ж като гост от Първа Лига - Жени
Отбелязани 2+Либерец Ж е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 5 двубоя срещу Горни Гершпице Ж от Първа Лига - Жени
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Либерец Ж миналите 5 мача като гост в пъвенството срещу Горни Гершпице Ж
Горни Гершпице Ж допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като домакин от Първа Лига - Жени
Либерец Ж допуска средно по 2.67 гола в своите мачове като гост от Първа Лига - Жени
Вижте всички
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 51 | 28 | 15 | 6 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 50 | 28 | 14 | 8 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 47 | 28 | 13 | 8 | 7 | 7 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 45 | 28 | 13 | 6 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 42 | 29 | 11 | 9 | 9 | 13 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 28 | 11 | 8 | 9 | 3 |
8 |
Колорадо Рапидс | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | 0 |
9 |
ЛА Галакси | 36 | 29 | 9 | 9 | 11 | -11 |
10 |
Портланд Тимбърс | 33 | 28 | 9 | 6 | 13 | -3 |
11 |
Сан Диего ФК | 32 | 28 | 8 | 8 | 12 | -3 |
12 |
Реал Солт Лейк | 32 | 28 | 9 | 5 | 14 | -5 |
13 |
Остин | 31 | 28 | 7 | 10 | 11 | -15 |
14 |
Минесота Юнайтед | 30 | 28 | 7 | 9 | 12 | -9 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 28 | 6 | 4 | 18 | -33 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 63 | 28 | 19 | 6 | 3 | 37 |
2 |
Интер Маями КФ | 49 | 28 | 13 | 10 | 5 | 18 |
3 |
Чикаго Файър | 48 | 28 | 14 | 6 | 8 | 11 |
4 |
Шарлът ФК | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Ню Инглънд | 46 | 28 | 14 | 4 | 10 | 6 |
6 |
Филаделфия Юнион | 42 | 28 | 12 | 6 | 10 | 11 |
7 |
Орландо Сити | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 27 | 9 | 9 | 9 | -7 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 28 | 10 | 6 | 12 | -14 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 28 | 8 | 9 | 11 | 4 |
11 |
Торонто ФК | 32 | 28 | 7 | 11 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 30 | 27 | 6 | 12 | 9 | -12 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 29 | 28 | 8 | 5 | 15 | -5 |
14 |
Атланта Юнайтед | 27 | 28 | 7 | 6 | 15 | -15 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 28 | 6 | 6 | 16 | -21 |
Линкълн Сити е непобеден в 35 от изиграните си 40 двубоя от всички турнири
БАТЕ Борисов е постигнал само 3 победи от последните си 20 срещи от Висша Лига
Ст. Луис Сити не е допуснал загуба в последните си 18 поредни мача от МЛС Лига
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на Бодьо Глимт от Шампионска лига
Ал Шамия е бил победен в изминалите 8 мача от 1st Division
Филаделфия Юнион е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
Зенит е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Купа на Русия
Касетсарт не е отбелязал попадение в нито една от предходните си 5 срещи в първенството
Ал Маркия е в серия от 4 поредни победи с 2+ гола от Q League
Ньоме Калю II е допуснал поражение на ПП/КР в последните си 4 мача от Есилийга
Велес Сарсфийлд Рез. не е губил в 30 от предходните си 36 мачa като домакин от Лига на резервите
Ст. Луис Сити не е допуснал загуба в последните си 18 поредни мача от МЛС Лига
Монреал Импакт е спечелил само 2 от предходните си 17 мача от МЛС Лига
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Минесота Юнайтед от МЛС Лига
Филаделфия Юнион е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
Спортинг Брага е опазил суха мрежа в изиграните 6 срещи от Лига на конференциите
СВ Нотч е бил победен в изминалите 5 мача от Hoofdklasse
Левски е пропуснал да вкара в последните си 5 срещи от Лига Европа
Ст. Луис Сити е бил победител с 2 или повече гола в последните си 4 мача от МЛС Лига
Минесота Юнайтед е губил на ПП/КР в последните си 3 поредни мача като гост от МЛС Лига
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик е в поредица от 31 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
ФК Доростол е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Трета лига - Североизточна
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Кингдао Йонон е допуснал поражение в последните си 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е в серия от 10 победи от Дивизия 1 - Север
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Супер Лига
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик е в поредица от 31 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на Бодьо Глимт от Шампионска лига
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Кингдао Йонон е допуснал поражение в последните си 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е в серия от 10 победи от Дивизия 1 - Север
Зенит е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Купа на Русия
Калмар ФФ е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Алсвенскан
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола











