Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига 18
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 8
НепобеденОкланд Юнайтед е в поредица от 9 поредни срещи без загуба като домакин във вътрешното първенство
Победи с 2+ голаОкланд Юнайтед е бил победител с 2 или повече гола в последните си 3 мача като домакин от Национална лига

НепобеденОкланд Юнайтед е непобеден в 11 от последните си 12 срещи като домакин от Национална лига

НепобеденФеримеад Бейс не е губил в 9 от предходните си 11 мачa като гост от Национална лига

НепобеденОкланд Юнайтед е непобеден в 8 от предходните си 9 срещи в първенството
Вижте всички
Кашмир Техникал е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 32 мача от Национална лига
Оукланд II е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 19 мача като гост от Национална лига


Отбелязани 2+Кашмир Техникал е отбелязал 2 или повече гола в последните си 19 поредни срещи като домакин от Национална лига

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 14 срещи на Кашмир Техникал от Национална лига
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 5 срещи на Оукланд II като гост от Национална лига
Оукланд II получава средно по 2.08 попадения в своите мачове като гост (Национална лига)
Кашмир Техникал вкарва средно по 5.40 гола в своите мачове като домакин от Национална лига
Вижте всички

НепобеденУелингтън Олимпик е непобеден в 8 от изиграните си 9 двубоя като домакин от Национална лига


НепобеденУелингтън Олимпик не е губил мач в 21 от изминалите 25 срещи като домакин от Национална лига


НепобеденИйстърн Събърбс не е губил в 20 от предходните си 23 мачa от Национална лига
Уелингтън Олимпик не е губил на полувремето в нито една от последните си 27 срещи от Национална лига

НепобеденМирамар не е допуснал загуба в последните си 12 поредни мача като домакин от Национална лига
ПобедиОкланд Сити е в серия от 3 победи като гост от Национална лига


НепобеденМирамар не е губил в 19 от предходните си 20 мачa като домакин от Национална лига


НепобеденОкланд Сити е непобеден в 18 от последните си 20 срещи от Национална лига
Нейпиър Сити Роувърс е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 20 мача от Национална лига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Нейпиър Сити Роувърс като гост от Национална лига
Биркенхед Юнайтед бележи средно по 2.46 попадения в своите мачове от Национална лига
Нейпиър Сити Роувърс е вкарал средно по 2.67 гола в изиграните си мачове от Национална лига
Волеренга е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 20 срещи в първенството
Волеренга e отбелязал 1 или повече гола в миналите си 12 двубоя срещу Бран от Елитсериен
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Волеренга изминалите 5 мача на Бран от Елитсериен
Отбелязани 2+Волеренга е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 мача срещу Бран от Елитсериен
Волеренга получава средно по 2.05 попадения в своите мачове (Елитсериен)
Бран допуска средно по 1.60 гола в своите мачове като гост от Елитсериен
Вижте всички


ПобедиВикинг е в серия от 16 победи като домакин от Елитсериен
ПобедиВикинг е победил Фредрикстад в предходните си 3 мача в лигата
Победи с 2+ голаВикинг е бил победител с 2 или повече гола в последните си 3 мача от Елитсериен
Победи на първо/краенВикинг е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 3 мача от Елитсериен


НепобеденВикинг е непобеден в 32 от последните си 35 срещи от Елитсериен

НепобеденВикинг е непобеден в 8 от предходните си 9 мача като домакин срещу Фредрикстад от Елитсериен

НепобеденФредрикстад е непобеден в 7 от последните си 8 мачa от Елитсериен
Вижте всички
Победи с 2+ голаБодьо Глимт е спечелил с 2+ гола последните си 4 мача срещу Хам-Кам от Елитсериен
Победи на първо/краенБодьо Глимт е в серия от 3 последователни победи в на ПП/КР срещу Хам-Кам от Елитсериен


НепобеденБодьо Глимт не е губил мач в 38 от изминалите 42 срещи от Елитсериен

НепобеденБодьо Глимт е непобеден в 11 от предходните си 12 мача срещу Хам-Кам от Елитсериен
Без победаХам-Кам е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи от Елитсериен
Бодьо Глимт е непобеден на полувремето във всяка една от изиграните 15 срещи от Елитсериен
Вижте всички


НепобеденЛилестрьом не е губил в 18 от миналите си 20 мача срещу Сандефьорд от Елитсериен

Без победаСандефьорд е спечелил само 2 от предходните си 14 срещи в първенството

НепобеденЛилестрьом не е губил в 10 от миналите си 11 мача като гост срещу Сандефьорд от Елитсериен
Без победаСандефьорд е постигнал само 1 победи в последните си 7 мача като домакин в първенството
НепобеденСандефьорд не е губил в 5 от предходните си 6 мачa от Елитсериен
Вижте всички
Розенборг е получил поне един гол във всеки един от предходните си 14 мача срещу Сарпсборг 08 от Елитсериен
Розенборг е вкарал 1 или повече гола в последните си 12 поредни мача от Елитсериен
Отбелязани 2+Розенборг е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача като гост от Елитсериен
Отбелязани 2+Розенборг е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 мача срещу Сарпсборг 08 от Елитсериен
Над 2.5 голаРозенборг са отбелязали над 2.5 гола в последните си 3 срещи като гост на Сарпсборг 08 от Елитсериен
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Сарпсборг 08 като домакин от Елитсериен
Розенборг получава средно по 1.70 гола в своите срещи като гост от Елитсериен
Вижте всички
Аалесунд е вкарал 1 или повече гола в последните си 15 поредни мача от Елитсериен
Аалесунд е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 10 мача като гост от Елитсериен
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Кристиансунд от Елитсериен са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 3 срещи на Аалесунд от Елитсериен
Кристиансунд е допуснал средно по 1.95 попадения в своите срещи от първенството
Аалесунд допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Елитсериен
Вижте всички
ПобедиКФУМ е бил победител в изминалите си 3 мача в лигата


НепобеденТромсьо не е губил в 20 от предходните си 23 мачa като домакин от Елитсериен


Без победаКФУМ е спечелил само 2 от изиграните си 17 срещи като гост от Елитсериен

НепобеденТромсьо е непобеден в 12 от предходните си 13 срещи като домакин в първенството
Без победаТромсьо е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи от Елитсериен
Вижте всички
Молде е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 14 мача от Елитсериен
Старт е допуснал поне един гол в последните си 11 срещи като гост в първенството
Молде е отбелязал поне един гол във всеки от последните си 11 мача срещу Старт от Елитсериен
Отбелязани 2+Молде е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 5 двубоя като домакин срещу Старт от Елитсериен
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Молде изминалите 4 мача като домакин на Старт от Елитсериен
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Молде от Елитсериен са били отбелязани над 2.5 гола
Молде бележи средно по 2.18 попадения в своите мачове като домакин от Елитсериен
Старт допуска средно по 2.64 гола в своите мачове като гост от Елитсериен
Вижте всички
Мос е допуснал 1 или повече гола в изминалите 20 поредни мача като гост от Първа дивизия

Над 2.5 голаВ предходните 15 мача на Мос като гост от Първа дивизия са били отбелязани над 2.5 гола
Лин Осло е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 8 мача като домакин от Първа дивизия
Отбелязани 2+Мос е вкарал 2+ гола във всяка една от последните си 3 срещи като гост в първенството
Лин Осло допуска средно по 2.19 гола в своите мачове от Първа дивизия
Мос допуска средно по 2.23 гола в своите мачове като гост от Първа дивизия
Вижте всички
Стрьомен е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 13 мача като гост от Първа дивизия
Стрьомен е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 11 мача от Първа дивизия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 4 срещи на Стрьомен в лигата
Отбелязани 2+Стрьомен е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача от Първа дивизия
Стрьомен получава средно по 2.23 попадения в своите мачове (Първа дивизия)
Одд вкарва средно по 2.04 гола в своите мачове от Първа дивизия
Вижте всички
Конгсвингер е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 17 мача от Първа дивизия

Над 2.5 голаВ предходните 13 мача на Конгсвингер като домакин от Първа дивизия са били отбелязани над 2.5 гола
Конгсвингер е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 12 мача като домакин от Първа дивизия
Конгсвингер е отбелязал поне един гол срещу Санднес Улф в миналите си 9 мача в първенството
Отбелязани 2+Конгсвингер е успял да вкара 2+ гола в предходните си 5 срещи като домакин от Първа дивизия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Санднес Улф като гост от Първа дивизия
Конгсвингер бележи средно по 3.92 попадения в своите мачове като домакин от Първа дивизия
Санднес Улф допуска средно по 2.15 гола в своите мачове като гост от Първа дивизия
Вижте всички
Рауфос е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 27 мача като гост от Първа дивизия
Хьод е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 14 мача от Първа дивизия
Рауфос допуска средно по 3.50 гола в своите мачове като гост от Първа дивизия
Хьод допуска средно по 1.69 гола в своите мачове като домакин от Първа дивизия
Хаугесунд е успял да отбележи 1+ гола в изминалите 26 срещи от Първа дивизия
Хаугесунд е получил поне един гол във всеки един от предходните си 9 мача срещу Стрьомсгодсет от Първа дивизия
Стрьомсгодсет е вкарал 1 или повече гола в последните си 9 поредни мача от Първа дивизия
Стрьомсгодсет е вкарал средно по 2.73 гола в изиграните си мачове от Първа дивизия
Хаугесунд допуска средно по 2.08 гола в своите мачове като гост от Първа дивизия
Вижте всички
Асане Футбол е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 13 мача от Първа дивизия

Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 9 срещи на Асане Футбол като домакин от първенството
Стабек е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 8 мача от Първа дивизия
Асане Футбол е вкарал средно по 1.92 гола в изиграните си мачове като домакин от Първа дивизия
Стабек е вкарал средно по 2.42 гола в изиграните си мачове от Първа дивизия
Вижте всички
Ранхайм Футбол е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 15 мача като домакин от Първа дивизия

Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 10 срещи на Ранхайм Футбол като домакин от Първа дивизия
Брюне e отбелязал 1 или повече гола в миналите си 10 двубоя срещу Ранхайм Футбол от Първа дивизия
Над 2.5 голаВ на Брюне последните 3 мача срещу Ранхайм Футбол са вкарани над 2.5 гола (Първа дивизия)
Отбелязани 2+Брюне е отбелязал 2+ гола във всеки един от миналите си 3 мача срещу Ранхайм Футбол от Първа дивизия
Отбелязани 2+Ранхайм Футбол е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи като домакин от Първа дивизия
Ранхайм Футбол допуска средно по 2.50 гола в своите мачове от Първа дивизия
Вижте всички
Согндал е получил 1+ гола в предходните си 21 срещи като гост от Първа дивизия

Допуснати 2+Согндал е допуснал 2+ гола във всяка една от изиграните 13 срещи като гост в първенството
Егерсундс допуска средно по 1.92 гола в своите мачове от Първа дивизия
Согндал получава средно по 2.69 попадения в своите мачове като гост (Първа дивизия)
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Видар от Втора дивизия
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Квик Халдън от Втора дивизия
Видар допуска средно по 2.64 гола в своите мачове като гост от Втора дивизия
Лизеклостер е допуснал 1 или повече гола в изминалите 29 поредни мача от Втора дивизия
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Треф като гост от Втора дивизия са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Лизеклостер е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи от Втора дивизия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 3 срещи на Лизеклостер като домакин в лигата
Треф допуска средно по 2.18 гола в своите мачове като гост от Втора дивизия
Лизеклостер получава средно по 1.91 гола в своите срещи като домакин от Втора дивизия
Вижте всички
Хьонефос е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 17 мача като домакин от Втора дивизия
ИК Юнкерен е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 11 мача като гост от Втора дивизия
Хьонефос е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 9 мача като домакин от Втора дивизия
ИК Юнкерен допуска средно по 1.70 гола в своите мачове от Втора дивизия
Хьонефос е вкарал средно по 2.43 гола в изиграните си мачове от Втора дивизия
Вижте всички

НепобеденГроруд не е загубил нито една от предходните 10 срещи от Втора дивизия
НепобеденГроруд е непобеден от Фолу в последните си 7 мача в лигата
ПобедиГроруд е спечелил последните си 5 срещи от Втора дивизия
ПобедиГроруд е победил Фолу в предходните си 3 мача като домакин в лигата
Победи с 2+ голаГроруд е спечелил с 2+ гола последните си 3 срещи от Втора дивизия


НепобеденГроруд е непобеден в 28 от изиграните си 33 двубоя от Втора дивизия


Без победаФолу е спечелил само 3 от изминалите 26 мача от Втора дивизия
Вижте всички
Ейдсволд е успял да отбележи 1+ гола в изминалите 10 срещи като гост от Втора дивизия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Тромсдален като домакин от Втора дивизия
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Ейдсволд от Втора дивизия
Тромсдален допуска средно по 1.55 гола в своите мачове като домакин от Втора дивизия
Ейдсволд бележи средно по 2.45 попадения в своите мачове като гост от Втора дивизия
Вижте всички
Нутоден е получил поне един гол във всеки един от предходните си 9 мача срещу Порс Гренланд от Втора дивизия
Отбелязани 2+Нутоден е отбелязал 2 или повече гола в последните си 6 мача срещу Порс Гренланд от Втора дивизия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Нутоден изминалите 6 мача на Порс Гренланд от Втора дивизия
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Нутоден като домакин от Втора дивизия


НепобеденАрендал не е губил в 21 от предходните си 24 мачa като домакин от Втора дивизия


Без победаЕйк-Тонсберг е постигнал само 3 победи в последните си 23 мача в първенството
Без победаАрендал е постигнал само 1 победи в последните си 6 мача в първенството
Братвог е вкарал 1 или повече гола в последните си 24 поредни мача като домакин от Втора дивизия
Отбелязани 2+ИЛ Бярг е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 6 мача от Втора дивизия
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 5 срещи на Братвог от първенството
Отбелязани 2+Братвог е отбелязал 2 или повече гола в последните си 4 поредни срещи от Втора дивизия
Братвог бележи средно по 2.45 попадения в своите мачове като домакин от Втора дивизия
ИЛ Бярг бележи средно по 2.26 попадения в своите мачове от Втора дивизия
Вижте всички
СК Триг/Ладе е получил 1+ гола в предходните си 23 срещи от Втора дивизия
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на СК Триг/Ладе от Втора дивизия
Стьордалс допуска средно по 1.70 гола в своите мачове от Втора дивизия
СК Триг/Ладе допуска средно по 2.43 гола в своите мачове от Втора дивизия
Мьондален допуска средно по 1.55 гола в своите мачове като гост от Втора дивизия
ИЛ Сандвикен допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от Втора дивизия
ИЛ Сандвикен допуска средно по 1.91 гола в своите мачове като домакин от Втора дивизия
Мьондален бележи средно по 1.91 попадения в своите мачове от Втора дивизия
Йерв е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 15 като домакин мача от Втора дивизия
Сотра е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 10 мача от Втора дивизия

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 10 срещи на Сотра от Втора дивизия
Сотра е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 8 мача като гост от Втора дивизия
Отбелязани 2+Сотра е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача от Втора дивизия
Сотра бележи средно по 2.17 попадения в своите мачове от Втора дивизия
Йерв бележи средно по 2.13 попадения в своите мачове от Втора дивизия
Вижте всички
Келсас е получил 1+ гола в предходните си 14 срещи като гост от Втора дивизия
Лоренског ИФ е вкарал 1 или повече гола в последните си 11 поредни мача като домакин от Втора дивизия
Над 2.5 голаВ на Келсас последните 5 мача срещу Лоренског ИФ са вкарани над 2.5 гола (Втора дивизия)
Отбелязани 2+Келсас е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача от Втора дивизия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Келсас като гост от Втора дивизия
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Лоренског ИФ от Втора дивизия са били отбелязани над 2.5 гола
Келсас бележи средно по 2.30 попадения в своите мачове от Втора дивизия
Лоренског ИФ допуска средно по 1.73 гола в своите мачове като домакин от Втора дивизия
Вижте всички
Уленсакер / Киса е допуснал 1 или повече гола в изминалите 23 поредни мача от Втора дивизия
Скейд Футбол е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 15 мача от Втора дивизия

Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 14 срещи на Уленсакер / Киса като гост от Втора дивизия
Над 2.5 голаВ предходните 7 мача на Скейд Футбол като домакин от Втора дивизия са били отбелязани над 2.5 гола
Допуснати 2+Уленсакер / Киса е допуснал поне два голавъв всеки един от последните си 7 мача от Втора дивизия
Скейд Футбол е вкарал средно по 2.18 гола в изиграните си мачове като домакин от Втора дивизия
Уленсакер / Киса допуска средно по 3.22 гола в своите мачове от Втора дивизия
Вижте всички
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 52 | 29 | 15 | 7 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 51 | 29 | 14 | 9 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 50 | 29 | 14 | 8 | 7 | 8 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 47 | 29 | 13 | 8 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 45 | 30 | 12 | 9 | 9 | 15 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 29 | 11 | 8 | 10 | 2 |
8 |
ЛА Галакси | 39 | 30 | 10 | 9 | 11 | -9 |
9 |
Колорадо Рапидс | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | 0 |
10 |
Сан Диего ФК | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | -3 |
11 |
Портланд Тимбърс | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
12 |
Реал Солт Лейк | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
13 |
Минесота Юнайтед | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -9 |
14 |
Остин | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -17 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 29 | 6 | 4 | 19 | -37 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 66 | 29 | 20 | 6 | 3 | 41 |
2 |
Интер Маями КФ | 52 | 29 | 14 | 10 | 5 | 20 |
3 |
Ню Инглънд | 49 | 29 | 15 | 4 | 10 | 7 |
4 |
Чикаго Файър | 48 | 29 | 14 | 6 | 9 | 9 |
5 |
Шарлът ФК | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 8 |
6 |
Филаделфия Юнион | 45 | 29 | 13 | 6 | 10 | 13 |
7 |
Орландо Сити | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 28 | 9 | 9 | 10 | -8 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 29 | 10 | 6 | 13 | -15 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | 2 |
11 |
Торонто ФК | 33 | 29 | 7 | 12 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 33 | 28 | 7 | 12 | 9 | -11 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 32 | 29 | 9 | 5 | 15 | -3 |
14 |
Атланта Юнайтед | 30 | 29 | 8 | 6 | 15 | -12 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 29 | 6 | 6 | 17 | -24 |
Локомотив Москва U19 е непобеден в 31 от последните си 37 срещи от Юношеска лига
Бърнли е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от всички турнири
ФК Шахтьор е непобеден във всяка една от изминалите си 17 срещи от Първа дивизия
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 11 срещи на Вестерло U21 от Про Лига П21
ФК Ашдод е победил в предходните си 8 мача от Лига Леумит
Коринтианс СП е допуснал поражение в последните си 8 мача от Бразилейро Серия А
Нюроз е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Звездна лига
Теута Дуръс е в серия от 5 поредни победи с 2+ гола от Суперлига
ШК Рапид Виена е губил на ПП/КР в последните си 4 поредни мача от 2. Лига
Ал Сареех е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 4 срещи от Дивизия 1
Славия Прага е непобеден в 42 от последните си 45 мачa от 1. Лига
Ал Аин е непобеден в последните си 31 срещи в първенството
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 срещи в първенството
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 15 срещи на Депортиво Еспаньол от Примера C Метрополитана
Барселона е в серия от 10 поредни победи с 2+ гола от всички турнири
Кингдао Йонон е бил победен в изминалите 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е победил в предходните си 10 мача от Дивизия 1 - Север
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Супер Лига
Йени Малатияспор е допуснал поражение с 3+ гола във всяка една от предходните 6 срещи от ТФФ Трета Лига
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик не е допуснал загуба в последните си 31 поредни мача от Трета лига - Североизточна
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 срещи в първенството
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 15 срещи на Депортиво Еспаньол от Примера C Метрополитана
Некакса Ж е в серия от 15 поредни загуби във вътрешното първенство
Ювентус Малчика е в серия от 11 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Трета лига - Северозападна
Арцах е в серия от 10 победи от Премиер лига
Барселона е в серия от 10 поредни победи с 2+ гола от всички турнири
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Супер Лига
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик не е допуснал загуба в последните си 31 поредни мача от Трета лига - Североизточна
Бърнли е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от всички турнири
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 15 срещи на Депортиво Еспаньол от Примера C Метрополитана
Некакса Ж е в серия от 15 поредни загуби във вътрешното първенство
Арцах е в серия от 10 победи от Премиер лига
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Калмар ФФ е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Алсвенскан
Пистойезе е успял да спечели на ПП/КР последните си 6 мача от Серия D Група D
Йени Малатияспор е допуснал поражение с 3+ гола във всяка една от предходните 6 срещи от ТФФ Трета Лига











