Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Трастевере Калчо изминалите 3 мача на Сарабус Оглиастра от Серия D Група G
Отбелязани 2+Трастевере Калчо е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 3 двубоя като домакин срещу Сарабус Оглиастра от Серия D Група G
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Трастевере Калчо последните 3 мача като домакин срещу Сарабус Оглиастра от Серия D Група G
Трастевере Калчо допуска средно по 1.71 гола в своите мачове от Серия D Група G
Трастевере Калчо получава средно по 2.33 попадения в своите мачове като домакин (Серия D Група G)
Вижте всички
НепобеденСарнезе не е загубил нито една от предходните 7 срещи от Серия D Група G
ПобедиСарнезе е победил в предходните си 3 мача като домакин от Серия D Група G
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Паганезе Калчо от Серия D Група G
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Паганезе Калчо като гост от Серия D Група G са били отбелязани над 2.5 гола
Паганезе Калчо е получил средно по 1.67 гола в своите срещи като гост от първенството
Паганезе Калчо е вкарал средно по 3.33 гола в изиграните си мачове като гост от Серия D Група G
УС Венафро допуска средно по 1.57 гола в своите мачове от Серия D Група G
Паганезе Калчо е отбелязал средно по 2.43 попадения в своите срещи в първенството
УС Венафро получава средно по 1.67 попадения в своите мачове като домакин (Серия D Група G)
Вижте всички
Без отбелязан голМелфи не е отбелязал гол в последните си 3 срещи в първенството
Мелфи вкарва средно по 0.67 гола в своите мачове като домакин от Серия D Група H
Мелфи бележи средно по 0.29 попадения в своите мачове от Серия D Група H
НепобеденТурис е в поредица от 7 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
ЗагубиРеал Форио е бил победен в изминалите 3 мача от Серия D Група H
Без победаРеал Форио е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи от Серия D Група H
Под 2.5 голаВ последните 3 срещи на Еболитана от Серия D Група H са паднали под 2.5 гола
Еболитана е отбелязал средно по 0.67 попадения в своите срещи като гост в първенството
Еболитана е отбелязал средно по 0.86 попадения в своите срещи в първенството
НепобеденБриндизи не е губил нито един от изминалите 7 мача като домакин срещу АС Нардо от Серия D Група H
ПобедиБриндизи е победил в предходните си 3 мача от Серия D Група H
Без победаАС Нардо е спечелил само 1 от предходните си 7 мача от Серия D Група H
Бриндизи е завършил наравно на полувремето в последните си 7 двубоя срещу АС Нардо от Серия D Група H
Суха мрежаБриндизи е успял да опази суха мрежа в предходните си 3 срещи в първенството

НепобеденБриндизи е непобеден в 14 от последните си 15 двубоя срещу АС Нардо от Серия D Група H

Без победаАС Нардо е спечелил само 1 от предходните си 10 срещи като гост в първенството
Вижте всички

НепобеденГравина е непобеден във всеки един от предходните 8 мача като домакин срещу Франкавила от Серия D Група H
НепобеденГравина не е загубил нито една от предходните 6 срещи като домакин от Серия D Група H
ЗагубиФранкавила е бил победен в предходните си 3 поредни срещи като гост от Серия D Група H


НепобеденГравина е непобеден в 19 от изиграните си 22 двубоя от Серия D Група H
НепобеденГравина е непобеден в 6 от последните си 7 двубоя срещу Франкавила от Серия D Група H
Без победаФранкавила е спечелил само 1 от предходните си 7 мача от Серия D Група H
Вижте всички
ЗагубиИския е бил победен в изминалите 3 мача като гост от Серия D Група H


НепобеденМанфредония Калчо е непобеден в 16 от последните си 17 срещи като домакин от Серия D Група H
Без победаИския е спечелил само 1 от предходните си 7 мача от Серия D Група H
НепобеденМанфредония Калчо не е губил в 5 от предходните си 6 мачa от Серия D Група H
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са отбелязани в на Мартина Франка предходните 4 мача срещу Ночерина от Серия D Група H
Суха мрежаМартина Франка е запазил чиста мрежа във всичките си последни 3 двубоя срещу Ночерина от Серия D Група H
Суха мрежаМартина Франка е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 3 срещи от Серия D Група H
Мартина Франка е допуснал средно по 0.67 попадения в своите срещи като домакин от първенството
Виртус Франкавила е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 8 мача като гост от Серия D Група H
Отбелязани 2+Виртус Франкавила е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача от Серия D Група H
Фиделис Андрия допуска средно по 1.57 гола в своите мачове от Серия D Група H
Фиделис Андрия получава средно по 1.67 гола в своите срещи като домакин от Серия D Група H
Виртус Франкавила бележи средно по 2.00 гола в своите срещи от Серия D Група H
Виртус Франкавила допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като гост от Серия D Група H
Вижте всички
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Аверса Нормана като гост от Серия D Група H
Аверса Нормана бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като гост от Серия D Група H
Аверса Нормана допуска средно по 2.67 гола в своите мачове като гост от Серия D Група H
Аверса Нормана допуска средно по 1.57 гола в своите мачове от Серия D Група H
Гладиатор допуска средно по 1.71 гола в своите мачове от Серия D Група H
Гладиатор е отбелязал средно по 2.00 попадения в своите срещи като домакин в първенството
Вижте всички
Загуби с 2+ голаЕна е допуснал поражение с 2+ гола във всяка една от предходните си 3 срещи от Серия D Група I
Загуби на първо/краенЕна е загубил на ПП/КР предходните 3 срещи в първенството
Без отбелязан голЕна е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Серия D Група I
Без отбелязан голЕна не е отбелязал гол в нито една от изминалите 3 срещи като гост от Серия D Група I


Без победаЕна е спечелил само 3 от изминалите 22 мача от Серия D Група I


Без победаЛамеция е спечелил само 2 от изиграните си 16 срещи от Серия D Група I


Без победаЕна е спечелил само 1 от изиграните си 16 срещи от Серия D Група I

Без победаЕна е спечелил само 1 от изиграните си 11 срещи като гост от Серия D Група I
Вижте всички
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 3 мачa на Авола от Серия D Група I
Суха мрежаАвола е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 3 срещи от Серия D Група I
Авола допуска средно по 0.67 гола в своите мачове като домакин от Серия D Група I
Самбиазе допуска средно по 0.71 гола в своите мачове от Серия D Група I
НепобеденИгеа Виртус не е допуснал поражение в нито един от последните си 6 мача като домакин от Серия D Група I
ЗагубиРагуза е допуснал поражение в последните си 3 мача като гост от Серия D Група I


Без победаРагуза е спечелил само 4 от изминалите 25 мача от Серия D Група I


НепобеденИгеа Виртус не е губил в 15 от предходните си 16 мачa като домакин от Серия D Група I

Без победаРагуза е спечелил само 1 от предходните си 15 мача от Серия D Група I

Без победаРагуза е спечелил само 1 от предходните си 15 мача като гост от Серия D Група I
Без победаИгеа Виртус е спечелил само 1 от миналите си 6 мача срещу Рагуза от Серия D Група I
Вижте всички
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 мачa на Джела в лигата
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 3 мачa на Вибонезе Калчо от Серия D Група I
Джела е вкарал средно по 0.71 гола в изиграните си мачове от Серия D Група I
Вибонезе Калчо допуска средно по 0.33 гола в своите мачове като домакин от Серия D Група I
Джела е отбелязал средно по 0.67 попадения в своите срещи като гост в първенството
Вижте всички
Суха мрежаСиракуза е запазил чиста мрежа във всичките си последни 3 двубоя срещу Ликата от Серия D Група I
Под 2.5 голаВ последните 3 срещи на Сиракуза като гост от Серия D Група I са паднали под 2.5 гола
Ликата допуска средно по 0.67 гола в своите мачове като домакин от Серия D Група I
Сиракуза допуска средно по 0.71 гола в своите мачове от Серия D Група I
ПобедиРеджина е победил Ниса в миналите 3 сблъсъка в лигата
Без победаНиса е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи от Серия D Група I


НепобеденРеджина е непобеден в 26 от изиграните си 29 двубоя от Серия D Група I


НепобеденНиса е непобеден в 18 от изиграните си 20 двубоя от Серия D Група I
Реджина е непобеден през първата част в последните си 16 срещи от Серия D Група I
Вижте всички
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на Трапани 1905 от Серия D Група I
КаструмФавара бележи средно по 0.33 попадения в своите мачове като гост от Серия D Група I
Трапани 1905 бележи средно по 0.67 попадения в своите мачове като домакин от Серия D Група I
Трапани 1905 бележи средно по 0.43 гола в своите срещи от Серия D Група I
Милацо е вкарал средно по 0.86 гола в изиграните си мачове от Серия D Група I
Милацо допуска средно по 0.67 гола в своите мачове като домакин от Серия D Група I
Диджиесе ПраяТортора получава средно по 0.71 попадения в своите мачове (Серия D Група I)
Модика допуска средно по 0.33 гола в своите мачове като домакин от Серия D Група I
АК Палермо бележи средно по 0.67 попадения в своите мачове като гост от Серия D Група I
НепобеденРома U19 е непобеден от Торино U19 в последните си 6 мача като гост в лигата
НепобеденРома U19 е в поредица от 6 поредни срещи без загуба като гост във вътрешното първенство


НепобеденРома U19 не е губил мач в 20 от изминалите 23 срещи от Примавера 1

НепобеденТорино U19 е непобеден в 13 от последните си 15 мачa като домакин от Примавера 1

НепобеденРома U19 не е бил победен от Торино U19 в 11 от предходните си 12 срещи в лигата
Без победаТорино U19 е постигнал само 1 победи в последните си 7 мача в първенството
Рома U19 е непобеден през първата част в последните си 19 поредни мачa като гост от Примавера 1
Вижте всички
Каляри U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 24 мача от Примавера 1
Милан U19 е отбелязал поне един гол във всеки от последните си 14 мача срещу Каляри U19 от Примавера 1
Отбелязани 2+Милан U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 5 мача като домакин срещу Каляри U19 от Примавера 1
Каляри U19 е допуснал средно по 2.67 попадения в своите срещи като гост от първенството
Интер U19 е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 17 мача от Примавера 1
Над 2.5 голаВ предходните 5 мача на Интер U19 от Примавера 1 са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Интер U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача от Примавера 1
Интер U19 бележи средно по 2.83 попадения в своите мачове от Примавера 1
Лацио U19 получава средно по 1.50 попадения в своите мачове (Примавера 1)
Вижте всички


Без победаМонца U19 е постигнал само 1 победи в последните си 16 мача в първенството

Без победаЮвентус U19 е спечелил само 2 от изминалите 13 мача като гост от Примавера 1

Без победаМонца U19 е спечелил само 1 от предходните си 9 мача като домакин от Примавера 1
Без победаЮвентус U19 е спечелил само 1 от предходните си 7 срещи в първенството
Без победаМонца U19 е спечелил само 1 от последните си 6 двубоя срещу Ювентус U19 от Примавера 1
Вижте всички
РавенствоФиорентина U19 е завършил при равен резултат в предходните си 3 срещи като гост от Примавера 1
Без отбелязан голАлбинолефе U19 е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 3 срещи като домакин от Примавера 1


Без победаФиорентина U19 е спечелил само 3 от предходните си 17 мача като гост от Примавера 1
Без победаФиорентина U19 е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи от Примавера 1
НепобеденФиорентина U19 е непобеден в 6 от изиграните си 7 двубоя като гост от Примавера 1
Без победаАлбинолефе U19 е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи от Примавера 1
Вижте всички
Генуа U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 9 поредни мача като домакин от Примавера 1
Генуа U19 e отбелязал 1 или повече гола в миналите си 8 двубоя като домакин срещу Сасуоло U19 от Примавера 1

Над 2.5 голаВ на Генуа U19 последните 8 мача като домакин срещу Сасуоло U19 са вкарани над 2.5 гола (Примавера 1)
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 5 срещи на Сасуоло U19 от Примавера 1
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Генуа U19 от Примавера 1 са били отбелязани над 2.5 гола
Генуа U19 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Примавера 1
Сасуоло U19 допуска средно по 2.67 гола в своите мачове като гост от Примавера 1
Вижте всички
НепобеденЕмполи U19 не е допуснал поражение в нито един от последните си 6 мача от Примавера 1
Загуби на първо/краенЕмполи U19 е загубил на ПП/КР срещу Аталанта U19 в предходните си 3 мача в първенството

Без победаЕмполи U19 е постигнал само 1 победи в предходните си 8 мача срещу Аталанта U19 от Примавера 1
Без победаАталанта U19 е спечелил само 1 от предходните си 7 мача като гост от Примавера 1

Без победаЛече U19 е спечелил само 2 от изиграните си 11 срещи като домакин от Примавера 1

НепобеденЛече U19 не е губил мач в 7 от изминалите 8 срещи от Примавера 1
НепобеденЧезена U19 не е губил в 5 от предходните си 6 мачa от Примавера 1
НепобеденЧезена U19 е непобеден в 5 от изиграните си 6 двубоя като гост от Примавера 1
Без победаЛече U19 е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи от Примавера 1
Вижте всички

Без победаВерона U19 е постигнал само 2 победи от последните си 14 срещи като гост от Примавера 1
Без победаКомо U19 е спечелил само 1 от предходните си 6 мача от Примавера 1
Болоня U19 е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 11 мача от Примавера 1
Парма U19 е вкарал 1+ гола във всяка една от предходните си 8 срещи в първенството
Отбелязани 2+Парма U19 е отбелязал поне два гола в изминалите си 6 срещи като домакин в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 6 срещи на Болоня U19 от Примавера 1
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 5 срещи на Парма U19 като домакин от Примавера 1
Отбелязани 2+Болоня U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача от Примавера 1
Парма U19 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от Примавера 1
Болоня U19 бележи средно по 2.67 попадения в своите мачове като гост от Примавера 1
Вижте всички
Ентела U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 14 мача от Примавера 2
Ентела U19 е получил 1+ гола в предходните си 10 срещи от Примавера 2
Виченца Виртус U19 е вкарал 1+ гола във всяка една от предходните си 9 срещи в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 4 срещи на Ентела U19 като домакин в лигата
Отбелязани 2+Ентела U19 е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 4 мача като домакин от Примавера 2
Ентела U19 е вкарал средно по 3.50 гола в изиграните си мачове като домакин от Примавера 2
Виченца Виртус U19 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от Примавера 2
Вижте всички
ПобедиПеруджa U19 е в серия от 3 поредни победи срещу Палермо U19 от Примавера 2
ПобедиПеруджa U19 е победил в предходните си 3 мача като гост от Примавера 2
Победи на първо/краенПеруджa U19 е успял да спечели на ПП/КР последните си 4 мача от Примавера 2
Суха мрежаПеруджa U19 е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 3 двубои от Примавера 2

НепобеденПеруджa U19 не е губил в 7 от предходните си 8 мачa от Примавера 2
НепобеденПеруджa U19 не е губил в 6 от миналите си 7 мача срещу Палермо U19 от Примавера 2
НепобеденПалермо U19 не е губил в 5 от предходните си 6 мачa като домакин от Примавера 2
Вижте всички
Про Верчели U19 допуска средно по 3.00 гола в своите мачове като гост от Примавера 2
Реджиана U19 допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от Примавера 2
Реджиана U19 допуска средно по 1.50 гола в своите мачове като домакин от Примавера 2
Про Верчели U19 получава средно по 2.00 попадения в своите мачове (Примавера 2)
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 52 | 29 | 15 | 7 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 51 | 29 | 14 | 9 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 50 | 29 | 14 | 8 | 7 | 8 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 47 | 29 | 13 | 8 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 45 | 30 | 12 | 9 | 9 | 15 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 29 | 11 | 8 | 10 | 2 |
8 |
ЛА Галакси | 39 | 30 | 10 | 9 | 11 | -9 |
9 |
Колорадо Рапидс | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | 0 |
10 |
Сан Диего ФК | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | -3 |
11 |
Портланд Тимбърс | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
12 |
Реал Солт Лейк | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
13 |
Минесота Юнайтед | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -9 |
14 |
Остин | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -17 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 29 | 6 | 4 | 19 | -37 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 66 | 29 | 20 | 6 | 3 | 41 |
2 |
Интер Маями КФ | 52 | 29 | 14 | 10 | 5 | 20 |
3 |
Ню Инглънд | 49 | 29 | 15 | 4 | 10 | 7 |
4 |
Чикаго Файър | 48 | 29 | 14 | 6 | 9 | 9 |
5 |
Шарлът ФК | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 8 |
6 |
Филаделфия Юнион | 45 | 29 | 13 | 6 | 10 | 13 |
7 |
Орландо Сити | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 28 | 9 | 9 | 10 | -8 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 29 | 10 | 6 | 13 | -15 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | 2 |
11 |
Торонто ФК | 33 | 29 | 7 | 12 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 33 | 28 | 7 | 12 | 9 | -11 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 32 | 29 | 9 | 5 | 15 | -3 |
14 |
Атланта Юнайтед | 30 | 29 | 8 | 6 | 15 | -12 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 29 | 6 | 6 | 17 | -24 |
Велес Сарсфийлд Рез. е непобеден в 30 от последните си 36 мачa като домакин от Лига на резервите
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Хвачон Ж е непобеден в последните си 15 срещи в първенството
УРА СК е спечелил само 2 от изиграните си 14 срещи от Премиър лига
Машал е бил победен в изминалите 10 мача от Професионална Футболна Лига
Спортинг Брага е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 6 двубои от Лига на конференциите
Нордселанд е победил в предходните си 5 мача от Лига на конференциите
Левски е пропуснал да вкара попадение в предходните си 5 мача от Лига Европа
Уорд е загубил с 3+ гола изминалите 4 мача от Премиър лига
Ференцварош е в поредица от 3 победи на ПП/КР от Лига Европа
Реал Еспаня е непобеден в 29 от последните си 33 срещи от Лига национал
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Стад Реймс не е загубил нито една от предходните 15 срещи от Лига 2
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Айнтрахт Франкфурт от всички турнири
Херта (Берлин) е в серия от 7 победи от Втора Бундеслига
Миеркуря Чук е загубил предходните 6 срещи в първенството
Ош Мариалваш е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 4 срещи от Купа на Португалия
Ал Сареех е пропуснал да вкара попадение в предходните си 4 мача от Дивизия 1
Рапид Виена е победил с 2+ гола в предходните си 3 мача от Бундеслига
Рандерс ФК е в серия от 3 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Суперлига
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Серия Б
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара в последните си 7 срещи от Супер Лига
ФК Диферданж 03 е успял да спечели на ПП/КР последните си 6 мача от Национална Дивизия
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Ювентус Малчика е в серия от 11 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Трета лига - Северозападна
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Калмар ФФ е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Алсвенскан











