Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига 9
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10
НепобеденИнсбрукер AC е непобеден в 7 от предходните си 8 срещи като домакин в първенството
Без победаИнсбрукер AC е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи от Ландеслига Тирол

НепобеденАбсам не е допуснал поражение в нито един от последните си 9 мача от Ландеслига Тирол
Загуби с 2+ голаКолсас-Веер е загубил с 2+ гола последните си 4 мача като гост от Ландеслига Тирол
Загуби с 3+ голаКолсас-Веер е бил победен с 3 или повече гола в последните си 3 мача като гост от Ландеслига Тирол
Абсам са успели да води на почивката в предходните си 4 поредни срещи от Ландеслига Тирол
Победи на първо/краенАбсам е успял да спечели на ПП/КР последните си 3 мача от Ландеслига Тирол

Без победаКолсас-Веер е спечелил само 1 от изиграните си 9 срещи от Ландеслига Тирол
Вижте всички
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Натерс изминалите 3 мача на Фолдерс от Ландеслига Тирол
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Натерс като домакин от Ландеслига Тирол
Отбелязани 2+Натерс е отбелязал поне два гола в изминалите си 3 срещи като домакин в първенството
Натерс получава средно по 2.00 попадения в своите мачове като домакин (Ландеслига Тирол)
Оберперфус е допуснал 1 или повече гола в изминалите 18 поредни мача като гост от Ландеслига Тирол

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 12 срещи на Оберперфус като гост в лигата

Допуснати 2+Оберперфус е допуснал 2 или повече гола в предходните 12 поредни мача като гост от Ландеслига Тирол
Отбелязани 2+Телфс е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи от Ландеслига Тирол
Отбелязани 2+Оберперфус е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача от Ландеслига Тирол
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Телфс от Ландеслига Тирол са били отбелязани над 2.5 гола
Телфс е вкарал средно по 2.20 гола в изиграните си мачове като домакин от Ландеслига Тирол
Оберперфус получава средно по 2.27 гола в своите срещи от Ландеслига Тирол
Вижте всички
Победи на първо/краенКематен е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 3 мача като домакин от Ландеслига Тирол
Суха мрежаКематен е запазил чиста мрежа в предходните си 3 срещи като домакин от Ландеслига Тирол

НепобеденКематен не е губил в 11 от предходните си 12 мачa като домакин от Ландеслига Тирол

НепобеденКематен не е губил в 7 от предходните си 8 мачa от Ландеслига Тирол
НепобеденХайминг е непобеден в 6 от изиграните си 7 двубоя от Ландеслига Тирол
Вижте всички
Волс е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 9 мача като гост от Ландеслига Тирол

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 9 срещи на Ебс като домакин от Ландеслига Тирол
Ебс е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 9 мача като домакин от Ландеслига Тирол
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 5 срещи на Волс от Ландеслига Тирол
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Ебс изминалите 4 мача като домакин на Волс от Ландеслига Тирол
Отбелязани 2+Ебс е отбелязал 2+ гола във всеки един от миналите си 3 мача като домакин срещу Волс от Ландеслига Тирол
Отбелязани 2+Волс е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача от Ландеслига Тирол
Ебс допуска средно по 1.91 гола в своите мачове от Ландеслига Тирол
Волс получава средно по 1.80 попадения в своите мачове като гост (Ландеслига Тирол)
Вижте всички


Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 16 срещи на Брамберг от Ландеслига Залцбург
Брамберг е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 15 мача от Ландеслига Залцбург

Отбелязани 2+Брамберг е отбелязал 2 или повече гола в последните си 8 поредни срещи като домакин от Ландеслига Залцбург
Допуснати 2+Брамберг е допуснал поне два голавъв всеки един от последните си 7 мача от Ландеслига Залцбург
Отбелязани 2+Залцбургер АК 1914 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 5 поредни срещи от Ландеслига Залцбург
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Залцбургер АК 1914 като гост от Ландеслига Залцбург
Брамберг е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Ландеслига Залцбург
Залцбургер АК 1914 е допуснал средно по 1.83 попадения в своите срещи като гост от първенството
Вижте всички
Зиценхайм е допуснал 1 или повече гола в изминалите 17 поредни мача от Ландеслига Залцбург

Отбелязани 2+СВ Щрасвалхен е отбелязал 2 или повече гола в последните си 8 поредни срещи като гост от Ландеслига Залцбург
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 4 срещи на Зиценхайм като домакин от Ландеслига Залцбург
Зиценхайм допуска средно по 2.27 гола в своите мачове от Ландеслига Залцбург
СВ Щрасвалхен е вкарал средно по 3.50 гола в изиграните си мачове като гост от Ландеслига Залцбург
Вижте всички
Талгау е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 20 мача от Ландеслига Залцбург
Юнион Хендорф е допуснал 1 или повече гола в изминалите 17 поредни мача от Ландеслига Залцбург
Допуснати 2+Юнион Хендорф е допуснал поне два голавъв всеки един от последните си 7 мача от Ландеслига Залцбург
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Юнион Хендорф като домакин от Ландеслига Залцбург са били отбелязани над 2.5 гола
Юнион Хендорф е вкарал средно по 2.40 гола в изиграните си мачове като домакин от Ландеслига Залцбург
Талгау допуска средно по 2.64 гола в своите мачове от Ландеслига Залцбург
Вижте всички
Пуч е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 8 мача от Ландеслига Залцбург
Отбелязани 2+Пуч е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 4 мача като домакин от Ландеслига Залцбург
Пуч бележи средно по 2.67 попадения в своите мачове като домакин от Ландеслига Залцбург
АТСВ Залцбург допуска средно по 4.33 гола в своите мачове като гост от Ландеслига Залцбург
Победи с 2+ голаУСК Аниф е спечелил всеки един от предходните си 4 мача в първенството с разлика от 2+ гола
Победи на първо/краенУСК Аниф е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 3 мача от Ландеслига Залцбург
НепобеденЗеекирхен II не е губил в 5 от предходните си 6 мачa като домакин от Ландеслига Залцбург
УСК Ойгендорф е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 12 мача като гост от Ландеслига Залцбург

Над 2.5 голаВ предходните 10 мача на УСК Ойгендорф като гост от Ландеслига Залцбург са били отбелязани над 2.5 гола
УСК Ойгендорф e отбелязал 1 или повече гола в миналите си 8 двубоя срещу Голинг от Ландеслига Залцбург
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Голинг като домакин от Ландеслига Залцбург
Отбелязани 2+УСК Ойгендорф е отбелязал 2 или повече гола в последните си 5 поредни срещи от Ландеслига Залцбург
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на УСК Ойгендорф изминалите 3 мача като гост на Голинг от Ландеслига Залцбург
УСК Ойгендорф допуска средно по 2.50 гола в своите мачове като гост от Ландеслига Залцбург
Голинг допуска средно по 1.82 гола в своите мачове от Ландеслига Залцбург
Вижте всички
ТСВ Ноймаркт е получил 1+ гола в предходните си 19 срещи от Ландеслига Залцбург
Шварцах е получил 1+ гола в предходните си 16 срещи от Ландеслига Залцбург

Допуснати 2+Шварцах е допуснал поне два гола в изминалите 10 срещи като домакин в първенството
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 6 срещи на ТСВ Ноймаркт от Ландеслига Залцбург
Отбелязани 2+ТСВ Ноймаркт е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача от Ландеслига Залцбург
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 4 срещи на Шварцах като домакин от Ландеслига Залцбург
Шварцах допуска средно по 2.82 гола в своите мачове от Ландеслига Залцбург
ТСВ Ноймаркт е вкарал средно по 2.18 гола в изиграните си мачове от Ландеслига Залцбург
Вижте всички
Бюрмос е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 14 мача от Ландеслига Залцбург
Берндорф е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 8 мача от Ландеслига Залцбург
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 7 срещи на Берндорф в лигата
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Бюрмос от Ландеслига Залцбург
Отбелязани 2+Бюрмос е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача от Ландеслига Залцбург
Берндорф допуска средно по 2.33 гола в своите мачове като домакин от Ландеслига Залцбург
Бюрмос бележи средно по 3.00 попадения в своите мачове като гост от Ландеслига Залцбург
Вижте всички
ТШФ Графенщайн е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 16 мача от Ландеслига Каринтия
АСКО Кьотмансдорф е допуснал поне един гол в последните си 16 срещи като гост в първенството

Допуснати 2+АСКО Кьотмансдорф е допуснал поне два голавъв всеки един от последните си 11 мача от Ландеслига Каринтия

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 10 срещи на АСКО Кьотмансдорф от Ландеслига Каринтия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 7 срещи на ТШФ Графенщайн от Ландеслига Каринтия
Отбелязани 2+ТШФ Графенщайн е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача като домакин от Ландеслига Каринтия
АСКО Кьотмансдорф допуска средно по 3.18 гола в своите мачове от Ландеслига Каринтия
ТШФ Графенщайн бележи средно по 2.55 попадения в своите мачове от Ландеслига Каринтия
Вижте всички
ФК Лендорф е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 13 мача като гост от Ландеслига Каринтия
ФК Лендорф е допуснал поне един гол в последните си 12 срещи в първенството
Ландскрон е отбелязал поне един гол в последните си 11 срещи в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 7 срещи на ФК Лендорф като гост от Ландеслига Каринтия
Над 2.5 голаВ предходните 6 мача на Ландскрон от Ландеслига Каринтия са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Ландскрон е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача като домакин от Ландеслига Каринтия
Ландскрон допуска средно по 1.71 гола в своите мачове като домакин от Ландеслига Каринтия
ФК Лендорф допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Ландеслига Каринтия
Вижте всички

ЗагубиНусдорф е бил победен в изминалите 11 мача като гост от Ландеслига Каринтия
Загуби с 2+ голаНусдорф е били победен с 2 или повече гола в последните си 6 мача като гост от Ландеслига Каринтия
Загуби с 3+ голаНусдорф е бил победен с 3 или повече гола в последните си 5 мача като гост от Ландеслига Каринтия
Загуби на първо/краенНусдорф е бил победен на първо полувреме/краен резултат в последните си 5 срещи като гост от Ландеслига Каринтия


Без победаНусдорф е спечелил само 2 от изиграните си 24 срещи от Ландеслига Каринтия


Без победаНусдорф е спечелил само 1 от изминалите 18 мача като гост от Ландеслига Каринтия

Без победаНусдорф е спечелил само 1 от изиграните си 13 срещи от Ландеслига Каринтия
Вижте всички
ЗагубиАТУС Ферлах е бил победен в последните си 4 мача като домакин срещу Делах/Гайл от Ландеслига Каринтия
Загуби с 2+ голаАТУС Ферлах е загубил с 2+ гола последните си 4 мача срещу Делах/Гайл от Ландеслига Каринтия
Загуби с 3+ голаАТУС Ферлах е загубил с 3+ гола изминалите си 3 двубоя като домакин срещу Делах/Гайл от Ландеслига Каринтия

НепобеденАТУС Ферлах не е губил в 7 от предходните си 8 мачa като домакин от Ландеслига Каринтия
Делах/Гайл са успели да води на почивката в предходните си 4 поредни срещи от Ландеслига Каринтия


Без победаДелах/Гайл е спечелил само 3 от изиграните си 21 срещи като гост от Ландеслига Каринтия

Без победаАТУС Ферлах е спечелил само 1 от последните си 8 мача срещу Делах/Гайл от Ландеслига Каринтия
АТУС Ферлах е спечелил на ПП/КР в предходните си 3 срещи като домакин в първенството
Вижте всички

НепобеденСт. Файт не е допуснал поражение в нито един от последните си 12 мача от Ландеслига Каринтия

Без победаЗеебоден е постигнал само 1 победи в последните си 8 мача в първенството

Без победаЗирниц е спечелил само 1 от изиграните си 9 срещи от Ландеслига Каринтия
НепобеденЛаунсдорф е в поредица от 6 поредни срещи без загуба като домакин във вътрешното първенство
ЗагубиКлагенфурт AK 1909 е бил победен в предходните си 3 поредни срещи като гост от Ландеслига Каринтия


Без победаКлагенфурт AK 1909 е спечелил само 3 от изминалите 20 мача като гост от Ландеслига Каринтия
Матрей е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 8 като домакин мача от Ландеслига Каринтия
Отбелязани 2+САК Клагенфурт е отбелязал 2 или повече гола в последните си 7 поредни срещи от Ландеслига Каринтия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 5 срещи на Матрей като домакин в лигата
Отбелязани 2+Матрей е отбелязал 2 или повече гола в последните си 4 поредни срещи от Ландеслига Каринтия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на САК Клагенфурт от Ландеслига Каринтия
САК Клагенфурт е вкарал средно по 2.09 гола в изиграните си мачове от Ландеслига Каринтия
Матрей допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като домакин от Ландеслига Каринтия
Вижте всички
Лохау е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 11 мача от Регионална лига - Запад
Отбелязани 2+Рьотис е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 6 мача от Регионална лига - Запад
Отбелязани 2+Рьотис е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 4 мача като гост от Регионална лига - Запад
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 3 срещи на Рьотис в лигата
Лохау допуска средно по 2.45 гола в своите мачове от Регионална лига - Запад
Лохау допуска средно по 1.80 гола в своите мачове като домакин от Регионална лига - Запад
Рьотис вкарва средно по 1.91 гола в своите мачове от Регионална лига - Запад
Рьотис допуска средно по 1.73 гола в своите мачове от Регионална лига - Запад
Рьотис допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като гост от Регионална лига - Запад
Вижте всички
ПобедиСК Ст. Йохан е бил победител в изминалите си 3 мача като домакин в лигата


Без победаЛаутерах е спечелил само 2 от изиграните си 21 срещи като гост от Регионална лига - Запад


Без победаЛаутерах е спечелил само 3 от предходните си 20 мача от Регионална лига - Запад


Без победаЛаутерах е спечелил само 1 от предходните си 16 мача като гост от Регионална лига - Запад

НепобеденСК Ст. Йохан не е губил в 7 от предходните си 8 мачa от Регионална лига - Запад
Вижте всички
Хоенемс е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 19 мача от Регионална лига - Запад
Отбелязани 2+Хоенемс е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 7 мача като гост от Регионална лига - Запад
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Хоенемс от Регионална лига - Запад
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Райхенау от Регионална лига - Запад
Райхенау е допуснал средно по 1.73 попадения в своите срещи от първенството
Хоенемс вкарва средно по 2.55 гола в своите мачове от Регионална лига - Запад
Вижте всички
Загуби с 3+ голаФюген е загубил с 3+ гола изминалите 3 мача като гост от Регионална лига - Запад


Без победаФК Лустенау е спечелил само 3 от изиграните си 22 срещи от Регионална лига - Запад

Без победаФК Лустенау е спечелил само 1 от изиграните си 11 срещи от Регионална лига - Запад

Без победаФК Лустенау е спечелил само 1 от предходните си 10 мача като домакин от Регионална лига - Запад
Без победаФюген е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи от Регионална лига - Запад
Вижте всички
Кицбюел е успял да отбележи 1+ гола в изминалите 9 срещи от Регионална лига - Запад

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 8 срещи на Ватенс II от Регионална лига - Запад
Отбелязани 2+Ватенс II е успял да вкара 2+ гола в предходните си 6 срещи от Регионална лига - Запад
Ватенс II допуска средно по 1.64 гола в своите мачове от Регионална лига - Запад
Кицбюел допуска средно по 1.75 гола в своите мачове като гост от Регионална лига - Запад
Вижте всички
Алтах U21 е получил 1+ гола в предходните си 14 срещи от Регионална лига - Запад
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на СК Имст последните 6 мача срещу Алтах U21 от Регионална лига - Запад
Отбелязани 2+СК Имст е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 4 двубоя срещу Алтах U21 от Регионална лига - Запад
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Алтах U21 като домакин от Регионална лига - Запад
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на СК Имст от Регионална лига - Запад
Отбелязани 2+СК Имст е успял да вкара 2+ гола в предходните си 3 срещи от Регионална лига - Запад
СК Имст бележи средно по 2.18 попадения в своите мачове от Регионална лига - Запад
Алтах U21 получава средно по 2.40 гола в своите срещи като домакин от Регионална лига - Запад
Вижте всички
Дорнбрин е отбелязал поне един гол срещу Куфщайн в миналите си 12 мача като домакин в първенството
Над 2.5 голаВ предходните 6 мача на Куфщайн от Регионална лига - Запад са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Дорнбрин последните 5 мача като домакин срещу Куфщайн от Регионална лига - Запад
Отбелязани 2+Дорнбрин e отбелязал поне два гола срещу Куфщайн в предходните си 3 мача като домакин в пъвенството
Дорнбрин е вкарал средно по 2.27 гола в изиграните си мачове от Регионална лига - Запад
Куфщайн получава средно по 1.55 попадения в своите мачове (Регионална лига - Запад)
Вижте всички
ФК Волфурт е допуснал 1 или повече гола в изминалите 11 поредни мача от Регионална лига - Запад
Швац е допуснал 1 или повече гола в изминалите 9 поредни мача като гост от Регионална лига - Запад
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 7 срещи на Швац като гост от Регионална лига - Запад
Отбелязани 2+Швац е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 5 мача от Регионална лига - Запад
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 5 срещи на ФК Волфурт в лигата
ФК Волфурт допуска средно по 3.00 гола в своите мачове от Регионална лига - Запад
Швац е вкарал средно по 2.45 гола в изиграните си мачове от Регионална лига - Запад
Вижте всички

Без победаЗаалфелден е спечелил само 1 от изиграните си 11 срещи от Регионална лига - Север
НепобеденФорвертс Щайр е непобеден в 6 от последните си 7 срещи от Регионална лига - Север
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Кухл от Регионална лига - Север
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Грьодиг от Регионална лига - Север
Кухл допуска средно по 1.73 гола в своите мачове от Регионална лига - Север
Грьодиг допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Регионална лига - Север
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на УФК Халайн като гост от Регионална лига - Север
Зеекирхен допуска средно по 1.55 гола в своите мачове от Регионална лига - Север
УФК Халайн получава средно по 3.25 попадения в своите мачове като гост (Регионална лига - Север)
УФК Халайн допуска средно по 2.18 гола в своите мачове от Регионална лига - Север
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 мачa на Унион Гуртен в лигата
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 4 мачa на Унион Гуртен като гост от Регионална лига - Север
Суха мрежаУнион Гуртен е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 3 срещи от Регионална лига - Север
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 51 | 28 | 15 | 6 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 50 | 28 | 14 | 8 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 47 | 28 | 13 | 8 | 7 | 7 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 45 | 28 | 13 | 6 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 42 | 29 | 11 | 9 | 9 | 13 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 28 | 11 | 8 | 9 | 3 |
8 |
Колорадо Рапидс | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | 0 |
9 |
ЛА Галакси | 36 | 29 | 9 | 9 | 11 | -11 |
10 |
Портланд Тимбърс | 33 | 28 | 9 | 6 | 13 | -3 |
11 |
Сан Диего ФК | 32 | 28 | 8 | 8 | 12 | -3 |
12 |
Реал Солт Лейк | 32 | 28 | 9 | 5 | 14 | -5 |
13 |
Остин | 31 | 28 | 7 | 10 | 11 | -15 |
14 |
Минесота Юнайтед | 30 | 28 | 7 | 9 | 12 | -9 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 28 | 6 | 4 | 18 | -33 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 63 | 28 | 19 | 6 | 3 | 37 |
2 |
Интер Маями КФ | 49 | 28 | 13 | 10 | 5 | 18 |
3 |
Чикаго Файър | 48 | 28 | 14 | 6 | 8 | 11 |
4 |
Шарлът ФК | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Ню Инглънд | 46 | 28 | 14 | 4 | 10 | 6 |
6 |
Филаделфия Юнион | 42 | 28 | 12 | 6 | 10 | 11 |
7 |
Орландо Сити | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 27 | 9 | 9 | 9 | -7 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 28 | 10 | 6 | 12 | -14 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 28 | 8 | 9 | 11 | 4 |
11 |
Торонто ФК | 32 | 28 | 7 | 11 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 30 | 27 | 6 | 12 | 9 | -12 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 29 | 28 | 8 | 5 | 15 | -5 |
14 |
Атланта Юнайтед | 27 | 28 | 7 | 6 | 15 | -15 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 28 | 6 | 6 | 16 | -21 |
Линкълн Сити е непобеден в 35 от изиграните си 40 двубоя от всички турнири
БАТЕ Борисов е постигнал само 3 победи от последните си 20 срещи от Висша Лига
Ст. Луис Сити не е допуснал загуба в последните си 18 поредни мача от МЛС Лига
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на Бодьо Глимт от Шампионска лига
Ал Шамия е бил победен в изминалите 8 мача от 1st Division
Филаделфия Юнион е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
Зенит е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Купа на Русия
Касетсарт не е отбелязал попадение в нито една от предходните си 5 срещи в първенството
Ал Маркия е в серия от 4 поредни победи с 2+ гола от Q League
Ньоме Калю II е допуснал поражение на ПП/КР в последните си 4 мача от Есилийга
Велес Сарсфийлд Рез. не е губил в 30 от предходните си 36 мачa като домакин от Лига на резервите
Ст. Луис Сити не е допуснал загуба в последните си 18 поредни мача от МЛС Лига
Монреал Импакт е спечелил само 2 от предходните си 17 мача от МЛС Лига
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Минесота Юнайтед от МЛС Лига
Филаделфия Юнион е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
Спортинг Брага е опазил суха мрежа в изиграните 6 срещи от Лига на конференциите
СВ Нотч е бил победен в изминалите 5 мача от Hoofdklasse
Левски е пропуснал да вкара в последните си 5 срещи от Лига Европа
Ст. Луис Сити е бил победител с 2 или повече гола в последните си 4 мача от МЛС Лига
Минесота Юнайтед е губил на ПП/КР в последните си 3 поредни мача като гост от МЛС Лига
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик е в поредица от 31 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
ФК Доростол е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Трета лига - Североизточна
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Кингдао Йонон е допуснал поражение в последните си 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е в серия от 10 победи от Дивизия 1 - Север
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Супер Лига
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик е в поредица от 31 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на Бодьо Глимт от Шампионска лига
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Кингдао Йонон е допуснал поражение в последните си 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е в серия от 10 победи от Дивизия 1 - Север
Зенит е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Купа на Русия
Калмар ФФ е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Алсвенскан
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола











