Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига 9
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10
НепобеденГермания Ратинген не е губил нито един от изминалите 7 мача като домакин срещу Сонсбек от Оберлига Нидерхайн
ПобедиГермания Ратинген е победил в предходните си 3 мача от Оберлига Нидерхайн


НепобеденГермания Ратинген е непобеден в 31 от последните си 35 срещи от Оберлига Нидерхайн


НепобеденГермания Ратинген е непобеден в 17 от изиграните си 20 двубоя като домакин от Оберлига Нидерхайн

НепобеденГермания Ратинген не е губил в 8 от предходните си 9 мачa от Оберлига Нидерхайн
НепобеденГермания Ратинген е непобеден в 5 от предходните си 6 мача срещу Сонсбек от Оберлига Нидерхайн
Вижте всички

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 10 срещи на Холцхаймер в лигата

Допуснати 2+Холцхаймер е допуснал поне два голавъв всеки един от последните си 10 мача от Оберлига Нидерхайн
Отбелязани 2+ДЮК Тойтония Ст. Тонис е отбелязал 2 или повече гола в последните си 4 поредни срещи като домакин от Оберлига Нидерхайн
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 4 срещи на ДЮК Тойтония Ст. Тонис като домакин от Оберлига Нидерхайн
Холцхаймер допуска средно по 3.25 гола в своите мачове като гост от Оберлига Нидерхайн
ДЮК Тойтония Ст. Тонис получава средно по 1.50 гола в своите срещи като домакин от Оберлига Нидерхайн
Вижте всички


НепобеденШьонебек не е загубил нито една от предходните 17 срещи от Оберлига Нидерхайн

НепобеденШьонебек е непобеден във всяка една от изминалите си 10 срещи като домакин от Оберлига Нидерхайн
Загуби с 2+ голаШерпенберг е допуснал поражение с 2+ гола във всяка една от предходните си 3 срещи като гост от Оберлига Нидерхайн
Шьонебек е успели да водят на почивката в последните си 7 мачa като домакин от Оберлига Нидерхайн
Победи на първо/краенШьонебек е в поредица от 3 победи като домакин на ПП/КР от Оберлига Нидерхайн


НепобеденШьонебек не е губил в 18 от предходните си 21 мачa като домакин от Оберлига Нидерхайн

НепобеденШьонебек е непобеден в 12 от изиграните си 13 двубоя като домакин от Оберлига Нидерхайн

Без победаШерпенберг е постигнал само 1 победи от последните си 8 срещи от Оберлига Нидерхайн
Вижте всички
ПобедиФелберт е бил победител в изминалите си 5 мача в лигата
Золинген е бил победен на почивката в последните си 3 мачa като домакин от Оберлига Нидерхайн
Юрдинген е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 13 мача като гост от Оберлига Нидерхайн
Юхен-Гарцвайлер е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 11 срещи в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 6 срещи на Юхен-Гарцвайлер от Оберлига Нидерхайн
Отбелязани 2+Юхен-Гарцвайлер е отбелязал 2 или повече гола в последните си 5 поредни срещи от Оберлига Нидерхайн
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Юрдинген от Оберлига Нидерхайн
Юрдинген бележи средно по 2.50 попадения в своите мачове като гост от Оберлига Нидерхайн
Юхен-Гарцвайлер допуска средно по 2.33 гола в своите мачове от Оберлига Нидерхайн
Вижте всички
НепобеденДингден е непобеден в 6 от последните си 7 срещи като домакин от Оберлига Нидерхайн
Победи с 3+ голаВуперталер е победил с 3+ гола в изминалите си 3 мача като от Оберлига Нидерхайн
Победи на първо/краенВуперталер е спечелил на ПП/КР предходните си 3 срещи в първенството
Суха мрежаВуперталер е запазил чиста мрежа в предходните си 3 срещи от Оберлига Нидерхайн

Без победаШВ Есен е постигнал само 1 победи в последните си 14 мача в първенството
НепобеденВуперталер не е губил в 5 от миналите си 6 мача срещу ШВ Есен от Оберлига Нидерхайн
Вижте всички
Енерги Котбус U19 е вкарал 1 или повече гола в последните си 15 поредни мача като домакин от Юношеска Бундеслига

Над 2.5 голаВ предходните 13 мача на Бабелсберг U19 от Юношеска Бундеслига са били отбелязани над 2.5 гола
Бабелсберг U19 е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 13 мача от Юношеска Бундеслига
Бабелсберг U19 е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 10 като гост мача от Юношеска Бундеслига

Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 8 срещи на Енерги Котбус U19 от Юношеска Бундеслига
Енерги Котбус U19 е вкарал средно по 2.67 гола в изиграните си мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Бабелсберг U19 получава средно по 2.71 попадения в своите мачове (Юношеска Бундеслига)
Вижте всички
Инголщад U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 19 мача от Юношеска Бундеслига
Ян Регенсбург U19 е вкарал 1 или повече гола в последните си 8 поредни мача като домакин от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВ предходните 7 мача на Инголщад U19 от Юношеска Бундеслига са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Инголщад U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 6 двубоя срещу Ян Регенсбург U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВ на Инголщад U19 последните 6 мача срещу Ян Регенсбург U19 са вкарани над 2.5 гола (Юношеска Бундеслига)
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Ян Регенсбург U19 от Юношеска Бундеслига
Инголщад U19 допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Ян Регенсбург U19 допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
РВ Ерфурт U19 е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 16 мача от Юношеска Бундеслига
РБ Лайпциг U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 10 поредни мача като домакин от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+РБ Лайпциг U19 е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 6 мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на РВ Ерфурт U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на РБ Лайпциг U19 от Юношеска Бундеслига са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаВ на РБ Лайпциг U19 последните 3 мача срещу РВ Ерфурт U19 са вкарани над 2.5 гола (Юношеска Бундеслига)
РВ Ерфурт U19 получава средно по 3.33 гола в своите срещи като гост от Юношеска Бундеслига
РБ Лайпциг U19 бележи средно по 4.67 попадения в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Под 2.5 голаВ последните 6 срещи на Шалке U19 от Юношеска Бундеслига са паднали под 2.5 гола
Суха мрежаШалке U19 е опазил суха мрежа в изиграните 3 срещи от Юношеска Бундеслига
Дуисбург U19 допуска средно по 0.33 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Шалке U19 допуска средно по 0.50 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Холщайн Кийл U19 е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 18 мача от Юношеска Бундеслига
Бремен U19 е отбелязал поне един гол срещу Холщайн Кийл U19 в миналите си 9 мача в първенството
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Бремен U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Бремен U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи от Юношеска Бундеслига
Бремен U19 допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Холщайн Кийл U19 допуска средно по 2.50 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Нюрнберг U19 е вкарал 1 или повече гола в последните си 13 поредни мача от Юношеска Бундеслига
Айнтрахт Франкфурт U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 10 мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Айнтрахт Франкфурт U19 миналите 5 мача в пъвенството срещу Нюрнберг U19
Отбелязани 2+Айнтрахт Франкфурт U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 5 мача срещу Нюрнберг U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Айнтрахт Франкфурт U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Нюрнберг U19 е вкарал 2+ гола във всяка една от последните си 3 срещи в първенството
Айнтрахт Франкфурт U19 бележи средно по 3.00 попадения в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Нюрнберг U19 е вкарал средно по 2.33 гола в изиграните си мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Зандхаузен U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 11 поредни мача от Юношеска Бундеслига
Щутгартер Кикерс U19 допуска средно по 4.00 гола в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Зандхаузен U19 допуска средно по 2.33 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Борусия Мюнхенгладбах U19 е отбелязал поне един гол в последните си 15 срещи като гост в първенството
Борусия Мюнхенгладбах U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 15 поредни мача като гост от Юношеска Бундеслига

Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 15 срещи на Борусия Мюнхенгладбах U19 като гост от Юношеска Бундеслига

Допуснати 2+Саарбрюкен U19 е получил 2+ гола във всеки един от последните си 11 мача от Юношеска Бундеслига
Допуснати 2+Борусия Мюнхенгладбах U19 е допуснал 2 или повече гола в предходните 6 поредни мача като гост от Юношеска Бундеслига
Саарбрюкен U19 допуска средно по 4.86 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Борусия Мюнхенгладбах U19 допуска средно по 2.17 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Хановер U19 е вкарал 1+ гола във всяка една от предходните си 19 срещи в първенството

Допуснати 2+Хавелсе U19 е допуснал поне два голавъв всеки един от последните си 8 мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Хавелсе U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Хановер U19 изминалите 3 мача на Хавелсе U19 от Юношеска Бундеслига
Хавелсе U19 допуска средно по 4.00 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Хановер U19 е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Байер Леверкузен U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 13 мача от Юношеска Бундеслига
Бохум U19 е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 11 мача от Юношеска Бундеслига
Бохум U19 е вкарал 1 или повече гола в последните си 10 поредни мача от Юношеска Бундеслига
Байер Леверкузен U19 е получил поне един гол във всеки един от предходните си 9 мача срещу Бохум U19 от Юношеска Бундеслига
Байер Леверкузен U19 е отбелязал поне един гол във всеки от последните си 9 мача срещу Бохум U19 от Юношеска Бундеслига

Над 2.5 голаВ на Байер Леверкузен U19 последните 9 мача срещу Бохум U19 са вкарани над 2.5 гола (Юношеска Бундеслига)

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 9 срещи на Бохум U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Байер Леверкузен U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 6 мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Байер Леверкузен U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Бохум U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 4 поредни срещи като домакин от Юношеска Бундеслига
Байер Леверкузен U19 е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Бохум U19 допуска средно по 1.67 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Халешер U19 е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 19 мача от Юношеска Бундеслига

Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 9 срещи на Кемницер U19 от първенството
Допуснати 2+Кемницер U19 е допуснал 2 или повече гола в предходните 6 поредни мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВ на Халешер U19 последните 3 мача срещу Кемницер U19 са вкарани над 2.5 гола (Юношеска Бундеслига)
Кемницер U19 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Халешер U19 вкарва средно по 2.29 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Херта U19 е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 8 мача като домакин от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Херта U19 от Юношеска Бундеслига
Херта U19 е вкарал средно по 2.17 гола в изиграните си мачове от Юношеска Бундеслига
Брауншвайг U19 получава средно по 2.71 попадения в своите мачове (Юношеска Бундеслига)


НепобеденКьолн U19 не е загубил нито една от предходните 16 срещи като домакин от Юношеска Бундеслига
ПобедиКьолн U19 е в серия от 7 победи като домакин от Юношеска Бундеслига
НепобеденМайнц U19 не е допуснал поражение в нито един от последните си 6 мача от Юношеска Бундеслига
ПобедиКьолн U19 е победил в предходните си 5 мача от Юношеска Бундеслига
Суха мрежаКьолн U19 е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 5 двубои като домакин от Юношеска Бундеслига


НепобеденКьолн U19 е непобеден в 22 от изиграните си 25 двубоя от Юношеска Бундеслига

НепобеденКьолн U19 не е губил в 10 от предходните си 11 мачa от Юношеска Бундеслига

НепобеденМайнц U19 не е губил мач в 9 от изминалите 10 срещи от Юношеска Бундеслига
НепобеденМайнц U19 не е губил в 6 от предходните си 7 мачa като гост от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Карлсруер U19 е отбелязал поне един гол в последните си 9 срещи като домакин в първенството
Над 2.5 голаВ предходните 6 мача на Хайденхайм U19 от Юношеска Бундеслига са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаВ на Хайденхайм U19 последните 4 мача като гост срещу Карлсруер U19 са вкарани над 2.5 гола (Юношеска Бундеслига)
Отбелязани 2+Хайденхайм U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи като гост от Юношеска Бундеслига
Карлсруер U19 допуска средно по 1.86 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Хайденхайм U19 вкарва средно по 3.00 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Отбелязани 2+Юниън Берлин U19 е успял да вкара 2+ гола в предходните си 6 срещи от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 6 срещи на Юниън Берлин U19 като гост от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 5 срещи на Карл Зайс Йена U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Карл Зайс Йена U19 е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача от Юношеска Бундеслига
Карл Зайс Йена U19 допуска средно по 1.71 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Юниън Берлин U19 е вкарал средно по 3.25 гола в изиграните си мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Ханза Росток U19 е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 29 мача от Юношеска Бундеслига
БАК 07 U19 е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 17 срещи в първенството
Ханза Росток U19 е вкарал 1+ гола във всяка една от предходните си 10 срещи в първенството

Допуснати 2+БАК 07 U19 е допуснал 2 или повече гола в предходните 9 поредни мача като гост от Юношеска Бундеслига

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 8 срещи на БАК 07 U19 като гост от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Ханза Росток U19 е успял да вкара 2+ гола в предходните си 5 срещи от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 5 срещи на Ханза Росток U19 от Юношеска Бундеслига
БАК 07 U19 получава средно по 2.67 попадения в своите мачове като гост (Юношеска Бундеслига)
Ханза Росток U19 допуска средно по 3.50 гола в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Хофенхайм U19 е отбелязал поне един гол в последните си 22 срещи в първенството
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 5 срещи на Хофенхайм U19 като гост от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Улм U19 като домакин от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Хофенхайм U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 мача срещу Улм U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Хофенхайм U19 изминалите 3 мача на Улм U19 от Юношеска Бундеслига
Хофенхайм U19 допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Улм U19 бележи средно по 2.33 попадения в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Дармщад 98 U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 15 поредни мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 7 срещи на Вехен U19 като гост от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Дармщад 98 U19 като домакин от Юношеска Бундеслига
Вехен U19 допуска средно по 3.17 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Дармщад 98 U19 допуска средно по 2.50 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Фрайбург U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 20 мача от Юношеска Бундеслига
Аугсбург U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 8 поредни мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Фрайбург U19 последните 5 мача като домакин срещу Аугсбург U19 от Юношеска Бундеслига
Аугсбург U19 допуска средно по 1.57 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Фрайбург U19 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Падерборн U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 16 поредни мача като гост от Юношеска Бундеслига
Пройсен Мюнстер U19 е отбелязал поне един гол срещу Падерборн U19 в миналите си 8 мача в първенството
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Пройсен Мюнстер U19 последните 5 мача срещу Падерборн U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Пройсен Мюнстер U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 4 двубоя като домакин срещу Падерборн U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Пройсен Мюнстер U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача като домакин от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Пройсен Мюнстер U19 като домакин от Юношеска Бундеслига са били отбелязани над 2.5 гола
Падерборн U19 допуска средно по 2.67 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Пройсен Мюнстер U19 е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Хамбургер ШФ U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 10 мача от Юношеска Бундеслига
Хамбургер ШФ U19 е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 9 срещи като домакин в първенството
Санкт Паули U19 е успял да отбележи 1+ гола в изминалите 9 срещи от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Хамбургер ШФ U19 е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 5 мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Хамбургер ШФ U19 като домакин от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Хамбургер ШФ U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 3 двубоя като домакин срещу Санкт Паули U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Санкт Паули U19 от Юношеска Бундеслига
Санкт Паули U19 допуска средно по 1.67 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Хамбургер ШФ U19 вкарва средно по 2.67 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Динамо Дрезден U19 е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 11 срещи в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 7 срещи на Динамо Дрезден U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 6 срещи на Ерцгебирге Ауе U19 в лигата
Над 2.5 голаВ на Ерцгебирге Ауе U19 последните 3 мача като домакин срещу Динамо Дрезден U19 са вкарани над 2.5 гола (Юношеска Бундеслига)
Ерцгебирге Ауе U19 допуска средно по 3.50 гола в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Динамо Дрезден U19 допуска средно по 2.38 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Щутгарт U19 е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 20 мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 7 срещи на Щутгарт U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Щутгарт U19 е успял да вкара 2+ гола в предходните си 7 срещи от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаТСВ 1860 U19 са отбелязали над 2.5 гола в последните си 4 срещи на Щутгарт U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на ТСВ 1860 U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+ТСВ 1860 U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 мача срещу Щутгарт U19 от Юношеска Бундеслига
Щутгарт U19 получава средно по 2.50 попадения в своите мачове като домакин (Юношеска Бундеслига)
ТСВ 1860 U19 допуска средно по 1.83 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Виктория Кьолн U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 15 мача от Юношеска Бундеслига

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 9 срещи на Виктория Кьолн U19 от Юношеска Бундеслига

Отбелязани 2+Виктория Кьолн U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 8 мача от Юношеска Бундеслига
Елверсберг U19 допуска средно по 2.50 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Виктория Кьолн U19 допуска средно по 3.25 гола в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Дюселдорф U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 14 поредни мача от Юношеска Бундеслига
РВ Есен U19 е допуснал 1 или повече гола в последните си 10 мача срещу Дюселдорф U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 7 срещи на РВ Есен U19 като домакин в лигата
Над 2.5 голаВ на РВ Есен U19 последните 3 мача като домакин срещу Дюселдорф U19 са вкарани над 2.5 гола (Юношеска Бундеслига)
РВ Есен U19 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от Юношеска Бундеслига
Дюселдорф U19 получава средно по 1.50 попадения в своите мачове (Юношеска Бундеслига)
Вижте всички


Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 16 срещи на Байерн U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Байерн U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 7 двубоя срещу Унтерхахинг U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Байерн U19 изминалите 4 мача на Унтерхахинг U19 от Юношеска Бундеслига
Байерн U19 допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Унтерхахинг U19 допуска средно по 1.67 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Борусия Дортмунд U19 е вкарал 1 или повече гола в последните си 13 поредни мача от Юношеска Бундеслига
Оберхаузен U19 е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 11 мача от Юношеска Бундеслига
Борусия Дортмунд U19 e вкарал 1+ гола във всеки от последните си 8 мача срещу Оберхаузен U19 от Юношеска Бундеслига
Оберхаузен U19 допуска средно по 3.00 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Борусия Дортмунд U19 вкарва средно по 3.00 гола в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Волфсбург U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 29 мача от Юношеска Бундеслига
Допуснати 2+Мепен U19 е получил 2+ гола във всеки един от последните си 6 мача като гост от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Мепен U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 3 срещи на Волфсбург U19 в лигата
Мепен U19 получава средно по 2.00 попадения в своите мачове (Юношеска Бундеслига)
Волфсбург U19 бележи средно по 2.33 попадения в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 51 | 28 | 15 | 6 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 50 | 28 | 14 | 8 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 47 | 28 | 13 | 8 | 7 | 7 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 45 | 28 | 13 | 6 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 42 | 29 | 11 | 9 | 9 | 13 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 28 | 11 | 8 | 9 | 3 |
8 |
Колорадо Рапидс | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | 0 |
9 |
ЛА Галакси | 36 | 29 | 9 | 9 | 11 | -11 |
10 |
Портланд Тимбърс | 33 | 28 | 9 | 6 | 13 | -3 |
11 |
Сан Диего ФК | 32 | 28 | 8 | 8 | 12 | -3 |
12 |
Реал Солт Лейк | 32 | 28 | 9 | 5 | 14 | -5 |
13 |
Остин | 31 | 28 | 7 | 10 | 11 | -15 |
14 |
Минесота Юнайтед | 30 | 28 | 7 | 9 | 12 | -9 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 28 | 6 | 4 | 18 | -33 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 63 | 28 | 19 | 6 | 3 | 37 |
2 |
Интер Маями КФ | 49 | 28 | 13 | 10 | 5 | 18 |
3 |
Чикаго Файър | 48 | 28 | 14 | 6 | 8 | 11 |
4 |
Шарлът ФК | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Ню Инглънд | 46 | 28 | 14 | 4 | 10 | 6 |
6 |
Филаделфия Юнион | 42 | 28 | 12 | 6 | 10 | 11 |
7 |
Орландо Сити | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 27 | 9 | 9 | 9 | -7 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 28 | 10 | 6 | 12 | -14 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 28 | 8 | 9 | 11 | 4 |
11 |
Торонто ФК | 32 | 28 | 7 | 11 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 30 | 27 | 6 | 12 | 9 | -12 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 29 | 28 | 8 | 5 | 15 | -5 |
14 |
Атланта Юнайтед | 27 | 28 | 7 | 6 | 15 | -15 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 28 | 6 | 6 | 16 | -21 |
Линкълн Сити е непобеден в 35 от изиграните си 40 двубоя от всички турнири
БАТЕ Борисов е постигнал само 3 победи от последните си 20 срещи от Висша Лига
Ст. Луис Сити не е допуснал загуба в последните си 18 поредни мача от МЛС Лига
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на Бодьо Глимт от Шампионска лига
Ал Шамия е бил победен в изминалите 8 мача от 1st Division
Филаделфия Юнион е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
Зенит е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Купа на Русия
Касетсарт не е отбелязал попадение в нито една от предходните си 5 срещи в първенството
Ал Маркия е в серия от 4 поредни победи с 2+ гола от Q League
Ньоме Калю II е допуснал поражение на ПП/КР в последните си 4 мача от Есилийга
Велес Сарсфийлд Рез. не е губил в 30 от предходните си 36 мачa като домакин от Лига на резервите
Ст. Луис Сити не е допуснал загуба в последните си 18 поредни мача от МЛС Лига
Монреал Импакт е спечелил само 2 от предходните си 17 мача от МЛС Лига
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Минесота Юнайтед от МЛС Лига
Филаделфия Юнион е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
Спортинг Брага е опазил суха мрежа в изиграните 6 срещи от Лига на конференциите
СВ Нотч е бил победен в изминалите 5 мача от Hoofdklasse
Левски е пропуснал да вкара в последните си 5 срещи от Лига Европа
Ст. Луис Сити е бил победител с 2 или повече гола в последните си 4 мача от МЛС Лига
Минесота Юнайтед е губил на ПП/КР в последните си 3 поредни мача като гост от МЛС Лига
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик е в поредица от 31 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
ФК Доростол е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Трета лига - Североизточна
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Кингдао Йонон е допуснал поражение в последните си 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е в серия от 10 победи от Дивизия 1 - Север
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Супер Лига
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик е в поредица от 31 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на Бодьо Глимт от Шампионска лига
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Кингдао Йонон е допуснал поражение в последните си 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е в серия от 10 победи от Дивизия 1 - Север
Зенит е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Купа на Русия
Калмар ФФ е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Алсвенскан
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола











