Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10
ПобедиВиктория Берлин Ж е победил в предходните си 6 мача от 2. Бундеслига Жени
ПобедиВиктория Берлин Ж е спечелил последните си 3 срещи в първенството като домакин


НепобеденВиктория Берлин Ж е непобеден в 19 от последните си 22 мачa от 2. Бундеслига Жени

НепобеденВиктория Берлин Ж е непобеден в 13 от последните си 14 срещи от 2. Бундеслига Жени

НепобеденВиктория Берлин Ж не е губил в 8 от предходните си 9 мачa като домакин от 2. Бундеслига Жени
Без победаИнголщад Ж е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи от 2. Бундеслига Жени
Вижте всички
Под 2.5 голаВ на Айнтрахт Франкфурт II Ж последните 3 мача като домакин срещу Борусия М'гладбах Ж са отбелязани под 2.5 гола (2. Бундеслига Жени)
Айнтрахт Франкфурт II Ж е вкарал средно по 0.67 гола в изиграните си мачове като домакин от 2. Бундеслига Жени
Айнтрахт Франкфурт II Ж бележи средно по 0.50 попадения в своите мачове от 2. Бундеслига Жени
ПобедиХерта Ж е в серия от 7 победи от 2. Бундеслига Жени
ЗагубиСанд Ж е бил победен в предходните си 3 поредни срещи като домакин от 2. Бундеслига Жени
ПобедиХерта Ж е спечелил последните си 3 срещи като гост от 2. Бундеслига Жени
Загуби на първо/краенСанд Ж е допуснал поражение на ПП/КР в последните си 3 мача като домакин от 2. Бундеслига Жени
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Потсдам Ж като гост от 2. Бундеслига Жени
Потсдам Ж допуска средно по 2.25 гола в своите мачове като гост от 2. Бундеслига Жени
Потсдам Ж получава средно по 2.00 попадения в своите мачове (2. Бундеслига Жени)
Бохум Ж бележи средно по 3.25 попадения в своите мачове като домакин от 2. Бундеслига Жени
Бохум Ж бележи средно по 2.75 попадения в своите мачове от 2. Бундеслига Жени
Вижте всички
Гроене Стер е вкарал 1 или повече гола в последните си 12 поредни мача от Дерде Дивизие
Гроене Стер е допуснал поне един гол в последните си 12 срещи като гост в първенството

Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 9 срещи на Донген от първенството
Отбелязани 2+Донген е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 4 мача като домакин от Дерде Дивизие
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Гроене Стер от Дерде Дивизие
Донген бележи средно по 2.33 попадения в своите мачове от Дерде Дивизие
Гроене Стер получава средно по 2.33 попадения в своите мачове (Дерде Дивизие)
Вижте всички
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 4 срещи на ЕВВ от Дерде Дивизие
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на ЕВВ като домакин от Дерде Дивизие
ЕВВ е реализирал средно по 0.89 гола в своите срещи в първенството
ЕВВ е вкарал средно по 0.75 гола в изиграните си мачове като домакин от Дерде Дивизие
ВДЗ Ж бележи средно по 4.00 попадения в своите мачове от Купа на Нидерландия - жени
ВДЗ Ж е вкарал средно по 4.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Купа на Нидерландия - жени
РавенствоМашук е постигнал равенство в последните си 4 мача от ФНЛ 2 - Златна дивизия А


НепобеденМашук е непобеден в 27 от предходните си 31 срещи в първенството

Без победаМашук е спечелил само 1 от изиграните си 11 срещи от ФНЛ 2 - Златна дивизия А

НепобеденАлания Владикавказ не е губил мач в 8 от изминалите 9 срещи от ФНЛ 2 - Златна дивизия А
ОЛС Оулу е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 10 мача като гост от Юконен
СалПа е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 9 мача като домакин от Юконен
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 6 срещи на СалПа от Юконен
Отбелязани 2+СалПа е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи като домакин от Юконен
СалПа е вкарал средно по 2.15 гола в изиграните си мачове от Юконен
ОЛС Оулу допуска средно по 1.69 гола в своите мачове като гост от Юконен
Вижте всички
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 7 срещи на Ювяскюля от Юконен
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Кески-Уусимаа от Юконен
Над 2.5 голаВ на Ювяскюля последните 3 мача срещу Кески-Уусимаа са вкарани над 2.5 гола (Юконен)
Кески-Уусимаа получава средно по 1.58 попадения в своите мачове (Юконен)
Ювяскюля допуска средно по 2.27 гола в своите мачове от Юконен
Вижте всички
Академия КуПС е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 21 мача от Юконен

Допуснати 2+Академия КуПС е получил 2+ гола във всеки един от последните си 11 мача като гост от Юконен

Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 11 срещи на Академия КуПС като гост от първенството
Академия КуПС е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 9 мача като гост от Юконен
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Джаз изминалите 4 мача на Академия КуПС от Юконен
Отбелязани 2+Джаз е успял да вкара 2+ гола в миналите си 3 мача като домакин срещу Академия КуПС от Юконен
Отбелязани 2+Академия КуПС е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача като гост от Юконен
Академия КуПС допуска средно по 2.85 гола в своите мачове като гост от Юконен
Вижте всички

Допуснати 2+КПВ е допуснал 2 или повече гола в предходните 9 поредни мача от Юконен
КПВ е вкарал 1 или повече гола в последните си 9 поредни мача като домакин от Юконен
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на КПВ като домакин от Юконен са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаИнтер Турку II са отбелязали над 2.5 гола в последните си 4 срещи на КПВ от Юконен
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 4 срещи на Интер Турку II в лигата
КПВ допуска средно по 3.04 гола в своите мачове от Юконен
Интер Турку II получава средно по 2.08 попадения в своите мачове (Юконен)
Вижте всички
Отбелязани 2+Вантаан е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача от Юконен
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 4 срещи на ТПВ в лигата
ТПВ получава средно по 1.85 попадения в своите мачове (Юконен)
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на РоПС Рованиеми като гост от Юконен
Отбелязани 2+Тампере Юнайтед е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача като домакин от Юконен
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 3 срещи на Тампере Юнайтед като домакин от Юконен
РоПС Рованиеми допуска средно по 1.92 гола в своите мачове като гост от Юконен
Тампере Юнайтед бележи средно по 2.46 попадения в своите мачове като домакин от Юконен
Вижте всички
Трошин е отбелязал поне един гол в последните си 9 срещи в първенството
Отбелязани 2+Зомбки е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача от III Лига Група I
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Зомбки от III Лига Група I
Трошин допуска средно по 2.60 гола в своите мачове като домакин от III Лига Група I
Трошин допуска средно по 2.17 гола в своите мачове от III Лига Група I
Зомбки е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от III Лига Група I
Зомбки допуска средно по 1.67 гола в своите мачове от III Лига Група I
Зомбки е допуснал средно по 1.67 попадения в своите срещи като гост от първенството
Вижте всички
Вда Швиече е допуснал 1 или повече гола в изминалите 12 поредни мача като домакин от III Лига Група II

Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 11 срещи на Вда Швиече като домакин от III Лига Група II
Флота Швиноуйшче е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 8 мача като гост от III Лига Група II
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Вда Швиече изминалите 3 мача на Флота Швиноуйшче от III Лига Група II
Флота Швиноуйшче допуска средно по 1.75 гола в своите мачове от III Лига Група II
Вда Швиече получава средно по 2.00 попадения в своите мачове като домакин (III Лига Група II)
Вижте всички

ЗагубиЕрликон / Полицей Ж е бил победен в изминалите 8 мача от Национална лига Б Жени
ПобедиВинтертур Ж е победил в предходните си 4 мача от Национална лига Б Жени
Загуби с 2+ голаЕрликон / Полицей Ж е допуснал поражение с 2+ гола във всяка една от предходните си 4 срещи от Национална лига Б Жени
Победи с 2+ голаВинтертур Ж е победил с 2+ гола в предходните си 3 мача от Национална лига Б Жени


Без победаЕрликон / Полицей Ж е спечелил само 3 от изиграните си 24 срещи от Национална лига Б Жени

НепобеденВинтертур Ж е непобеден в 12 от предходните си 13 срещи като домакин в първенството

Без победаВинтертур Ж е победил Ерликон / Полицей Ж в едва 1 от последните си 8 срещи в лигата
Вижте всички
Допуснати 2+Илвес Ж е допуснал 2 или повече гола в предходните 7 поредни мача като домакин от Национална лига - жени
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 5 срещи на Илвес Ж като домакин от Национална лига - жени
Отбелязани 2+Илвес Ж е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача от Национална лига - жени
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Илвес Ж от Национална лига - жени
Отбелязани 2+Илвес Ж е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача като домакин от Национална лига - жени
Илвес Ж е получил средно по 2.05 гола в своите срещи от първенството
Илвес Ж допуска средно по 2.55 гола в своите мачове като домакин от Национална лига - жени
Вижте всички
Равенства на ПП/КРКраснодар Ж е завършил при равенство на ПП/КР в последните си 3 срещи в първенството


Без победаКраснодар Ж е постигнал само 1 победи в последните си 18 мача в първенството

Без победаКр. Советов Самара Ж е спечелил само 1 от последните си 8 мача срещу Краснодар Ж от Висша женска дивизия
Без победаКраснодар Ж е постигнал само 1 победи от последните си 7 срещи като домакин от Висша женска дивизия

Без победаПитео Ж е спечелил само 2 от изминалите 13 мача от Алсвенскан - Жени

Без победаЮргорден Ж е спечелил само 1 от последните си 9 мача срещу Питео Ж от Алсвенскан - Жени

Без победаПитео Ж е спечелил само 1 от предходните си 8 мача като гост от Алсвенскан - Жени
ИФК Гьотеборг Ж е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 21 мача от Елитетан - Жени
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 3 срещи на ИФК Гьотеборг Ж като гост в лигата
Йоребро Ж допуска средно по 1.52 гола в своите мачове от Елитетан - Жени
ИФК Гьотеборг Ж вкарва средно по 2.60 гола в своите мачове като гост от Елитетан - Жени
Енскеде Ж е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 11 мача от Елитетан - Жени
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Енскеде Ж от Елитетан - Жени
Енскеде Ж получава средно по 1.70 гола в своите срещи като домакин от Елитетан - Жени
Енскеде Ж допуска средно по 1.86 гола в своите мачове от Елитетан - Жени
Фриг Ж е допуснал 1 или повече гола в изминалите 10 поредни мача като гост от Дивизия 1 - жени
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Грей Ж като домакин от Дивизия 1 - жени
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Фриг Ж като гост от Дивизия 1 - жени
Отбелязани 2+Грей Ж е успял да вкара 2+ гола в предходните си 3 срещи като домакин от Дивизия 1 - жени
Фриг Ж допуска средно по 3.10 гола в своите мачове като гост от Дивизия 1 - жени
Грей Ж допуска средно по 2.40 гола в своите мачове от Дивизия 1 - жени
Вижте всички
ИФК Трелеборг е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 21 мача от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 6 срещи на ИФК Трелеборг като гост от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Отбелязани 2+ИФК Трелеборг е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
ИФК Трелеборг вкарва средно по 1.92 гола в своите мачове като гост от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Стафансторп Юнайтед е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Вижте всички
Лила Торг е допуснал 1 или повече гола в изминалите 11 поредни мача от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 6 срещи на Лила Торг като домакин от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Отбелязани 2+Лила Торг е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача като домакин от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Лила Торг допуска средно по 1.68 гола в своите мачове от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Карлсхамн допуска средно по 2.75 гола в своите мачове като гост от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Вижте всички

НепобеденИФК Берга е непобеден в 9 от последните си 10 мачa като домакин от Дивизия 2 - Южен Йоталанд

Без победаЛинеро ИФ е постигнал само 1 победи в последните си 8 мача като гост в първенството
Сьолвесбори е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 11 мача от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Торнс е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 10 мача от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 3 срещи на Сьолвесбори като гост от първенството
Сьолвесбори допуска средно по 1.88 гола в своите мачове от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Торнс допуска средно по 2.84 гола в своите мачове от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Вижте всички
Оскаршамнс АИК не е губил на полувремето в нито една от последните си 16 срещи от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Векшьо Нора е в подедица от 3 последователни загуби на почивката в мачовете си от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Без победаВекшьо Нора е спечелил само 1 от изминалите 6 мача от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Носаби ИФ е получил поне един гол във всеки един от предходните си 11 мача срещу Йостерлен от Дивизия 2 - Южен Йоталанд

Над 2.5 голаВ предходните 8 мача на Носаби ИФ като домакин от Дивизия 2 - Южен Йоталанд са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаВ предходните 7 мача на Йостерлен от Дивизия 2 - Южен Йоталанд са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Носаби ИФ изминалите 5 мача като домакин на Йостерлен от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Отбелязани 2+Носаби ИФ е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Йостерлен допуска средно по 1.64 гола в своите мачове от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Носаби ИФ е вкарал средно по 2.33 гола в изиграните си мачове като домакин от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Вижте всички
Карлскрона е вкарал 1 или повече гола в последните си 20 поредни мача от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Рапе ГОИФ е допуснал 1 или повече гола в изминалите 13 поредни мача от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Отбелязани 2+Карлскрона е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 7 мача като домакин от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 3 срещи на Карлскрона от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Рапе ГОИФ допуска средно по 2.20 гола в своите мачове от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Карлскрона вкарва средно по 2.56 гола в своите мачове от Дивизия 2 - Южен Йоталанд
Вижте всички
ЗагубиФитя ИФ е в серия от 3 поредни загуби като домакин във вътрешното първенство
ЗагубиФитя ИФ е бил победен в изминалите 3 мача от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Без победаНюшьопинг е постигнал само 1 победи от последните си 7 срещи като гост от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Без победаФитя ИФ е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
НепобеденНюшьопинг е непобеден в 5 от последните си 6 срещи от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Вижте всички
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на ФК Нака Илирия от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
ФК Нака Илирия допуска средно по 1.75 гола в своите мачове като домакин от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Сирианска е получил средно по 2.25 гола в своите срещи като гост от първенството
Сирианска допуска средно по 2.16 гола в своите мачове от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
ФК Нака Илирия допуска средно по 1.96 гола в своите мачове от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Вижте всички
Допуснати 2+Линдо ФФ е допуснал поне два голавъв всеки един от последните си 7 мача от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Над 2.5 голаВ предходните 5 мача на Фаршта като домакин от Дивизия 2 - Южен Свиаланд са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Линдо ФФ от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Линдо ФФ допуска средно по 2.17 гола в своите мачове като гост от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Фаршта е вкарал средно по 2.58 гола в изиграните си мачове като домакин от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Вижте всички
Рогсведс е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 18 мача от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 7 срещи на Карслундс от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Отбелязани 2+Рогсведс е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 3 срещи на Рогсведс в лигата
Карслундс получава средно по 1.68 гола в своите срещи от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Рогсведс допуска средно по 1.58 гола в своите мачове като гост от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Вижте всички
Ханинге е допуснал 1 или повече гола в изминалите 10 поредни мача от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Ханинге като гост от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Отбелязани 2+Ханинге е вкарал 2+ гола във всяка една от последните си 4 срещи в първенството
Форуърд вкарва средно по 2.17 гола в своите мачове като домакин от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Ханинге допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от Дивизия 2 - Южен Свиаланд
Вижте всички
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 52 | 29 | 15 | 7 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 51 | 29 | 14 | 9 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 50 | 29 | 14 | 8 | 7 | 8 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 47 | 29 | 13 | 8 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 45 | 30 | 12 | 9 | 9 | 15 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 29 | 11 | 8 | 10 | 2 |
8 |
ЛА Галакси | 39 | 30 | 10 | 9 | 11 | -9 |
9 |
Колорадо Рапидс | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | 0 |
10 |
Сан Диего ФК | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | -3 |
11 |
Портланд Тимбърс | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
12 |
Реал Солт Лейк | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
13 |
Минесота Юнайтед | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -9 |
14 |
Остин | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -17 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 29 | 6 | 4 | 19 | -37 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 66 | 29 | 20 | 6 | 3 | 41 |
2 |
Интер Маями КФ | 52 | 29 | 14 | 10 | 5 | 20 |
3 |
Ню Инглънд | 49 | 29 | 15 | 4 | 10 | 7 |
4 |
Чикаго Файър | 48 | 29 | 14 | 6 | 9 | 9 |
5 |
Шарлът ФК | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 8 |
6 |
Филаделфия Юнион | 45 | 29 | 13 | 6 | 10 | 13 |
7 |
Орландо Сити | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 28 | 9 | 9 | 10 | -8 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 29 | 10 | 6 | 13 | -15 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | 2 |
11 |
Торонто ФК | 33 | 29 | 7 | 12 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 33 | 28 | 7 | 12 | 9 | -11 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 32 | 29 | 9 | 5 | 15 | -3 |
14 |
Атланта Юнайтед | 30 | 29 | 8 | 6 | 15 | -12 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 29 | 6 | 6 | 17 | -24 |
Велес Сарсфийлд Рез. е непобеден в 30 от последните си 36 мачa като домакин от Лига на резервите
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Хвачон Ж е непобеден в последните си 15 срещи в първенството
УРА СК е спечелил само 2 от изиграните си 14 срещи от Премиър лига
Машал е бил победен в изминалите 10 мача от Професионална Футболна Лига
Спортинг Брага е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 6 двубои от Лига на конференциите
Нордселанд е победил в предходните си 5 мача от Лига на конференциите
Левски е пропуснал да вкара попадение в предходните си 5 мача от Лига Европа
Уорд е загубил с 3+ гола изминалите 4 мача от Премиър лига
Ференцварош е в поредица от 3 победи на ПП/КР от Лига Европа
Реал Еспаня е непобеден в 29 от последните си 33 срещи от Лига национал
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Стад Реймс не е загубил нито една от предходните 15 срещи от Лига 2
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Айнтрахт Франкфурт от всички турнири
Херта (Берлин) е в серия от 7 победи от Втора Бундеслига
Миеркуря Чук е загубил предходните 6 срещи в първенството
Ош Мариалваш е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 4 срещи от Купа на Португалия
Ал Сареех е пропуснал да вкара попадение в предходните си 4 мача от Дивизия 1
Рапид Виена е победил с 2+ гола в предходните си 3 мача от Бундеслига
Рандерс ФК е в серия от 3 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Суперлига
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Серия Б
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара в последните си 7 срещи от Супер Лига
ФК Диферданж 03 е успял да спечели на ПП/КР последните си 6 мача от Национална Дивизия
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Ювентус Малчика е в серия от 11 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Трета лига - Северозападна
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Калмар ФФ е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Алсвенскан











