Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10Енерги Котбус U19 е отбелязал поне един гол в последните си 15 срещи като домакин в първенството

Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 13 срещи на Бабелсберг U19 от Юношеска Бундеслига
Бабелсберг U19 е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 13 мача от Юношеска Бундеслига
Бабелсберг U19 е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 10 като гост мача от Юношеска Бундеслига

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 8 срещи на Енерги Котбус U19 от Юношеска Бундеслига
Бабелсберг U19 бележи средно по 2.14 попадения в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Енерги Котбус U19 е вкарал средно по 2.67 гола в изиграните си мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Динамо Дрезден U19 е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 11 мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 7 срещи на Динамо Дрезден U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 6 срещи на Ерцгебирге Ауе U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВ на Ерцгебирге Ауе U19 последните 3 мача като домакин срещу Динамо Дрезден U19 са вкарани над 2.5 гола (Юношеска Бундеслига)
Ерцгебирге Ауе U19 получава средно по 3.50 попадения в своите мачове като домакин (Юношеска Бундеслига)
Динамо Дрезден U19 допуска средно по 2.38 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 8 срещи на Хофенхайм II Ж от 2. Бундеслига Жени
Хофенхайм II Ж е вкарал 1+ гола във всяка една от предходните си 8 срещи в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Хофенхайм II Ж като домакин от 2. Бундеслига Жени
Хофенхайм II Ж допуска средно по 2.50 гола в своите мачове от 2. Бундеслига Жени
Хофенхайм II Ж бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като домакин от 2. Бундеслига Жени
Хофенхайм II Ж получава средно по 2.25 попадения в своите мачове като домакин (2. Бундеслига Жени)
Кьолн II Ж допуска средно по 2.25 гола в своите мачове от 2. Бундеслига Жени
Кьолн II Ж допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като гост от 2. Бундеслига Жени
Вижте всички


Без победаМонца U19 е постигнал само 1 победи в последните си 16 мача в първенството

Без победаЮвентус U19 е спечелил само 2 от изминалите 13 мача като гост от Примавера 1

Без победаМонца U19 е спечелил само 1 от предходните си 9 мача като домакин от Примавера 1
Без победаЮвентус U19 е спечелил само 1 от предходните си 7 срещи в първенството
Без победаМонца U19 е спечелил само 1 от последните си 6 двубоя срещу Ювентус U19 от Примавера 1
Вижте всички
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 3 мачa на Винер Нойщат като домакин от Ландеслига Долна Австрия
Винер Нойщат получава средно по 0.50 гола в своите срещи като домакин от Ландеслига Долна Австрия
Винер Нойщат допуска средно по 0.60 гола в своите мачове от Ландеслига Долна Австрия
НепобеденХАСК Загреб не е загубил нито една от предходните 7 срещи като домакин от 3. Лига Център

НепобеденХАСК Загреб е непобеден в 12 от последните си 14 мачa от 3. Лига Център
Без победаХАСК Загреб е спечелил само 1 от последните си 6 двубоя като домакин срещу Максимир Загреб от 3. Лига Център

НепобеденЙединство е в поредица от 10 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
Йединство е завършил наравно на почивката в предходните си 6 мачa от Сръбска лига - Запад


НепобеденЙединство е непобеден в 17 от изиграните си 20 двубоя като домакин от Сръбска лига - Запад

НепобеденРаднички Валево е непобеден в 9 от предходните си 10 срещи в първенството
Без победаРаднички Валево е спечелил само 1 от изминалите 6 мача като гост от Сръбска лига - Запад
Вижте всички

Над 2.5 голаВ предходните 10 мача на Алуминий Ж от 1. СЖНЛ - жени са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаВ предходните 5 мача на Алуминий Ж като домакин от 1. СЖНЛ - жени са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 3 срещи на Malečnik W от 1. СЖНЛ - жени
Алуминий Ж е вкарал средно по 4.00 гола в изиграните си мачове от 1. СЖНЛ - жени
Алуминий Ж получава средно по 4.71 попадения в своите мачове (1. СЖНЛ - жени)
Алуминий Ж е отбелязал средно по 2.67 попадения в своите срещи като домакин в първенството
Алуминий Ж получава средно по 5.33 гола в своите срещи като домакин от 1. СЖНЛ - жени
Malečnik W допуска средно по 4.67 гола в своите мачове от 1. СЖНЛ - жени
Malečnik W бележи средно по 3.67 попадения в своите мачове като гост от 1. СЖНЛ - жени
Вижте всички

Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Олимпия Ж последните 15 мача срещу Церкле Ж от 1. СЖНЛ - жени
Церкле Ж е получил 1+ гола в предходните си 9 срещи като домакин от 1. СЖНЛ - жени
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Олимпия Ж от 1. СЖНЛ - жени са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Олимпия Ж е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи от 1. СЖНЛ - жени
Церкле Ж получава средно по 6.33 попадения в своите мачове като домакин (1. СЖНЛ - жени)
Олимпия Ж бележи средно по 6.14 попадения в своите мачове от 1. СЖНЛ - жени
Вижте всички
Хо Чи Мин Сити 2 Ж е допуснал 1 или повече гола в изминалите 16 поредни мача от Национална лига - жени
Фонг Фу Ха Нам Ж е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 10 мача от Национална лига - жени
Допуснати 2+Хо Чи Мин Сити 2 Ж е допуснал поне два гола в изминалите 7 срещи в първенството
Над 2.5 голаВ предходните 7 мача на Хо Чи Мин Сити 2 Ж от Национална лига - жени са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Фонг Фу Ха Нам Ж е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи от Национална лига - жени
Фонг Фу Ха Нам Ж е вкарал средно по 2.75 гола в изиграните си мачове като гост от Национална лига - жени
Хо Чи Мин Сити 2 Ж допуска средно по 3.11 гола в своите мачове от Национална лига - жени
Вижте всички
ТКС Виет Нам Ж е отбелязал 1+ гола срещу Ханой 2 Ж във всеки един от предходните си 9 срещи в лигата

Допуснати 2+Ханой 2 Ж е допуснал поне два голавъв всеки един от последните си 8 мача от Национална лига - жени
Над 2.5 голаВ предходните 7 мача на Ханой 2 Ж от Национална лига - жени са били отбелязани над 2.5 гола
Ханой 2 Ж допуска средно по 3.91 гола в своите мачове от Национална лига - жени
ТКС Виет Нам Ж допуска средно по 1.90 гола в своите мачове от Национална лига - жени
Вижте всички
ФАК Виена (Am) е вкарал 1 или повече гола в последните си 11 поредни мача като гост от Ландеслига Виена
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на ФАК Виена (Am) от Ландеслига Виена
Отбелязани 2+ФАК Виена (Am) е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача от Ландеслига Виена
ФАК Виена (Am) е вкарал средно по 2.13 гола в изиграните си мачове от Ландеслига Виена
Ворвартс Бригитенхау е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Ландеслига Виена
Вижте всички
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на УКАМ Мурсия като гост от Сегунда дивисион Б3
УКАМ Мурсия е вкарал средно по 3.33 гола в изиграните си мачове като гост от Сегунда дивисион Б3
УКАМ Мурсия вкарва средно по 2.33 гола в своите мачове от Сегунда дивисион Б3
Пена Депортина допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от Сегунда дивисион Б3
3 Синг е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 18 мача от Първа дивизия

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 10 срещи на 3 Синг от Първа дивизия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 6 срещи на Куи Тан в лигата
Допуснати 2+3 Синг е получил 2+ гола в последните си 6 срещи като домакин от Първа дивизия
Куи Тан допуска средно по 3.17 гола в своите мачове от Първа дивизия
3 Синг получава средно по 5.33 попадения в своите мачове като домакин (Първа дивизия)
Вижте всички
НепобеденСуранари Блек Кат не е допуснал поражение в нито един от последните си 6 мача от Тай лига 3
Убон Ийстърн е непобеден през първата част в последните си 13 поредни мачa като домакин от Тай лига 3
Без отбелязан голУбон Ийстърн е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 3 срещи от Тай лига 3

НепобеденУбон Ийстърн не е губил в 12 от предходните си 13 мачa като домакин от Тай лига 3

НепобеденУбон Ийстърн е непобеден в 10 от последните си 12 срещи от Тай лига 3
Вижте всички
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на СК Полтава II от Друга лига
Пенуел е вкарал средно по 0.75 гола в изиграните си мачове като гост от Друга лига
Пенуел е вкарал средно по 0.78 гола в изиграните си мачове от Друга лига
СК Полтава II е получил средно по 0.60 гола в своите срещи като домакин от първенството
СК Полтава II бележи средно по 0.60 попадения в своите мачове като домакин от Друга лига
СК Полтава II е реализирал средно по 0.56 гола в своите срещи в първенството
Вижте всички
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Реал Авила като гост от Сегунда дивисион Б5
Реал Авила е допуснал средно по 2.33 попадения в своите срещи като гост от първенството
Реал Авила получава средно по 1.50 попадения в своите мачове (Сегунда дивисион Б5)
Реал Валядолид Б е отбелязал средно по 3.33 попадения в своите срещи като домакин в първенството
Реал Валядолид Б е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от Сегунда дивисион Б5
Вижте всички
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на Хетафе Б като домакин от Сегунда дивисион Б5
Хетафе Б е вкарал средно по 0.50 гола в изиграните си мачове като домакин от Сегунда дивисион Б5
Хетафе Б е отбелязал средно по 0.67 попадения в своите срещи в първенството
Албасете Б бележи средно по 0.33 попадения в своите мачове като гост от Сегунда дивисион Б5
Хетафе Б допуска средно по 0.50 гола в своите мачове като домакин от Сегунда дивисион Б5
Вижте всички
Селта де Виго III е губил на полувремето в предходните си 3 срещи в първенството
Суха мрежаСелтига е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 3 срещи от Терсера Дивисион - Група 1


Без победаСелтига е спечелил само 4 от изиграните си 25 срещи от Терсера Дивисион - Група 1

Без победаСелтига е постигнал само 1 победи от последните си 15 срещи като гост от Терсера Дивисион - Група 1

Без победаСелтига е постигнал само 1 победи от последните си 13 срещи от Терсера Дивисион - Група 1

НепобеденСелта де Виго III е непобеден в 10 от изиграните си 12 двубоя като домакин от Терсера Дивисион - Група 1
Вижте всички

НепобеденТривал Валдерас не е допуснал поражение в нито един от последните си 12 мача като домакин от Терсера Дивисион - Група 7
ПобедиКала Посуело е в серия от 3 победи от Терсера Дивисион - Група 7
Тривал Валдерас е бил победен на почивката в последните си 3 мачa като домакин от Терсера Дивисион - Група 7


НепобеденТривал Валдерас е непобеден в 19 от последните си 20 мачa от Терсера Дивисион - Група 7

НепобеденТривал Валдерас е непобеден в 14 от последните си 15 мачa като домакин от Терсера Дивисион - Група 7
Вижте всички


Без победаДепортиво Маритимо е спечелил само 3 от изминалите 16 мача като гост от Терсера Дивисион - Група 13
Победи с 3+ голаУдарник Куриловец е бил победител с 3 или повече гола в последните си 3 мача от 3. Лига Център
Без победаУдарник Куриловец е спечелил само 1 от последните си 6 мача като гост срещу ФК Гай от 3. Лига Център
НепобеденФК Гай е непобеден в 5 от последните си 6 срещи от 3. Лига Център
Мидтиланд Ж е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 13 мача като домакин от Висша лига – жени
Фарум БК Ж е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 9 мача от Висша лига – жени
Отбелязани 2+Мидтиланд Ж е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 4 мача като домакин от Висша лига – жени
Отбелязани 2+Фарум БК Ж е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 мача срещу Мидтиланд Ж от Висша лига – жени
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Фарум БК Ж последните 3 мача срещу Мидтиланд Ж от Висша лига – жени
Фарум БК Ж е вкарал средно по 3.20 гола в изиграните си мачове от Висша лига – жени
Мидтиланд Ж е вкарал средно по 2.40 гола в изиграните си мачове като домакин от Висша лига – жени
Вижте всички
Ла Нусия вкарва средно по 0.50 гола в своите мачове като гост от Сегунда дивисион Б3
Кастелонензе е допуснал средно по 0.33 попадения в своите срещи като домакин от първенството
Давао Агилас е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 9 мача от Футболна лига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Давао Агилас от Футболна лига
Отбелязани 2+Давао Агилас е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи от Футболна лига
Давао Агилас бележи средно по 4.00 попадения в своите мачове като гост от Футболна лига
Махарлика бележи средно по 3.33 попадения в своите мачове като домакин от Футболна лига
Вижте всички
ЗагубиТона е бил победен в предходните си 3 поредни срещи като домакин от Терсера Дивисион - Група 5
Тона е непобеден на полувремето във всяка една от изиграните 17 срещи като домакин от Терсера Дивисион - Група 5
Тона е завършил наравно през първото полувреме в изминалите 8 поредни срещи като домакин от Терсера Дивисион - Група 5

Без победаТона е постигнал само 1 победи от последните си 8 срещи като домакин от Терсера Дивисион - Група 5
НепобеденЕуропа II е непобеден в 6 от изиграните си 7 двубоя като гост от Терсера Дивисион - Група 5
Вижте всички
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 3 мачa на Мостолес като домакин от Терсера Дивисион - Група 7
Без отбелязан голКД Галапагар е пропуснал да отбележи дори попадение в последните си 3 мача като гост срещу Мостолес от Терсера Дивисион - Група 7
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били вкарани в на КД Галапагар предходните 3 срещи като гост с Мостолес от Терсера Дивисион - Група 7
Мостолес получава средно по 0.67 попадения в своите мачове (Терсера Дивисион - Група 7)
ПобедиДинамо Киев е победил в предходните си 3 мача от Премиер Лига
НепобеденДинамо Киев е непобеден в 5 от изиграните си 6 двубоя като гост от Премиер Лига
Житомир е непобеден през първата част в последните си 23 срещи от Премиер Лига
Победи на първо/краенЖитомир е успял да спечели на ПП/КР последните си 3 мача като домакин от Премиер Лига
Суха мрежаДинамо Киев е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 4 срещи от Премиер Лига


НепобеденЖитомир е непобеден в 29 от последните си 34 мачa от Премиер Лига

НепобеденДинамо Киев не е губил в 10 от предходните си 11 мачa от Премиер Лига
Житомир е успели да водят на почивката в последните си 6 мачa като домакин от Премиер Лига
Вижте всички
Без победаКривбас Кривой Рог е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи като домакин от Премиер Лига
ЛНЗ Черкаси не е губил на полувремето в нито една от последните си 14 срещи от Премиер Лига
Без отбелязан голЛНЗ Черкаси е пропуснал да вкара попадение в предходните си 4 мача като гост от Премиер Лига
Без отбелязан голКривбас Кривой Рог е пропуснал да отбележи гол във всеки един от предходните си 3 мача срещу ЛНЗ Черкаси от Премиер Лига

Без победаЛНЗ Черкаси е спечелил само 1 от изиграните си 8 срещи като гост от Премиер Лига

Без победаКривбас Кривой Рог е спечелил само 1 от изминалите 8 мача от Премиер Лига
НепобеденКривбас Кривой Рог не е губил в 5 от миналите си 6 мача срещу ЛНЗ Черкаси от Премиер Лига
ЛНЗ Черкаси е в поредица от 7 последователни равенства на почивката като гост от Премиер Лига
Вижте всички
Под 2.5 голаВ на Нижни Новгород последните 3 мача като гост срещу ФК Урал са отбелязани под 2.5 гола (Първа Дивизия)
ФК Урал получава средно по 0.62 попадения в своите мачове (Първа Дивизия)
РавенствоСилекс е завършил при равен резултат в предходните си 3 срещи от Първа Лига
Суха мрежаСилекс е успял да опази суха мрежа срещу Башкими Куманово в предходните си 3 мача от първенството

Без победаБашкими Куманово е спечелил само 2 от изиграните си 13 срещи от Първа Лига

Без победаБашкими Куманово е спечелил само 1 от изминалите 10 мача като домакин от Първа Лига

Без победаСилекс е спечелил само 1 от предходните си 10 срещи като гост в първенството

Без победаСилекс е спечелил само 1 от предходните си 8 мача от Първа Лига
Вижте всички
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 6 срещи на Шанхай Шънхуа от Супер Лига
Отбелязани 2+Шанхай Шънхуа е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача от Супер Лига
Ухан Три Таунс допуска средно по 1.74 гола в своите мачове от Супер Лига
Шанхай Шънхуа допуска средно по 1.74 гола в своите мачове от Супер Лига
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на Кроация Змиявци от Първа НЛ
Младост Ждралови допуска средно по 0.67 гола в своите мачове като гост от Първа НЛ
Младост Ждралови бележи средно по 0.67 попадения в своите мачове като гост от Първа НЛ
Кроация Змиявци допуска средно по 0.75 гола в своите мачове като домакин от Първа НЛ
Кроация Змиявци допуска средно по 0.75 гола в своите мачове от Първа НЛ
Вижте всички
Куликов е спечелил на ПП/КР всяка една от последните си 4 срещи като домакин в първенството
Куликов е успели да водят на почивката в последните си 3 мачa от Перша лига

НепобеденАлександрия не е губил в 9 от предходните си 11 мачa от Перша лига
НепобеденКуликов е непобеден в 5 от изиграните си 6 двубоя като домакин от Перша лига
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 52 | 29 | 15 | 7 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 51 | 29 | 14 | 9 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 50 | 29 | 14 | 8 | 7 | 8 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 47 | 29 | 13 | 8 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 45 | 30 | 12 | 9 | 9 | 15 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 29 | 11 | 8 | 10 | 2 |
8 |
ЛА Галакси | 39 | 30 | 10 | 9 | 11 | -9 |
9 |
Колорадо Рапидс | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | 0 |
10 |
Сан Диего ФК | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | -3 |
11 |
Портланд Тимбърс | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
12 |
Реал Солт Лейк | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
13 |
Минесота Юнайтед | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -9 |
14 |
Остин | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -17 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 29 | 6 | 4 | 19 | -37 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 66 | 29 | 20 | 6 | 3 | 41 |
2 |
Интер Маями КФ | 52 | 29 | 14 | 10 | 5 | 20 |
3 |
Ню Инглънд | 49 | 29 | 15 | 4 | 10 | 7 |
4 |
Чикаго Файър | 48 | 29 | 14 | 6 | 9 | 9 |
5 |
Шарлът ФК | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 8 |
6 |
Филаделфия Юнион | 45 | 29 | 13 | 6 | 10 | 13 |
7 |
Орландо Сити | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 28 | 9 | 9 | 10 | -8 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 29 | 10 | 6 | 13 | -15 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | 2 |
11 |
Торонто ФК | 33 | 29 | 7 | 12 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 33 | 28 | 7 | 12 | 9 | -11 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 32 | 29 | 9 | 5 | 15 | -3 |
14 |
Атланта Юнайтед | 30 | 29 | 8 | 6 | 15 | -12 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 29 | 6 | 6 | 17 | -24 |
Велес Сарсфийлд Рез. е непобеден в 30 от последните си 36 мачa като домакин от Лига на резервите
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Хвачон Ж е непобеден в последните си 15 срещи в първенството
УРА СК е спечелил само 2 от изиграните си 14 срещи от Премиър лига
Машал е бил победен в изминалите 10 мача от Професионална Футболна Лига
Спортинг Брага е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 6 двубои от Лига на конференциите
Нордселанд е победил в предходните си 5 мача от Лига на конференциите
Левски е пропуснал да вкара попадение в предходните си 5 мача от Лига Европа
Уорд е загубил с 3+ гола изминалите 4 мача от Премиър лига
Ференцварош е в поредица от 3 победи на ПП/КР от Лига Европа
Реал Еспаня е непобеден в 29 от последните си 33 срещи от Лига национал
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Стад Реймс не е загубил нито една от предходните 15 срещи от Лига 2
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Айнтрахт Франкфурт от всички турнири
Херта (Берлин) е в серия от 7 победи от Втора Бундеслига
Миеркуря Чук е загубил предходните 6 срещи в първенството
Ош Мариалваш е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 4 срещи от Купа на Португалия
Ал Сареех е пропуснал да вкара попадение в предходните си 4 мача от Дивизия 1
Рапид Виена е победил с 2+ гола в предходните си 3 мача от Бундеслига
Рандерс ФК е в серия от 3 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Суперлига
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Серия Б
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара в последните си 7 срещи от Супер Лига
ФК Диферданж 03 е успял да спечели на ПП/КР последните си 6 мача от Национална Дивизия
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Ювентус Малчика е в серия от 11 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Трета лига - Северозападна
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Калмар ФФ е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Алсвенскан











