Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа 10
Лига на конференциите 8
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10
НепобеденБуфле дю Боргу не е загубил нито една от предходните 6 срещи от Лига 1
ПобедиБуфле дю Боргу е в серия от 3 победи от Лига 1
Без победаБуфле дю Боргу е победил Еспоир Савалу в едва 1 от миналите си 6 мача в лигата
Буфле дю Боргу е непобеден през първата част в последните си 19 поредни мачa от Лига 1
Без отбелязан голЕспоир Савалу не е отбелязал гол в нито една от изминалите 3 срещи от Лига 1
Без победаЕспоир Савалу е спечелил само 1 от предходните си 6 мача от Лига 1
Еспоир Савалу е непобеден през първата част в последните си 14 срещи като домакин от Лига 1
Вижте всички

НепобеденКотон Спорт Уида не е губил нито един от изминалите 8 мача срещу Кавалиърс от Лига 1
НепобеденКавалиърс не е допуснал поражение в нито един от последните си 6 мача като гост от Лига 1
ПобедиКотон Спорт Уида е в серия от 5 поредни победи срещу Кавалиърс от Лига 1

НепобеденКавалиърс е непобеден в 12 от последните си 13 срещи от Лига 1
Суха мрежаКавалиърс е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 3 двубои от Лига 1


НепобеденКотон Спорт Уида е непобеден в 15 от изиграните си 18 двубоя като домакин от Лига 1
Кавалиърс е в поредица от 8 последователни равенства на почивката като гост от Лига 1
Вижте всички
Под 2.5 голаПри под 2.5 гола са завършили последните 4 мача на АСВО като гост от Лига 1
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били вкарани в на АСВО предходните 4 срещи с Дамиса от Лига 1
Без отбелязан голАСВО е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 3 срещи като гост от Лига 1
Дамиса бележи средно по 0.67 попадения в своите мачове от Лига 1
АСВО допуска средно по 0.67 гола в своите мачове от Лига 1
Вижте всички
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 5 срещи на Динамо Абомей в лигата
Джефа бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като домакин от Лига 1
Динамо Абомей допуска средно по 4.00 гола в своите мачове като гост от Лига 1
Динамо Абомей допуска средно по 3.00 гола в своите мачове от Лига 1
НепобеденАСПАК Котону не е загубил нито една от предходните 6 срещи като домакин от Лига 1
АСПАК Котону не е губил на полувремето в нито една от последните си 15 срещи от Лига 1

НепобеденАСПАК Котону е непобеден в 12 от последните си 14 мачa от Лига 1

НепобеденАСПАК Котону не е губил в 10 от предходните си 11 мачa като домакин от Лига 1

Без победаХодио е спечелил само 1 от изиграните си 11 срещи като гост от Лига 1

НепобеденХодио е непобеден в 9 от последните си 11 срещи от Лига 1
Без победаХодио е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи от Лига 1
Вижте всички


Без победаХаваса Сити е спечелил само 3 от изиграните си 21 срещи от Премиър лига


Без победаХаваса Сити е спечелил само 1 от изиграните си 16 срещи от Премиър лига

НепобеденЕтиопски Медхин не е губил в 11 от предходните си 13 мачa като гост от Премиър лига

НепобеденЕтиопски Медхин е непобеден в 7 от предходните си 8 мача срещу Хаваса Сити от Премиър лига

Без победаХаваса Сити е постигнал само 1 победи от последните си 8 срещи като домакин от Премиър лига
Вижте всички
Зуриек е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 8 мача като домакин от Чалъндж лига
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 4 срещи на Зуриек като домакин от Чалъндж лига
Гуджа Юнайтед получава средно по 2.00 попадения в своите мачове (Чалъндж лига)
Зуриек е допуснал средно по 2.00 попадения в своите срещи като домакин от първенството
Гуджа Юнайтед допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Чалъндж лига
Вижте всички


НепобеденАтлетико Артейхо е непобеден в 17 от изиграните си 20 двубоя от Терсера Дивисион - Група 1
Без победаАтлетико Артейхо е спечелил само 1 от изминалите 7 мача от Терсера Дивисион - Група 1
Без победаАрентейро е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи от Терсера Дивисион - Група 1
Атлетико Минерос допуска средно по 2.17 гола в своите мачове от Терсера Дивисион - Група 3
Атлетико Минерос е допуснал средно по 2.33 попадения в своите срещи като домакин от първенството
Веларде получава средно по 1.67 попадения в своите мачове като гост (Терсера Дивисион - Група 3)
Веларде получава средно по 1.67 попадения в своите мачове (Терсера Дивисион - Група 3)
Депортиво Алавес III е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 14 мача от Терсера Дивисион - Група 4
Лейоа е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 11 като гост мача от Терсера Дивисион - Група 4
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 6 срещи на Депортиво Алавес III като домакин от Терсера Дивисион - Група 4
Отбелязани 2+Лейоа е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача от Терсера Дивисион - Група 4
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Лейоа от Терсера Дивисион - Група 4
Депортиво Алавес III бележи средно по 3.00 попадения в своите мачове като домакин от Терсера Дивисион - Група 4
Лейоа е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове като гост от Терсера Дивисион - Група 4
Вижте всички
Лахун Онак е в поредица от 20 последователни срещи без загуба на почивката като домакин във вътрешното първенство
Лахун Онак е непобеден през първата част в последните си 17 срещи от Терсера Дивисион - Група 4
Лахун Онак е успели да водят на почивката в последните си 3 мачa от Терсера Дивисион - Група 4

Без победаСКД Дуранго е спечелил само 2 от предходните си 12 срещи като гост в първенството
НепобеденСКД Дуранго не е губил мач в 6 от изминалите 7 срещи от Терсера Дивисион - Група 4
Без победаСКД Дуранго е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи от Терсера Дивисион - Група 4
Вижте всички

Без победаПосуело де Алкорон е постигнал само 1 победи в последните си 11 мача като гост в първенството
НепобеденПосуело де Алкорон не е губил в 6 от предходните си 7 мачa от Терсера Дивисион - Група 7
ПобедиЛеонеса Б е победил Саламанка B в предходните си 3 мача като гост в лигата

НепобеденЛеонеса Б е непобеден в 8 от последните си 9 срещи от Терсера Дивисион - Група 8
Без победаСаламанка B е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи от Терсера Дивисион - Група 8
ПобедиАтлетико Бембибре е спечелил последните си 3 срещи от Терсера Дивисион - Група 8


Без победаАрандина е спечелил само 3 от изиграните си 18 срещи като гост от Терсера Дивисион - Група 8

НепобеденАтлетико Бембибре не е губил в 8 от предходните си 9 мачa като домакин от Терсера Дивисион - Група 8
НепобеденАтлетико Бембибре е непобеден в 5 от изиграните си 6 двубоя от Терсера Дивисион - Група 8
НепобеденАрандина е непобеден в 5 от предходните си 6 мача срещу Атлетико Бембибре от Терсера Дивисион - Група 8
Вижте всички
Без отбелязан голКолехиос Диосесанос не е отбелязал гол в нито една от изминалите 3 срещи като гост от Терсера Дивисион - Група 8
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 3 мачa на Колехиос Диосесанос от Терсера Дивисион - Група 8
Колехиос Диосесанос бележи средно по 0.50 попадения в своите мачове от Терсера Дивисион - Група 8
Турегано вкарва средно по 0.83 гола в своите мачове от Терсера Дивисион - Група 8
Турегано е вкарал средно по 0.75 гола в изиграните си мачове като домакин от Терсера Дивисион - Група 8
Вижте всички
ФК Паленсия е успели да водят на почивката в последните си 3 мачa от Терсера Дивисион - Група 8
ЗагубиСинеу е загубил предходните 6 срещи в първенството
ЗагубиСинеу е допуснал поражение в последните си 3 мача като гост от Терсера Дивисион - Група 11
Загуби с 2+ голаСинеу е загубил с 2+ гола последните си 3 мача от Терсера Дивисион - Група 11
Без отбелязан голСинеу е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 3 срещи като гост от Терсера Дивисион - Група 11
Без победаМигхорн е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи от Терсера Дивисион - Група 11
Вижте всички
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 6 срещи на Минерва от Терсера Дивисион - Група 13
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 мачa на Минерва като гост в лигата
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 3 мачa на Алкантарила като домакин от Терсера Дивисион - Група 13
Минерва е вкарал средно по 0.67 гола в изиграните си мачове като гост от Терсера Дивисион - Група 13
Минерва допуска средно по 0.33 гола в своите мачове като гост от Терсера Дивисион - Група 13
Минерва допуска средно по 0.67 гола в своите мачове от Терсера Дивисион - Група 13
Минерва бележи средно по 0.50 попадения в своите мачове от Терсера Дивисион - Група 13
Алкантарила бележи средно по 0.83 попадения в своите мачове от Терсера Дивисион - Група 13
Алкантарила получава средно по 0.33 попадения в своите мачове като домакин (Терсера Дивисион - Група 13)
Вижте всички
Загуби на първо/краенМарчамало е бил победен на ПП/КР в миналите си 3 двубоя срещу Сокеямос от Терсера Дивисион - Група 18
Без отбелязан голМарчамало е пропуснал да отбележи дори попадение в последните си 6 мача като домакин срещу Сокеямос от Терсера Дивисион - Група 18
Без отбелязан голСокеямос не е отбелязал гол в нито една от изминалите 3 срещи като гост от Терсера Дивисион - Група 18

Без победаМарчамало е спечелил само 1 от последните си 8 мача срещу Сокеямос от Терсера Дивисион - Група 18
Без победаМарчамало е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи като домакин от Терсера Дивисион - Група 18
Вижте всички
Кобленц е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 28 мача от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Кобленц е успял да отбележи 1+ гола в последните си 10 мача срещу Гонзенхайм от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Отбелязани 2+Гонзенхайм е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 3 срещи на Кобленц като гост от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Кобленц е вкарал средно по 2.08 гола в изиграните си мачове от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Гонзенхайм вкарва средно по 3.00 гола в своите мачове като домакин от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Вижте всички
Райнвогелс Ж е вкарал средно по 9.00 гола в изиграните си мачове от Купа на Нидерландия - жени
Райнвогелс Ж вкарва средно по 9.00 гола в своите мачове като домакин от Купа на Нидерландия - жени
Райнвогелс Ж получава средно по 2.00 попадения в своите мачове (Купа на Нидерландия - жени)
Райнвогелс Ж допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Купа на Нидерландия - жени


НепобеденПарндорф не е губил мач в 14 от изминалите 17 срещи като гост от Регионална лига - Изток
НепобеденВинер Викториа не е губил мач в 6 от изминалите 7 срещи от Регионална лига - Изток
Загуби с 2+ голаКиндберг Мурцхофен е загубил с 2+ гола последните си 3 мача като гост от Ландеслига Щирия

Без победаКиндберг Мурцхофен е постигнал само 2 победи от последните си 11 срещи от Ландеслига Щирия
НепобеденВайндорф Ст. Анна не е губил мач в 6 от изминалите 7 срещи от Ландеслига Щирия
НепобеденКлуб Брюж Ж не е допуснал загуба в последните си 6 поредни мача от Супер лига - жени

НепобеденКлуб Брюж Ж не е губил в 9 от предходните си 11 мачa като гост от Супер лига - жени

НепобеденКлуб Брюж Ж не е губил в 8 от предходните си 9 мачa от Супер лига - жени
Без победаКлуб Брюж Ж е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи като гост от Супер лига - жени

Без победаУсти над Лабем II е спечелил само 1 от изиграните си 11 срещи от Дивизия B

Без победаУсти над Лабем II е постигнал само 1 победи от последните си 10 срещи като гост от Дивизия B

Без победаХвезда Хеб е спечелил само 1 от изиграните си 9 срещи от Дивизия B
Легница II е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 12 мача като гост от III Лига Група III
Легница II е получил поне един гол във всеки един от предходните си 10 мача срещу Ключборк от III Лига Група III
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 7 срещи на Легница II като гост от III Лига Група III
Над 2.5 голаВ на Легница II последните 5 мача като гост срещу Ключборк са вкарани над 2.5 гола (III Лига Група III)
Отбелязани 2+Легница II е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача като гост от III Лига Група III
Ключборк е получил средно по 1.64 гола в своите срещи от първенството
Легница II допуска средно по 1.83 гола в своите мачове от III Лига Група III
Вижте всички
Напшуд Йенджеюв бележи средно по 2.33 попадения в своите мачове от III Лига Група IV
Напшуд Йенджеюв е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 10 мача като гост от III Лига Група IV
Отбелязани 2+Напшуд Йенджеюв е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача като гост от III Лига Група IV
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Напшуд Йенджеюв като гост от III Лига Група IV
Напшуд Йенджеюв получава средно по 1.75 попадения в своите мачове (III Лига Група IV)
Вижте всички
ЗагубиАарау Ж е допуснал поражение в последните си 6 мача като домакин от Супер лига - жени
ПобедиБазел Ж е спечелил последните си 5 сблъсъка с Аарау Ж от Супер лига - жени
Суха мрежаБазел Ж е запазил чиста мрежа във всичките си последни 3 двубоя срещу Аарау Ж от Супер лига - жени


Без победаАарау Ж е спечелил само 2 от изиграните си 30 срещи от Супер лига - жени


НепобеденБазел Ж не е губил в 14 от предходните си 17 мачa от Супер лига - жени

НепобеденБазел Ж е непобеден в 11 от предходните си 12 мача срещу Аарау Ж от Супер лига - жени
Без победаБазел Ж е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи от Супер лига - жени
Вижте всички
Грасхопър Ж е допуснал 1+ гола в последните си 12 двубоя като гост срещу Йънг Бойс Ж от Супер лига - жени
Йънг Бойс Ж е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 10 мача от Супер лига - жени
Отбелязани 2+Йънг Бойс Ж е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи от Супер лига - жени
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Йънг Бойс Ж от Супер лига - жени
Йънг Бойс Ж е вкарал средно по 2.50 гола в изиграните си мачове като домакин от Супер лига - жени
Грасхопър Ж бележи средно по 3.00 попадения в своите мачове като гост от Супер лига - жени
Вижте всички
ПобедиКСМ Търгу Жиу е в серия от 3 победи от Лига 3 - Серия 6


НепобеденКСМ Търгу Жиу не е губил в 18 от предходните си 20 мачa от Лига 3 - Серия 6

НепобеденЖиу Петрошани не е губил мач в 12 от изминалите 14 срещи като домакин от Лига 3 - Серия 6

НепобеденКСМ Търгу Жиу не е губил в 9 от предходните си 10 мачa като гост от Лига 3 - Серия 6

НепобеденХИК Ж не е допуснал поражение в нито един от последните си 9 мача като гост от Национална лига - жени

НепобеденХИК Ж не е губил нито един от изминалите 8 мача срещу Оланд Юн Ж от Национална лига - жени
ПобедиХИК Ж е спечелил всеки един от последните си 3 мача срещу Оланд Юн Ж от Национална лига - жени


НепобеденХИК Ж не е губил в 42 от предходните си 46 мачa от Национална лига - жени


НепобеденХИК Ж е непобеден в 18 от предходните си 21 мача срещу Оланд Юн Ж от Национална лига - жени
НепобеденОланд Юн Ж е непобеден в 6 от последните си 7 срещи като домакин от Национална лига - жени
Вижте всички
Пари Сен Жермен е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 26 мача от Лига 1
Пари Сен Жермен e вкарал 1+ гола във всеки от последните си 23 мача срещу Страсбург от Лига 1
Страсбург е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 14 мача от Лига 1
Пари Сен Жермен е получил 1+ гола от Страсбург във всеки един от миналите си 11 мача като гост в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Пари Сен Жермен изминалите 6 мача на Страсбург от Лига 1
Страсбург допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от Лига 1
Вижте всички
НепобеденПалермо е непобеден в последните си 7 срещи в първенството
НепобеденМантова не е допуснал поражение в нито един от последните си 6 мача от Серия Б

НепобеденМантова е непобеден в 8 от последните си 9 мачa от Серия Б
Палермо е спечелил първото полувреме в последните си 3 мача срещу Мантова от Серия Б


НепобеденПалермо е непобеден в 30 от последните си 34 мачa от Серия Б

НепобеденМантова е непобеден в 10 от последните си 11 мачa като домакин от Серия Б
Вижте всички
ИФК Гьотеборг е допуснал 1 или повече гола в последните си 11 мача като гост срещу АИК Футбол от Алсвенскан
Над 2.5 голаИФК Гьотеборг са отбелязали над 2.5 гола в последните си 5 срещи на АИК Футбол от Алсвенскан
ИФК Гьотеборг получава средно по 2.55 попадения в своите мачове като гост (Алсвенскан)
АИК Футбол допуска средно по 2.27 гола в своите мачове като домакин от Алсвенскан
Катовице е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 15 мача като домакин от Екстракласа
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 7 срещи на Катовице от Екстракласа
Отбелязани 2+Катовице е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 7 мача като домакин от Екстракласа
Отбелязани 2+Погон Шчечин е вкарал 2+ гола във всяка една от последните си 3 срещи в първенството
Катовице допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от Екстракласа
Вижте всички
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 52 | 29 | 15 | 7 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 51 | 29 | 14 | 9 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 50 | 29 | 14 | 8 | 7 | 8 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 47 | 29 | 13 | 8 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 45 | 30 | 12 | 9 | 9 | 15 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 29 | 11 | 8 | 10 | 2 |
8 |
ЛА Галакси | 39 | 30 | 10 | 9 | 11 | -9 |
9 |
Колорадо Рапидс | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | 0 |
10 |
Сан Диего ФК | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | -3 |
11 |
Портланд Тимбърс | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
12 |
Реал Солт Лейк | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
13 |
Минесота Юнайтед | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -9 |
14 |
Остин | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -17 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 29 | 6 | 4 | 19 | -37 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 66 | 29 | 20 | 6 | 3 | 41 |
2 |
Интер Маями КФ | 52 | 29 | 14 | 10 | 5 | 20 |
3 |
Ню Инглънд | 49 | 29 | 15 | 4 | 10 | 7 |
4 |
Чикаго Файър | 48 | 29 | 14 | 6 | 9 | 9 |
5 |
Шарлът ФК | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 8 |
6 |
Филаделфия Юнион | 45 | 29 | 13 | 6 | 10 | 13 |
7 |
Орландо Сити | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 28 | 9 | 9 | 10 | -8 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 29 | 10 | 6 | 13 | -15 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | 2 |
11 |
Торонто ФК | 33 | 29 | 7 | 12 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 33 | 28 | 7 | 12 | 9 | -11 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 32 | 29 | 9 | 5 | 15 | -3 |
14 |
Атланта Юнайтед | 30 | 29 | 8 | 6 | 15 | -12 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 29 | 6 | 6 | 17 | -24 |
Велес Сарсфийлд Рез. е непобеден в 30 от последните си 36 мачa като домакин от Лига на резервите
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Хвачон Ж е непобеден в последните си 15 срещи в първенството
УРА СК е спечелил само 2 от изиграните си 14 срещи от Премиър лига
Машал е бил победен в изминалите 10 мача от Професионална Футболна Лига
Спортинг Брага е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 6 двубои от Лига на конференциите
Нордселанд е победил в предходните си 5 мача от Лига на конференциите
Левски е пропуснал да вкара попадение в предходните си 5 мача от Лига Европа
Уорд е загубил с 3+ гола изминалите 4 мача от Премиър лига
Ференцварош е в поредица от 3 победи на ПП/КР от Лига Европа
Реал Еспаня е непобеден в 29 от последните си 33 срещи от Лига национал
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Стад Реймс не е загубил нито една от предходните 15 срещи от Лига 2
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Айнтрахт Франкфурт от всички турнири
Херта (Берлин) е в серия от 7 победи от Втора Бундеслига
Миеркуря Чук е загубил предходните 6 срещи в първенството
Ош Мариалваш е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 4 срещи от Купа на Португалия
Ал Сареех е пропуснал да вкара попадение в предходните си 4 мача от Дивизия 1
Рапид Виена е победил с 2+ гола в предходните си 3 мача от Бундеслига
Рандерс ФК е в серия от 3 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Суперлига
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Серия Б
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара в последните си 7 срещи от Супер Лига
ФК Диферданж 03 е успял да спечели на ПП/КР последните си 6 мача от Национална Дивизия
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Ювентус Малчика е в серия от 11 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Трета лига - Северозападна
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Калмар ФФ е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Алсвенскан











