Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10
Без победаДЮК Бамберг е спечелил само 2 от изиграните си 14 срещи от Оберлига Байерн Север
НепобеденГросбардорф не е бил победен от ДЮК Бамберг в 6 от предходните си 7 срещи като домакин в лигата
Без победаДЮК Бамберг е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи като гост от Оберлига Байерн Север
НепобеденДЮК Бамберг не е губил в 5 от предходните си 6 мачa от Оберлига Байерн Север
НепобеденКорнбург е непобеден в предходните си 6 двубоя срещу Нойдросенфелд от Оберлига Байерн Север

НепобеденКорнбург е непобеден в 12 от последните си 14 срещи от Оберлига Байерн Север

НепобеденКорнбург не е губил в 7 от предходните си 8 мачa като домакин от Оберлига Байерн Север

НепобеденФК 08 Вилинген е непобеден във всеки един от предходните 8 мача като домакин срещу Равенсбург от Оберлига Баден-Вюртемберг
НепобеденФК 08 Вилинген не е допуснал загуба в последните си 7 поредни мача от Оберлига Баден-Вюртемберг
ПобедиФК 08 Вилинген е в серия от 3 победи като домакин от Оберлига Баден-Вюртемберг
Суха мрежаФК 08 Вилинген е опазил суха мрежа в изиграните 3 срещи като домакин от Оберлига Баден-Вюртемберг

НепобеденФК 08 Вилинген е непобеден в 11 от предходните си 13 мача срещу Равенсбург от Оберлига Баден-Вюртемберг
Без победаРавенсбург е постигнал само 1 победи от последните си 7 срещи като гост от Оберлига Баден-Вюртемберг
НепобеденРавенсбург е непобеден в 5 от изиграните си 6 двубоя от Оберлига Баден-Вюртемберг
Вижте всички
1. КФР Пфорцхайм е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 24 мача от Оберлига Баден-Вюртемберг
1. КФР Пфорцхайм е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 17 мача като гост от Оберлига Баден-Вюртемберг
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 5 срещи на ФК Нотинген от Оберлига Баден-Вюртемберг
1. КФР Пфорцхайм допуска средно по 1.73 гола в своите мачове от Оберлига Баден-Вюртемберг
1. КФР Пфорцхайм бележи средно по 1.91 гола в своите срещи от Оберлига Баден-Вюртемберг
ФК Нотинген е вкарал средно по 2.80 гола в изиграните си мачове като домакин от Оберлига Баден-Вюртемберг
ФК Нотинген допуска средно по 1.82 гола в своите мачове от Оберлига Баден-Вюртемберг
ФК Нотинген вкарва средно по 2.18 гола в своите мачове от Оберлига Баден-Вюртемберг
Вижте всички
Суха мрежаОберварт е запазил чиста мрежа във всичките си последни 3 двубоя срещу СВ Глогниц от Регионална лига - Изток


НепобеденОберварт е непобеден в 13 от последните си 16 срещи от Регионална лига - Изток

Без победаСВ Глогниц е спечелил само 1 от изиграните си 9 срещи от Регионална лига - Изток

НепобеденОберварт не е губил мач в 7 от изминалите 8 срещи като гост от Регионална лига - Изток
НепобеденШайблингкирхен не е загубил нито една от предходните 6 срещи като домакин от Регионална лига - Изток
Победи на първо/краенКремсер СК е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 3 мача от Регионална лига - Изток

Без победаКремсер СК е постигнал само 1 победи от последните си 9 срещи като гост от Регионална лига - Изток
НепобеденКремсер СК е непобеден в 5 от изиграните си 6 двубоя от Регионална лига - Изток
НепобеденРотенбърг не е загубил нито една от предходните 6 срещи като гост от Ландсеслига Ворарлберг
НепобеденБизау е в поредица от 6 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство

НепобеденРотенбърг е непобеден в 9 от последните си 10 срещи от Ландсеслига Ворарлберг

НепобеденРотенбърг не е губил в 9 от предходните си 10 мачa като гост от Ландсеслига Ворарлберг
ПобедиДинамо Хелфорт е победил Швехат в предходните си 3 мача в лигата


НепобеденДинамо Хелфорт е непобеден в 31 от предходните си 37 срещи в първенството
НепобеденДинамо Хелфорт не е бил победен от Швехат в 6 от предходните си 7 срещи в лигата
Швехат е успели да водят на почивката в последните си 3 мачa като домакин от Ландеслига Виена
ЗагубиОртман е бил победен в изминалите 3 мача като домакин от Ландеслига Долна Австрия


Без победаОртман е постигнал само 4 победи в последните си 25 мача в първенството

НепобеденОртман не е бил победен от Здвелт в 10 от предходните си 12 срещи в лигата

Без победаЗдвелт е спечелил само 1 от изиграните си 9 срещи като гост от Ландеслига Долна Австрия
Ебрайхсдорф е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 12 мача от Ландеслига Долна Австрия
Отбелязани 2+Ебрайхсдорф е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 6 мача като домакин от Ландеслига Долна Австрия
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Визелбург от Ландеслига Долна Австрия са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Ебрайхсдорф от Ландеслига Долна Австрия
Визелбург допуска средно по 2.50 гола в своите мачове като гост от Ландеслига Долна Австрия
Ебрайхсдорф допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Ландеслига Долна Австрия
Вижте всички

НепобеденФрайдбург / Пьондорф не е загубил нито една от предходните 8 срещи като домакин от Ландеслига Горна Австрия
ПобедиФрайдбург / Пьондорф е спечелил последните си 4 мача като домакин срещу Михелдорф от Ландеслига Горна Австрия


НепобеденФрайдбург / Пьондорф е непобеден в 18 от последните си 21 срещи от Ландеслига Горна Австрия

НепобеденФрайдбург / Пьондорф не е губил в 10 от миналите си 12 мача срещу Михелдорф от Ландеслига Горна Австрия
ЗагубиГарстен е бил победен в предходните си 3 поредни срещи от Ландеслига Горна Австрия
Без победаАлхаминг е спечелил само 1 от предходните си 7 мача като домакин от Ландеслига Горна Австрия
Без победаГарстен е постигнал само 1 победи от последните си 7 срещи от Ландеслига Горна Австрия

Над 2.5 голаВ предходните 10 мача на Юниън Еделвайс от Ландеслига Горна Австрия са били отбелязани над 2.5 гола

Отбелязани 2+Юниън Еделвайс е отбелязал 2 или повече гола в последните си 10 поредни срещи от Ландеслига Горна Австрия
Юниън Еделвайс e отбелязал 1 или повече гола в миналите си 9 двубоя срещу Св. Валентин от Ландеслига Горна Австрия
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 6 срещи на Св. Валентин от Ландеслига Горна Австрия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Юниън Еделвайс изминалите 5 мача на Св. Валентин от Ландеслига Горна Австрия
Отбелязани 2+Св. Валентин е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи от Ландеслига Горна Австрия
Отбелязани 2+Юниън Еделвайс е отбелязал 2+ гола във всеки един от миналите си 3 мача срещу Св. Валентин от Ландеслига Горна Австрия
Св. Валентин допуска средно по 1.55 гола в своите мачове от Ландеслига Горна Австрия
Юниън Еделвайс е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове от Ландеслига Горна Австрия
Вижте всички
Загуби с 2+ голаГросклайн е допуснал поражение с 2+ гола във всяка една от предходните си 3 срещи като гост от Ландеслига Щирия

Без победаГросклайн е спечелил само 1 от предходните си 8 срещи в първенството
Илц е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 17 като гост мача от Ландеслига Щирия
Отбелязани 2+Илц е отбелязал 2 или повече гола в последните си 7 поредни срещи като гост от Ландеслига Щирия
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 7 срещи на Илц в лигата
Шладминг получава средно по 1.67 попадения в своите мачове като домакин (Ландеслига Щирия)
Илц бележи средно по 3.00 попадения в своите мачове като гост от Ландеслига Щирия
Вижте всички
Победи с 3+ голаУайлдън е победил с 3+ гола в изминалите си 3 мача като от Ландеслига Щирия
Уайлдън не е губил на полувремето в нито една от последните си 14 срещи от Ландеслига Щирия
Победи на първо/краенУайлдън е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 3 мача от Ландеслига Щирия


Без победаПахерн е постигнал само 3 победи от последните си 20 срещи като гост от Ландеслига Щирия

НепобеденПахерн не е губил в 7 от предходните си 8 мачa от Ландеслига Щирия

НепобеденУайлдън е непобеден в 7 от изиграните си 8 двубоя от Ландеслига Щирия
Вижте всички
ТСВ Ноймаркт е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 19 срещи в първенството
Шварцах е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 16 срещи в първенството

Допуснати 2+Шварцах е допуснал поне два гола в изминалите 10 срещи като домакин в първенството
Над 2.5 голаВ предходните 6 мача на ТСВ Ноймаркт от Ландеслига Залцбург са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+ТСВ Ноймаркт е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача от Ландеслига Залцбург
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Шварцах като домакин от Ландеслига Залцбург
ТСВ Ноймаркт получава средно по 3.18 попадения в своите мачове (Ландеслига Залцбург)
Шварцах получава средно по 2.67 попадения в своите мачове като домакин (Ландеслига Залцбург)
Вижте всички
Талгау е допуснал 1 или повече гола в изминалите 20 поредни мача от Ландеслига Залцбург
Юнион Хендорф е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 17 срещи в първенството
Допуснати 2+Юнион Хендорф е допуснал поне два голавъв всеки един от последните си 7 мача от Ландеслига Залцбург
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 3 срещи на Юнион Хендорф като домакин в лигата
Юнион Хендорф бележи средно по 2.40 попадения в своите мачове като домакин от Ландеслига Залцбург
Талгау получава средно по 2.29 попадения в своите мачове като гост (Ландеслига Залцбург)
Вижте всички
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 4 срещи на Екстеншън Гънърс като домакин от Висша лига
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 мачa на ТАФИК като гост в лигата
Суха мрежаЕкстеншън Гънърс е успял да опази суха мрежа в предходните си 3 срещи като домакин в първенството
Екстеншън Гънърс допуска средно по 0.75 гола в своите мачове от Висша лига
ТАФИК е вкарал средно по 0.50 гола в изиграните си мачове като гост от Висша лига
Вижте всички
Пречко е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 10 мача като домакин от 3. Лига Център
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Пречко от 3. Лига Център
Пречко допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като домакин от 3. Лига Център
Пречко получава средно по 2.00 попадения в своите мачове (3. Лига Център)
Трешневка допуска средно по 1.75 гола в своите мачове като гост от 3. Лига Център
Вижте всички
Йеления Гора е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 14 мача като гост от III Лига Група III
Допуснати 2+Ниса е допуснал поне два голавъв всеки един от последните си 7 мача като домакин от III Лига Група III
Ниса допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от III Лига Група III
Ниса получава средно по 2.17 попадения в своите мачове като домакин (III Лига Група III)
ЗагубиСт. Гален Ж е бил победен в изминалите 6 мача като гост от Супер лига - жени
Загуби с 3+ голаСт. Гален Ж е загубил с 3+ гола изминалите 3 мача от Супер лига - жени
Загуби на първо/краенСт. Гален Ж е в серия от 3 поредни поражения на ПП/КР като гост в мачовете си от Супер лига - жени


НепобеденЦюрих Ж е непобеден в 16 от последните си 19 двубоя срещу Ст. Гален Ж от Супер лига - жени

НепобеденЦюрих Ж не е губил мач в 11 от изминалите 12 срещи като домакин от Супер лига - жени

Без победаСт. Гален Ж е постигнал само 1 победи в последните си 11 мача като гост в първенството
Вижте всички


НепобеденСервет Ж е непобеден от Люцерн Ж в последните си 16 мача в лигата


НепобеденСервет Ж не е загубил нито една от предходните 16 срещи като домакин от Супер лига - жени
НепобеденЛюцерн Ж е непобеден в 5 от изиграните си 6 двубоя от Супер лига - жени


НепобеденСервет Ж не е губил в 30 от предходните си 32 мачa от Супер лига - жени


НепобеденСервет Ж е непобеден в 18 от предходните си 19 мача срещу Люцерн Ж от Супер лига - жени
Сервет Ж е спечелил първото полувреме в последните си 4 мача като домакин срещу Люцерн Ж от Супер лига - жени
Вижте всички
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Кухл от Регионална лига - Север
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Грьодиг от Регионална лига - Север са били отбелязани над 2.5 гола
Кухл бележи средно по 2.09 попадения в своите мачове от Регионална лига - Север
Грьодиг допуска средно по 1.73 гола в своите мачове от Регионална лига - Север
Победи с 2+ голаВалерн/Ст Мариенкирхен е в серия от 4 поредни победи с 2+ гола от Регионална лига - Север
Победи на първо/краенВалерн/Ст Мариенкирхен е успял да спечели на ПП/КР последните си 4 мача от Регионална лига - Север

НепобеденВалерн/Ст Мариенкирхен не е губил в 9 от предходните си 11 мачa от Регионална лига - Север
Тилмич е допуснал средно по 2.00 попадения в своите срещи като гост от първенството
Тилмич е допуснал средно по 1.80 попадения в своите срещи от първенството
Дойчландбергер е реализирал средно по 2.00 гола в своите срещи като домакин в първенството
Дойчландбергер вкарва средно по 1.90 гола в своите мачове от Регионална лига - Юг
Лафниц е получил 1+ гола в предходните си 10 срещи от Регионална лига - Юг

Над 2.5 голаВ предходните 10 мача на Лафниц от Регионална лига - Юг са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 5 срещи на Глайсдорф 09 като гост от Регионална лига - Юг
Отбелязани 2+Лафниц е вкарал 2+ гола във всяка една от последните си 4 срещи в първенството
Лафниц допуска средно по 2.10 гола в своите мачове от Регионална лига - Юг
Глайсдорф 09 допуска средно по 1.90 гола в своите мачове от Регионална лига - Юг
Вижте всички
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Донау Клагенфурт от Регионална лига - Юг
Донау Клагенфурт допуска средно по 1.91 гола в своите мачове от Регионална лига - Юг
Донау Клагенфурт допуска средно по 2.17 гола в своите мачове като гост от Регионална лига - Юг
Над 2.5 голаВ предходните 5 мача на Трайбах като гост от Регионална лига - Юг са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Трайбах от Регионална лига - Юг
Трайбах е вкарал средно по 2.09 гола в изиграните си мачове от Регионална лига - Юг
Трайбах допуска средно по 2.20 гола в своите мачове като гост от Регионална лига - Юг
АТСВ Волфсберг получава средно по 1.60 гола в своите срещи като домакин от Регионална лига - Юг
АТСВ Волфсберг получава средно по 2.36 гола в своите срещи от Регионална лига - Юг
Вижте всички
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Калсдорф от Регионална лига - Юг
СК Вайц е реализирал средно по 2.40 гола в своите срещи като домакин в първенството
ФСК Хохеггер Дахер е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 10 срещи в първенството
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на ФСК Хохеггер Дахер като гост от Регионална лига - Юг
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 4 срещи на Алерхайлиген като домакин от първенството
ФСК Хохеггер Дахер допуска средно по 2.30 гола в своите мачове от Регионална лига - Юг
Алерхайлиген получава средно по 1.60 попадения в своите мачове като домакин (Регионална лига - Юг)
Вижте всички
Трайскирхен е получил 1+ гола в предходните си 10 срещи като гост от Регионална лига - Изток
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Трайскирхен изминалите 3 мача на Фаворитнер АС от Регионална лига - Изток
Отбелязани 2+Трайскирхен е успял да вкара 2+ гола в миналите си 3 мача срещу Фаворитнер АС от Регионална лига - Изток
Трайскирхен е вкарал средно по 2.50 гола в изиграните си мачове като гост от Регионална лига - Изток
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на УФК Халайн като гост от Регионална лига - Север
Зеекирхен допуска средно по 1.55 гола в своите мачове от Регионална лига - Север
УФК Халайн получава средно по 2.18 попадения в своите мачове (Регионална лига - Север)
УФК Халайн получава средно по 3.25 гола в своите срещи като гост от Регионална лига - Север
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 52 | 29 | 15 | 7 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 51 | 29 | 14 | 9 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 50 | 29 | 14 | 8 | 7 | 8 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 47 | 29 | 13 | 8 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 45 | 30 | 12 | 9 | 9 | 15 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 29 | 11 | 8 | 10 | 2 |
8 |
ЛА Галакси | 39 | 30 | 10 | 9 | 11 | -9 |
9 |
Колорадо Рапидс | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | 0 |
10 |
Сан Диего ФК | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | -3 |
11 |
Портланд Тимбърс | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
12 |
Реал Солт Лейк | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
13 |
Минесота Юнайтед | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -9 |
14 |
Остин | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -17 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 29 | 6 | 4 | 19 | -37 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 66 | 29 | 20 | 6 | 3 | 41 |
2 |
Интер Маями КФ | 52 | 29 | 14 | 10 | 5 | 20 |
3 |
Ню Инглънд | 49 | 29 | 15 | 4 | 10 | 7 |
4 |
Чикаго Файър | 48 | 29 | 14 | 6 | 9 | 9 |
5 |
Шарлът ФК | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 8 |
6 |
Филаделфия Юнион | 45 | 29 | 13 | 6 | 10 | 13 |
7 |
Орландо Сити | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 28 | 9 | 9 | 10 | -8 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 29 | 10 | 6 | 13 | -15 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | 2 |
11 |
Торонто ФК | 33 | 29 | 7 | 12 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 33 | 28 | 7 | 12 | 9 | -11 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 32 | 29 | 9 | 5 | 15 | -3 |
14 |
Атланта Юнайтед | 30 | 29 | 8 | 6 | 15 | -12 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 29 | 6 | 6 | 17 | -24 |
Велес Сарсфийлд Рез. е непобеден в 30 от последните си 36 мачa като домакин от Лига на резервите
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Хвачон Ж е непобеден в последните си 15 срещи в първенството
УРА СК е спечелил само 2 от изиграните си 14 срещи от Премиър лига
Машал е бил победен в изминалите 10 мача от Професионална Футболна Лига
Спортинг Брага е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 6 двубои от Лига на конференциите
Нордселанд е победил в предходните си 5 мача от Лига на конференциите
Левски е пропуснал да вкара попадение в предходните си 5 мача от Лига Европа
Уорд е загубил с 3+ гола изминалите 4 мача от Премиър лига
Ференцварош е в поредица от 3 победи на ПП/КР от Лига Европа
Реал Еспаня е непобеден в 29 от последните си 33 срещи от Лига национал
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Стад Реймс не е загубил нито една от предходните 15 срещи от Лига 2
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Айнтрахт Франкфурт от всички турнири
Херта (Берлин) е в серия от 7 победи от Втора Бундеслига
Миеркуря Чук е загубил предходните 6 срещи в първенството
Ош Мариалваш е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 4 срещи от Купа на Португалия
Ал Сареех е пропуснал да вкара попадение в предходните си 4 мача от Дивизия 1
Рапид Виена е победил с 2+ гола в предходните си 3 мача от Бундеслига
Рандерс ФК е в серия от 3 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Суперлига
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Серия Б
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара в последните си 7 срещи от Супер Лига
ФК Диферданж 03 е успял да спечели на ПП/КР последните си 6 мача от Национална Дивизия
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Ювентус Малчика е в серия от 11 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Трета лига - Северозападна
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Калмар ФФ е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Алсвенскан











