cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Spania Segunda B Grupo 4

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 63
    Victorii gazda: 29
     
     
    46%
    Egalitati: 18
     
     
    29%
    Victorii oaspete: 16
     
     
    25%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 30
     
     
    48%
    Peste 2.5 goluri: 33
     
     
    52%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 168  
    Goluri gazde: 99
     
     
    59%
    Goluri oaspeti: 69
     
     
    41%
    Goluri la un meci: 2.67
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Mijas Las Lagunas 16 2.29
    2. Recreativo Huelva 13 1.86
    3. CD Don Benito 13 1.86
    4. Ciudad de Lucena 12 1.71
    5. Sevilla Atletico 12 1.71
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Real Betis B 4 0.57
    2. CD Badajoz 5 0.71
    3. Puente Genil 6 0.86
    4. Xerez CD 6 0.86
    5. Ciudad de Lucena 6 0.86
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Las Palmas Atlético 3 0.43
    2. Xerez CD 4 0.57
    3. Atlético Antoniano 6 0.86
    4. Marbella 6 0.86
    5. UD Tamaraceite 7 1
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Atlético Central Córdoba 15 2.14
    2. UD Tamaraceite 14 2
    3. Mijas Las Lagunas 12 1.71
    4. Sevilla Atletico 12 1.71
    5. Atlético Antoniano 12 1.71

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Atlético Central Córdoba
    3
    1
    1
    1
    2
    2
    2. Xerez CD
    4
    2
    1
    2
    1
    2
    3. Marbella
    3
    2
    3
    1
    1
    3
    4. Union Estepona
    2
    2
    1
    1
    1
    3
    5. Puente Genil
    1
    2
    3
    3
    2
    1
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Linares Deportivo
    4
    3
    4
    3
    3
    2
    2. Atlético Sanluqueño
    2
    1
    2
    2
    5
    1
    3. Recreativo Huelva
    1
    1
    5
    1
    3
    2
    4. CD Badajoz
    2
    2
    3
    4
    3
    4
    5. Mijas Las Lagunas
    1
    5
    2
    4
    3
    1
    Rezultate
    1 - 0 8
     
     
    12.7%
    0 - 0 7
     
     
    11.11%
    0 - 1 6
     
     
    9.52%
    1 - 1 5
     
     
    7.94%
    2 - 1 5
     
     
    7.94%
    1 - 2 4
     
     
    6.35%
    2 - 2 4
     
     
    6.35%
    3 - 1 3
     
     
    4.76%
    4 - 0 3
     
     
    4.76%
    0 - 2 2
     
     
    3.17%
    1 - 3 2
     
     
    3.17%
    2 - 0 2
     
     
    3.17%
    3 - 3 2
     
     
    3.17%
    3 - 0 2
     
     
    3.17%
    3 - 2 2
     
     
    3.17%
    4 - 2 2
     
     
    3.17%
    0 - 3 1
     
     
    1.59%
    1 - 4 1
     
     
    1.59%
    4 - 1 1
     
     
    1.59%
    6 - 2 1
     
     
    1.59%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 32
     
     
    51%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 27
     
     
    43%
    Egalitati: 23
     
     
    37%
    Victorii oaspete: 13
     
     
    21%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 14
    2. 13
    3. 12
    4. 11
    5. 11
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 3
    2. 3
    3. 5
    4. 5
    5. 5
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Ciudad de Lucena 14 7 4 2 1 6
    2
    Real Betis B 14 7 4 2 1 7
    3
    Recreativo Huelva 14 7 4 2 1 6
    4
    CD Badajoz 14 7 4 2 1 3
    5
    CD Don Benito 13 7 4 1 2 3
    6
    Mijas Las Lagunas 12 7 3 3 1 4
    7
    Linares Deportivo 11 7 3 2 2 0
    8
    Union Estepona 11 7 3 2 2 1
    9
    Puente Genil 10 7 3 1 3 2
    10
    CD Tenerife B 10 7 3 1 3 0
    11
    Sevilla Atletico 9 7 2 3 2 0
    12
    Atlético Sanluqueño 7 7 1 4 2 -1
    13
    Xerez CD 6 7 1 3 3 -2
    14
    Marbella 6 7 1 3 3 -3
    15
    Atlético Central Córdoba 6 7 2 0 5 -5
    16
    UD Tamaraceite 6 7 2 0 5 -7
    17
    Las Palmas Atlético 5 7 1 2 4 -8
    18
    Atlético Antoniano 3 7 0 3 4 -6
    Promotion
    Promotion Play-off
    Relegation Play-off
    Relegation

    Predictie al zilei

    9.
    2.
    Junior Barranquilla nu a primit gol în ultimele 3 deplasări împotriva celor de la Deportivo Cali în Primera A.