cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Rusia Fnl 2 - Division A Silver

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 39
    Victorii gazda: 19
     
     
    49%
    Egalitati: 4
     
     
    10%
    Victorii oaspete: 16
     
     
    41%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 16
     
     
    41%
    Peste 2.5 goluri: 23
     
     
    59%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 124  
    Goluri gazde: 76
     
     
    61%
    Goluri oaspeti: 48
     
     
    39%
    Goluri la un meci: 3.18
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Zenit-2 29 2.64
    2. FK Tyumen 24 2
    3. Amkar Perm 23 2.09
    4. Torpedo Miass 18 1.64
    5. Dynamo Stavropol 11 1
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Zenit-2 4 0.36
    2. Torpedo Miass 14 1.27
    3. FK Tyumen 16 1.33
    4. Amkar Perm 16 1.45
    5. Dynamo Stavropol 19 1.73
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Dynamo-2 Moscow 9 0.82
    2. Irtysh Omsk 10 0.91
    3. Dynamo Stavropol 11 1
    4. Torpedo Miass 18 1.64
    5. Amkar Perm 23 2.09
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Dynamo-2 Moscow 31 2.82
    2. Irtysh Omsk 24 2.18
    3. Dynamo Stavropol 19 1.73
    4. Amkar Perm 16 1.45
    5. FK Tyumen 16 1.33

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. FK Tyumen
    2. Dynamo-2 Moscow
    2
    3. Amkar Perm
    3
    4. Torpedo Miass
    4
    5. Dynamo Stavropol
    2
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Zenit-2
    5
    2. Irtysh Omsk
    4
    Rezultate
    0 - 2 4
     
     
    10.26%
    0 - 1 4
     
     
    10.26%
    0 - 3 3
     
     
    7.69%
    1 - 2 3
     
     
    7.69%
    1 - 0 3
     
     
    7.69%
    2 - 0 3
     
     
    7.69%
    5 - 0 3
     
     
    7.69%
    1 - 1 2
     
     
    5.13%
    2 - 2 2
     
     
    5.13%
    2 - 3 2
     
     
    5.13%
    3 - 0 2
     
     
    5.13%
    4 - 0 2
     
     
    5.13%
    2 - 1 1
     
     
    2.56%
    3 - 1 1
     
     
    2.56%
    4 - 3 1
     
     
    2.56%
    5 - 2 1
     
     
    2.56%
    5 - 1 1
     
     
    2.56%
    6 - 1 1
     
     
    2.56%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 15
     
     
    38%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 14
     
     
    36%
    Egalitati: 14
     
     
    36%
    Victorii oaspete: 11
     
     
    28%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 16
    2. 15
    3. 12
    4. 7
    5. 6
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 1
    2. 3
    3. 6
    4. 7
    5. 12
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Meci selectat


    Sezonul de toamnă

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Zenit-2 29 11 9 2 0 25
    2
    FK Tyumen 22 12 7 1 4 8
    3
    Amkar Perm 19 11 6 1 4 7
    4
    Torpedo Miass 18 11 6 0 5 4
    5
    Dynamo Stavropol 11 11 3 2 6 -8
    6
    Irtysh Omsk 7 11 2 1 8 -14
    7
    Dynamo-2 Moscow 7 11 2 1 8 -22
    Championship Group
    Relegation Group

    Predictie al zilei

    2.
    4.
    Boca Juniors a păstrat poarta intactă în ultimele 4 meciuri acasă cu Talleres Córdoba în Liga Profesional.