Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2646
>
Rzut rożny
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na żywo
23
Top Prognozy
Prognozy na dziś
447
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na jutro
987
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na weekend
1562
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Wartości
288
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
177
Top Europejski
63
Europejski
745
Amerykański
170
Afrykanin
82
Azjatycki
169
Australijski
41
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
6
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
1
Southern League
20
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
5
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
11
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
4
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
7
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
5
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
4
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Białoruś Reserves
8
Puchar Białorusi
Women Premier League
2
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
Amazonense
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
1
Mineiro 2
Paraense
2
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
3
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
5
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
6
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
3
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
4
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
7
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
12
Gwinea
>
Ligue 1
8
Haiti
>
Championnat National
5
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
4
Tercera Division G3
5
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
8
Tercera Division G6
8
Tercera Division G7
4
Tercera Division G8
5
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
2
Tercera Division G12
2
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
5
Tercera Division G15
10
Tercera Division G16
2
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
5
Super League
6
Indonezja
>
Liga 1
5
Liga 2
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
5
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
5
Kamerun
>
Elite One
9
Elite Two
2
Kanada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kolumbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
5
Mauritania
>
Ligue 1
4
Mauritius
>
Mauritian League
2
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
6
Regionalliga Nordost
7
Regionalliga Süd/Südwest
6
Regionalliga West
8
Regionalliga Bayern
10
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
6
Oberliga Hamburg
2
Oberliga Bremen
2
Oberliga Niedersachsen
8
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
4
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
8
Oberliga Bayern Nord
8
Oberliga Bayern Süd
7
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
3
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
9
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Nigeria
>
Premier League
9
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
10
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
7
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
6
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
5
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
8
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
5
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
6
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
4
Division 1
14
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Wenezuela
>
Primera Division
6
Segunda Division
8
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
24
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
11
Serie D Group B
11
Serie D Group C
3
Serie D Group D
9
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
3
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Gorodeya Res. - Statystyka i prognozy
Gorodeya Res.
Miasto: Gorodeya
Belarus Reserves Championship prognozy
L
L
L
L
L
L
16. miejsce
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Rozegrane mecze Gorodeya Res.
Wszystkie
21/11
2020
Gorodeya Res.
0 - 4
(0 - 2)
Dinamo Brest Res.
ByR
06/11
2020
Slutsk Res.
4 - 0
(2 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
23/10
2020
Gorodeya Res.
0 - 2
(0 - 0)
Smolevichy-STI Res.
ByR
16/10
2020
Neman Grodno Res.
2 - 0
(2 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
24/09
2020
Gorodeya Res.
0 - 3
(0 - 2)
Slavia Res.
ByR
18/09
2020
Gorodeya Res.
0 - 2
(0 - 0)
Torpedo Zhodino Res.
ByR
10/09
2020
Minsk Res.
8 - 0
(5 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
21/08
2020
Gorodeya Res.
0 - 1
(0 - 1)
FK Ruh Brest Res.
ByR
08/08
2020
BATE Res.
2 - 0
( - )
Gorodeya Res.
ByR
01/08
2020
Gorodeya Res.
1 - 6
(0 - 3)
Energetyk-BGU Res.
ByR
24/07
2020
Dinamo Minsk Res.
1 - 1
(0 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
16/07
2020
Gorodeya Res.
2 - 4
(2 - 1)
Belshina Res.
ByR
10/07
2020
Shakhtyor Res.
4 - 1
(2 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
03/07
2020
Gorodeya Res.
0 - 0
(0 - 0)
Vitebsk Res.
ByR
27/06
2020
Gorodeya Res.
0 - 2
(0 - 0)
Isloch Res.
ByR
19/06
2020
Dinamo Brest Res.
4 - 1
(0 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
11/06
2020
Gorodeya Res.
1 - 4
(0 - 3)
Slutsk Res.
ByR
04/06
2020
Smolevichy-STI Res.
3 - 1
(0 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
28/05
2020
Gorodeya Res.
0 - 1
(0 - 0)
Neman Grodno Res.
ByR
21/05
2020
Slavia Res.
1 - 0
(1 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
14/05
2020
Torpedo Zhodino Res.
9 - 4
(7 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
07/05
2020
Gorodeya Res.
2 - 3
(1 - 0)
Minsk Res.
ByR
01/05
2020
FK Ruh Brest Res.
2 - 0
(2 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
24/04
2020
Gorodeya Res.
0 - 2
(0 - 0)
BATE Res.
ByR
15/04
2020
Energetyk-BGU Res.
3 - 1
(2 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
10/04
2020
Gorodeya Res.
0 - 6
(0 - 2)
Dinamo Minsk Res.
ByR
02/04
2020
Belshina Res.
4 - 0
(1 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
27/03
2020
Gorodeya Res.
0 - 0
(0 - 0)
Shakhtyor Res.
ByR
20/03
2020
Vitebsk Res.
4 - 1
(3 - 1)
Gorodeya Res.
ByR
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
6
100%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[0,3,26,29],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_371":[null,3,26,29],"lg_371_6":[null,null,6,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
1 połowa
2 połowa
Gorodeya Res.
Rozegrane mecze:
30
Bramki
(Strzelone/Stracone)
18
0.6
3.27
98
Poniżej/Powyżej
1.5
5
25
17%
83%
2.5
13
17
43%
57%
3.5
14
16
47%
53%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
12
18
40%
60%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
28
7%
93%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
12
18
40%
60%
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dinamo Minsk Res.
70
29
22
4
3
74
23
51
2
Minsk Res.
69
29
21
6
2
77
27
50
3
Shakhtyor Res.
63
31
19
6
6
72
38
34
4
Neman Grodno Res.
58
29
18
4
7
65
41
24
5
Isloch Res.
57
30
17
6
7
61
37
24
6
BATE Res.
48
30
15
3
12
54
53
1
7
FK Ruh Brest Res.
42
30
12
6
12
53
54
-1
8
Energetyk-BGU Res.
41
30
13
2
15
57
53
4
9
Torpedo Zhodino Res.
41
30
12
5
13
51
51
0
10
Dinamo Brest Res.
38
31
11
5
15
55
62
-7
11
Slutsk Res.
35
31
9
8
14
45
54
-9
12
Smolevichy-STI Res.
30
30
9
3
18
34
66
-32
13
Vitebsk Res.
29
30
7
8
15
44
67
-23
14
Belshina Res.
28
31
7
7
17
46
58
-12
15
Slavia Res.
26
29
6
8
15
33
57
-24
16
Gorodeya Res.
3
30
0
3
27
18
98
-80
Champion
Mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
21/11
2020
Gorodeya Res.
0 - 4
(0 - 2)
Dinamo Brest Res.
ByR
23/10
2020
Gorodeya Res.
0 - 2
(0 - 0)
Smolevichy-STI Res.
ByR
24/09
2020
Gorodeya Res.
0 - 3
(0 - 2)
Slavia Res.
ByR
18/09
2020
Gorodeya Res.
0 - 2
(0 - 0)
Torpedo Zhodino Res.
ByR
21/08
2020
Gorodeya Res.
0 - 1
(0 - 1)
FK Ruh Brest Res.
ByR
01/08
2020
Gorodeya Res.
1 - 6
(0 - 3)
Energetyk-BGU Res.
ByR
16/07
2020
Gorodeya Res.
2 - 4
(2 - 1)
Belshina Res.
ByR
03/07
2020
Gorodeya Res.
0 - 0
(0 - 0)
Vitebsk Res.
ByR
27/06
2020
Gorodeya Res.
0 - 2
(0 - 0)
Isloch Res.
ByR
11/06
2020
Gorodeya Res.
1 - 4
(0 - 3)
Slutsk Res.
ByR
28/05
2020
Gorodeya Res.
0 - 1
(0 - 0)
Neman Grodno Res.
ByR
07/05
2020
Gorodeya Res.
2 - 3
(1 - 0)
Minsk Res.
ByR
24/04
2020
Gorodeya Res.
0 - 2
(0 - 0)
BATE Res.
ByR
10/04
2020
Gorodeya Res.
0 - 6
(0 - 2)
Dinamo Minsk Res.
ByR
27/03
2020
Gorodeya Res.
0 - 0
(0 - 0)
Shakhtyor Res.
ByR
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
6
100%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[0,2,13,15],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_371":[null,2,13,15],"lg_371_6":[null,null,6,6]}
Pełna statystyka (Gospodarze)
Statystyka
1 połowa
2 połowa
Gorodeya Res.
Rozegrane mecze:
15
Bramki
(Strzelone/Stracone)
6
0.4
2.67
40
Poniżej/Powyżej
1.5
4
11
27%
73%
2.5
8
7
53%
47%
3.5
9
6
60%
40%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
4
11
27%
73%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
13
13%
87%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
4
11
27%
73%
Mecze w roli gościa:
Wszystkie
06/11
2020
Slutsk Res.
4 - 0
(2 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
16/10
2020
Neman Grodno Res.
2 - 0
(2 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
10/09
2020
Minsk Res.
8 - 0
(5 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
08/08
2020
BATE Res.
2 - 0
( - )
Gorodeya Res.
ByR
24/07
2020
Dinamo Minsk Res.
1 - 1
(0 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
10/07
2020
Shakhtyor Res.
4 - 1
(2 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
19/06
2020
Dinamo Brest Res.
4 - 1
(0 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
04/06
2020
Smolevichy-STI Res.
3 - 1
(0 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
21/05
2020
Slavia Res.
1 - 0
(1 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
14/05
2020
Torpedo Zhodino Res.
9 - 4
(7 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
01/05
2020
FK Ruh Brest Res.
2 - 0
(2 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
15/04
2020
Energetyk-BGU Res.
3 - 1
(2 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
02/04
2020
Belshina Res.
4 - 0
(1 - 0)
Gorodeya Res.
ByR
20/03
2020
Vitebsk Res.
4 - 1
(3 - 1)
Gorodeya Res.
ByR
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
17%
Przegrane
5
83%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[0,1,13,14],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_371":[null,1,13,14],"lg_371_6":[null,1,5,6]}
Pełna statystyka (Goście)
Statystyka
1 połowa
2 połowa
Gorodeya Res.
Rozegrane mecze:
15
Bramki
(Strzelone/Stracone)
12
0.8
3.87
58
Poniżej/Powyżej
1.5
1
14
7%
93%
2.5
5
10
33%
67%
3.5
5
10
33%
67%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
8
7
53%
47%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
0
15
0%
100%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
8
7
53%
47%
Program
27/11
2020
ByR
Isloch Res.
-
Gorodeya Res.
3
Piłkarz
Piłkarz
Gole
Kartka
Kartka
Wyróżnione mecz
Pt1
SL Benfica
GD Chaves
29/03/2024 19:00
1
Porada dnia
Pt1
Estrela Amadora
Sporting CP
29/03/2024 21:30
2
Video Highlight
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program