cal Piłka nożna jest matematyką
Jeszcze
Więcej
Zapowiedzi meczów Wyniki na żywo Kontuzjowani zawodnicy Porównanie drużyn
Ustawienia
Strefa czasowa
cfimg
Kurs

    Dziś | Prognozy 1X2

    Forma
    Gospodarze - Goście
    Prob. %
    1X2
    Prog
    Prognoza wyniku
    Liczba goli
    Pogodzie
    Odds
     Wynik 
    Odds
    na żywo
    17/10/2026
    Jp1
    602316
    13-0
    3 - 0
    3.40
    72°F
    -278
    -278 +350 +650 no no no
    67
    1 - 0(0 - 0)
    -2000
    -2000 +881 +9800
    2.
    16.
    Sanfrecce nie przegrało ostatnich 10 domowych meczów w J1 League.
    Jp1
    73064
    20-2
    0 - 2
    2.13
    73°F
    -154
    +400 +260 -154 no no no
    65
    0 - 2(0 - 1)
    -
    +49000 +4800 -
    20.
    4.
    FC Tokyo nie przegrało do przerwy w ostatnich 14 meczach wyjazdowych w J1 League.
    Jp1
    103753
    20-2
    0 - 2
    2.22
    72°F
    -110
    +260 +250 -110 no no no
    66
    0 - 0(0 - 0)
    +199
    +413 -101 +199
    19.
    7.
    Yokohama Marinos pozostaje niepokonany w ostatnich 12 meczach J1 League z JEF United Chiba.
    Jp2
    314028
    X1-1
    1 - 1
    2.30
    72°F
    +210
    +150 +210 +180 no no no
    66
    4 - 1(2 - 1)
    +48700
    - +48700 +48500
    7.
    3.
    Oita Trinita jest niepokonana w ostatnich 6 meczach J2 League.
    Jp2
    183546
    20-2
    0 - 2
    2.25
    79°F
    +162
    +145 +225 +162 no no no
    67
    2 - 0(1 - 0)
    +9500
    - +2300 +9500
    15.
    2.
    Sagan Tosu i Omiya Ardija notowali poniżej 2,5 gola w każdym z ostatnich 6 meczów w J2 League.
    Jp2
    452827
    12-1
    2 - 1
    2.67
    70°F
    +145
    +145 +210 +180 no no no
    67
    1 - 3(1 - 1)
    +9500
    +9500 +2300 -10000
    17.
    19.
    FC Imabari miał powyżej 2,5 gola w każdym z ostatnich 4 meczów J2 League.
    Jp2
    462926
    12-1
    2 - 1
    2.73
    75°F
    +145
    +145 +225 +162 no no no
    68
    0 - 0(0 - 0)
    +300
    +300 -120 +319
    8.
    13.
    W ostatnich 4 wyjazdowych meczach J2 League Montedio Yamagata remisował do przerwy.
    Jp2
    232849
    21-3
    1 - 3
    4.38
    68°F
    +105
    +220 +250 +105 no no no
    68
    0 - 1(0 - 1)
    -476
    +2300 +473 -476
    16.
    5.
    Tochigi Uva przegrał do przerwy i na koniec w ostatnich 3 domowych meczach J2 League.
    Jp2
    562519
    12-0
    2 - 0
    2.47
    66°F
    -175
    -175 +260 +450 no no no
    67
    0 - 0(0 - 0)
    +169
    +169 -115 +656
    1.
    12.
    Tokushima Vortis nie wygrał 21 z ostatnich 25 meczów z Vegalta Sendai w J2 League.
    Jp2
    283437
    20-2
    0 - 2
    2.33
    57°F
    +190
    +130 +220 +190 no no no
    69
    1 - 0(0 - 0)
    +3100
    -455 +442 +3100
    20.
    9.
    Blaublitz Akita miało poniżej 2.5 gola w każdym z ostatnich 4 wyjazdowych meczów J2 League.
    Kr2
    443521
    13-1
    3 - 1
    3.50
    75°F
    -189
    -189 +290 +375 no no no
    69
    1 - 1(1 - 1)
    +173
    +173 -111 +550
    4.
    10.
    Cheongju FC nie wygrał 36 z ostatnich 43 meczów w K League 2.
    Kr2
    213643
    21-2
    1 - 2
    2.83
    70°F
    -111
    +230 +240 -111 no no no
    72
    0 - 1(0 - 1)
    -667
    +4700 +544 -667
    11.
    2.
    Seongnam FC zachował czyste konto w 3 ostatnich meczach z Suwon FC w K League 2.
    Jp3
    204436
    X1-1
    1 - 1
    1.88
    72°F
    +250
    +220 +250 -105 no no no
    66
    1 - 0(1 - 0)
    +321
    -263 +321 +1253
    16.
    6.
    Giravanz K. zanotował poniżej 2.5 gola we wszystkich ostatnich 3 meczach J3 League.
    Jp3
    452629
    12-1
    2 - 1
    3.13
    70°F
    +145
    +145 +240 +145 no no no
    71
    1 - 1(1 - 1)
    +299
    +299 -120 +316
    12.
    17.
    Gainare Tottori przegrało 3 ostatnie domowe mecze w J3 League.
    Jp3
    581725
    13-2
    3 - 2
    3.61
    75°F
    -164
    -164 +310 +310 no no no
    70
    1 - 0(1 - 0)
    -769
    -769 +598 +3200
    7.
    18.
    FC Gifu przegrało swoje ostatnie 3 mecze z Fukushima United w J3 League.
    JpW2
    312346
    22-3
    2 - 3
    2.71
    77°F
    -
    - - -
    65
    0 - 0(0 - 0)
    1.
    2.
    NGU Lublield Nagoya W pozostaje niepokonany w 35 z ostatnich 42 meczów Nadeshiko League Women.
    Jp1
    344124
    X1-1
    1 - 1
    1.88
    75°F
    +250
    +170 +250 +135 no no no
    26
    0 - 1
    +364
    +706 +364 -227
    12.
    9.
    Cerezo Osaka i Kawasaki Frontale zanotowały poniżej 2.5 gola w ostatnich 4 meczach J1 League.
    Jp1
    583012
    12-1
    2 - 1
    2.93
    68°F
    -208
    -208 +310 +475 no no no
    25
    2 - 0
    -
    - +3200 +9700
    6.
    14.
    V-Varen Nagasaki nie wygrał 7 z ostatnich 8 meczów w J1 League.
    Au1
    432829
    13-2
    3 - 2
    3.20
    64°F
    -111
    -111 +275 +260 no no no
    29
    0 - 0
    +113
    +113 +226 +291
    11.
    8.
    Ostatnie 8 meczów Macarthur FC w A-League to spotkania z ponad 2.5 golami.
    AuW
    382636
    13-1
    3 - 1
    3.08
    64°F
    -125
    -125 +260 +275 no no no
    29
    1 - 1
    +105
    +105 +213 +305
    4.
    9.
    W ostatnich 4 meczach Brisbane Roar W z Central Coast Mariners W w A-League Women padło ponad 2.5 gola.
    Jp1
    242649
    21-2
    1 - 2
    2.67
    70°F
    +100
    +230 +250 +100 no no no
    -
    - - -
    13.
    11.
    Mito HollyHock notuje serię trzech porażek z rzędu w J1 League.
    Cn2
    493318
    12-1
    2 - 1
    2.75
    50°F
    -200
    -200 +290 +425 no no no
    -
    - - -
    7.
    16.
    Dongguan United nie wygrał 20 z ostatnich 24 meczów wyjazdowych w League One.
    Cn3
    423820
    11-0
    1 - 0
    1.67
    72°F
    +110
    +110 +190 +230 no no no
    -
    - - -
    8.
    9.
    Guangzhou Dandelion nie wygrało 18 z ostatnich 21 meczów w League Two.
    Cn3
    372439
    20-1
    0 - 1
    1.38
    63°F
    +250
    -105 +220 +250 no no no
    -
    - - -
    3.
    2.
    Xi'an Ronghai remisowało do przerwy w każdym z ostatnich 6 meczów League Two.
    CnW
    662311
    11-0
    1 - 0
    1.50
    59°F
    -
    - - -
    9.
    12.
    Guangxi Pingguo W remisował do przerwy w ostatnich 4 meczach wyjazdowych Super League Women.
    TwW
    5986
    20-3
    0 - 3
    4.36
    81°F
    -2500
    +2800 +1600 -2500 no no no
    -
    - - -
    7.
    1.
    W ostatnich 7 wyjazdowych meczach Kaohsiung Yangxin W w Mulan Football League Women padło ponad 2,5 gola.
    Kr1
    612415
    12-0
    2 - 0
    2.13
    73°F
    -164
    -164 +280 +375 no no no
    -
    - - -
    2.
    11.
    Ulsan Hyundai wygrał 3 kolejne mecze u siebie w K League 1.
    Kr2
    532918
    12-1
    2 - 1
    2.50
    63°F
    -143
    -143 +250 +310 no no no
    -
    - - -
    13.
    16.
    Ansan Greeners nie wygrało 44 z ostatnich 51 meczów w K League 2.
    Kr2
    353827
    X1-1
    1 - 1
    2.14
    75°F
    +200
    +187 +200 +125 no no no
    -
    - - -
    9.
    7.
    Gyeongnam remisował do przerwy w każdym z ostatnich 8 meczów K League 2.
    Kr2
    374222
    X1-1
    1 - 1
    1.63
    72°F
    +240
    -143 +240 +333 no no no
    -
    - - -
    8.
    12.
    W ostatnich 5 meczach Paju Citizen w K League 2 padło poniżej 2,5 gola.
    Cn3
    173053
    20-1
    0 - 1
    1.13
    77°F
    +130
    +200 +190 +130 no no no
    -
    - - -
    12.
    7.
    Shanghai Second zanotowało poniżej 2.5 gola w każdym z ostatnich 4 domowych meczów League Two.
    Ua2
    711613
    12-1
    2 - 1
    2.60
    59°F
    -135
    -135 +228 +305 no no no
    -
    - - -
    1.
    13.
    Chernihiv przegrał z Viktoriya Mykolaivka do przerwy i po meczu w ostatnich 3 spotkaniach Persha Liga.
    Cn3
    542818
    11-0
    1 - 0
    1.38
    70°F
    +120
    +120 +190 +220 no no no
    -
    - - -
    4.
    1.
    Guizhou Zhicheng odnotował poniżej 2,5 gola w każdym z ostatnich 3 wyjazdowych meczów League Two.
    HK1
    513020
    12-0
    2 - 0
    1.83
    79°F
    +137
    +137 +270 +137 no no no
    -
    - - -
    8.
    7.
    Eastern District SA przegrał do przerwy i po końcowym gwizdku w każdym z ostatnich 3 meczów Premier League.
    Ro2
    312742
    20-2
    0 - 2
    1.38
    55°F
    -143
    +320 +240 -143 no no no
    -
    - - -
    20.
    7.
    Metalul Buzau miał poniżej 2,5 gola w każdym z ostatnich 5 meczów wyjazdowych w Liga 2.
    Ro2
    233641
    21-2
    1 - 2
    4.02
    57°F
    +105
    +200 +240 +105 no no no
    -
    - - -
    5.
    6.
    Gloria Popesti zdobyła co najmniej dwa gole w każdym z ostatnich 4 domowych meczów w Liga 2.
    Ro2
    422335
    12-0
    2 - 0
    2.23
    57°F
    -250
    -250 +333 +450 no no no
    -
    - - -
    10.
    18.
    Viitorul Selimbar przegrał 3 ostatnie mecze z rzędu w Liga 2.
    Ro2
    423127
    11-0
    1 - 0
    2.38
    57°F
    -118
    -118 +240 +240 no no no
    -
    - - -
    19.
    21.
    CS Stefanesti przegrał wszystkie 5 kolejnych meczów w Lidze 2.
    Ro2
    652114
    12-0
    2 - 0
    2.13
    57°F
    -154
    -154 +260 +320 no no no
    -
    - - -
    1.
    16.
    CSM Slatina zanotowało poniżej 2.5 goli w każdym z ostatnich 3 meczów z Unirea Slobozia w Lidze 2.
    Ro2
    343730
    X1-1
    1 - 1
    1.63
    52°F
    +270
    -143 +270 +290 no no no
    -
    - - -
    3.
    9.
    Cetate Suceava jest niepokonana w 7 z ostatnich 8 meczów w Liga 2.
    Ro2
    373824
    X2-2
    2 - 2
    2.98
    57°F
    +230
    +100 +230 +225 no no no
    -
    - - -
    17.
    14.
    CSA Steaua strzeliła co najmniej dwa gole w każdym z ostatnich 3 domowych meczów w Liga 2.
    Ro2
    312247
    21-3
    1 - 3
    3.38
    54°F
    -263
    +475 +333 -263 no no no
    -
    - - -
    22.
    12.
    Dumbravita przegrała 3 domowe mecze z rzędu w Liga 2.
    Jeszcze
     
    <
    października 2026
    Piłka nożna prognozy
    >
    {"9":"wrze\u015bnia 2026","10":"pa\u017adziernika 2026","11":"listopada 2026"}
    PnWtŚrCzPtSoN
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Konferencja Zachodnia

    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Vancouver Whitecaps 52 29 15 7 7 31
    2
    Saint Louis City 51 29 14 9 6 16
    3
    FC Dallas 50 29 14 8 7 8
    4
    San Jose Earthquakes 47 29 13 8 8 10
    5
    Houston Dynamo 46 29 13 7 9 2
    6
    Los Angeles FC 45 30 12 9 9 15
    7
    Seattle Sounders 41 29 11 8 10 2
    8
    Los Angeles Galaxy 39 30 10 9 11 -9
    9
    Colorado Rapids 38 29 11 5 13 0
    10
    San Diego 33 29 8 9 12 -3
    11
    Portland Timbers 33 29 9 6 14 -5
    12
    Real Salt Lake 33 29 9 6 14 -5
    13
    Minnesota United 31 29 7 10 12 -9
    14
    Austin FC 31 29 7 10 12 -17
    15
    Sporting Kansas City 22 29 6 4 19 -37
    Play-off 1/8-finals
    Play-off 1/16-finals

    Konferencja Wschodnia

    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Nashville SC 66 29 20 6 3 41
    2
    Inter Miami CF 52 29 14 10 5 20
    3
    New England Revolution 49 29 15 4 10 7
    4
    Chicago Fire 48 29 14 6 9 9
    5
    Charlotte FC 46 29 13 7 9 8
    6
    Philadelphia Union 45 29 13 6 10 13
    7
    Orlando City SC 38 29 11 5 13 -15
    8
    FC Cincinnati 36 28 9 9 10 -8
    9
    New York Red Bulls 36 29 10 6 13 -15
    10
    New York City FC 33 29 8 9 12 2
    11
    Toronto FC 33 29 7 12 10 -11
    12
    DC United 33 28 7 12 9 -11
    13
    Columbus Crew 32 29 9 5 15 -3
    14
    Atlanta United 30 29 8 6 15 -12
    15
    Montreal Impact 24 29 6 6 17 -24
    Play-off 1/8-finals
    Play-off 1/16-finals

    Porada dnia

    15.
    12.
    Sporting Kansas City zaliczył ponad 2.5 gola w każdym z ostatnich 4 domowych meczów MLS.