Piłka nożna jest matematyką
Ulubione Polski> Ustawienia>
Zamknij[X]

Wyniki na żywo

flag_1

England: Premier League

06/03/2021 14:30
Burnley
Arsenal
[+]
06/03/2021 17:00
Sheffield Utd
Southampton
[+]
06/03/2021 19:30
Aston Villa
Wolves
[+]
06/03/2021 22:00
Brighton
Leicester
[+]
flag_1

England: Championship

06/03/2021 14:30
Watford
Nottingham
[+]
06/03/2021 17:00
Barnsley
Birmingham
[+]
06/03/2021 17:00
Bristol City
QPR
[+]
06/03/2021 17:00
Coventry
Derby
[+]
06/03/2021 17:00
Millwall
Blackburn
[+]
06/03/2021 17:00
Norwich
Luton
[+]
06/03/2021 17:00
Preston
Bournemouth
[+]
06/03/2021 17:00
Reading
Sheffield Wed
[+]
06/03/2021 17:00
Stoke
Wycombe
[+]
06/03/2021 17:00
Swansea
Middlesbrough
[+]
flag_1

England: League One

06/03/2021 15:00
Gillingham
Ipswich
[+]
06/03/2021 17:00
Accrington
Swindon
[+]
06/03/2021 17:00
Blackpool
AFC Wimbledon
[+]
06/03/2021 17:00
Burton
Peterborough
[+]
06/03/2021 17:00
Doncaster
Plymouth
[+]
06/03/2021 17:00
Hull
Bristol Rovers
[+]
06/03/2021 17:00
Lincoln
Crewe
[+]
06/03/2021 17:00
Northampton
Portsmouth
[+]
06/03/2021 17:00
Oxford Utd
Charlton
[+]
06/03/2021 17:00
Shrewsbury
Fleetwood
[+]
06/03/2021 17:00
Sunderland
Rochdale
[+]
06/03/2021 17:00
Wigan
MK Dons
[+]
flag_1

England: League Two

06/03/2021 15:00
Exeter
Leyton Orient
[+]
06/03/2021 17:00
Barrow
Mansfield
[+]
06/03/2021 17:00
Bradford City
Bolton
[+]
06/03/2021 17:00
Cambridge Utd
Walsall
[+]
06/03/2021 17:00
Cheltenham
Port Vale
[+]
06/03/2021 17:00
Colchester
Newport
[+]
06/03/2021 17:00
Grimsby
Forest Green
[+]
06/03/2021 17:00
Morecambe
Carlisle
[+]
06/03/2021 17:00
Oldham
Southend
[+]
06/03/2021 17:00
Salford
Scunthorpe
[+]
06/03/2021 17:00
Stevenage
Harrogate
[+]
06/03/2021 17:00
Tranmere
Crawley
[+]
flag_1

England: National League

Postp.
Altrincham
Dover
[+]
06/03/2021 17:00
Chesterfield
Yeovil
[+]
06/03/2021 17:00
Dag and Red
Boreham Wood
[+]
06/03/2021 17:00
Eastleigh
Bromley
[+]
Postp.
Notts Co
Aldershot
[+]
06/03/2021 17:00
Solihull Moors
Maidenhead
[+]
06/03/2021 17:00
Torquay
Hartlepool
[+]
06/03/2021 17:00
Wealdstone
FC Halifax
[+]
06/03/2021 17:00
Weymouth
Stockport
[+]
06/03/2021 17:00
Woking
King’s Lynn
[+]
06/03/2021 19:20
Sutton
Wrexham
[+]
flag_5

Spain: Laliga

06/03/2021 15:00
Valladolid
Getafe
[+]
06/03/2021 17:15
Elche
Sevilla
[+]
06/03/2021 19:30
Cadiz CF
Eibar
[+]
06/03/2021 22:00
Osasuna
Barcelona
[+]
flag_5

Spain: Laliga2

06/03/2021 17:00
Zaragoza
Tenerife
[+]
06/03/2021 19:15
Las Palmas
Rayo Vallecano
[+]
06/03/2021 19:15
Leganes
Castellon
[+]
06/03/2021 21:30
Albacete
Logrones
[+]
flag_7

Germany: Bundesliga

06/03/2021 16:30
B. Monchengladbach
Bayer Leverkusen
[+]
06/03/2021 16:30
Eintracht Frankfurt
Stuttgart
[+]
06/03/2021 16:30
Freiburg
RB Leipzig
[+]
06/03/2021 16:30
Hertha Berlin
Augsburg
[+]
06/03/2021 16:30
Hoffenheim
Wolfsburg
[+]
06/03/2021 19:30
Bayern Munich
Dortmund
[+]
flag_7

Germany: 2. Bundesliga

06/03/2021 14:00
Aue
Hannover
[+]
06/03/2021 14:00
Greuther Furth
Bochum
[+]
06/03/2021 14:00
Karlsruher
St. Pauli
[+]
flag_6

Italy: Serie A

06/03/2021 16:00
Spezia
Benevento
[+]
06/03/2021 19:00
Udinese
Sassuolo
[+]
06/03/2021 21:45
Juventus
Lazio
[+]
flag_6

Italy: Serie B

06/03/2021 15:00
Cosenza
Frosinone
[+]
06/03/2021 15:00
Cremonese
Salernitana
[+]
06/03/2021 15:00
Entella
Ascoli
[+]
06/03/2021 15:00
Pescara
Spal
[+]
06/03/2021 15:00
Pisa
Reggina
[+]
06/03/2021 17:00
Venezia
Brescia
[+]
06/03/2021 19:00
Monza
Pordenone
[+]

Netherlands: Eredivisie

06/03/2021 17:30
Feyenoord
Venlo
[+]
06/03/2021 19:45
Twente
Willem II
[+]
06/03/2021 21:00
Heerenveen
Den Haag
[+]
06/03/2021 22:00
Waalwijk
Utrecht
[+]

Netherlands: Eerste Divisie

06/03/2021 15:00
Almere City
Excelsior
[+]
06/03/2021 17:30
FC Volendam
Roda
[+]
flag_24

Scotland: Premiership

06/03/2021 17:00
Aberdeen
Hamilton
[+]
06/03/2021 17:00
Motherwell
Livingston
[+]
06/03/2021 17:00
Rangers
St. Mirren
[+]
06/03/2021 17:00
Ross County
Kilmarnock
[+]
06/03/2021 17:00
St Johnstone
Hibernian
[+]
flag_24

Scotland: Championship

06/03/2021 17:00
Alloa
Inverness
[+]
06/03/2021 17:00
Arbroath
Queen of South
[+]
06/03/2021 17:00
Hearts
Dundee FC
[+]
06/03/2021 17:00
Morton
Ayr
[+]

Africa: Caf Champions League

06/03/2021 15:00
Al-Merreikh
Simba
[+]
06/03/2021 15:00
Mazembe
Mamelodi Sundowns
[+]
06/03/2021 18:00
Esperance Tunis
Zamalek
[+]
06/03/2021 18:00
Kaizer Chiefs
Petro Atletico
[+]
06/03/2021 18:00
Teungueth
MC Alger
[+]
06/03/2021 21:00
Al Ahly
AS Vita Club
[+]
06/03/2021 21:00
Wydad
Horoya
[+]

Africa: Africa Cup Of Nations U20 - Play Offs

06/03/2021 22:00
Ghana U20
Uganda U20
[+]
flag_103

Albania: First Division

06/03/2021 14:30
Egnatia Rrogozhine
Cerrik
[+]
06/03/2021 14:30
Elbasani
Pogradeci
[+]
06/03/2021 14:30
Koplik
Oriku
[+]
06/03/2021 14:30
Tomori Berat
Flamurtari
[+]
06/03/2021 14:30
Vora
Dinamo Tirana
[+]
flag_105

Algeria: Ligue 1

06/03/2021 16:00
ASO Chlef
Mlila
[+]
06/03/2021 16:00
Paradou
USM Alger
[+]
06/03/2021 16:00
Skikda
Oran
[+]
flag_105

Algeria: Ligue 2

06/03/2021 15:30
Amal Bou Saada
Arba
[+]
06/03/2021 15:30
Arzew
ASM Oran
[+]
06/03/2021 15:30
Bejaia
Lakhdaria
[+]
06/03/2021 15:30
Ben Aknoun
MO Bejaia
[+]
06/03/2021 15:30
CR Beni Thour
Msila
[+]
06/03/2021 15:30
El Kerma
Saida
[+]
06/03/2021 15:30
El Khemis
Oued Sly
[+]
06/03/2021 15:30
JSM Tiaret
Ain Ouessara
[+]
06/03/2021 15:30
RC Kouba
Harrach
[+]
06/03/2021 15:30
RC Oued Rhiou
Temouchent
[+]
06/03/2021 15:30
Remchi
SC Ain Defla
[+]
06/03/2021 15:30
Widad Adabi de Boufarik
USM Blida
[+]
flag_105

Algeria: U21 League

06/03/2021 11:00
ASO Chlef U21
Mlila U21
[+]
06/03/2021 11:00
Paradou U21
USM Alger U21
[+]
06/03/2021 11:00
Skikda U21
Oran U21
[+]
flag_160

Angola: Girabola

06/03/2021 16:30
Academica
Cuando Cubango
[+]
06/03/2021 16:30
Interclube
Baixa de Cassanje
[+]
06/03/2021 16:30
Sporting de Cabinda
Ferroviario do Huambo
[+]
06/03/2021 17:30
Progresso
Sagrada
[+]
flag_19

Argentina: Copa De La Liga Profesional

FT
Central Cordoba
Banfield
[+]
06/03/2021 22:15
Godoy Cruz
Platense
[+]
06/03/2021 22:15
Sarmiento Junin
Talleres Cordoba
[+]
07/03/2021 00:20
Colon Santa FE
Aldosivi
[+]
07/03/2021 00:20
Lanus
Atl. Tucuman
[+]
07/03/2021 02:30
San Lorenzo
Huracan
[+]
flag_19

Argentina: Primera B - Apertura

06/03/2021 22:15
Defensores Unidos
Acassuso
[+]
06/03/2021 22:15
Deportivo Armenio
Flandria
[+]
06/03/2021 22:15
Fenix
Sacachispas
[+]
06/03/2021 22:15
UAI Urquiza
San Miguel
[+]
06/03/2021 22:15
Villa San Carlos
Canuelas
[+]
Postp.
Comunicaciones
Dep. Merlo
[+]
07/03/2021 00:20
Los Andes
Argentino de Quilmes
[+]
flag_19

Argentina: Primera C - Apertura

Postp.
Central Cordoba
Atlas
[+]
06/03/2021 22:15
Excursionistas
Victoriano A.
[+]
06/03/2021 22:15
Leandro N. Alem
Real Pilar
[+]
flag_107

Armenia: Premier League

06/03/2021 12:00
Van
Urartu
[+]
flag_107

Armenia: First League

Cancl.
Alashkert 2
Shirak Gyumri 2
[+]
06/03/2021 12:00
Ararat Yerevan 2
Sevan
[+]
flag_66

Australia: A-League

06/03/2021 08:05
Brisbane Roar
Sydney FC
[+]
06/03/2021 10:15
Melbourne Victory
Melbourne City
[+]
flag_66

Australia: Npl Nsw

37'
Sutherland Sharks
Marconi Stallions
[+]
06/03/2021 10:00
Druitt Town Rangers
APIA Tigers
[+]
flag_66

Australia: Npl Queensland

06/03/2021 11:00
Brisbane Strikers
Magpies Crusaders
[+]
06/03/2021 11:00
Queensland Lions
Gold Coast Knights
[+]
flag_66

Australia: Npl Victoria

51'
Altona Magic
Avondale FC
[+]
flag_66

Australia: Brisbane Premier League

06/03/2021 10:00
Western Spirit
Univ. of Queensland
[+]
06/03/2021 10:15
Albany Creek
Brisbane K.
[+]
flag_66

Australia: W-League

06/03/2021 10:05
Adelaide W
Sydney W
[+]
flag_27

Austria: Tipico Bundesliga

06/03/2021 18:00
Altach
LASK
[+]
06/03/2021 18:00
Hartberg
Admira
[+]
06/03/2021 18:00
Tirol
Sturm Graz
[+]
flag_27

Austria: 2. Liga

06/03/2021 15:30
A. Klagenfurt
Dornbirn
[+]
flag_27

Austria: Regionalliga West - Tyrol

Postp.
Tirol (Am)
SV Worgl
[+]
Postp.
Wacker Innsbruck (Am)
Schwaz
[+]
Postp.
SC Imst
Kufstein
[+]
flag_27

Austria: Bundesliga Women

06/03/2021 14:00
Neulengbach W
Sudburgenland W
[+]
06/03/2021 15:00
Horn W
Sturm Graz W
[+]
flag_217

Bangladesh: Premier League

06/03/2021 12:00
Muktijoddha Sangsad
Abahani Chittagong
[+]
flag_141

Belarus: Belarusian Cup

06/03/2021 13:30
FC Minsk
Isloch
[+]
06/03/2021 15:30
Zhodino
Arsenal Dzyarzhynsk
[+]
flag_28

Belgium: Jupiler League

06/03/2021 17:15
Eupen
Leuven
[+]
06/03/2021 19:30
Waasland-Beveren
Beerschot VA
[+]
06/03/2021 21:45
Antwerp
Kortrijk
[+]
flag_28

Belgium: 1b Pro League

06/03/2021 21:45
RWDM
Deinze
[+]
flag_28

Belgium: Super League Women

06/03/2021 16:00
Zulte Waregem W
St. Liege W
[+]
flag_380

Benin: Ligue 1

06/03/2021 17:00
Avrankou Omnisport
ASVO
[+]
06/03/2021 17:00
Espoir
Dadje
[+]
06/03/2021 17:00
FC Esae
Tonnerre
[+]
06/03/2021 17:00
JS Pob
Dragons
[+]
flag_92

Bosnia And Herzegovina: Premier League

06/03/2021 15:00
Krupa
Siroki Brijeg
[+]
06/03/2021 15:00
Tuzla City
Zeljeznicar
[+]
06/03/2021 20:00
FK Sarajevo
Zrinjski
[+]
flag_54

Finland: Suomen Cup Women

06/03/2021 14:00
Honka W
TiPS W
[+]
06/03/2021 14:00
Jypk W
KuPS W
[+]
06/03/2021 15:30
PK-35 Helsinki W
HJK W
[+]
flag_20

Brazil: Campeonato Alagoano

06/03/2021 22:00
CSE
Coruripe
[+]
flag_20

Brazil: Campeonato Amazonense

06/03/2021 21:30
Manaus
JC
[+]
Cancl.
Fast Clube
Amazonas
[+]
flag_20

Brazil: Campeonato Brasiliense - First Stage

06/03/2021 20:30
Santa Maria
Gama
[+]
06/03/2021 20:30
Unai EC
Ceilandia
[+]
flag_20

Brazil: Campeonato Capixaba

06/03/2021 20:00
Desportiva Ferroviaria
Real Noroeste
[+]
06/03/2021 20:00
Pinheiros
Rio Branco ES
[+]
06/03/2021 20:00
Serra
Vitoria ES
[+]
flag_20

Brazil: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

06/03/2021 23:00
Macae
Flamengo RJ
[+]
07/03/2021 02:05
Volta Redonda
Vasco
[+]
flag_20

Brazil: Campeonato Gaucho - First Stage

07/03/2021 01:00
Esportivo
Brasil de Pelotas
[+]
flag_20

Brazil: Campeonato Goiano

06/03/2021 21:00
Gremio Anapolis
Itumbiara
[+]
flag_20

Brazil: Campeonato Maranhense

Postp.
Bacabal EC
Moto Club
[+]
flag_20

Brazil: Campeonato Matogrossense

06/03/2021 15:00
Sinop
Cuiaba Esporte
[+]
flag_20

Brazil: Campeonato Mineiro

07/03/2021 00:00
Caldense
Patrocinense
[+]
07/03/2021 00:00
Pouso Alegre
America MG
[+]
07/03/2021 02:00
URT
Cruzeiro
[+]
flag_20

Brazil: Campeonato Paraense

06/03/2021 14:30
Tuna Luso
Independente
[+]
06/03/2021 21:00
Gaviao
Carajas
[+]
flag_20

Brazil: Campeonato Paulista

06/03/2021 21:30
Inter de Limeira
Novorizontino
[+]
07/03/2021 00:00
Sao Paulo
Santos
[+]
flag_20

Brazil: Campeonato Paulista A2

06/03/2021 20:00
Agua Santa
EC Sao Bernardo
[+]
06/03/2021 20:00
Sao Bernardo
RB Brasil
[+]
06/03/2021 20:00
Taubate
Portuguesa Santista
[+]
06/03/2021 21:00
Oeste
Audax-SP
[+]
06/03/2021 23:00
Piracicaba
Velo Clube
[+]
07/03/2021 00:00
Portuguesa
Atibaia
[+]
flag_20

Brazil: Campeonato Piauiense

06/03/2021 20:45
Fluminense-PI
River-PI
[+]
06/03/2021 22:50
Flamengo PI
Picos
[+]
flag_20

Brazil: Campeonato Sergipano

06/03/2021 20:50
Dorense
Sergipe
[+]
06/03/2021 21:00
Lagarto
Frei Paulistano
[+]
flag_20

Brazil: Campeonato Tocantinense

06/03/2021 21:00
Capital FC
Gurupi
[+]
07/03/2021 01:15
Nova Conquista
Tocantinopolis
[+]
flag_20

Brazil: Copa Do Nordeste

06/03/2021 21:00
Ceara
Vitoria
[+]
06/03/2021 21:00
CRB
Sport Recife
[+]
06/03/2021 23:15
Bahia
Botafogo PB
[+]
06/03/2021 23:15
Treze PB
AE Altos
[+]
07/03/2021 01:30
Sampaio Correa
Fortaleza
[+]
flag_30

Bulgaria: Parva Liga

06/03/2021 15:00
Arda
Cherno More
[+]
06/03/2021 17:30
CSKA Sofia
Lok. Plovdiv
[+]
flag_30

Bulgaria: Vtora Liga

06/03/2021 12:30
Lok. Sofia
Septemvri Sofia
[+]
06/03/2021 15:30
Neftochimic Burgas
Minyor Pernik
[+]
06/03/2021 15:30
Yantra Gabrovo
Strumska Slava
[+]
AWD
Ludogorets II
Kariana Erden
[+]
flag_30

Bulgaria: Third League - North-East

06/03/2021 15:00
Septemvri Tervel
Dobrich
[+]
06/03/2021 15:00
Svetkavitsa
Shumen 2007
[+]
flag_365

Burkina Faso: Premier League

Postp.
ASFA Yennega
USFA
[+]
Postp.
ASF Dioulasso
Kadiogo
[+]
Postp.
AS Police
US Ouagadougou
[+]
Postp.
Leopard St.Camille
ASEC Koudougou
[+]
06/03/2021 18:00
Majestic
Leopard St.Camille
[+]
06/03/2021 18:00
Rahimo
Sonabel Ouagadougou
[+]
06/03/2021 18:00
Salitas
Royal
[+]
Postp.
Etoile Filante
AS Douanes
[+]
06/03/2021 20:15
Kozaf
AS Douanes
[+]
flag_367

Burundi: Primus League

06/03/2021 15:00
Aigle Noir
Bujumbura C.
[+]
06/03/2021 15:00
Kayanza
Vital'O
[+]
06/03/2021 15:00
Les Elephants
Le Messager Ngozi
[+]
06/03/2021 15:00
Olympic S.
Atletico Olympic
[+]
flag_179

Cameroon: Elite One

06/03/2021 16:00
Colombe Lobo
New Star
[+]
flag_179

Cameroon: Elite Two

06/03/2021 16:00
Bafoussam
Dynamo Douala
[+]
06/03/2021 16:00
Foncha
OFTA
[+]
06/03/2021 16:00
Leopard de Douala
Bafang
[+]
06/03/2021 16:00
Ngaoundere
AS Fap
[+]
06/03/2021 16:00
Stade de Bertoua
Fauve Azur Elite
[+]
flag_127

Colombia: Primera A - Apertura

FT
Ind. Medellin
La Equidad
[+]
FT
Junior
Bucaramanga
[+]
07/03/2021 00:30
Once Caldas
Dep. Cali
[+]
flag_127

Colombia: Primera B - Apertura

06/03/2021 22:00
Llaneros
Huila
[+]
06/03/2021 22:15
Tigres
Cartagena
[+]
flag_118

Costa Rica: Primera Division - Clausura

06/03/2021 23:00
Limon
Guadalupe
[+]
07/03/2021 01:30
Zeledon
Alajuelense
[+]
flag_118

Costa Rica: Liga De Ascenso - Clausura

FT
Escazucena
Santa Ana
[+]
06/03/2021 22:00
Guanacasteca
Puntarenas FC
[+]
06/03/2021 22:00
Municipal Garabito
Liberia
[+]
06/03/2021 23:00
Barrio Mexico
Municipal Turrialba
[+]
flag_48

Croatia: 1. Hnl

06/03/2021 16:00
Slaven Belupo
Lok. Zagreb
[+]
06/03/2021 18:05
Hajduk Split
Varazdin
[+]
flag_48

Croatia: 2. Hnl

06/03/2021 16:30
Junak Sinj
Osijek 2
[+]
06/03/2021 16:30
Kustosija
Cibalia
[+]
06/03/2021 16:30
Opatija
Rudes
[+]
flag_43

Cyprus: First Division - Relegation Group

06/03/2021 16:00
Paphos
APOEL
[+]
flag_43

Cyprus: Division 2

06/03/2021 15:30
Achyronas Liopetriou
Anagennisi Derynia
[+]
06/03/2021 15:30
Alki Oroklini
Chloraka
[+]
06/03/2021 15:30
Kouris Erimi
Paeek
[+]
06/03/2021 15:30
Othellos Athienou
Ypsonas
[+]
06/03/2021 15:30
Thoi Lakatamias
Sotiras
[+]
06/03/2021 15:30
Xylotympou
Aris
[+]
06/03/2021 15:30
Zakakiou
ASIL Lysi
[+]
flag_51

Czech Republic: 1. Liga

06/03/2021 15:00
Pribram
Liberec
[+]
06/03/2021 17:00
Teplice
Opava
[+]
06/03/2021 17:00
Zlin
Bohemians 1905
[+]
06/03/2021 19:30
Plzen
Sigma Olomouc
[+]
flag_51

Czech Republic: Division 2

06/03/2021 15:30
Blansko
Trinec
[+]
06/03/2021 15:30
Lisen
Hradec Kralove
[+]
flag_51

Czech Republic: Division F

Postp.
Rymarov
Trinec B
[+]
flag_51

Czech Republic: 1. Liga Women

06/03/2021 14:00
Dukla Prague W
Liberec W
[+]
06/03/2021 15:00
Lok. Brno W
Slovacko W
[+]
Postp.
Slavia Prague W
Sparta Prague W
[+]
flag_29

Denmark: 1st Division

06/03/2021 15:00
Esbjerg
F. Amager
[+]
06/03/2021 16:00
Hvidovre IF
Kolding IF
[+]
flag_29

Denmark: 2nd Division - Group 1

06/03/2021 14:00
Jammerbugt
BK Frem
[+]
06/03/2021 14:00
Sydvest
Thisted FC
[+]
06/03/2021 16:00
B.93
Holbaek
[+]
flag_29

Denmark: Elitedivisionen Women

06/03/2021 15:00
KoldingQ W
Fortuna Hjorring W
[+]
flag_144

Ecuador: Liga Pro - First Stage

FT
Ind. del Valle
Mushuc Runa
[+]
06/03/2021 22:00
Orense
Aucas
[+]
07/03/2021 00:30
LDU Quito
U. Catolica
[+]
flag_130

Egypt: Premier League

06/03/2021 19:00
Aswan SC
Pyramids
[+]
flag_145

El Salvador: Primera Division - Clausura - 1st Phase

06/03/2021 23:15
Luis Angel Firpo
Jocoro
[+]
06/03/2021 23:30
Municipal Limeno
Aguila
[+]
flag_1

England: Premier League U18

06/03/2021 13:00
Chelsea U18
Tottenham U18
[+]
06/03/2021 13:00
Liverpool U18
Manchester Utd U18
[+]
06/03/2021 13:00
Southampton U18
West Ham U18
[+]
06/03/2021 13:00
Wolverhampton U18
Newcastle Utd U18
[+]
06/03/2021 15:00
Derby U18
Middlesbrough U18
[+]
06/03/2021 15:00
Sunderland U18
Everton U18
[+]
06/03/2021 15:00
West Brom U18
Crystal Palace U18
[+]
flag_53

Estonia: Meistriliiga

Postp.
Kalju
Tulevik
[+]
Postp.
Tammeka
Narva
[+]
flag_53

Estonia: Esiliiga

06/03/2021 19:00
Paide Linnameeskond U21
Levadia U21
[+]
06/03/2021 19:00
Tartu Welco
Flora U21
[+]
flag_395

Ethiopia: Premier League

06/03/2021 09:00
Ethiopia Bunna
Fasil Ketema
[+]
06/03/2021 14:00
Jimma Aba Jifar
Wolkite Kenema
[+]

Europe: Premier League (Crimea)

06/03/2021 13:00
Yevpatoriya
TSK Simferopol
[+]
06/03/2021 14:00
SKCHF Sevastopol
Ocean Kerch
[+]
flag_283

Faroe Islands: Premier League

06/03/2021 17:00
Streymur
IF Fuglafjordur
[+]
flag_343

Fiji: Premier League

06/03/2021 03:30
Labasa
Ba
[+]
flag_54

Finland: Suomen Cup - Play Offs

06/03/2021 14:30
SJK Akatemia
SJK
[+]
flag_8

France: National 2 - Group C

Postp.
Frejus Saint Raphael
Grasse
[+]
Postp.
Jura Sud
Martigues
[+]
flag_8

France: Coupe De France

06/03/2021 15:15
Ales
Montpellier
[+]
06/03/2021 15:15
GFA74
Annecy
[+]
06/03/2021 15:15
Red Star
Lens
[+]
06/03/2021 15:15
St. Louis Neuweg
Sedan
[+]
06/03/2021 17:30
Le Puy
Lorient
[+]
06/03/2021 17:30
Saumur Olympique
Montagnarde
[+]
06/03/2021 17:30
Valenciennes
Metz
[+]
06/03/2021 19:45
Lyon
Sochaux
[+]
06/03/2021 22:15
Brest
Paris SG
[+]
flag_8

France: Division 1 Women

06/03/2021 15:30
Dijon W
Bordeaux W
[+]
06/03/2021 15:30
Fleury 91 W
Le Havre W
[+]
06/03/2021 15:30
Reims W
Paris FC W
[+]

Gambia: Gfa League

06/03/2021 18:00
Tallinding United
Gambia Ports
[+]
06/03/2021 18:00
WAA Banjul
Marimoo
[+]
flag_116

Georgia: Crystalbet Erovnuli Liga

06/03/2021 13:00
Samgurali
Saburtalo Tbilisi
[+]
06/03/2021 14:00
Loco. Tbilisi
Telavi
[+]
flag_7

Germany: 3. Liga

06/03/2021 15:00
Duisburg
Munich 1860
[+]
06/03/2021 15:00
Hansa Rostock
Kaiserslautern
[+]
06/03/2021 15:00
Lubeck
Viktoria Koln
[+]
06/03/2021 15:00
Magdeburg
Mannheim
[+]
06/03/2021 15:00
Meppen
SG Dynamo Dresden
[+]
06/03/2021 15:00
Saarbrucken
Uerdingen
[+]
flag_7

Germany: Regionalliga Sudwest

06/03/2021 15:00
Aalen
Ulm
[+]
06/03/2021 15:00
Bahlinger
Freiburg II
[+]
06/03/2021 15:00
FC 08 Homburg
Kassel
[+]
06/03/2021 15:00
FSV Frankfurt
Stuttgart II
[+]
06/03/2021 15:00
Giessen
Walldorf
[+]
06/03/2021 15:00
Grossaspach
Steinbach Haiger
[+]
06/03/2021 15:00
Hoffenheim II
Pirmasens
[+]
06/03/2021 15:00
Mainz II
Alzenau
[+]
06/03/2021 15:00
Offenbach
Balingen
[+]
06/03/2021 15:00
RW Koblenz
Schott Mainz
[+]
flag_7

Germany: Bundesliga Women

06/03/2021 16:00
SGS Essen W
Werder Bremen W
[+]
flag_115

Ghana: Premier League

06/03/2021 17:00
Karela
Aduana Stars
[+]
06/03/2021 17:00
King Faisal
Liberty
[+]

Gibraltar: National League

06/03/2021 17:00
Magpies
Europa Point
[+]
flag_35

Greece: Super League

06/03/2021 15:00
OFI Crete
AEL Larissa
[+]
06/03/2021 17:15
Atromitos
Asteras Tripolis
[+]
06/03/2021 19:30
Giannina
Panathinaikos
[+]
flag_35

Greece: Super League 2

06/03/2021 14:45
Ionikos
Xanthi FC
[+]
flag_142

Guatemala: Liga Nacional - Clausura

06/03/2021 19:00
Coban Imperial
Sanarate
[+]
06/03/2021 21:00
Iztapa
Antigua
[+]
07/03/2021 01:00
Comunicaciones
Santa Lucia
[+]
flag_383

Guinea: Ligue 1

06/03/2021 18:00
Ashanti GB
Kamsar
[+]
06/03/2021 18:00
Elephant Coleah
Loubha
[+]
06/03/2021 18:00
Flamme Olympique
ASFAG
[+]
flag_121

Honduras: Liga Nacional - Clausura - 1st Phase

06/03/2021 23:00
Real de Minas
Real Sociedad
[+]
flag_220

Hong Kong: Premier League

06/03/2021 09:00
Resources Capital
Hong Kong Rangers
[+]
flag_36

Hungary: Otp Bank Liga

06/03/2021 18:00
Paks
Mezokovesd-Zsory
[+]
06/03/2021 20:30
Puskas Academy
Ujpest
[+]
flag_36

Hungary: Merkantil Bank Liga

06/03/2021 15:00
Debrecen
Kaposvar
[+]
flag_36

Hungary: Nb Iii - West

06/03/2021 18:00
Tatabanya
Szabadkikoto
[+]
flag_58

Iceland: League Cup

06/03/2021 14:00
Valur
Kopavogur
[+]
06/03/2021 16:00
Fylkir
Leiknir
[+]
06/03/2021 16:00
KR Reykjavik
Kordrengir
[+]
Postp.
Throttur
Vestmannaeyjar
[+]
06/03/2021 17:00
Afturelding
KA Akureyri
[+]
06/03/2021 17:00
Hafnarfjordur
Thor Akureyri
[+]
flag_44

India: Isl - Play Offs

06/03/2021 16:00
North East Utd
ATK Mohun Bagan
[+]
flag_44

India: I-League - Losers Stage

06/03/2021 10:30
Chennai City
Sudeva Delhi
[+]
06/03/2021 15:30
Indian Arrows
Neroca FC
[+]
flag_147

Iran: Persian Gulf Pro League

06/03/2021 13:30
Gol Gohar
Mes Rafsanjan
[+]
06/03/2021 13:30
Saipa
Naft M.I.S
[+]
06/03/2021 13:30
Sanat Naft
Persepolis
[+]
06/03/2021 13:30
Shahr Khodrou
Paykan
[+]
06/03/2021 14:00
Aluminium Arak
Sepahan
[+]
06/03/2021 14:00
Tractor
Nassaji Mazandaran
[+]
06/03/2021 16:00
Esteghlal F.C.
Foolad
[+]
06/03/2021 16:00
Zob Ahan
Machine Sazi
[+]
flag_42

Israel: Ligat Ha'Al

06/03/2021 15:00
Netanya
Bnei Yehuda
[+]
06/03/2021 19:50
Maccabi Haifa
Maccabi Petah Tikva
[+]
flag_42

Israel: Liga Alef North

06/03/2021 18:00
Hapoel Kafr Kanna
Hapoel Bnei Faradis
[+]
flag_6

Italy: Serie D - Group H

06/03/2021 15:30
Picerno
Fidelis Andria
[+]
06/03/2021 15:30
Real Aversa
Portici 1906
[+]
06/03/2021 15:30
Sorrento
Taranto
[+]
flag_6

Italy: Primavera 1

06/03/2021 12:00
Ascoli U19
Bologna U19
[+]
06/03/2021 12:00
Cagliari U19
Sampdoria U19
[+]
06/03/2021 12:00
Spal U19
Juventus U19
[+]
06/03/2021 14:00
AS Roma U19
Sassuolo U19
[+]
06/03/2021 14:00
Genoa U19
Atalanta U19
[+]
Postp.
Torino U19
Empoli U19
[+]
06/03/2021 16:00
Fiorentina U19
AC Milan U19
[+]
flag_6

Italy: Primavera 2

Postp.
Brescia U19
Vicenza U19
[+]
06/03/2021 15:30
Crotone U19
Reggina U19
[+]
06/03/2021 15:30
Entella U19
Pisa U19
[+]
Postp.
Frosinone U19
Spezia U19
[+]
06/03/2021 15:30
Monza U19
Parma U19
[+]
Postp.
Napoli U19
Lecce U19
[+]
Postp.
Reggiana U19
Cremonese U19
[+]
06/03/2021 15:30
Salernitana U19
Cosenza U19
[+]
Postp.
Udinese U19
Cittadella U19
[+]
06/03/2021 15:30
Venezia U19
Chievo U19
[+]
06/03/2021 15:30
Verona U19
Pordenone U19
[+]
06/03/2021 16:30
Benevento U19
Pescara U19
[+]
flag_6

Italy: Serie A Women

06/03/2021 13:30
Verona W
AS Roma W
[+]
06/03/2021 15:30
Florentia W
San Marino Academy W
[+]
flag_21

Japan: J1 League

8'
FC Tokyo
Cerezo Osaka
[+]
9'
Shimizu S-Pulse
Avispa Fukuoka
[+]
8'
Tokushima
Vissel Kobe
[+]
7'
Vegalta Sendai
Kawasaki Frontale
[+]
06/03/2021 08:00
Sagan Tosu
Urawa Reds
[+]
06/03/2021 08:00
Yokohama FC
Oita Trinita
[+]
Postp.
Gamba Osaka
Kashima Antlers
[+]
06/03/2021 09:00
Kashiwa Reysol
Shonan Bellmare
[+]
06/03/2021 09:00
Nagoya Grampus
Hokkaido Consadole Sapporo
[+]
flag_21

Japan: J2 League

38'
Albirex Niigata
V-Varen Nagasaki
[+]
9'
Giravanz Kitakyushu
Mito
[+]
8'
Iwata
Machida
[+]
9'
Omiya Ardija
Kofu
[+]
06/03/2021 09:00
Ryukyu
Renofa Yamaguchi
[+]
flag_117

Kazakhstan: Super Cup

06/03/2021 11:00
Tobol
FC Astana
[+]
flag_126

Kenya: Premier League

06/03/2021 14:00
Bandari
Nzoia Sugar
[+]
06/03/2021 14:00
Leopards
Nairobi City
[+]
06/03/2021 14:00
Sofapaka
Bidco United
[+]
06/03/2021 14:00
Western Stima
Wazito
[+]
flag_433

Kosovo: Superliga

06/03/2021 14:00
Gjilani
Arberia
[+]
06/03/2021 14:00
Prishtina
KF Llapi
[+]
flag_233

Libya: Premier League

06/03/2021 15:30
Al Ahly Tripoli
Al Madina
[+]
06/03/2021 15:30
Al-Athad
Al Wehda
[+]
flag_120

Lithuania: A Lyga

06/03/2021 13:00
Dziugas Telsiai
Hegelmann Litauen
[+]
06/03/2021 15:00
Dainava Alytus
Nevezis Kedainiai
[+]
flag_218

Luxembourg: National Division

06/03/2021 17:00
Dudelange
Wiltz
[+]
06/03/2021 19:00
Jeunesse Esch
Niedercorn
[+]
06/03/2021 20:30
Rodange
Hesperange
[+]
flag_181

Malaysia: Super League

06/03/2021 15:00
Melaka United
Sabah
[+]
06/03/2021 15:00
Penang
Kuala Lumpur
[+]
06/03/2021 15:00
Selangor
Pahang
[+]
06/03/2021 15:00
UiTM
Terengganu
[+]
flag_181

Malaysia: Premier League

06/03/2021 10:45
Kelantan
Perak 2
[+]
06/03/2021 15:00
Negeri Sembilan
Johor DT II
[+]
06/03/2021 15:00
PDRM FC
Selangor 2
[+]
06/03/2021 15:00
Terengganu 2
Skuad Projek
[+]
flag_159

Malta: Premier League

06/03/2021 15:00
Floriana
Balzan
[+]
06/03/2021 15:00
Hamrun
Hibernians
[+]
06/03/2021 15:00
Tarxien
Birkirkara
[+]
06/03/2021 19:00
Lija Athletic
Santa Lucia
[+]
06/03/2021 19:00
Mosta
Senglea Athletics
[+]
06/03/2021 19:00
Sliema
Gzira
[+]
flag_68

Mexico: Liga Mx - Clausura

FT
Atl. San Luis
Toluca
[+]
81'
Puebla
U.A.N.L.- Tigres
[+]
07/03/2021 01:00
Atlas
Juarez
[+]
flag_68

Mexico: Liga De Expansion Mx - Clausura

FT
Celaya
Tlaxcala
[+]
flag_68

Mexico: Liga Premier Serie A

FT
Alacranes de Durango
Saltillo
[+]
06/03/2021 18:00
Cimarrones de Sonora 2
Colima FC
[+]
06/03/2021 19:00
Ciervos
Cafetaleros de Chiapas 2
[+]
06/03/2021 19:00
Cruz Azul Hidalgo
Pioneros
[+]
06/03/2021 23:00
Gavilanes de Matamoros
Tecos FC
[+]
06/03/2021 23:00
UA Zacatecas
Leones Negros 2
[+]
flag_68

Mexico: Liga Mx Women - Clausura

06/03/2021 18:00
Atlas W
Cruz Azul W
[+]
06/03/2021 20:00
U.N.A.M.- Pumas W
U.A.N.L.- Tigres W
[+]
flag_104

Moldova: Divizia Nationala

06/03/2021 12:30
CSCA Buiucani
Codru Lozova
[+]
06/03/2021 14:30
Sheriff Tiraspol
Dinamo-Auto
[+]
flag_101

Montenegro: Prva Crnogorska Liga

06/03/2021 14:00
Sutjeska
Zeta
[+]
06/03/2021 15:00
Decic
Rudar
[+]
06/03/2021 16:00
FK Podgorica
Jezero
[+]
06/03/2021 17:00
Titograd
Iskra
[+]
06/03/2021 18:00
OFK Petrovac
Buducnost
[+]
flag_102

Morocco: Botola Pro

06/03/2021 18:15
Berkane
FAR Rabat
[+]
flag_102

Morocco: Botola 2

06/03/2021 16:00
Dcheira
Chabab Benguerir
[+]
06/03/2021 16:00
TAS Casablanca
Union Touarga
[+]
06/03/2021 16:00
Wydad Fes
KAC Kenitra
[+]
flag_234

Nicaragua: Liga Primera - Clausura

07/03/2021 01:00
Ferretti
Real Madriz
[+]
flag_234

Nicaragua: Liga Primera U20 - Clausura

06/03/2021 17:00
Managua FC U20
CD Junior U20
[+]
06/03/2021 22:00
Ferretti U20
Real Madriz U20
[+]
07/03/2021 00:00
Esteli U20
Ocotal U20
[+]
flag_168

Northern Ireland: Nifl Premiership

06/03/2021 17:00
Crusaders
Warrenpoint
[+]
06/03/2021 17:00
Dungannon
Coleraine
[+]
06/03/2021 17:00
Linfield
Cliftonville
[+]
06/03/2021 17:00
Portadown
Glenavon
[+]
06/03/2021 19:30
Ballymena
Larne
[+]
flag_94

North Macedonia: 1. Mfl

06/03/2021 15:00
Makedonija GP
Sileks
[+]
flag_94

North Macedonia: 2. Mfl

06/03/2021 15:00
Drita
Vellazerimi
[+]
06/03/2021 15:00
FK Korab
FK Skopje
[+]
06/03/2021 15:00
KF Gostivar
Kadino Skopje
[+]
06/03/2021 15:00
Kit Go Pehchevo
Kozuv Gevgelija
[+]
06/03/2021 15:00
Plackovica
Osogovo
[+]
06/03/2021 15:00
Pobeda
Sloga Vinica
[+]
06/03/2021 15:00
Rosoman 83
Bregalnica Stip
[+]
06/03/2021 15:00
Sasa
Tikves
[+]
06/03/2021 15:00
Teteks
Ohrid
[+]
flag_12

Norway: Nasjonal U19 Cl

06/03/2021 15:00
Haugesund U19
Asane U19
[+]
06/03/2021 15:00
Stromsgodset U19
Mjondalen U19
[+]
06/03/2021 16:00
Kfum Oslo U19
Stabaek U19
[+]
06/03/2021 16:00
Sandnes Ulf U19
Brann U19
[+]
06/03/2021 16:00
Valerenga U19
Lillestrom U19
[+]
flag_219

Panama: Lpf - Apertura

FT
San Francisco
Independiente
[+]
07/03/2021 00:00
Chiriqui
Deportivo Universitario
[+]
07/03/2021 02:00
Plaza Amador
Costa del Este
[+]
flag_148

Paraguay: Primera Division - Apertura

FT
12 de Octubre
Libertad Asuncion
[+]
06/03/2021 23:15
Nacional Asuncion
Cerro Porteno
[+]
07/03/2021 01:30
Sol de America
Olimpia Asuncion
[+]
flag_25

Poland: Ekstraklasa

06/03/2021 16:00
Podbeskidzie
Lechia Gdansk
[+]
06/03/2021 18:30
Zaglebie
Jagiellonia
[+]
06/03/2021 21:00
Rakow
Cracovia
[+]
flag_25

Poland: Division 1

06/03/2021 13:45
LKS Lodz
Widzew Lodz
[+]
06/03/2021 15:00
R. Rzeszow
Leczna
[+]
06/03/2021 15:30
GKS Jastrzebie
Korona Kielce
[+]
06/03/2021 18:00
Radomiak Radom
Chrobry Glogow
[+]
flag_25

Poland: Division 2

06/03/2021 13:00
Pruszkow
Lublin
[+]
06/03/2021 14:00
Blekitni Stargard
KKS Kalisz
[+]
06/03/2021 14:00
Lech Poznan 2
Ostroda
[+]
06/03/2021 14:00
Polkowice
S. Rzeszow
[+]
06/03/2021 15:00
Elblag
Suwalki
[+]
06/03/2021 15:00
Ol. Grudziadz
Bytovia Bytow
[+]
06/03/2021 18:00
GKS Katowice
Hutnik Krakow
[+]
flag_25

Poland: Iii Liga - Group Iv

06/03/2021 14:00
S. Wola
Avia Swidnik
[+]
06/03/2021 15:00
Sandomierz
Wisloka Debica
[+]
06/03/2021 15:00
Siarka Tarnobrzeg
Lewart Lubartow
[+]
06/03/2021 15:00
Stal Krasnik
Hetman Zamosc
[+]
06/03/2021 16:00
LKS Lagow
Korona Kielce 2
[+]
06/03/2021 16:00
Wisla Pulawy
Jutrzenka Giebultow
[+]
flag_25

Poland: Central Youth League

06/03/2021 12:15
Legia U18
Pogon Szczecin U18
[+]
06/03/2021 13:00
Wisla U18
Lechia Gdansk U18
[+]
06/03/2021 14:00
Hutnik Krakow U18
UKS SMS Lodz U18
[+]
flag_26

Portugal: Primeira Liga

06/03/2021 17:30
Portimonense
Tondela
[+]
06/03/2021 20:00
Gil Vicente
FC Porto
[+]
06/03/2021 22:30
Boavista
Famalicao
[+]
flag_26

Portugal: Liga Portugal 2

06/03/2021 13:00
Vizela
Mafra
[+]
flag_26

Portugal: Campeonato De Portugal

06/03/2021 12:45
Condeixa
Carapinheirense
[+]
06/03/2021 13:00
Torreense
1º Dezembro
[+]
06/03/2021 14:45
Maritimo B
Leca
[+]
06/03/2021 17:00
Alverca
Sacavenense
[+]
06/03/2021 17:00
Anadia
Sanjoanense
[+]
06/03/2021 17:00
CDC Montalegre
Maria de Fonte
[+]
06/03/2021 17:00
Mortagua
Alcains
[+]
06/03/2021 17:00
Sertanense
Leiria
[+]
flag_26

Portugal: Liga Revelacao U23 - Losers Stage

06/03/2021 13:00
Sporting U23
Academica U23
[+]
flag_197

Qatar: Qsl

06/03/2021 14:45
Al-Kharitiyath
Al-Duhail
[+]
flag_40

Romania: Liga 1

06/03/2021 14:30
Univ. Craiova
FC Botosani
[+]
06/03/2021 21:30
UTA Arad
CFR Cluj
[+]
flag_40

Romania: Liga 2

06/03/2021 11:00
Aerostar
Pandurii
[+]
06/03/2021 11:00
CSM Slatina
F. Constanta
[+]
06/03/2021 11:00
Gloria Buzau
Unirea Slobozia
[+]
Cancl.
Petrolul
Turnu Magurele
[+]
06/03/2021 12:00
FC Rapid Bucuresti
Csikszereda M. Ciuc
[+]
flag_10

Russia: Premier League

06/03/2021 13:00
CSKA Moscow
Akhmat Grozny
[+]
06/03/2021 15:30
R. Volgograd
Khimki
[+]
06/03/2021 18:00
FK Rostov
Sochi
[+]
flag_10

Russia: Fnl

06/03/2021 11:00
Akron Togliatti
SKA Khabarovsk
[+]
06/03/2021 12:00
Yenisey
F. Voronezh
[+]
06/03/2021 13:00
Alania Vladikavkaz
Omsk
[+]
06/03/2021 13:00
FK Krylya Sovetov Samara
Chertanovo M.
[+]
06/03/2021 13:00
Krasnodar 2
Veles Moscow
[+]
06/03/2021 13:00
Shinnik Yaroslavl
Orenburg
[+]
06/03/2021 13:00
Volgar-Astrakhan
Nizhny Novgorod
[+]
06/03/2021 14:00
Tekstilshtik
Tomsk
[+]
06/03/2021 15:00
Neftekhimik
D. Bryansk
[+]
06/03/2021 15:00
T. Moscow
FK Chayka
[+]
06/03/2021 17:00
Baltika
Spartak Moscow 2
[+]
flag_10

Russia: Pfl - Group 1

06/03/2021 12:00
Biolog
Legion Dynamo
[+]
06/03/2021 13:30
Chernomorets Novorossijsk
SKA Rostov
[+]
flag_10

Russia: Youth League

06/03/2021 12:00
Rubin Kazan U19
Ufa U19
[+]
06/03/2021 12:00
UOR U19
Konoplev Academy U19
[+]
flag_266

San Marino: Campionato Sammarinese

06/03/2021 16:00
Fiorentino
Cosmos
[+]
06/03/2021 16:00
Juvenes/Dogana
San Giovanni
[+]
06/03/2021 16:00
La Fiorita
Domagnano
[+]
06/03/2021 16:00
Libertas
Tre Penne
[+]
flag_149

Saudi Arabia: Saudi Professional League

06/03/2021 19:35
Al Ahli SC
Damac
[+]
flag_239

Senegal: Ligue 1

Postp.
Jaraaf
Pikine
[+]
Postp.
Teungueth
US Goree
[+]
flag_50

Serbia: Prva Liga

06/03/2021 15:00
Buducnost Dobanovci
Loznica
[+]
06/03/2021 15:00
Dubocica
Zarkovo
[+]
06/03/2021 15:00
Jagodina
Zemun
[+]
06/03/2021 15:00
Trayal Krusevac
Kolubara
[+]
06/03/2021 15:00
Zeleznicar Pancevo
Borac 1926
[+]
flag_50

Serbia: Srpska Liga - West

06/03/2021 15:00
Gruza
Macva Bogatic
[+]
06/03/2021 15:00
Jedinstvo U.
Buducnost Krusik
[+]
06/03/2021 15:00
Mladi Radnik
Bane Raska
[+]
06/03/2021 15:00
Sloboda
Takovo
[+]
06/03/2021 15:00
Sloga Petrovac
Tutin
[+]
06/03/2021 15:00
Sloga Pozega
Sumadija Arandjelovac
[+]
06/03/2021 15:00
Trepca
Zeleznicar Lajkovac
[+]
flag_91

Slovakia: Fortuna Liga

06/03/2021 15:30
Michalovce
Nitra
[+]
06/03/2021 15:30
Senica
Pohronie
[+]
06/03/2021 15:30
Slovan Bratislava
Dun. Streda
[+]
06/03/2021 15:30
Trencin
Trnava
[+]
06/03/2021 15:30
Zilina
Ruzomberok
[+]
06/03/2021 15:30
Z. Moravce-Vrable
Sered
[+]
flag_91

Slovakia: 2. Liga

06/03/2021 11:00
L. Mikulas
Komarno
[+]
06/03/2021 15:00
FC Kosice
Trebisov
[+]
06/03/2021 15:00
Podbrezova
Dubnica
[+]
06/03/2021 15:00
Poprad
Petrzalka
[+]
06/03/2021 15:00
Puchov
Samorin
[+]
06/03/2021 15:00
Skalica
Banska Bystrica
[+]
flag_52

Slovenia: Prva Liga

06/03/2021 16:00
Mura
Aluminij
[+]
06/03/2021 18:15
ND Gorica
Maribor
[+]
06/03/2021 20:30
Koper
Domzale
[+]
flag_38

South Africa: Premier League

06/03/2021 15:00
Cape Town City
Stellenbosch
[+]
06/03/2021 17:00
Bloem Celtic
Maritzburg Utd
[+]
06/03/2021 17:00
Chippa Utd.
Orlando Pirates
[+]
flag_38

South Africa: Gladafrica Championship

06/03/2021 15:30
Bizana Pondo Chiefs
Richards Bay
[+]
06/03/2021 15:30
JDR Stars
Cape Town All Stars
[+]
06/03/2021 15:30
Jomo Cosmos
TS Sporting
[+]
06/03/2021 15:30
Polokwane
Pretoria U.
[+]

South America: Copa Libertadores Women

06/03/2021 22:00
Ferroviaria W
Libertad Limpeno W
[+]
06/03/2021 22:00
Santa Fe W
Atletico SC W
[+]
07/03/2021 00:30
Penarol W
U. De Chile W
[+]
07/03/2021 00:30
River Plate W
Sol de America W
[+]
flag_128

South Korea: K League 1

11'
Jeju Utd
Jeonbuk
[+]
06/03/2021 09:30
Gwangju FC
Ulsan Hyundai
[+]
06/03/2021 09:30
Incheon
Daegu
[+]
06/03/2021 12:00
Gangwon
Pohang
[+]
flag_128

South Korea: K League 2

41'
Asan
Bucheon FC 1995
[+]
06/03/2021 09:00
Anyang
Ansan Greeners
[+]
06/03/2021 09:00
Seoul E.
Gimcheon Sangmu
[+]
flag_128

South Korea: Korean Cup

06/03/2021 07:00
Phoenix
Pyeongtaek Citizen
[+]
06/03/2021 07:00
Pocheon
Changwon
[+]
06/03/2021 07:00
Seoul United
Paju Citizen
[+]
06/03/2021 07:00
Siheung Citizen
Ulsan Citizen
[+]
06/03/2021 09:00
Chuncheon
Doksuri
[+]
06/03/2021 09:00
Chungju Citizen
Yangpyeong
[+]
06/03/2021 09:00
Daejeon Korail
Hwajeong
[+]
06/03/2021 09:00
SMCE
Cheongju
[+]
07/03/2021 02:00
Cheonan City
Incheon Namdong
[+]
flag_5

Spain: Segunda Division B - Group 4

06/03/2021 13:00
Cadiz CF B
Algeciras
[+]
06/03/2021 18:00
UCAM Murcia
Yeclano
[+]
06/03/2021 20:00
CD Marino
Recreativo Huelva
[+]
flag_5

Spain: Tercera Division - Group 18

06/03/2021 18:00
Almagro
Ciudad Real
[+]
06/03/2021 18:00
Almansa
La Roda
[+]
06/03/2021 18:00
Atl. Ibanes
La Solana
[+]
06/03/2021 18:00
Madridejos
Illescas
[+]
06/03/2021 18:00
Quintanar
Manzanares
[+]
flag_5

Spain: Primera Division Women

06/03/2021 13:00
Valencia W
Sevilla FC W
[+]
06/03/2021 15:00
Eibar W
Levante W
[+]
06/03/2021 16:00
Santa Teresa W
Barcelona W
[+]
flag_11

Sweden: Svenska Cupen

06/03/2021 14:00
Malmo FF
Halmstad
[+]
06/03/2021 14:00
Orebro
Sirius
[+]
06/03/2021 14:00
Trelleborgs
Lodde
[+]
06/03/2021 14:00
Vasteras SK
GAIS
[+]
06/03/2021 16:00
Degerfors
Utsiktens
[+]
06/03/2021 16:00
Elfsborg
Falkenbergs
[+]
06/03/2021 18:00
Brage
Umea FC
[+]
06/03/2021 18:00
Djurgarden
Kalmar
[+]
flag_47

Switzerland: Super League

06/03/2021 19:15
Young Boys
Vaduz
[+]
06/03/2021 21:30
Servette
Basel
[+]
flag_47

Switzerland: Challenge League

06/03/2021 19:15
Thun
Kriens
[+]
flag_47

Switzerland: Nationalliga A Women

06/03/2021 17:00
FF Lugano 1976 W
Zurich W
[+]
06/03/2021 18:00
Basel W
St. Gallen W
[+]
06/03/2021 18:00
Servette Geneve FC W
Luzern W
[+]
06/03/2021 21:00
Grasshoppers W
Young Boys W
[+]
flag_232

Syria: Premier League

06/03/2021 14:00
Foutoua
Al Taliya
[+]
flag_345

Tanzania: Ligi Kuu Bara

06/03/2021 13:00
Kagera Sugar
Namungo
[+]
06/03/2021 15:00
Mwadui
Azam
[+]
06/03/2021 15:00
Ruvu Shooting
JKT Tanzania
[+]
flag_125

Thailand: Thai League 1

06/03/2021 12:00
Muang Thong Utd
Buriram
[+]
06/03/2021 13:00
Prachuap
Nakhon Ratchasima
[+]
06/03/2021 13:30
Police Tero
Suphanburi
[+]
06/03/2021 14:00
Trat FC
Rayong FC
[+]
flag_125

Thailand: Thai League 2

06/03/2021 12:00
Chainat
Nong Bua Pitchaya
[+]
06/03/2021 13:00
Ayutthaya Utd
Udon Thani
[+]
06/03/2021 13:00
Samut Sakhon
Chiangmai Utd
[+]
06/03/2021 14:00
Uthai Thani
Customs Utd
[+]
flag_150

Tunisia: Ligue Professionnelle 1

06/03/2021 15:00
Ben Guerdane
Monastir
[+]
flag_150

Tunisia: Ligue 2

06/03/2021 15:00
Hamam-Sousse
AS Mohamdia
[+]
06/03/2021 15:00
Kalaa
Menzel Bouzelfa
[+]
06/03/2021 15:00
Kasserine
Sidi Bouzid
[+]
06/03/2021 15:00
Sfax Railways
ES Djerba
[+]
06/03/2021 15:00
Sporting Ben Arous
Gabes
[+]
06/03/2021 15:00
Zarzis
Rades
[+]
flag_9

Turkey: Super Lig

06/03/2021 15:00
Denizlispor
Yeni Malatyaspor
[+]
06/03/2021 18:00
Besiktas
Gaziantep
[+]
flag_9

Turkey: 1. Lig

06/03/2021 12:30
Bandirmaspor
Altinordu
[+]
06/03/2021 15:00
Ankaraspor
Menemenspor
[+]
06/03/2021 18:00
Samsunspor
Adana Demirspor
[+]
flag_386

Uganda: Premier League

06/03/2021 12:00
Mbarara City
Vipers
[+]
06/03/2021 15:00
Bright Stars
Onduparaka FC
[+]
06/03/2021 15:00
BUL
Wakiso Giants
[+]
06/03/2021 15:00
Villa
Police
[+]
flag_37

Ukraine: Premier League

06/03/2021 14:00
Mariupol
Vorskla Poltava
[+]
06/03/2021 17:00
Olimpik Donetsk
Shakhtar Donetsk
[+]
flag_37

Ukraine: Youth League

06/03/2021 11:00
Zorya U21
Lviv U21
[+]
06/03/2021 13:00
Dynamo Kiev U21
Minaj U21
[+]
06/03/2021 13:00
Inhulets U21
Kolos Kovalivka U21
[+]

United Arab Emirates: Uae League

06/03/2021 15:30
Al Ain
Al Wasl
[+]
06/03/2021 15:30
Ittihad Kalba
Bani Yas
[+]
06/03/2021 18:15
Al Jazira
Shabab Al-Ahli Dubai
[+]
06/03/2021 18:15
Hatta
Al Fujairah
[+]

United Arab Emirates: Division 1

06/03/2021 15:30
Dibba Al Fujairah
Dibba Al Hisn
[+]
06/03/2021 15:35
Al Arabi
Emirates Club
[+]
flag_124

Uruguay: Primera Division - Clausura

FT
Wanderers
Montevideo City
[+]
06/03/2021 22:15
Boston River
CA Cerro
[+]
07/03/2021 01:15
Penarol
River Plate
[+]
flag_157

Uzbekistan: Super Cup

06/03/2021 13:00
Pakhtakor
Nasaf Qarshi
[+]
flag_65

Wales: Cymru Premier

06/03/2021 16:30
Caernarfon
Aberystwyth
[+]
06/03/2021 16:30
Connahs Q.
Newtown
[+]
06/03/2021 16:30
Druids
Barry
[+]
06/03/2021 16:30
Flint
Penybont
[+]
06/03/2021 16:30
Haverfordwest
Cardiff Metropolitan
[+]
06/03/2021 19:00
TNS
Bala
[+]

World: Club Friendly

FT
Olympia Warriors
Clarence Zebras
[+]
39'
Adelaide City
Modbury Jets
[+]
38'
Adelaide Olympic
Croydon Kings
[+]
37'
Campbelltown City
Playford Patriots
[+]
39'
Cumberland Utd.
West Adelaide
[+]
37'
NE Metrostars
Adelaide Victory
[+]
06/03/2021 07:30
Metro Claremont
Taroona
[+]
06/03/2021 07:30
South Hobart
Glenorchy Knights
[+]
06/03/2021 10:00
Energetik-BGU
Smorgon
[+]
06/03/2021 10:00
Glenorchy Knights 2
BeachSide
[+]
06/03/2021 12:00
Dynamo Brest
Volyn Lutsk
[+]
06/03/2021 12:00
Hillerod
FA 2000
[+]
06/03/2021 13:00
Bronshoj
Roskilde KFUM's
[+]
06/03/2021 13:00
Riga FC
Spartaks
[+]
06/03/2021 14:00
Chemnitzer
Auerbach
[+]
06/03/2021 14:00
Jonkopings
Varnamo
[+]
06/03/2021 14:00
Norrby
Lindome
[+]
06/03/2021 14:00
Orgryte
Qviding
[+]
06/03/2021 14:00
RFS
BFC Daugavpils
[+]
06/03/2021 14:00
Tallinna Kalev
Parnu JK Vaprus
[+]
06/03/2021 14:00
Ull/Kisa
Strommen
[+]
06/03/2021 14:30
FC Gomel
Murom
[+]
06/03/2021 14:45
KuPS
Jaro
[+]
06/03/2021 15:00
Athlone
Finn Harps
[+]
06/03/2021 15:00
Drogheda
Dundalk
[+]
06/03/2021 15:00
Mjondalen
Start
[+]
06/03/2021 15:00
Rathenow
Babelsberg
[+]
06/03/2021 15:00
Rosenborg
Odd
[+]
06/03/2021 15:00
Roskilde
AB Copenhagen
[+]
06/03/2021 15:00
Sandefjord
Grorud
[+]
06/03/2021 15:00
Viking
Brann
[+]
06/03/2021 16:00
Hellerup
Nykobing
[+]
06/03/2021 16:00
Waterford
Cork City
[+]
06/03/2021 16:30
Saku Sporting
Flora
[+]
06/03/2021 19:00
Galway
Longford
[+]
06/03/2021 19:00
Sandnes
Bryne
[+]
07/03/2021 02:30
South H. 2
Olympia Warriors 2
[+]
flag_341

Zambia: Super League

06/03/2021 13:00
NAPSA Stars
Buildcon
[+]
06/03/2021 15:00
Green Buffaloes FC
Nkwazi
[+]
06/03/2021 15:00
Kitwe United
Green Eagles
[+]
06/03/2021 15:00
Zanaco
Nkana
[+]
Major League Soccer Western Conference
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Seattle Sounders 39 22 11 6 5 44 23 21
2. Sporting Kansas City 39 21 12 3 6 38 25 13
3. Portland Timbers 39 23 11 6 6 46 35 11
4. Minnesota United 34 21 9 7 5 36 26 10
5. FC Dallas 34 22 9 7 6 28 24 4
6. Los Angeles FC 32 22 9 5 8 47 39 8
7. Nashville SC 32 23 8 8 7 24 22 2
8. San Jose Earthquakes 30 23 8 6 9 35 51 -16
9. Colorado Rapids 28 18 8 4 6 32 28 4
10. Vancouver Whitecaps 27 23 9 0 14 27 44 -17
11. Real Salt Lake 22 22 5 7 10 25 35 -10
12. Los Angeles Galaxy 22 22 6 4 12 27 46 -19
13. Houston Dynamo 21 23 4 9 10 30 40 -10
Major League Soccer Eastern Conference
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Philadelphia Union 47 23 14 5 4 44 20 24
2. Toronto FC 44 23 13 5 5 33 26 7
3. Orlando City SC 41 23 11 8 4 40 25 15
4. Columbus Crew 41 23 12 5 6 36 21 15
5. New York City FC 39 23 12 3 8 37 25 12
6. New England Revolution 32 23 8 8 7 26 25 1
7. New York Red Bulls 32 23 9 5 9 29 31 -2
8. Montreal Impact 26 23 8 2 13 33 43 -10
9. Inter Miami CF 24 23 7 3 13 25 35 -10
10. Chicago Fire 23 23 5 8 10 33 39 -6
11. Atlanta United 22 23 6 4 13 23 30 -7
12. DC United 21 23 5 6 12 25 41 -16
13. FC Cincinnati 16 23 4 4 15 12 36 -24
Major League Soccer Group A
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Orlando City SC 7 3 2 1 0 6 3 3
2. Philadelphia Union 7 3 2 1 0 4 2 2
3. New York City FC 6 4 2 0 2 5 5 0
4. Inter Miami CF 0 3 0 0 3 2 5 -3
Major League Soccer Group B
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. San Jose Earthquakes 7 3 2 1 0 6 3 3
2. Seattle Sounders 4 3 1 1 1 4 2 2
3. Vancouver Whitecaps 3 3 1 0 2 5 7 -2
4. Chicago Fire 3 3 1 0 2 2 5 -3
Major League Soccer Group C
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Toronto FC 5 3 1 2 0 6 5 1
2. New England Revolution 5 3 1 2 0 2 1 1
3. Montreal Impact 3 3 1 0 2 4 5 -1
4. DC United 2 3 0 2 1 3 4 -1
Major League Soccer Group D
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Sporting Kansas City 6 3 2 0 1 6 4 2
2. Minnesota United 5 3 1 2 0 4 3 1
3. Real Salt Lake 4 3 1 1 1 2 2 0
4. Colorado Rapids 1 3 0 1 2 4 7 -3
Major League Soccer Group E
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Columbus Crew 9 3 3 0 0 7 0 7
2. FC Cincinnati 6 3 2 0 1 3 4 -1
3. New York Red Bulls 3 3 1 0 2 1 4 -3
4. Atlanta United 0 3 0 0 3 0 3 -3
Major League Soccer Group F
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Portland Timbers 7 3 2 1 0 6 4 2
2. Los Angeles FC 5 3 1 2 0 11 7 4
3. Houston Dynamo 2 3 0 2 1 5 6 -1
4. Los Angeles Galaxy 1 3 0 1 2 4 9 -5