|
|
|
Wyniki na żywo
England: Championship Spain: LaLiga
21:00
Real Sociedad
Real Madrid 5666009
Spain: LaLiga2
20:30
Andorra
Racing Santander 5672374
Germany: Bundesliga
20:30
Bochum
Hoffenheim 5677624
Germany: 2. Bundesliga
18:30
Hertha Berlin
Hannover 5675755
18:30
St. Pauli
Hansa Rostock 5675756
France: Ligue 1
21:00
Montpellier
Nantes 5672731
Italy: Serie A
20:45
Frosinone
Salernitana 5680418
Italy: Serie B
20:30
Pisa
Catanzaro 5690187
20:30
Venezia
Cremonese 5690193
Netherlands: Eerste Divisie
20:00
Cambuur
Dordrecht 5671396
20:00
De Graafschap
Maastricht 5671390
20:00
Jong Ajax
Roda 5671394
20:00
Venlo
Den Bosch 5671398
20:00
Willem II
Groningen 5671400
Scotland: Championship
20:45
Airdrieonians
Dundee Utd 5678188
Africa: Caf Champions League - Play Offs
20:00
Mamelodi Sundowns
Esperance Tunis 5823547
21:00
Al Ahly
Mazembe 5823549
Algeria: Ligue 1
17:00
Biskra
ES Setif 5772654
Postp.
Biskra
Oran 5772662
17:00
El Bayadh
Khenchela 5772649
Postp.
ES Setif
US Souf 5772660
Postp.
Kabylie
Constantine 5772661
Postp.
Khenchela
MC Alger 5772657
Postp.
Magra
Saoura 5772659
Postp.
Paradou
ASO Chlef 5772658
17:00
Saoura
US Souf 5772652
Angola: Girabola
18:00
Kabuscorp
Primeiro de Agosto 5785808
Argentina: Primera B - Apertura
02:15
Excursionistas
Dep. Merlo 5789122
Armenia: Premier League
17:00
Ararat Yerevan
Van 5688322
Asia: Afc Asian Cup U23 - Play Offs
16:00
Uzbekistan U23
Saudi Arabia U23 5827321
19:30
Iraq U23
Vietnam U23 5827322
Australia: A-League
11:45
Brisbane Roar
Adelaide United 5751790
Australia: Npl Nsw
11:30
Manly Utd
NWS Spirit 5778745
11:30
Sydney FC U23
Sydney Utd 5778746
Australia: Npl Queensland
12:30
Redlands
Wynnum Wolves 5790884
Australia: Npl South Australia
12:00
Adelaide City
Adelaide United U23 5773999
12:00
South Adelaide
Croydon 5773998
Australia: Npl Victoria
11:30
Melbourne Knights
Oakleigh Cannons 5774710
Australia: Nsw League One
12:00
Nepean
Bankstown City Lions 5778504
Australia: Sa State League
12:45
West Torrens
Sturt Lions 5774176
Australia: Victoria Premier League
12:30
Bentleigh Greens
Melbourne City U21 5776410
12:30
Northcote City
Brunswick City 5776409
12:30
Preston Lions
Werribee City 5776411
Austria: Bundesliga - Relegation Group
19:30
Austria Vienna
Altach 5813775
Austria: 2. Liga
18:15
Kapfenberg
Horn 5671931
18:15
Lafnitz
Leoben 5671925
18:15
Ried
Amstetten 5671930
Austria: Regionalliga Central
18:00
Wallern/St Marienkirchen
Weindorf St. Anna 5681654
19:00
ASK Voitsberg
ASK Klagenfurt 5681650
19:00
Bad Gleichenberg
Allerheiligen 5681655
19:00
Gleisdorf
Deutschlandsberger 5681653
19:00
LASK (Am)
Union Gurten 5681652
19:00
SC Weiz
SPG Wels 5681651
19:00
Vorwarts Steyr
Vocklamarkt 5681657
Azerbaijan: I Liqa
13:30
Shamakhi
Difai Agsu 5753812
14:00
Mingachevir
Iravan 5753813
Bangladesh: Premier League
11:45
Rahmatgonj MFS
Fortis 5816719
11:45
Sheikh Russel
Abahani Limited 5816720
Barbados: Premier League
01:00
Brittons Hill
Paradise SC 5827444
03:00
Empire
Weymouth Wales 5827445
Belarus: Vysshaya Liga
17:30
Vitebsk
BATE 5808995
19:30
Dynamo Brest
Naftan 5808989
Belarus: Pershaya Liga
16:30
Volna Pinsk
Belarus U17 5815133
Belgium: Jupiler Pro League - Relegation Group
20:45
Eupen
Charleroi 5816231
Belgium: National Division 1
20:00
Gent B
Leuven B 5678768
Belgium: Second Amateur Division Group Vfv B
20:15
Wezel Sport
Bocholter 5689211
Belgium: Pro League U21
19:30
Lommel SK U21
RWDM U21 5747093
20:00
Dender U21
Deinze U21 5747094
20:00
St. Truiden U21
Oostende U21 5747095
20:15
Westerlo U21
RFC Liege U21 5747097
20:30
Francs Borains U21
Patro Eisden U21 5747098
20:30
Kortrijk U21
Eupen U21 5747099
Belgium: Super League Women - Winners Stage
20:30
Genk W
Gent W 5814047
Brazil: Serie B
00:00
Ituano
Operario 5812533
00:00
Sport Recife
Vila Nova FC 5812539
02:00
Guarani
Chapecoense-SC 5812531
Brazil: Acreano - Second Stage
22:30
Galvez
Vasco da Gama AC 5824110
Brazil: Amapaense - Play Offs
Postp.
Oratorio
Trem 5827038
Brazil: Catarinense U20
20:00
Brusque U20
Inter de Lages U20 5818349
20:00
Joinville U20
Figueirense U20 5818350
Brazil: Goiano U20
20:30
Aparecidense U20
Vila Nova FC U20 5809925
20:30
Guanabara City U20
Itaberai U20 5809924
20:30
Royal U20
Cerrado EC U20 5809923
20:30
Trindade U20
Aparecida EC U20 5809926
Brazil: Paranaense U20 - First Stage
20:00
Cascavel U20
Azuriz U20 5810610
Brazil: Paulista U20 - First Stage
20:00
Bandeirante U20
Sertaozinho U20 5824744
20:00
CA Joseense U20
Pinda U20 5824758
20:00
Capivariano U20
Guarani U20 5824754
20:00
Comercial FC - Tiete U20
Ituano U20 5824760
20:00
Cosmopolitano Sports U20
Uniao Sao Joao U20 5824750
20:00
EC Sao Bernardo U20
Aster Itaqua U20 5824768
20:00
Fernandopolis U20
Olimpia FC U20 5824741
20:00
Francana U20
Inter de Bebedouro U20 5824743
20:00
Gremio Prudente U20
Vocem U20 5824775
20:00
Guacuano U20
Brasilis U20 5824752
20:00
Guarulhos U20
Nacional SP U20 5824765
20:00
Ibrachina U20
Flamengo SP U20 5824764
20:00
Independente SP U20
Internacional de Limeira U20 5824748
20:00
Itapirense U20
Ponte Preta U20 5824751
20:00
Marilia AC U20
Presidente Prudente U20 5824773
20:00
Maua U20
Jabaquara U20 5824770
20:00
Osasco Audax U20
Oeste U20 5824762
20:00
Paulinia FU U20
Metropolitano FC U20 5824755
20:00
Piracicaba U20
Rio Branco U20 5824749
20:00
Porto Football U20
Aguai U20 5824753
20:00
Referencia U20
GE Osasco U20 5824763
20:00
Rio Preto U20
Jose Bonifacio EC U20 5824740
20:00
Santo Andre U20
Mauaense U20 5824772
20:00
Sao Bento U20
Desportivo U20 5824759
20:00
Sao Caetano U20
Agua Santa U20 5824766
20:00
Sao Carlos U20
Ferroviaria U20 5824745
20:00
Sfera U20
Elosport U20 5824761
20:00
Tanabi U20
Mirassol U20 5824739
20:00
Tupa U20
Novorizontino U20 5824774
20:00
Uniao Mogi U20
Taubate U20 5824756
20:00
Uniao Suzano U20
Sao Jose EC U20 5824757
20:00
Velo Clube U20
CA Taquaritinga U20 5824747
20:00
XV de Jau U20
Rio Claro U20 5824746
Bulgaria: Parva Liga - Relegation Group
19:00
Pirin Blagoevgrad
Botev Vratsa 5827093
Bulgaria: Vtora Liga
16:00
Marek
Septemvri Sofia 5722621
Canada: Canadian Premier League
01:00
York Utd
Vancouver FC 5797147
Chile: Primera Division
01:00
O'Higgins
U. Espanola 5790673
Chile: Segunda Division
01:00
San Antonio Unido
Arturo Fernandez Vial 5802336
China: Super League
12:00
Qingdao West Coast
Nantong Zhiyun 5802972
13:00
Shenzhen Xinpengcheng
Qingdao Hainiu 5802499
13:35
Cangzhou
Henan Songshan Longmen 5802500
13:35
Changchun Yatai
Meizhou Hakka 5802501
13:35
Wuhan Three Towns
Tianjin Jinmen Tiger 5802503
13:35
Zhejiang Professional
Beijing Guoan 5802502
14:00
Chengdu Rongcheng
Shandong Taishan 5802504
Colombia: Primera B - Apertura
22:30
Atletico F.C.
Tigres 5782907
23:00
Orsomarso
Boca Juniors 5782901
02:45
Barranquilla
Real Cundinamarca 5782902
Colombia: Copa Colombia
FT
Quindio
Envigado 5818837
FT
Once Caldas
Fortaleza 5818831
Croatia: Hnl
18:00
Istra 1961
Slaven Belupo 5661797
Croatia: Prva Nl
15:50
Jarun
Vukovar 1991 5817373
17:00
Sesvete
Dubrava 5817370
Croatia: Druga Nl
17:00
Dragovoljac
Jadran LP 5749066
17:00
Kustosija
Karlovac 5749072
Cyprus: Division 2 - Relegation Group
16:00
Ermis
Xylotymbou 5791027
Czech Republic: Msfl
16:30
Unicov
Zlinsko 5762843
Czech Republic: Division E
18:30
Batov
Novy Jicin 5763105
Denmark: Superliga - Relegation Group
19:00
Lyngby
Vejle 5816686
Denmark: 1st Division - Relegation Group
19:00
B.93
Horsens 5818696
19:00
Hillerod
Naestved 5818695
Denmark: 2nd Division - Relegation Group
19:00
F. Amager
Hellerup 5825971
19:00
Thisted FC
Skive 5825972
Dominican Republic: Ldf
23:00
Vega Real
Atletico Pantoja 5803451
01:00
Moca
Universidad OandM 5803480
Dr Congo: Ligue 1 - Relegation Group
15:30
Blessing
Groupe Bazano 5799630
16:30
Renaissance
AC Kuya 5799638
Ecuador: Liga Pro - First Stage
02:00
Dep. Cuenca
Mushuc Runa 5796687
Ecuador: Serie B
FT
Ind. Juniors
Cuniburo 5811426
El Salvador: Primera Division - Clausura
FT
Santa Tecla
Aguila 7662504
England: Premier League 2
15:30
Reading U21
Manchester City U21 5737236
20:00
Aston Villa U21
Norwich U21 5737227
20:00
Chelsea U21
Southampton U21 5737228
20:00
Fulham U21
Tottenham U21 5737229
20:00
Middlesbrough U21
Crystal Palace U21 5737234
20:00
Nottingham U21
Manchester Utd U21 5737230
20:00
Stoke City U21
Newcastle Utd U21 5737231
20:00
West Ham U21
Leicester U21 5737232
England: Professional Development League
15:00
Hull U21
Crewe U21 5748633
Estonia: Meistriliiga
18:00
Parnu JK Vaprus
Nomme Utd 5793157
Finland: Veikkausliiga
17:00
Inter Turku
Ekenas 5794686
Finland: Ykkonen
18:00
JJK Jyvaskyla
EPS 5825083
Finland: Kakkonen Group A
17:30
MyPa
Lahden Reipas 5804995
18:00
Atlantis 2
Futura 7527490
Finland: Suomen Cup
18:45
Fish United
TPV 5822926
France: National
18:30
Niort
Martigues 5700803
19:30
Chateauroux
Epinal 5700807
19:30
Cholet
Rouen 5700809
19:30
Dijon
GOAL FC 5700804
19:30
Marignane GCB
Sochaux 5748791
19:30
Nancy
Le Mans 5700802
19:30
Versailles
Orleans 5700805
19:30
Villefranche
Avranches 5700806
France: National 2 - Group D
19:00
Bourg en Bresse
Wasquehal 5714813
Gambia: Gfa League
18:30
Falcons
Armed Forces 5827630
18:30
Real Banjul
TMT 5827147
18:30
Wallidan
BST Galaxy 5827629
Georgia: Crystalbet Erovnuli Liga
17:00
Kolkheti 1913
Samtredia 5792547
18:00
Dinamo Tbilisi
Telavi 5792548
Germany: 3. Liga
19:00
Arminia Bielefeld
Lubeck 5685335
Germany: Regionalliga Bayern
19:00
Bayreuth
Turkgucu Munchen 5711425
19:00
Illertissen
Ansbach 5711429
19:00
Memmingen
Furth II 5711427
Germany: Oberliga Niederrhein
19:30
Buderich
Mulheimer FC 97 5717716
20:00
TVD Velbert
Union Nettetal 5717710
Ghana: Premier League
17:00
Legon Cities
Berekum Chelsea 5734726
Gibraltar: National League - Championship Group
21:00
Mons Calpe
Manchester 62 5826880
Guatemala: Liga Nacional - Clausura - Play Offs
FT
Malacateco
Municipal 5827152
FT
Xinabajul
Antigua 5827121
Honduras: Liga Nacional - Clausura
FT
Motagua
Real Sociedad 5788908
FT
Victoria
Marathon 5788905
Hungary: Otp Bank Liga
20:00
Zalaegerszegi
Puskas Academy 5668715
Indonesia: Liga 1
Persis Solo
Persita 5660157
PSIS Semarang
Persikabo 1973 5660158
14:00
RANS Nusantara
Persija Jakarta 5660159
Iran: Hazfi Cup
16:15
Mes Kerman
Chadormalu 5816148
16:30
Fajr Sepasi
Gol Gohar 5816146
16:45
Aluminium Arak
Persepolis 5816152
16:45
Havadar SC
Mes Soongoun 5816149
17:00
Malavan
Saipa 5816150
17:00
Tractor
Zob Ahan 5816147
18:00
Esteghlal Molasani
Sepahan 5816145
Iraq: Stars League
14:45
Al Karkh
Al Zawraa 5769346
14:45
Al-Qassim
Duhok 5769347
Postp.
Al-Hudod
Al Wasat 5769353
Postp.
Al Talaba
Al Naft 5769357
17:00
Al Wasat
Naft Missan 5769344
Postp.
Al Zawraa
Erbil 5769355
Postp.
Naft Missan
Al-Qassim 5769354
Postp.
Zakho
Al Minaa 5769356
Ireland: Premier Division
20:45
Drogheda
Sligo Rovers 5794215
20:45
Dundalk
Bohemians 5794216
20:45
Shelbourne
St. Patricks 5794217
20:45
Waterford
Derry City 5794218
21:00
Shamrock Rovers
Galway 5794219
Ireland: Division 1
19:00
Finn Harps
Cork City 5779225
20:45
Athlone
Cobh Ramblers 5779164
20:45
Treaty United
UC Dublin 5779167
Israel: Leumit League - Relegation Group
15:00
H. Akko
MS Kafr Qasim 5826209
15:00
Hapoel Afula
H. Ironi Rishon 5826208
15:00
Hapoel Kfar Saba
Hap. Ramat Gan 5826207
15:00
Nes Tziona
Ihud Bnei Shfaram 5826206
Israel: Liga Alef South
12:45
H. Bikat Hayarden
H. Marmorek 5759312
12:45
Holon Yermiyahu
Hapoel Herzliya 5759310
12:45
Ironi Modiin
SC Dimona 5759307
12:45
Maccabi Shaarayim FC
Hapoel Bnei Lod 5759305
12:45
Maccabi Yavne
Shimshon Kafr Qasim 5759309
12:45
M. Ironi Ashdod
Hapoel Kfar Shalem 5759306
12:45
Shimshon Tel Aviv
Agudat Sport Ashdod 5759311
13:00
Nordia Jerusalem
M. Ironi Kiryat Malachi 5759308
Italy: Primavera 1
18:00
Fiorentina U19
Inter U19 5724142
Italy: Serie A Women - Championship Group
20:30
Juventus W
Inter W 5807802
Jordan: Premier League
17:00
Shabab Al Ordon
Al Wehdat 5827352
19:45
Al Ramtha
Sahab 5827353
Kazakhstan: First Division
Postp.
FK Akzhayik
Arys 5821265
11:00
Okzhetpes
SD Family 5821266
13:00
FK Kyran
Zhetisay 5821268
Latvia: Virsliga Latvia: 1. Liga
18:00
Rezekne
Valmiera 2 5814862
Lebanon: Premier League - Winners Stage
15:00
Racing
Nejmeh SC 5822887
Lithuania: I Lyga
16:00
BE1 NFA
BFA Vilnius 5808704
17:00
Babrungas
FK Minija 5808706
17:00
Nevezis Kedainiai
Ekranas 5808705
18:00
Neptunas
Garliava 5808707
Mali: Premiere Division
18:30
AS Police
US Bougouni 5827611
20:30
USC Kita
USFAS Bamako 7698286
Malta: Challenge League - Relegation Group
20:30
Fgura
Swieqi 5827051
20:30
Msida
Attard 5827052
Mexico: Liga De Expansion Mx - Clausura - Play Offs
FT
Zacatecas Mineros
Leones Negros 5826797
Mexico: Liga Premier Serie A
18:00
Correcaminos 2
Orgullo Reynosa 5732785
00:00
Tecos FC
Coras 5732787
Mexico: Liga Mx U23 - Clausura
17:00
Puebla U23
Club America U23 5783224
17:00
Queretaro U23
U.N.A.M.- Pumas U23 5783225
Mexico: Liga Mx Women - Clausura
FT
U.A.N.L.- Tigres W
Juarez W 5781496
FT
Club Tijuana W
Pachuca W 5781514
Mongolia: Premier League Morocco: Botola Pro
20:00
Jeunesse Sportive Soualem
Mouloudia Oujda 5826951
Myanmar: Mnl League Cup
11:15
Rainbow
Shan Utd 7698283
11:30
Rakhine United
Glory Goal 7698284
Netherlands: Divisie 1 U18 - Spring Season
17:30
Feyenoord U18
Ajax U18 7532058
Nicaragua: Liga Primera - Clausura
FT
Diriangen
Ferretti 5826478
Nigeria: Npfl
17:00
Remo Stars
Niger Tornadoes 5766215
Northern Ireland: Nifl Championship - Relegation Group
19:45
Knockbreda
Newington 5819956
20:45
Ballinamallard
Ballyclare 5819957
20:45
Dergview
Ards 5819958
Paraguay: Primera Division - Apertura
01:30
Sportivo Trinidense
Sol de America 5789297
Paraguay: Division Intermedia
16:00
Sp. Carapegua
Rubio Nu 5827380
23:15
Deportivo Santani
Fernando de la Mora 5827381
Peru: Liga 1 - Apertura
22:00
Sport Huancayo
Carlos Mannucci 5807725
Poland: Ekstraklasa
18:00
Piast Gliwice
Warta Poznan 5662946
20:30
Jagiellonia
Pogon Szczecin 5662944
Poland: Division 1
20:30
Wisla
Podbeskidzie 5664908
Poland: Division 2
19:30
Chojniczanka
Sandecja Nowy S. 5665265
20:00
Pogon Siedlce
Stezyca 5665272
Portugal: Liga Portugal
21:15
Gil Vicente
Arouca 5692550
Portugal: Liga Revelacao U23 - Relegation Group
12:00
Academico Viseu U23
Rio Ave U23 5784709
12:00
Portimonense U23
Braga U23 5784710
12:00
Santa Clara U23
Leixoes U23 5784711
17:00
SC Farense U23
Mafra U23 5784708
Portugal: Campeonato Nacional U19 - Championship Group
12:00
Benfica U19
Braga U19 5800575
Qatar: Emir Cup
16:15
Al Khor
Lusail 5827486
19:00
Al-Shahaniya
Al Bidda 5827487
Republic Of The Congo: Ligue 1
16:00
Juk
CARA Brazzaville 5811779
19:00
Etoile du Congo
AS BNG 5811780
Romania: Liga 1 - Relegation Group
19:00
Din. Bucuresti
FC Voluntari 5814336
Russia: Youth League
Fakel Voronezh U19
Chertanovo M. U19 5800166
Ural U19
FK Orenburg U19 5800164
12:00
Krylya Sovetov Samara U19
Lokomotiv Moscow U19 5800163
12:00
UOR 5-Yegoryevsk U19
Baltika U19 5800160
14:00
Akhmat Grozny U19
CSKA Moscow U19 5800168
14:00
Dynamo Moscow U19
FK Rostov U19 5800167
14:00
Rubin Kazan U19
FK Strogino Moscow U19 5800161
14:00
Zenit U19
Nizhny Novgorod U19 5800165
16:00
Sochi U19
Krasnodar U19 5800162
16:00
Spartak Moscow U19
Konoplev Academy U19 5800159
Rwanda: Premier League
15:00
Police
Bugesera 5812457
Saudi Arabia: Saudi Professional League
17:00
Al Hilal
Al Fateh 5702539
17:00
Damac
Al Taawon 5702531
20:00
Al Ittihad
Al Shabab 5702535
Serbia: Super Liga - Relegation Group
17:00
Vozdovac
Sp. Subotica 5826288
Slovakia: Nike Liga - Relegation Group
17:30
Michalovce
Banska Bystrica 5810799
Slovenia: 2. Snl
17:00
Ilirija
Tabor Sezana 5668990
South Africa: Premier League
19:30
Cape Town Spurs
Richards Bay 5736302
19:30
TS Galaxy
Swallows 5736306
South Africa: Motsepe Foundation Championship
15:00
Black Leopards
Orbit College 5749748
15:00
Pretoria Callies
Upington City 5749752
South America: Copa Libertadores - Group Stage
FT
Barcelona SC
Sao Paulo 5817009
FT
Palestino
Millonarios 5817010
South America: Copa Sudamericana - Group Stage
FT
Always Ready
Cesar Vallejo 5817106
FT
Fortaleza
Boca Juniors 5817105
FT
Delfin
Internacional 5817108
FT
Ind. Medellin
Defensa y Justicia 5817107
Spain: Tercera Rfef - Group 15
19:30
Alesves
Cortes 5736297
20:30
Oberena
CD Ardoi 5736287
01:00
Flora
Voorwaarts 5827404
Sweden: Division 1 - Södra
19:00
Angelholm
Lunds 5820949
19:00
Torslanda
Trollhattan 5820948
Sweden: Division 2 - Västra Götaland
19:00
Landvetter
Savedalen 5795530
Sweden: Elitettan Women
19:00
Jitex W
Lidkoping W 5781903
19:30
Sunnana W
Malmo FF W 5781908
Switzerland: Challenge League
20:15
Aarau
Bellinzona 5780785
Switzerland: Promotion League
20:15
Delemont
Breitenrain 5683096
Syria: Premier League
15:00
Al-Ittihad Aleppo
Wathbah 5827548
15:00
Al Karamah
Horriya 5827550
15:00
Al-Sahel
Tishreen 5827552
15:00
Foutoua
Al Wahda 5827551
15:00
Hottin
Jableh 5827549
Tajikistan: Vysshaya Liga
13:30
Istaravshan
CSKA Pomir Dushanbe 5821932
15:00
Kuktosh
Barkchi Hisor 5821933
Tanzania: Ligi Kuu Bara
15:00
Dodoma Jiji
Kinondoni MC 5744058
17:00
Simba
Mtibwa Sugar 7473592
19:00
Adana Demirspor
Galatasaray 5707045
Uganda: Premier League
15:00
Busoga
Wakiso Giants 5749309
15:00
Mbarara City
UPDF 5749312
Ukraine: Persha Liga - Relegation Group
11:30
Metalist Kharkiv
Kremin 5777937
Ukraine: U19 League
11:00
Minaj U19
Ch. Odessa U19 5805625
11:00
Rukh Lviv U19
Veres Rivne U19 5805631
12:00
Dnipro-1 U19
Dyn. Kyiv U19 5805630
United Arab Emirates: Uae League
16:05
Al Nasr
Ittihad Kalba 5666517
16:05
Bani Yas
Hatta 5666519
18:45
Al Wasl
Al Jazira 5666523
18:45
Emirates Club
Al Wahda 5666518
USA: Usl Championship
01:30
Rhode Island
Phoenix Rising 5779371
USA: Mls Next Pro
FT
Tacoma Defiance
Town FC 5803910
USA: Nisa
23:00
Georgia Lions
Savannah Clovers 5811643
USA: Nwsl Women
01:30
Washington Spirit W
Orlando Pride W 5798085
Wales: Cymru North
20:30
Buckley
Chirk AAA FC 5671466
World: Friendly International
Ghana U16
Serbia U16 7677730
12:30
Croatia U16
Sweden U16 5826988
15:15
Finland U16
Uruguay U16 7672776
15:30
Russia U16
Kazakhstan U16 7677732
16:00
Tunisia U17
Libya U17 5826795
19:00
Algeria U17
Egypt U17 7667350
World: Friendly International Women
12:00
Uzbekistan U18 W
Turkmenistan U18 W 7677724
15:00
Tajikistan U18 W
Iran U18 W 7677725
|
Wyróżnione mecz
Nl2
1
Major League Soccer Eastern Conference
Major League Soccer Western Conference
Porada dnia
Pt1
2
|
|
|
|
|
|
|