Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
373
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
4
Prognozy na jutro
1188
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
2206
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2850
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
198
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
191
Top Europejski
54
Europejski
780
Amerykański
178
Afrykanin
101
Azjatycki
123
Australijski
49
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
7
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
6
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
6
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
7
Championship
14
League one
12
League two
14
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
2
Capital One Cup
Bostik League
15
Premier League 2
7
Southern League
21
Northern Premier
13
Women SL
5
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
6
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
1
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
1
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
1
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
9
Australia
>
A-League
5
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
7
Belgian Cup Women
Pro League U21
6
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
10
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
1
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
1
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
2
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
1
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
1
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
1
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
7
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
2
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
2
Dania
>
Super League
6
1. Division
5
2. Division
5
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
1
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
4
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
1
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
6
Primera Division
10
Gwinea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
2
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
3
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlandia
>
Premier League
8
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
4
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
5
Kamerun
>
Elite One
5
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
2
Katar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
4
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
10
Kolumbia
>
Primera A
2
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
2
Kostaryka
>
Primera División
1
Liga de Ascenso
4
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
8
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
1
Lithuanian Cup
20
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
8
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
7
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
17
Liga Premier Serie B
7
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
20
Puchar KNVB
1
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
11
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
11
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
10
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
10
Nikaragua
>
Primera Division
1
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
1
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
10
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
6
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
4
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
5
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
2
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
1
Togo
>
Championnat National
2
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
15
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
3
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
6
Division 1
13
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
6
Segunda Division
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
3
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
4
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
1
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Cimarrones de Sonora II - Statystyka i prognozy
Cimarrones de Sonora II
Miasto: Hermosillo
Mexico Liga Premier Serie A prognozy
D
W
L
D
D
L
14. miejsce
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Gospodarze - Goście
Prawdop. w %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 33, Group 1
Mx3
Cimarrones de Sonora II
Leones Negros II
20/04/2024 03:00
49
27
25
1
3 - 0
3.33
26°
-
-
-
-
Rozegrane mecze Cimarrones de Sonora II
Wszystkie
14/04
2024
Tritones Vallarta
0 - 0
(0 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
06/04
2024
Cimarrones de Sonora II
2 - 1
(2 - 0)
Colima FC
Mx3
30/03
2024
UAG Tecos
2 - 0
(1 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
23/03
2024
Cimarrones de Sonora II
3 - 3
(1 - 1)
Correcaminos UAT II
Mx3
17/03
2024
Gavilanes FC Matamoros
1 - 1
(0 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
07/03
2024
Orgullo Reynosa
1 - 0
(1 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
02/03
2024
Cimarrones de Sonora II
3 - 1
(1 - 1)
Coras de Nayarit
Mx3
25/02
2024
Real Apodaca
2 - 0
(2 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
17/02
2024
Cimarrones de Sonora II
1 - 0
(0 - 0)
Calor de San Pedro
Mx3
11/02
2024
Atlético Saltillo
0 - 2
(0 - 1)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
04/02
2024
UA Zacatecas
3 - 0
(1 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
27/01
2024
Cimarrones de Sonora II
0 - 0
(0 - 0)
Alacranes Durango
Mx3
22/01
2024
Los Cabos United
2 - 0
(1 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
13/01
2024
Cimarrones de Sonora II
0 - 0
(0 - 0)
Mexicali FC
Mx3
21/11
2023
Cimarrones de Sonora II
1 - 1
( - )
Mineros de Fresnillo
Mx3
18/11
2023
Leones Negros II
0 - 0
(0 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
14/11
2023
Cimarrones de Sonora II
2 - 1
(2 - 0)
Tritones Vallarta
Mx3
04/11
2023
Colima FC
2 - 1
(1 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
30/10
2023
Cimarrones de Sonora II
1 - 4
(0 - 2)
UAG Tecos
Mx3
20/10
2023
Correcaminos UAT II
0 - 1
(0 - 1)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
15/10
2023
Cimarrones de Sonora II
1 - 1
(0 - 1)
Gavilanes FC Matamoros
Mx3
08/10
2023
Chihuahua FC
0 - 0
(0 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
04/10
2023
Cimarrones de Sonora II
1 - 0
(1 - 0)
Orgullo Reynosa
Mx3
01/10
2023
Coras de Nayarit
0 - 1
(0 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
23/09
2023
Cimarrones de Sonora II
3 - 0
(1 - 0)
Real Apodaca
Mx3
16/09
2023
Calor de San Pedro
1 - 0
(0 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
09/09
2023
Cimarrones de Sonora II
1 - 2
(0 - 0)
Atlético Saltillo
Mx3
02/09
2023
Cimarrones de Sonora II
1 - 0
(0 - 0)
UA Zacatecas
Mx3
29/08
2023
Alacranes Durango
2 - 0
(1 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
19/08
2023
Cimarrones de Sonora II
0 - 1
(0 - 0)
Los Cabos United
Mx3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
3
50%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[10,9,11,30],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_375":[10,9,11,30],"lg_375_6":[1,3,2,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
1 połowa
2 połowa
Cimarrones de Sonora II
Rozegrane mecze:
30
Bramki
(Strzelone/Stracone)
26
0.87
1.03
31
Poniżej/Powyżej
1.5
13
17
43%
57%
2.5
21
9
70%
30%
3.5
27
3
90%
10%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
10
20
33%
67%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
12
18
40%
60%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
17
13
57%
43%
Klasyfikacja
Group 1
Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Alacranes Durango
59
31
16
11
4
50
22
28
2
Los Cabos United
59
31
17
8
6
52
28
24
3
Chihuahua FC
58
24
18
4
2
38
6
32
4
Gavilanes FC Matamoros
55
32
16
7
9
45
33
12
5
Correcaminos UAT II
49
32
15
4
13
45
51
-6
6
Atlético Saltillo
48
31
12
12
7
30
26
4
7
Leones Negros II
46
32
14
4
14
43
45
-2
8
UAG Tecos
45
32
13
6
13
50
37
13
9
Orgullo Reynosa
45
31
11
12
8
30
27
3
10
UA Zacatecas
43
32
10
13
9
46
37
9
11
Tritones Vallarta
40
32
10
10
12
31
29
2
12
Mineros de Fresnillo
40
32
10
10
12
37
38
-1
13
Real Apodaca
39
31
10
9
12
34
38
-4
14
Cimarrones de Sonora II
39
30
10
9
11
26
31
-5
15
Calor de San Pedro
31
31
8
7
16
28
50
-22
16
Mexicali FC
26
30
7
5
18
21
57
-36
17
Coras de Nayarit
22
31
6
4
21
25
46
-21
18
Colima FC
21
31
6
3
22
30
60
-30
Play-off Semi-finals
Promotion Play-off
Mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
06/04
2024
Cimarrones de Sonora II
2 - 1
(2 - 0)
Colima FC
Mx3
23/03
2024
Cimarrones de Sonora II
3 - 3
(1 - 1)
Correcaminos UAT II
Mx3
02/03
2024
Cimarrones de Sonora II
3 - 1
(1 - 1)
Coras de Nayarit
Mx3
17/02
2024
Cimarrones de Sonora II
1 - 0
(0 - 0)
Calor de San Pedro
Mx3
27/01
2024
Cimarrones de Sonora II
0 - 0
(0 - 0)
Alacranes Durango
Mx3
13/01
2024
Cimarrones de Sonora II
0 - 0
(0 - 0)
Mexicali FC
Mx3
21/11
2023
Cimarrones de Sonora II
1 - 1
( - )
Mineros de Fresnillo
Mx3
14/11
2023
Cimarrones de Sonora II
2 - 1
(2 - 0)
Tritones Vallarta
Mx3
30/10
2023
Cimarrones de Sonora II
1 - 4
(0 - 2)
UAG Tecos
Mx3
15/10
2023
Cimarrones de Sonora II
1 - 1
(0 - 1)
Gavilanes FC Matamoros
Mx3
04/10
2023
Cimarrones de Sonora II
1 - 0
(1 - 0)
Orgullo Reynosa
Mx3
23/09
2023
Cimarrones de Sonora II
3 - 0
(1 - 0)
Real Apodaca
Mx3
09/09
2023
Cimarrones de Sonora II
1 - 2
(0 - 0)
Atlético Saltillo
Mx3
02/09
2023
Cimarrones de Sonora II
1 - 0
(0 - 0)
UA Zacatecas
Mx3
19/08
2023
Cimarrones de Sonora II
0 - 1
(0 - 0)
Los Cabos United
Mx3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
3
50%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[7,5,3,15],"lg_-1_6":[3,3,0,6],"lg_375":[7,5,3,15],"lg_375_6":[3,3,null,6]}
Pełna statystyka (Gospodarze)
Statystyka
1 połowa
2 połowa
Cimarrones de Sonora II
Rozegrane mecze:
15
Bramki
(Strzelone/Stracone)
20
1.33
1
15
Poniżej/Powyżej
1.5
6
9
40%
60%
2.5
8
7
53%
47%
3.5
12
3
80%
20%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
8
7
53%
47%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
6
9
40%
60%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
12
3
80%
20%
Mecze w roli gościa:
Wszystkie
14/04
2024
Tritones Vallarta
0 - 0
(0 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
30/03
2024
UAG Tecos
2 - 0
(1 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
17/03
2024
Gavilanes FC Matamoros
1 - 1
(0 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
07/03
2024
Orgullo Reynosa
1 - 0
(1 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
25/02
2024
Real Apodaca
2 - 0
(2 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
11/02
2024
Atlético Saltillo
0 - 2
(0 - 1)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
04/02
2024
UA Zacatecas
3 - 0
(1 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
22/01
2024
Los Cabos United
2 - 0
(1 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
18/11
2023
Leones Negros II
0 - 0
(0 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
04/11
2023
Colima FC
2 - 1
(1 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
20/10
2023
Correcaminos UAT II
0 - 1
(0 - 1)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
08/10
2023
Chihuahua FC
0 - 0
(0 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
01/10
2023
Coras de Nayarit
0 - 1
(0 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
16/09
2023
Calor de San Pedro
1 - 0
(0 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
29/08
2023
Alacranes Durango
2 - 0
(1 - 0)
Cimarrones de Sonora II
Mx3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
2
33%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,4,8,15],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_375":[3,4,8,15],"lg_375_6":[1,2,3,6]}
Pełna statystyka (Goście)
Statystyka
1 połowa
2 połowa
Cimarrones de Sonora II
Rozegrane mecze:
15
Bramki
(Strzelone/Stracone)
6
0.4
1.07
16
Poniżej/Powyżej
1.5
7
8
47%
53%
2.5
13
2
87%
13%
3.5
15
0
100%
0%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
2
13
13%
87%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
6
9
40%
60%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
5
10
33%
67%
Program
20/04
2024
Mx3
Cimarrones de Sonora II
-
Leones Negros II
3
28/04
2024
Mx3
Mineros de Fresnillo
-
Cimarrones de Sonora II
2
Wyróżnione mecz
Nl2
Helmond Sport
Jong Ajax
19/04/2024 20:00
1
Porada dnia
Pt1
Rio Ave
FC Arouca
19/04/2024 21:15
2
Video Highlight
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program